5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bývalý přítel mě po roce zkontaktoval

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Pria (anonym)
Ahoj všichni, opravdu bych potřebovala názor a radu nestranného člověka. Před rokem jsem začala chodit s jedním "týpkem" .. opravdu nám to spolu klapalo a byli jsme spolu šťastní. Ještě nikdy jsem nic podobnýho k nikomu necítila. Bohužel náš vztah přišel v době, když jsem měla hodně svých problémů, měla jsem problémy doma, ve škole i se zdravým a mezi námi se vše odehrávalo hodně rychle - byl to můj první velký vážný vztah a já jsem jednoho dne opravdu zpanikařila a .. prostě jsem se s ním rozešla. Bylo toho na mě asi moc a nemyslela jsem, dostala jsem strach a utekla jsem. Bohužel jsem mu tím hodně ublížila (a sobě samé taky) .. hned druhý den jsem se mu omlouvala a chtěla jsem mu to vysvětlit, ale on už nechtěl. Následující rok jsem se kvůli tomu každý den trápila, nedokázala jsem zapomenout, zdálo se mi o něm snad každou noc a brečela jsem prakticky pořád. Pak ale přišla maturita, byl to měsíc, když jsem na něj neměla moc čas myslet a začínalo se zdát, že aspon trochu začnu zapomínat a zase žít, .. krátce po maturitě mi ale on sám první napsal. Napsal mi tak krásnou zprávu, že jsem se hned rozbrečela. Psal, že se chce znovu sejít a že mu chybím ... byla jsem šťastná. Hned 3 dny na to jsme se měli vidět, bohužel mi hodinu před tím volal, že mu do toho něco přišlo, vypadalo to, že ho to mrzí, a že je to pravda. Domluvili jsme se tedy hned na dva dny potom, ... ale to se mi neozval vůbec. Potom jsem se dozvěděla, že prý usnul. Několikrát jsem mu pak sama já psala a povídali jsme si, ale už nikdy jsme se nesešli a on sám už zájem neprojevuje. Co si o tom myslíte? Docela mě vzalo, že mi znovu napsal, protože já jsem se konečně přesunula do fáze zapomínání a konečně jsem se po hrozném roce smířila s tím, co se stalo a s tím, že už spolu nebudeme. BUdu ráda za jakékoliv rady a názory.
25. Červen 2014 - 16:51
Obrázek uživatele Návštěvník
V. (anonym)
Ahoj všichni, opravdu bych...Vypadá to, že si s tebou "hraje", kašli na něj!
3. Červenec 2014 - 17:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ahoj všichni, opravdu bych...Myslím,že zkouší tvoji trpělivost a zároveň šanci k návratu,jseš pro něho laňka,která se může chytit do pasti-na to pozor,né vždy je myšlení druhých,tak čisté,jak se na první dojem zdá,držím palečky k odpoutávání.
3. Červenec 2014 - 22:57
Obrázek uživatele Návštěvník
trapas (anonym)
Jojo, fakt to vypada, ze si s tebou hraje. Ze se ozval po roce je divne - bud zrovna nikoho nema a zabiji cas, nebo si rekl, ze cas na pomstu uzral a chce ti to vratit i s urokami...proste to vypada, jako by ti chtel dat najevo, ze je nad veci. Navnadi te, ze mu chybis, pak ale najednou "nema cas"...to je proste nesmysl, kdyby te chtel videt, tak kdyby byla pulnoc a on na druhe strane sveta, tak sedne na kun a prijede...a ze mu tohle za to stoji naznacuje, ze zrejme nepremysli zcela standartne, kdyz to reknu takhle hezky :-) ja radim ruce od nej pryc.
5. Červenec 2014 - 1:21

Přidat komentář

Reklama

Reklama