0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

cardinix sucrettes

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Scody (anonym)
Chtěl bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s užíváním - účinky přípravku "cardinix sucrettes". Je na to teď reklama v časopisech, tvář propůjčil Petr Rychlý a slibuje se takřka zázračné spálení tuků a následný váhový úbytek...
14. Červen 2006 - 22:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Ronald (anonym)
Stejnej podvod, jako všechny ty ,,zaručený hubnoucí přípravky"
15. Červen 2006 - 12:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Je tam záruka vrácení peněz..A když tomu propůjčila tvář známá osoba...
28. Červen 2006 - 9:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
I tak je to blbost, upsal se tomu, aby dostal prachy, podvod jako kazdy jiny.
28. Červen 2006 - 13:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Scody (anonym)
S tou zárukou vrácení peněz je to sice hezké lákadlo, ale pochybuji že by to někdo v praxi vracel. Pokud znáte někoho, kdo to bral/bere, tak napište zkušenosti.
30. Červen 2006 - 14:56
Obrázek uživatele Návštěvník
linda (anonym)
zhubnout lze jen vlastní vůlí, životosprávou a pohybem. Vše ostatní je blaf. To mám z desetileté zkušenosti.
13. Červenec 2006 - 7:41
Obrázek uživatele Návštěvník
H. (anonym)
Štvou mně všechny reklamy na přípravky na hubnutí, kterým svou tvář propůjčí naše "celebrity", jsou tím trapní a vypovídá to o jejich úrovni. Nejtrapnější byla ta s Petrou Černockou. Holt, kdo umí, ten nemusí vydělávat v přihlouplých reklamách. Nejhorší je, že na to zase skočí spousta naivních spoluobčanů. Kdyby existovala takhle snadná cesta k hubnutí, na světě by už nebyli žádní tlouštíci, konkrétně hlavně v USA, kde je jich neuvěřitelné množství, až jsem se nestačila divit. To jen ve svýc seriálech a filmech prezentují krásné a štíhlé lidi, pravda je úplně jiná. Jediná zaručená metoda je omezení stravy a tělesný pohyb. A Petr Rychlý je vůl.
13. Červenec 2006 - 8:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Dita (anonym)
Mám kamarádku,která si ty zázračné bobule objednala,zatím nepřišly. Taky tomu nevěřím,ale vyzkoušet by se mělo vše. Já jsem naletěla na reklamu Haliny Pavlovské a výsledky jsem měla stejné jako ona. Poslední pokus byl Bellasin.Taky podvod. Hubnou nám jen peněženky.
27. Červenec 2006 - 13:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Jo, Rychlý se zařadil k dalším zázračnejm, co se neváhaj prodat. Už ho vidím jak zhubnul po těhle tabletkách. Akorát jsem četl v novinách že hodně cvičí a nežere v noci. Takže jde s váhou dolů. Ale ten příběh o hubnutí jak je napsanej v reklamě... promiňte, ale... Ostuda!
27. Červenec 2006 - 20:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Bibina (anonym)
Buďte si jisti, že když objednáte, špatně pochodíte.Kůra zaručující úbytek váhy do 10 kg po týdnu - ani deko. Takže ho vracím a dám vám vědět, jestli stejně jako přišel přípravek na hubnutí přijdou i peníze zpět
1. Srpen 2006 - 19:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Určitě prosím napiš! Jsem zvědavej jestli a jak rychle vrátěj peníze...
2. Srpen 2006 - 23:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Ketty01 (anonym)
Tak já jsem přípravek neobjednala,ale dal mi ho skoro tchán,který si ho objednal,ale nezhubl 30kg,jak slibují.Dal mi 2krabičky,které jsou prý na těch mých 10kg,které chci shodit dávka akorát.Mám je doam už týden,ale zatím jsem se neodvážila je vyzkoušet.Tak se na to asi vrhnu,ať vím.Každopádně ať to dapadne jak chce,tak neprodělám ani korunu.....potom napíšu,jestli se se mnou bude něco dít.
14. Srpen 2006 - 22:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Bibina (anonym)
Ahoj Jirko a všichni ostatni. Zázračný přípravek jsem vrátila před 14 dny ale zatim jsou prachy v prachu. No když je někdo hloupý a naletí jako já. Dobře mi tak. Peněz se už asi nedočkám
22. Srpen 2006 - 19:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Radim (anonym)
Jak můžete naletěm na takovouhle neuvěřitelně trapnou reklamu? Až tohle někdo opradu vynalezne, skákne si pro Nobelovku...
23. Srpen 2006 - 11:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Miquelle (anonym)
Koupila jsem si tu nejdražší a zároveň nejdelší kúru. Neshodila jsem ani deko! Asi se u toho musí opravdu fyzicky makat!
29. Srpen 2006 - 9:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Ahoj milé boubelky a milí boubeláci! Objednala jsem si kúru tak akorát na těch 15 kilo, co jsem chtěla shodit. První týden - světe div se - byla jsem lehčí o 4 kg! Nemohla jsem uvěřit svým očím! Pak stačil jeden slavnostní oběd u babičky a... jsem zase zpátky. Kúru jsem dobrala a kila se vrátila. Není divu: ve složení je velký obsah l-carnitinu. Takže se tím zhubnout dá, ale jen když fyzicky makáte jak ďáblové. Čím se hubne zaručeně? Zdravou stravou, nepřejídáním se a pohybem. Klasika, že? Kéž by to šlo jednodušeji! Ráda bych vás požádala, jestli byste sem někdo nenapsal adresu na tu"zlodějskou"firmu. Chci se pokusit vrátit krabičky a žádat o vrácení peněz. Děkuji moc a přeji hodně štěstí!
29. Srpen 2006 - 9:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Bibina (anonym)
Ahoj Petro, nevím, jestli ti bude adresa k něčemu dobrá, na vrácení peněz čekám přesně 20 dní. Takže to zkus i ty - Natur Pharma, P.O.BOX 40, 300 40 Plzeň 40. Ahoj Radime člověk někdy opravdu zblbne i přes své životní zkušenosti a vysokoškolské vzdělání. Možná ovlivní slib vrácení peněz.
29. Srpen 2006 - 19:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Ahoj Bibi, moc děkuji za adresu. Zkusím to, za to nic nedám! Jo a milý Radime, když už nevíš kudy kam, tak je pro tebe i taková neuvěřitelně trapná reklama nadějí!
30. Srpen 2006 - 17:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Scody (anonym)
Radime proto jsem založil tuhle diskuzi. Když už opravdu člověk vyzkoušel mnoho různých diet a má stále problém, je ochoten vyzkoušet "cokoliv". Málem jsem si tento přípravek "cardinix sucrettes" taky koupil. Je to horší o to, že těmto reklamám propůjčují tváře známé osoby. Jak je vidět z příspěvků, zatím žádný kladný není, evidentně to zase tak zázračně jak povídá reklama nepůsobí. A s proklamovaným vrácení peněz to asi nebude také tak žhavé.
6. Září 2006 - 9:27
Obrázek uživatele Návštěvník
bibina (anonym)
Ahoj Peto tak mi dnes dorazily penize za moji naivitu a hloupost. Nicmene slib firma Natur Pharma dodrzela. Takze pri dalsim hubnuti budeme spolehat samy na sebe.
7. Září 2006 - 20:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Majka (anonym)
Ahoj všichni, domnívám se, že pokud by tyto "zázračšné pilulky" účinkovaly tak, jak je popsáno v reklamním taháku, bylo by to na Nobelovu cenu!! Tristní ovšem je, že tenhle dopůis dostal můj muž, který namá absolutně problémy s váhou. Jo, a taky mi vadí chybná gramatika v oslovení. Za ty prachy by si tvůrci měli dát námahu s češtinou. Že se k tomu podvodu propůjčují známé tváře - peníze newsmrdí a na lidské hlouposti se vydělává odjakživa.
15. Září 2006 - 9:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Jasně, ale alespoň že vrátili bibině peníze. Jenže kolik lidí o to vrácení v praxi požádá je na pováženou. Mě dopis nedošel, ale bylo to na celé dvoustraně v nějakém časáku. Už se na takové akce nechytám, ale založil jsem tuto diskuzi ani ne tak kvůli tomu jestli to funguje (i když by bylo zajímavé kdyby fungovalo), ale spíš jak to funguje v praxi s vrácením peněz. Vzhledem k tomu, že je vrátí "bez keců" (alespoň jsem to tak pochopil) jsou si určitě vědomi, že to co prodávají stojí za trojitej prd.
15. Září 2006 - 9:47
Obrázek uživatele Návštěvník
pepa (anonym)
Podvod na lidi,jak každý jiný - zase se jim daří zblbnout pár dalších,jako třeba mě.Spoléhají na to,že většina si o vrácení peněz už nenapíše.
10. Říjen 2006 - 8:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Ahoj Bibi, to je super, že Ti peníze vrátili! Okamžitě vracím veškerý prázdný krabičky a uvidím...
13. Říjen 2006 - 11:36
Obrázek uživatele Návštěvník
konvalinka (anonym)
V časopisu Glan to uvádí jako super pomoc k hubnutí Ivana Christová, je tam i adresa na objednání přímo ze Švýcarska.
5. Listopad 2006 - 9:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Bibina (anonym)
Zdravím všechny, kteří se dostanou na tyto stránky. Včera jsem viděla po dlouhé době opět reklamu na tento zázračný přípravek, které se propůjčil Petr Rychlý. Máte-li v úmyslu zaplatit si morální facku za blbost, nedělejte to. Minimálně ušetříte za poštovné při vrácení prázdných krabiček.
26. Listopad 2006 - 9:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Petr Rychlý taky zhubnul protože má novou kočku a s tou určitě po nocích nechodí žrát do lednice... Jinak, taky už jsem toho hodně vyzkoušela a vše je podvod, i LKVB6. Nesmim se vychylovat od přísné redukce stravy. Stačí mi o víkendu trochu vína a něčim to zajíst a hned mám 2kg nahoře. Rovnice hubnutí je jednoduchá a pořád stejná..
13. Leden 2007 - 5:23
Obrázek uživatele Návštěvník
kolik za to dos (anonym)
Ahoj, četl jsem Vaši diskuzi na snížení váhy. Mám něco vyzkoušeno a dalších cca 100 lidí v ČR. Technologie z Holandska, která je na světe přes 7 let a dělá divy v Německu, Holandsku, Rakousku a u nás taky. Já sám jsme za 42 dnů zahodil z 88Kg na 78Kg (1.9.2005) dnes mám 78,4 - 79,8Kg. Manželka z 60Kg na 54Kg a dnes má 52Kg. Známí který začal 4.1.2006 z 114Kg má dnes 97Kg a chce jít na na 82Kg. Bez JOJO. Nejde o Herbalife. Když Vás to bude zajímat. Tak napište odkud jste není to na mail ani na telefon. Jde o systém stravování, potr. doplňků, atd...... Pomohu Vás s tím začít a budu Vám radit. Pošlu Vám základní informace: mail: disc"wo.cz pepa1
4. Únor 2007 - 1:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina D. (anonym)
Ahoj dlouho jsem se snažila zhubout v těhotenství jsem přibrala 22kg a hledala jsem všechno možné až jsem najela stránky zadala tam jen své jméno a mail a už se potom se mnou spojila konzultantka která se mnou probrala váhu kolik bych měla správně vážit jak se stravuji a podobné návyky poradila mě a potom to už bylo jen na mě zkuste to nebude Vás to stát víc než pár minut času. Pokud chcete vědět o jaké stránky jde napište mě na můj mail Dedicova.M"seznam.cz ráda napíšu víc
29. Únor 2008 - 12:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Kateřina (anonym)
Dobrý den, mě osobně pomohl Emulips Slim od OKG. Zhubla jsem 11kg a jsem opravdu spokojená. Kamarádka je vyškolená specialistka v téhle firmě a poradila mi právě Emulips Slim. Pokud by jste o něj měli zájem, tak si napište na ruprechtova.k@gmail.com . Nakupuje za velkoobchodní ceny, tak bychom se na ceně určitě domluvili. Na internetu je za 1300kč.
3. Srpen 2011 - 0:35

Přidat komentář