67 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bývalý partner se vtírá do snu...

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Ahoj, rozešli jsme se vloni po vánocích po víc jak 10 letech vztahu.Byl to hajzlík a rozhodnutí ukončit vztah bylo správné. Ale proč se mi o něm proboha, tak 3-4x do týdne zdá? Pokaždé je ve snu milý a hodný, pozorný, omlouvá se mi. Nedávno jsem se přistihla, jak líbám polštář:-))Navíc-Už má jinou partnerku a chystají svatbu (síla, co?)Já jsem zatím stále sama, ani nikoho nehledám. ten vztah byl psychicky natolik náročný, že mne dlouhodobě vyčerpal....Pak se ráno probudím a je mi to třeba líto, že s ním nejsem, a celý byt, ve kterem žiju sama, na mne padá...Nejsem schopna s ním ani komunikovat, viděla jsem ho jednou, letmo.Nebyl to náš první rozchod, ale tento byl definitivní.Třeba ze včerejška na dnešek se mi zdálo zase (pro změnu) o něm, ve snu jsme se dlouze objali a mlčeli. Probuzení bylo krité...Máte s tím někdo podobné zkušenosti?
21. Září 2007 - 19:33
Obrázek uživatele Návštěvník
roman (anonym)
Protože ho ještě stále podvědomně miluješ.Ikdyž ti třeba ublížil.Zapomenout chvíli potrvá.
23. Září 2007 - 23:55
Obrázek uživatele Návštěvník
auck (anonym)
Nemyslím si, že je to k vůli tomu, že bys ho ješte milovala(když píšeš,že to byl hajzlík), ale k vůli tomu, že se bude ženit..a jak je známo člověk vždy touží po tom co nemá a nemůže mít, i-když si to třeba nechce připustit.
24. Září 2007 - 9:01
Obrázek uživatele Návštěvník
HonzaJ (anonym)
Znám něco podobného, dlouho po rozvodu s manželkou, se mi o ní zdálo, stále se ke mě vracela a bylo to vždy nějaké divné. Tyto sny přestaly, když jsem se s ní jednou sešel a tak nějak jsme si ujasnili naše vztahy....měl jsem jí stále ještě rád a kdyby to šlo, tak bych se k ní vrátil. Naštěstí to nešlo a to mě konečně vyléčilo z toho, aby se mi o ní zdálo. Já jí totiž podvědomě stále miloval. Jo, ideální je, minulý vztah překrýt novou láskou a je klid.
24. Září 2007 - 9:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Já o svém bývalém, kterého jsem milovala a moc mě přitahoval - byl to ale vášnivka-cholerik a já se s ním rozešla, abych z toho nepřišla k psychické úhoně - snila nejvíc, když jsem pak byla s dalším klukem, kterého jsem nemilovala a v sexu to stálo za prd. Byla jsem s ním hlavně proto, že to byl pravý opak toho vztahu předešlého - místo Itálie klid a pohoda kamarádství. Často jsem si toho prvního představovala při milování s tím druhým. Zdálo se mi o něm skoro obden, bylo to na palici. Přešlo to až když jsem se rozešla s tím "kamarádem" a zamilovala se do novýho chlapa.
24. Září 2007 - 9:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Adam (anonym)
Ano, to znám. I sny i krutá probuzení. Snad ti pomůže čas.
24. Září 2007 - 10:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitus (anonym)
Taky se mi to obcas i po nekolika letech stava.Cim to sakra je?
26. Březen 2008 - 14:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
lidi chcteji to co nemaji!
26. Březen 2008 - 16:22
Obrázek uživatele Návštěvník
adolf (anonym)
Nemyslím si, že je to k...du bist totall Idiot
28. Leden 2012 - 19:42
Obrázek uživatele Návštěvník
jarda (anonym)
Ahoj, rozešli jsme se vloni...jo a je to humus nemůžu se toho zbavit už tri roky, nevím co mám delat
28. Leden 2012 - 19:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Píši k tématu částečně, i když spojitost tam je. Před cca 10tilety jsem opustila zaměstnání z důvodu stěhování, ale dodnes tam čas od času zajdu na oběd (byla to restaurace) a poklábosím chvilku s kolegyněmi. Poslední 2 roky se mi ale začalo stávat, že se mi do snů hodně intenzivně začal vtírat jeden z kolegů v té bývalé práci, z ničeho nic. Vůbec mě nezajímá a nevzpomněla bych si na něj ani.V těch snech mi ostýchavě, ale přece více nebo méně nadbíhá a několikrát říkal, že ho mrzí, že se stalo, co se stalo (tj. že jsem se dala dohromady s mým teď už bývalým)...pořád mě pronásleduje...teď si uvědomuji, že nám byla vlastně i za svědka... Už si začínám myslet jestli to není nějaká telepatie, neboť jsem se nedávno úplnou shodou okolností dověděla, že se na mně poslední měsíce několikrát nenápadně poptával mého bývalého muže. Je možná nějaká spojitost?
28. Leden 2012 - 20:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Budař (anonym)
Na to lze řící jen: "Co mi lezeš do snů?"
8. Červen 2012 - 18:00
Obrázek uživatele Návštěvník
xyz (anonym)
Poslední dobou mam stejný...taky mívám sny, ve kterých se řeší minulost,tehdejší místa i lidé. Stává se to extremně citlivým lidem, je to to nedořešené, uložené v podvědomí.Není to pro nás jednoduchéPodle mého nízoru ti tvé podvědomí říká, že současný partner je chyba, nikoli že minulý byl ten pravý
17. Březen 2013 - 10:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Playboy dívčích (anonym)
Je to pravda. Já jsem právě jeden z těch, co lezou neohlášeně každou noc ženám do snů. Baví mě to, při spaní jsou ženy tak bezmocné, přítulné a laskavé. Podlehnou úplně všemu a ničemu se nebrání. Je prostě krásné chodit ženám do snů. :-)
17. Březen 2013 - 11:22
Obrázek uživatele Návštěvník
xyz (anonym)
Je to pravda. Já jsem...Tak to je něco jinýho a vítej:))
17. Březen 2013 - 11:43
Obrázek uživatele Návštěvník
áááááááá (anonym)
Tak to jsi ty, ten otrava, který mš vůbec, ale vůůůůůůůůůůůůbec nebaví? A tady se chvástáš, co?
17. Březen 2013 - 11:53
Obrázek uživatele Návštěvník
ááááááááááááááá (anonym)
Ale já si myslím, že se Ti...No ty si teda fandíš, nádivo!
17. Březen 2013 - 14:22
Obrázek uživatele Návštěvník
No name (anonym)
Znám něco podobného,...Blbost!! Teda ten konec.. Co se týče snů o bývalým a novým fajn přítelem.. Blbost! Mám skvělého přítele, ale tyhle debilní sny se mi zdají pořád! I přesto že ho mam moc ráda, jsem to jaksi teda nepřekryla...
24. Červenec 2013 - 19:30
Obrázek uživatele Návštěvník
simbinka (anonym)
Ahoj, píšu sem hlavně kvůli tomu že nevím jak si to mám vysvětlit. Zdá se mi o bývalém, nejsou to špatné sny ale jsou dobré,chová se ke mě přijatelně, někdy i hezky. Nechci aby se mi o něm zdálo,jelikož mám hezký vztah, mám přes dva roky přítele. Bývalého už dlouho nemiluji, byl to pěknej hajzl. Neměli jsme spolu nějaký bůhvíjak dlouhý vztah. Byli jsme nejdřív kamarádi asi tak 3 roky a něco( i na sex) potom jsme se dali opravdově dohromady, ale to trvalo pouhé dva měsíce zhruba. Poté jsme byli opět jen kamarádi půl roku a pak jsme si řekli sbohem, ani já potom nechtěla být kamarádka. Od té doby se nevídáme, ani si vůbec nepíšeme. Mám spokojený vztah, proč se mi o něm zdá? děkuji moc za odpověď
7. Říjen 2013 - 19:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Ernýý (anonym)
Ahoj..Je to už sedm měsíců s mojí bývalou slečnou nejsme ..teď poslední 3 dny se mi o ní zdá a já nevím co to znamená..a co s tím mám dělat jsem z toho na prášky :/
25. Říjen 2013 - 10:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Cojevamdotoho (anonym)
Mně se zdá o bývalém i po 4 letech. Jsem vdaná a ve vztahu spokojená. Ve snu mně bývalý přemlouvá, ať se k němu vrátím a odpustím mu. Nevím co má sen znamenat, ale jsem z něj pak rozhozená celý den.
13. Listopad 2013 - 16:44
Obrázek uživatele Návštěvník
lilie (anonym)
Mně se zdá o bývalém i po...Je to už skoro rok co jsme se s přitele rozešli. Byl to hodný kluk ale já byla jeo nejdelší vztah. Pak ho oblbla kolegyně v práci která je víc jako o 20 let starší a je s ní. Mám nového partnera a i přesto se mi o něm a bohužel i o ní zdá. S paní jsme se znali a tikali si...je na mě meilej a v pohodě...ona jen zle kouká...vůbec se toho nemůžu zbavit a jsem z toho pak špatná celý den. V tom snu mi přijde jako by se chtěl vrátit.
26. Listopad 2013 - 18:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Ota (anonym)
On ten mozek je občas pěkná potvora a co je v něm nějak uloženo, tak občas i po dlouhých letech prostě připomene a nebo i častěji připomíná všechno možné a každý se s tím srovnává jinak. U někoho to jde přirozeně časem samo s tím, že takový už je život a lidé se schází a zas rozchází a někdo má z toho časem klidně i nervy v kýblu a málem vstupenku na cvokaře, protože ta jeho hlava to stále nechce "vynulovat". Já jsem si to vysvětlil tak, že je to život i jeho součást a musí se jít dál s tím, že některé věci už prostě stejně nezměním ať chci a nebo nechci..
26. Listopad 2013 - 19:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Myš (anonym)
Hezký dobrý den,Možná je můj dotaz hloupý, každopádně bych se ale onoho problému chtěla zbavit. Už je to přes tři roky, co jsem byla v kontaktu s bývalým přítelem a dva a půl roku co jsem ho viděla naposled.Jsem zadaná, mám přítele, kterého by mi kde kdo mohl závidět.Docela mě to štve a pokud je jednoduchý návod, jak se toho zbavit,ráda bych ho věděla. O bývalém příteli se mi totiž pořád zdá ty tři roky,ne každý den ale skoro každý týden, třeba tento týden dvakrát.Pokud existuje nějaký způsob jak se těch snů o něm zbavit bez toho, že bych mu musela napsat a něco pořešit. Tak mi prosím poraďte a ještě by mi zajímalo proč se mi o něm zdá. S bývalým přítelem jsem chodila pouhé dva měsíce, ale asi 3 a půl roku jsme spolu byli kamarádi na to jedno.Děkuji za odpověď
6. Červen 2014 - 18:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Chat noir (anonym)
Hezký dobrý den,Možná...Jak jsou ty příběhy podobné! Taky jsem měla přítele hlavně "na to", já vdaná, on ženatý. Rozešli jsme se před třemi lety a denně přemýšlím o tom, jak se má, takže je asi normální, že se mi o něm i zdá.Taky bych se té závislosti ráda zbavila, ale nevím jak.Bylo to příliš krásné.
6. Červen 2014 - 18:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Cherry (anonym)
Jak jsou ty příběhy...Přesně tak, bylo to příliš krásné:-) Jsem v podobne situaci, je to už tři roky co s bývalým partnerem nejsme, byli jsme spolu krátce a vztah jsem ukončila já! Ale byl to pro mě tak silný zážitek, že se mi asi hodně zaryl pod kůži. Měla jsem před tím několik partnerů ale jen ten jeden se mi stále vrací ve snech a vzpomínkách! Momentálně jsem zasnoubena s partnerem s kterým jsem dva a půl roku a máme spolu syna.
16. Červen 2014 - 13:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Dobrý den,našla jsem tuhle diskuzi náhodou, ale ztotžňuji se se stejným problémem...Sny o bývalém se mi začli ale zdát po šesti letech od rozchodu a po pěti letech, co jsem ho neviděla...V té době už jsem byla (a jsem sále) vdaná za super chlapa..Samozřejmě, ve vztahu máme nějaké problémy, ale nic zásadního..Sny o ex se mi zdají 3-7x do týdne, nikdy v nich nejde o sex, ale spíš o běžný život, nákupy, výlet, povídání...Tyto sny trvají už dva roky.. Nemůžu se jich zbavit, jsou plné emocí a citů a já nevím, co s tím..Všichni mi říkají, ať se s ním sejdu, že "něco" mezi námi je ve vzduchu nevyřešeného..Nevím..Nechci se scházet s někým, kdo sice patřil 5let do mého života, ale koho jsem 7let neviděla...Poradíte?
17. Srpen 2014 - 15:54
Obrázek uživatele Návštěvník
blbost (anonym)
Dobrý den,našla jsem...Nech to být. Čím víc se tím budeš zaobírat, tím víc se ti to bude vracet. Nevšímej si toho, samo to odezní.
17. Srpen 2014 - 17:51
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Zřejmě v tom bude jeho...To jsou mi ale báchorky.
17. Srpen 2014 - 18:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Monča (anonym)
Asi před týdnem jsem začala chodit s moc hezkým a příjemným klukem. Jenže jsme se hned třetí den rozešli protože mě podváděl s mojí kamarádkou. Hrozně sem ho milovala jenže mi zlomil srdce chci na to zapomenout. Ale pořád se mi o něm zdá jak spolu chodíme i když mi tak ublížil. Poradíte mi jak se těch snů zbavit.. nebo potřebuju čas?
17. Září 2014 - 15:37

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama