29 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Cekani na vysetreni

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jirina Spurna (anonym)
Rada bych se take zminila o tom, ze terminy nekterych vysetreni jsou proste neprijatelne: sono-sest tydnu, CT-dva mesice, MR-pul roku. Pokud je pacient poslan na toto vysetreni s podezrenim na zhoubny nador, je to ponekud deprimujici cekat cele tydny ci mesice na "ortel". myslim, ze by se nad tim meli lekari zamyslet. Neni prece mozne, aby nebylo jine reseni.
8. Červenec 2002 - 12:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Souhlasim, je to skutecne nepochopitelne, zvlast v dobe prazdnin je i urgentni vysetreni provedeno do mesice az osmi tydnu, ja jsem z Brna mozna, ze v Praze jsou pomery jine, ale tady to je opravdu ostuda!
11. Červenec 2002 - 14:14
Obrázek uživatele Návštěvník
lilla (anonym)
suöuhlasím s vámi.je to ostuda čekat několik měsíců,kdy vám jde o život nebo např. o informaci,zda můžete či nemůžete počít dítě.to také není žádná legrace a člověk by si podle toho rád zařídil život.všem přeju pevné zdraví!
18. Červenec 2002 - 0:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Zijem v USA a tu je to tiez velmi podobne tomu co citam od Vas....Mam rovnake pocity a zapad nie je v tomto o nic lepsi...hlavne ze miliardy idu na zbrojenie a pod.
30. Září 2002 - 20:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Toto je napsáno velkými písmeny na ambulanci Neurologie-BULOVKA .""Hodina na kterou je pacient objednán je čas od kdy čeká na začátek vyšetření a nikoliv hodinou začátku vyšetření. Pořadí určuje lékař.""(3hod.žádný čas)
4. Říjen 2002 - 7:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Autumn (anonym)
tak nevím, jestli se to za ten rok tak zlepšilo, nebo mi fakt něco hroznýho je - ale v mým případě v Brně čekání na CT - 14 dnů, NMR - 10 dnů (obojí s poznámkou na objednávce AKUTNÍ).
30. Březen 2003 - 21:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Chcete-li být rychle vyšetřeni na CT nebo na NMR, mám pro Vás radu (je poněkud krutá, ale je to tak). Ožerte se jako prase, nechte se srazit autem nebo se přerazte o zábradlí. V ten moment Vás na CT vyšetří i ve dvě v noci - co kdyby Vám proboha něco bylo ! Bez čekání, bez objednání. Že je to vtip ? Není to vtip, je to krutá realita ...
1. Duben 2003 - 1:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Roberta (anonym)
ahoj mam jednu radu, existuji uz soukroma zarizeni, kde jsou mnohem kratsi cekaci lhuty a take maji smlouvy s pojistovnami. me jak prakticka doktorka tak dokonce i specialistka z fakulni nemocnice nasmerovala na prazsky Mediscan - www.mediscan.cz a byla jsem tam vysetrena mnohem driv, nez ve fakultce, kde mi nabidli 7tydnu cekacku. A celkove to tam je hodne prijemne. Tech 10-14 dnu, co jsi zminila ty Autumn u MR, asi je dobra lhuta, moje sestra je ve fakultce objednavana na pravidelne ct mozku ( ma maly benigni nador ) tydny dopredu. Hned se delaji skutecne jen neodkladne pripady ( me vzali akutne na MR jednou, ale to jsem lezela ve spitale a polomrtva).
24. Srpen 2003 - 21:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš (anonym)
Ahojky, můžete mi někdo prosím říci, jak se jmenuje gynekolog pro muže? Moc děkuju za odpověď.
15. Říjen 2003 - 13:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Renek (anonym)
Co mám dělat když půjdu na vyšetření s předkožkou k urologovi a sestřička se mě zeptá co mě k nim přivádí? Stydím se o tom s ní mluvit. Chápete mě ne? Mladá sestřička.
21. Leden 2004 - 19:30
Obrázek uživatele Návštěvník
WWW (anonym)
Ten doktor se jmenuje urolog, ne?
21. Leden 2004 - 19:40
Obrázek uživatele Návštěvník
mellanie (anonym)
Pomůže uvědomit si, že Ty (Vy) jsi tam poprvé, ale ona se s tím setkává denně, je To pro ni rutina, ani se nad tím nepozastaví, a pacienty bere skutečně, jako pacienty. ,-) Mnoho zdaru
10. Listopad 2005 - 21:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ornitolog , myslím....
9. Březen 2006 - 10:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Edita (anonym)
JA ZIJI V DANSKU,A VERTE ANI TADY TO NENI LEPSI,NA OCNI PROHLIDKU JSEM CEKALA 4 MESICE,A DODNES NEMJSEM VYLECENA.NA ,CT,JSEM TAKY CEKALA KOLEM 3 MESICU,KE GYNEKOLOGOVI BEZ DOPORUCUJICIHO PAPIRU OD OBVODAKA SE NEDOSTANU,PRITOM UZ NEMAM MENZES 4 MESICE,A ON MI TO NECHCE TEN PAPIR VYSTAVIT A ANI MI NIC NEZKONTROLUJE.CO UMI JE ,PSAT NA VSE PANODIL.AT VAS BOLI COKOLIV A NEBO MATE I ZLOMENOU NOHU.DOKTOR JEDINEJ TADY V OKOLI CO BYL OK,JE PRYC Z DANSKA.VERTE NEJEN V CECHACH ALE I TADY JE TO NA ODSTREL.ALE TO MYSLIM JEN ZDRAVOTNICTVI.JINAK LEKARNY A OSTANI JSOU OK.EDITA-DANSKO ASI HOLD NEKTERI DOKTOR BEROU SVE ZAMESTNANI JEN PODLE BODU CO DOSTANOU ZA PACIENTA....
16. Srpen 2006 - 5:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
V Praze poměry jiné nejsou. Mám těžce nemocného syna. Dva roky zjišťují co mu je - první diagnóza RS, ale zatím žádný výsledek, jen to, že je mu čím dál hůř. Bez berle už nepřejde ani 5 kroků a je mu moc špatně. A objednací časy na vyšetření, 2,3,6 měsíců žádná doba. Je strašné se dívat jak mu je a neumět mu pomoct.
25. Březen 2007 - 10:30
Obrázek uživatele Návštěvník
L (anonym)
Jo, ale kdyby byl Tvůj syn alkoholik, který sebou někde práskne do škarpy, tak to by měl CT hlavy hned. Ostatní bohužel musejí počkat...
29. Říjen 2007 - 19:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Olina (anonym)
Bohužel je to pravda. Tito lidé budou mít vše zdarma a hned. Mám od 6/07 v těěle streptokoka a stafylokoka, neustále mi hnisají záda a stále čekám, až se uvolní místno v nemocnici.
31. Říjen 2007 - 13:44
Obrázek uživatele Návštěvník
lékař (anonym)
Neplašte, u nás se v bývalé okresní nemocnici čeká na CT kolem 14 dnů, akutní případy udělají po domluvě dřív, je-li nutno, třeba hned ten den, pokud to opravdu spěchá /mluvím o ambulanci odborníka ne o nemocnici/, na magnetickou rezonanci 3max. 4 týdny. Také udělají dříve, pokud to stav pacienta vyžaduje. Podotýkým že jsem nikdy já ani pacienti nemuseli těmto pracovištím dávat úplatek či t.zv. sponzorský dar.
31. Říjen 2007 - 14:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
já zase marodim se zádama ale na neurologii maj volno až 5.1. dobrý co budu čekat měsíc na vyšetření to zatim pojdu bolestma.....
4. Prosinec 2008 - 16:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Eli (anonym)
to Tom Nemusíš "pojít bolestma", když nestačí tablety, může ti praktický léíkař dát injekce stejné jako neurolog,případně i začít s nějakou rehabilitační léčbou /bez cvičení/. Nebo to není normální?
4. Prosinec 2008 - 17:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Della (anonym)
Přečetla jsem si tady, že smrtelně nemocní čekají na CT a MR půl rokku...to bude asi tím, že hypochondři a simulanti si vydupou tato vyšetření rychleji a skutečnš nemocný člověk potom musí čekat. Vzhledem k tomu, že zdravotnictví v ČR je "zadarmo" každý má pocit, že má nárok na všechno. Kdyby musel za CT zaplatit 100Kč, už tam taková fronta nebude..Nehledě na to, že lékař pořadí opravdu nijak zvlášt neovlivní...pokud ví, že je pacient nasklonku života, může mu pořadí vytelefonovat, ale to je celé..
31. Květen 2009 - 17:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarek (anonym)
Já jsem vyměnil ortopeda. Trpím artrozou kyčlí a bolestí v zádech. Bývalý ortoped stryktně trval na objednávání k vyšetření.To by nevadilo, ale vytočilo mě, že jsem měl akutní ústřel a sestra mne nechala čekat několik hodin v čekárně, kroutit se bolestí, dokud prý na mě nevyšetří nějakou chvilku. Tímto trpím poměrně často a když se situace zopakovala potřetí, sebral jsem dokumentaci a nechal se dopravit manželkou k jinému lékaři. Od té doby, pokud se mi to přihodí, ošetří mne hned. U některého ortopeda si musíte naplánovat potíže měsíc dopředu. Mám chuť ho tady i pojmenovat i s adresou jeho ordinace, mám však obavy.
10. Červenec 2015 - 7:21
Obrázek uživatele Návštěvník
:-( (anonym)
Já jsem vyměnil ortopeda....To se mi stalo nedávno. Při sportu jsem si poranila koleno, nemohla jsem na nohu ani došlápnout, ani jí natáhnout, vlastně jsem s ní nemohla hýbat skoro vůbec. Dobelhala jsem se na ortopedii, doktor tam nebyl. Tak jem to řešila na vrátnici- na poloklinice je ortopedů více. Jenomže tam "už" žádný nebyl (ve 12 hodin ). Že prý další den. Tak já, jestli mohu s tou nohou přijít tedy následující den. Prý ne, jedině na objednání. Kdy? Na konci července (úraz se mi stal v květnu). Když jsem řekla, že se na tu nohu nemůžu ani postavit a že bez pomoci někoho ani sama nikam nedojdu, prý že mají hodně pacientů. Ráno jsem na tu ortopedii tedy pro jistotu volala a prý ne, že mne objednají a že mne dříve stejně nevezmou. Tak jsem jela na polikliniku jinou tzv. "Zelený pruh" a tam to byla katastrofa na druhou. Takže jsem také nepochodila, až v nemocnici v Krči (kde na mne koukali jako na zjevení, prý proč jdu do nemocnice a ne ne ke svému ortopedovi) mi udělali vyšetření , kde se zjistilo, že to odskákaly oba menisky + poraněné vazy. Koleno mi museli oparovat a dodnes není v pořádku. A čekat do července? To je vtip!
10. Červenec 2015 - 8:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Já si své užila na Bulovce když jsem tam šla na pohotovost se zlomeným palcem na noze.Totální nezájem a arogance.
10. Červenec 2015 - 9:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarek (anonym)
To se mi stalo nedávno. Při...Je až neuvěřitelné jak primitivní může být doktor.
10. Červenec 2015 - 11:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Přečetla jsem si tady, že...souhlasím,taky mám špatnou zkušenost.Objednávala jsem se na mamograf-u příbuzných 2 případy rakoviny prsu.U mě v podezření.Objednali mě za 3 měsíce,přesto že doktorka žádala vyšetření co nejdříve kvůli případnému včasnému léčení.Ale nic platné,čekala jsem 3 měsíce ,přede mnou byly 80 leté babky na prevenci jak jsem se pak dozvěděla.Je to zadarmo tak co by si nešly pokecat o chorobách a zbytečně dělat frontu.U mě se naštěstí podezření nepotvrdilo,ale představte si to dlouhé čekání na ortel.
10. Červenec 2015 - 12:56
Obrázek uživatele Návštěvník
v tomto případě (anonym)
To se mi stalo nedávno. Při...se chodí na úrazovou ambulanci.
11. Červenec 2015 - 9:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Je až neuvěřitelné jak...Souhlasím, někdy je to až trapné, nám "hloupým" pacientům. Taky je zarážející, že děláme často pošťáky mezi lékaři a někdy si i vyslechneme, jak je to vlastně od toho jiného lékaře špatně napsáno. Místo toho, aby si to vyřídili mezi sebou a dokonce se snad poradili! Čekám na plastiku chlopně do podzimu od května, nikdo mi k tomu nic neřekl, to je taky bezva.
11. Červenec 2015 - 21:18

Přidat komentář