72 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Čaj Hannasaki

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
Máte s tím někdo zkušenosti?
18. Květen 2006 - 17:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Helga (anonym)
Já si ho koupila asi před měsícem, za 143 Kč, balení na 500 porcí.Vzhledem k tomu že jsem upravila stravu a pohyb od ledna , průběžně jde váha dolů ale za ten měsíc nepozoruji žádný vliv toho čaje.Piju asi 2 hrnky v práci za den a 1 hrnek doma o víkendu.Určitě neuškodí ale asi sám o sobě nepomůže.
27. Květen 2006 - 10:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Janina (anonym)
Čaj kupuju přes net za 115 Kč, piju 6-8 hrnků denně, hubnout nepotřebuju ale krásně jsem se pročistila a mám čistější pleť.
27. Květen 2006 - 19:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Helga (anonym)
Vím že se má pít 6 hrnků denně.Ale změnila jsem jídelníček, trochu sportuju, zatím 8 kilo dole, ale za půl roku.Čaj piju asi měsíc, jen jako doplněk a docela mi chutná.
27. Květen 2006 - 23:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivča (anonym)
A není to normální čaj PU-ERH?
28. Červen 2006 - 17:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Yvetta (anonym)
Je to PU ERH, ještě s nějakejma bylinkama.
29. Červen 2006 - 9:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Bootha (anonym)
Já ho piju, i když půstuju.Chutná mi.Popsané účinky rozhodně má, protože mi téměř wyléčil ekzém.Ekzém je spolehlivým ukazatelem jak moc je nebo není tělo zaneseno.Taky jsem zhubnul.Když ho piju, tak cítím jak se tělo pročišťuje.Doporučuju wyzkoušet.
26. Červenec 2006 - 14:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Bagoon (anonym)
Já tento čaj také již jistou dobu používám,cítím se několikanásobně lépe a hubnu,sice pomalu,také.Na kazdého z nás to >>musí
26. Červenec 2006 - 14:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Madla (anonym)
Čaj Hannasaki piji již 2 měsíce , každý den 5 šálků. Zatím se projevil jen pravidelným vyměšováním,ale nezhubla jsem ani deko.
26. Červenec 2006 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
miška (anonym)
já piju čaj už asi 4 měsíce, každý den aspoň 10 šálků, protože mi čaj opravdu moc chutná... ale nezhubla jsem a ani se mi nic nepročistilo, možná jen močák, protože po každém šálku mi hned praská močák :-)
7. Listopad 2006 - 15:28
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
kdo pochybuje o ucincich muze ho pouzit jak to maji radi napr.kuraci travy:-) tak 10 salku extra silneho caje a budete jak po flamu:-)Je tim znamy:-)
8. Listopad 2006 - 1:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Věra (anonym)
Caj piji asi měsíc,doma i v praci.Bylinky mě nikdy nevadily,mam potíže se stolicí /jestli to mužu takhle napsat/,ale s tímto čajem už takové problémy nemam.I váha mě trochu klasla,ale necvičím tak to není tak převratné,asi začnu.
16. Leden 2007 - 12:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Iveta (anonym)
Ahojte, čaj som si kúpila na doporučenie mojej známej len včera. Dnes som vypila skoro tri šálky, ale ve?mi ma začal bolieť žalúdok. Pred tým ma takto nikdy nebolel. Môže to súvisieť s čajom? Máte niekto takéto skúsenosti?
5. Duben 2007 - 18:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Žanet (anonym)
Ahoj všem,koupila jsem si čaj Hannasaki, a nejen že se cítím líp,ale i váha šla dolů, hraju pinec a jezdím na kole,mám potíže se štítnou žlázou,ale začala jsem se cítit lépe. Někdy mě také po vypití bolí žaludek a střeva a to tak,že mám chuť ho přestat pít,ale pak se vyprázdním a je to zase lepší. A hlavně,nespoléhat jen na čaj, chce to víru sama v sebe, že to pomáhá a prostě něco u toho i dělat,pak to jde :-)
9. Duben 2007 - 18:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Já jsem zhubnul už 20 kg, ale potřeboval bych zhubnout ještě dalších 40 kg. V poslední době se mi hubnutí dost zpomalilo. Koupil jsem si čaj Hanassaki a trochu se to zlepšilo. Samozřejmě, že čaj samotný nestačí. Myslím, že mi dost pomáhá tento čaj v tom, abych se nepřejídal. Hubnu především tím, že jsem si upravil jídelníček. Jím jen to, co mám rád, to co mi chutná, ale ne všechno. Nejím hlavně tučná jídla a také cukry a mouku jsem omezil. Nejvíc si hlídám množství jídla. Ze "zdravých" jídel si vybírám ty, která mám rád. Jím hodně vlákniny. Tu si přidávám do jogurtů. Také si přidávám ovesné otruby. Otruby a vláknina nezmění tak moc chuť pokrmů. Musí se však k tomu vypít mnoho tekutin. Někdo si vlákninu rozpouští ve vodě. To mi však moc nechutná. Když jsen jedl hodně vlákniny a nezapíjel jsem to, nebo jen málo, měl jsem potíže s tuhou stolicí, při vyprazdňování to bylo až bolestivé. Já jsem to však přeháněl s množstvím vlákniny a nezapíjel jsem jí. Teď už to mám v pořádku. Vlákniny si dávám jednu až dvě lžičky dvakrát denně a hodně to zapiju, tzn. alespoň 3-4 dcl tekutin. Trochu před a trochu po požití vlákniny (třebas v jogurtu nebo v tvarohu). Myslím, že čaj Hannasaki je skvělý, ale jak už jsem psal, sám o sobě nestačí, ale napomáhá úspěšně hubnout. Honza
10. Duben 2007 - 15:43
Obrázek uživatele Návštěvník
janule (anonym)
Chci začít pít čaj, prosím napište mi jak se projevuje čistění organismu a za jak dlouho. Díky.
28. Duben 2007 - 16:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamilek (anonym)
čaj piju asi měsíc.Dodržuji dělenou stravu a 2 krát do týdne navštěvuji posilovnu.Mám dole 5 kilo.Musela jsem nějak začít,protože od 1.1.2007nekouřím a to bylo hned vidět.I s čajem HANNASAKI přestat bylo jednoduchší.
4. Květen 2007 - 12:19
Obrázek uživatele Návštěvník
majka (anonym)
Čaj som začala piť asi pred týždňom a tiež ma po ňom bolí žalúdok. Najprv som sa čudoval , prečo cítim takú ťažobu, keď jedávam iba ?ahké jedla a pijem čaj.Tak som skúsila jeden deň nepiť a žalúdok ma prestal bolieť. Som z toho nešťastná, lebo som verila, že je naozaj výborný. Má ešte niekto podobnú skúsenosť??
13. Květen 2007 - 21:42
Obrázek uživatele Návštěvník
kopretinka (anonym)
čaj piji asi 1měsíc.Ráno si uvařím 1ldo konvice,a a pak ho celé dopoledne popíjím.Hubnu sice pomalu,ale jistě(bez nějaké další diety a tělesné aktivity).Loni bez čaje a s omezením sladkostí jsem nezhubla tolik co po tomto čaji.A navíc mi chutná.Je teda fakt,že netrpím nadváhou,ale do plavek jsem chtěla být trochu štíhlejší,takže mi ty 4-5kg dole stačí.
11. Červenec 2007 - 15:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Děvčátka já piju SAYONARA s mužem 2 roky , je to skoro to samé jako Hannasaki.Můžu říci,že nevím co je viroza,bolení zubů a i tu váhu jsem snížila,ale výsledky jsou znát tak za půl roku.Dnes si nedovedu představit ho nepít,myslím,že je mírně návykový,asi jako kafe.Majka píše,že jí bolel žaludek,začni slabší dávkou,tělo se čistí a každý jsme jinak zaneřáděný.Oni to píší u návodu,aby se začlo s malou dávkou.
11. Červenec 2007 - 18:45
Obrázek uživatele Návštěvník
robin (anonym)
Ano, tento čaj je český podvod, já nemám žádné zdravotní potíže a ten čaj nepiji, takže jak tu někdo vyzdviuje že nezná virózu apod, to nutně neprokazuje souvislost s pitím tohoto čaje, dále, už pokud pijete denně několik litrů tohoto čaje, tělo se pročistí i kdybyste pili heřmánkový, takže tak trochu placebo! Jinak, vám také řeknu proč je to podvod, čaj hannasaki je obyčejná směs levného černého a zeleného čaje, nic víc, žádný tzv. červený čaj neexistuje,ano existují červené keře roibos, v africe a znich se dělá čaj, ale to je něco jiného, kdo trochu umí s internetem, zjistí že žádný takový čaj neexistuje, dále, pokud někdo chce uvádět nějaké vědecké studie, a studoval na univerzitě, pak ví, že se MUSÍ uvést kde přesně a kdy byla studie uskutečněna, či alepsoň odkaz na ni, aby si sám čtenář mohl informovat detaily, ale to již v letáku není, jsou to jen laciné kecy pro nevzdělance, absolutně neověřitelné, nikdo tento čaj ve světě nezná, i to slovo je výmysl!!! Takže lidé, je to placebo, pokud tomu chcete věřit, pak to možná i trochu funguje, ale necháte se oblbovat zatímco nějaká firma pheonix na vás vydělává, za jednu krabici po 500 korun toho nejlacinějšího čaje, a vám vážně stačí že si k tomu nějaký břídil napsal sám letáček nějakých drbů které se ani nedají ověřit??????to je síla!!!!
2. Září 2007 - 16:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Edita (anonym)
Čaj máš moc silný...dělej si ho slabší a vše by mělo být v pořádku...Jinak pro ostatní...vzpamatujte se!!!! Samotný čaj Vám samozřejmě nemůže shodit Vaše kila zázračně dolů. Je to PODPURNY prostředek. Urychluje spalování tuků, ale musíte mu trošku pomoci. Upravit stravu a cvičit. Čaj funguje jako rychlospalovač tuků při zátěži. Pokud cvičíte a pijete tento čaj, tak Vám napomáhá spálit 2x tolik tuku. Tento čaj doporučuje i široká škála odborníků nezavisle na sobě a na tom něco bude ne?
25. Září 2007 - 8:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Robine, napsal jsi to moc pěkně, díky!
31. Říjen 2007 - 13:03
Obrázek uživatele Návštěvník
zdenek (anonym)
caj je vynikajici na cholestero neš sem ho zzačal pit měl jsem choresterol 8 a užíval jsem leky momentalně mám4,8 e žadne leky neberu
2. Listopad 2007 - 18:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Terka (anonym)
S cajem mam taky zkusenosti...piju ho teprv kratce a muzu rict ze vidim uz nejake zmeny...ale ja ho piju porad...pokazde co mam zizen tak piju jenom caj hannasaki. doporucuju vsem...za zkousku nic nedate
12. Leden 2008 - 9:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Nexi (anonym)
Robe, docela vyhraněný názor na člověka, který tento čaj nezkusil. Jak pak můžeš říci, že je to nesmysl? Miluji lidi, kteří hážou špínu na něco o čem nic neví. Pokud vím, tak je běžně známé - např. že zelený čaj přispívá k čištění organismu. Co se týká červeného čaje - jedná se o označení kvality čaje. "Červený čaj se v Číně říká čaji, jež Evropané označují jako černý. Je však velký rozdíl ve výrobě a následně i kvalitě mezi průmyslově vyráběným substrátem pro čajové pytlíky a čaji vyrobenými tradiční metodou..." viz: http://caj.pozitek.cz/cinsky-caj/cerveny-caj/ Moc do čajoven nechodíš, že? Protože kdyby ano, věděl bys, že je i čaj bílý a Roibos není čaj;o) Myslím si, že japanolog též nebudeš, abys mohl s jistotou říci, že tohle slovo na světě nikdo nezná ;o) Se studií souhlasím, leták by mohl poskytnout více informací! Mmch trošku pozornější čtení neuškodí - zaměnil si cenu čaje za počet šálků ;-)
14. Leden 2008 - 22:10
Obrázek uživatele Návštěvník
ilona (anonym)
Ahoj Robe!Musim Ti rict, ze tento caj jsem pila, aniz bych mela poneti, co je to za caj(byl proste ve sklenici a chutnal mi)...upravenou stravu mam uz rok a podarilo se mi zhubnout 13kg (a to nejsem zadna bacule...nyni 180/63kg). Jenze prvnich 6kg bylo behem prvnich 8 mesicu. Dalsi sly dolu "samy", aniz bych neco menila a ja nevedela, cim to je...dokud mama nedonesla krabicku s novymi caji.Nejspis to ma podpurny efekt.Netvrdim, ze se po nem hubne bez pricineni, ale snaz ano.Krom toho jsi asi tak trosku teoretik, nebot se nakladas do veci, ktery znas jen z "internetu". To se do zivota moc nehodi. Realita totiz chutna jinak. Tak az neco zkusis, zase se stav. Mej se... A holky, s pravidelnou stravou a mensim pohybovym rezimem (prochazky) to zvladnete taky. Jen se nenechte odradit teoretiky...:D
6. Únor 2008 - 4:32
Obrázek uživatele Návštěvník
ninočka (anonym)
Nexi,víš co,zadej si do googlu hannasaki a uvidíš,že Ti to vyplivne pouze odkazy v češtině a ve slovenštině:-) Takže pochybuji,že se jedná o nějaký japonský zázrak.
6. Únor 2008 - 12:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Vicky (anonym)
Mezi nejdůležitější druhy zelených čajů patří čaj z Číny Gun Powder. Jedná se o malé čajové kuličky, které při zalití horkou vodou praskají. Má velmi silnou chuť. Další významný čaj je Chun Mee, který překvapí svou jemnou a svěží chutí. Čaj Oolong je něco mezi zeleným a černým, protože fermentace byla přerušena. Nejlepší a nejdražší druh čaje je bezesporu Gyokuro, na který se používají jen ty nejlepší a nejjemnější lístky. Národním nápojem chápou Japonci čaj Sencha, který je lehce nahořklý a můžeme ucítit sladkou chuť květin.... Hledala jsem cenu Chun mee ...stojí okolo 90 korun...nechápu tedy, proč je tento čaj dražší..když není napsán ani v tomto článku..schválně si zadejte do vyhledávače některý z těchto čajů..nevyjedou pouze odkazy v češtině a slovenštině..neříkám, že hannasaki nepomáhá..jen si chci být jistá tím, co kupuju..přikloním se tedy raději k Chun mee
9. Únor 2008 - 17:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Adéla (anonym)
Prosím Vás nevíte někdo, jestli tento čaj může způsobovat nespavost?Od doby, co jej piju mám problémy se spaním.
25. Únor 2008 - 10:35

Stránky

Přidat komentář