5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

časté záněty průdušek

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
ruda (anonym)
Dobrý den, před 3 měsíci jsem měl zánět průdušek, dostal jsem antibiotika, nebral jsem je a bral homeopatika. Zpravilo se to, ale po měsíci a půl jsem měl něco podobného prvně pálení v nosohltanu pak pálení a píchání na průduškách, kašel, vykašlávání zelených hlenů,přežil jsem to opět na homeopatikách, a nyní opět to stejné. Spíše mě zajímá zda to nemůže souviset s tím, že jsem před 4 měsíci zateploval sypaným polystyrénem a ne jednou se toho pořádně nadýchal.
16. Leden 2013 - 9:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Ahoj. Můj přítel má bronchitidu a kolikrát kvůli tomu nemůže spát. Přemýšlím, že bych mu pořídila Senzycol, který údajně s těmihle nemocemi umí pomoct. Může mi k němu někdo říct více? Na stránkách toho moc nemají.
19. Říjen 2014 - 22:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Ono totiž moc záleží kde žije. Město třeba Ostrava nebo Praha nic moc. Venkov lesy je ideální. A taky kde pracuje. Uzavřená hala nebo venku na zdravém vzduchu. A navíc se nedoporučuje mléko a mléčné výrobky. Také hraje roli věk, styl života - přiměřený sport apod. Konzultace s lékařem specialistou je ale nejdůležitější. Sama žádný lék nepořizujte.
20. Říjen 2014 - 9:28
Obrázek uživatele Návštěvník
c (anonym)
Ahoj. Můj přítel má...Dealerko, narvi si ty sračky už jednou pro vždy do prdele a nevopruzuj tady.
20. Říjen 2014 - 12:44

Přidat komentář