16 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bývalý je psychopat

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
S mým bývalým partnerem jsme spolu byli rok, a rozhodne to nebyl dokonalý vztah, pořad jsme se hadali a něco si vyčítali ale stejne jsme se měli radi a proto sme s ek sobe furt vraceli, protoze jsem na neho nemohla zapomenout, a on taky ne, Kdyz se na to divam zpetne,tak byklo víc toho špatnyho nez dobryho a nechci ani vzpominat na to, co vsechno mi udelal..Porad spolu udrzujeme kontakt, a chodime pokecat a porad tam neco mezi nami je.Dozvedela jsem se od vice lidi, ze me pred ostatnimi pomlouvá a mluví o mě hnusně, ale kdyz se ho na to zeptam, zapírá to.Parkrat me i uhodil, ale vzdycky řikal ze to myslel " ze srandy" a já blbá jsem mu to vzdycky odpustila.Často se ke me choval dost hnusně ale presto mi porad volal,zvonil u baráku abyl agresivní když jsem s nim nechtěla mítuž nic společnyho.Zazili jste nekdo neco podobneho? Začal se chvoal jak uplny psychopat a ted jsem si jistá, že už s nim nechci mít nic společnyho,jen mám strach, ze s tím, jak se teď chová, by mi mohl i neco udelat.
15. Říjen 2011 - 12:26
Obrázek uživatele Návštěvník
- (anonym)
tak se s ním nestýkej. sejdeš z očí, sejdeš z mysli. jsi blázen že se s ním ještě bavíš. jestli bude své chování opakovat, zalovej policii
16. Říjen 2011 - 19:04
Obrázek uživatele Návštěvník
sexuolog (anonym)
Osobně si myslím, že by tě měl pořádně zmlátit, protože tak blbá nanynka se jen tak nevidí.
16. Říjen 2011 - 19:33
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Osobně si myslím, že by...Sice řečeno tvrdě, ale v jádru máš pravdu. Ale bojím se, že ani potom by nezměnila názor.
16. Říjen 2011 - 20:02
Obrázek uživatele Návštěvník
:-((( (anonym)
je zaslepená láskou... verunko, dávej na sebe pozor. víš, jak dopadla simona monyová.
16. Říjen 2011 - 20:11
Obrázek uživatele Návštěvník
P. (anonym)
Zavolej na nějakou linku důvěry
16. Říjen 2011 - 20:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Veroniko ja zazila neco podobneho jenze daleko v horsim podani a vim co citis strach uzkost obvinovani sama sebe a jen se ti hlavou honi otazky proc proc to delal a proc se tak chova. Ver mi znam to a to moc dobre. je to proste nepochopitelne vlastne to pochopit ani nelze. jen ti mohu napsat jsou ruzne slanky od psychologu i psychyatru napriklad Zivot s psychopatem a pak se dostanes k dalsim clankum kde ti vse bude ojasneno.ja se pred precteni techto poznatku ptala neustale jak to vse bylo vubec mozne.dnes uz se neptam vim ze to byl je a zustane Navzdy nemocny clovek.Jsem stastna ze je to pryc. Jem ziva a zdrava po tom vsem co jsem prozila a to je pro me nejdulezitejsi.Pamatuj si uz zadnou sanci mu nikdy nesmis dat. Takovy clovek je schopen zabit. Zadna komunikace.Drzse s pozdravem Lenka
27. Leden 2013 - 10:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Jéňa (anonym)
Nazdar holky! Poradím vám jedno, vykašlete se na lumpy, žárlivce, psychopaty. Může se Ti jakkoliv líbit, podle očí, nosu a dalších věcí, ale je to jen klam, nic než klam. Jako důležitost má být především povaha a pak až ten vzhled. Netvrdím, že má vypadat jak něco, k čemu by si nečuchl ani zatoulanej pes, stačí úplně normál. Pravdou je, že bych taky nějakou Brigitte Bardot nebo Liz Taylor, ale pokud by byla jen vzhledově podobná těmhle, povahově hnusná, okamžitě vyměnit za obyč. holku, hodnou, příjemnou, protože taková strčí ostatní do kapsy a ta pro mě, má daleko větší cenu. Vím, co říkám, není o co stát a proč byste měly zbytečně zaplatit krutou daň? To za to nestojí!!!
6. Březen 2015 - 23:06
Obrázek uživatele Návštěvník
žena (anonym)
Nemůžu si pomoct, ale mě...Tobě podobné a to nepíši ve zlém, jste také nějak nemocné. Myslím psychicky. Protože oblíbit si vědomě psychopata zdravý člověk nemůže..I ve filmech ukazují, kolik žen kontaktuje vrahy ve věznicích a píše jim. Také tam uvádějí, že ty ženy nejsou normální. Zkus navštívit psychologa, možná s tím lze něco udělat. Tedy dokud žiješ, protože oblibovat si psychouše je krůček do hrobu.
6. Březen 2015 - 23:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Walda (anonym)
Ženská, co u chlapa kouká jen na vzhled, té se to většinou sakra nevyplatí. Hezouni jsou většinou pěkní hajzlové a rozhodně od nich nečekejte věrnost.
7. Březen 2015 - 14:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Tobě podobné a to nepíši...PŘESNĚ TAK,TAKÉ NECHÁPU,JAK NĚKDO MŮŽE TOUŽIT PO TAKOVÉM ČLOVĚKU.Nám normálním se naopak líbí muž,který něco dokázal,ne však zab í j e t jiné lidi,takovým opovrhuji.Waldo,asi ano,ti moc hezcí jsou většinou i nevěrníci,žádná žena netouží po utáplém muži,který je hodný,všechno udělá,nemá svůj názor,nemá sebevědomí.Ale zase sympatie být musejí.
7. Březen 2015 - 14:53
Obrázek uživatele Návštěvník
alien (anonym)
Tobě podobné a to nepíši...Pokud je ona taky trochu psycho, tak se to vyrovná. Pak je přirozené, že ji takový muž přitahuje, ti "normální" jsou pro ni normální až moc. K těm výzkumům... No, oni psychologové a psychiatři jsou taky jenom lidi, kteří mají spoustu chyb a tajných zákoutí duše. To bych nebrala za tak bernou minci. Navíc psychopat nemusí být nutně zlý člověk... a napak takový ten běžný zjev odvedle může v určitém případě udělat věci...
9. Březen 2015 - 10:29
Obrázek uživatele Návštěvník
!!! (anonym)
No jó? Nevědí co chtějí a nedají pokoj dokud to nedostanou!
9. Březen 2015 - 15:41
Obrázek uživatele Návštěvník
žena (anonym)
Pokud je ona taky trochu...To o tom asi moc nevíš. Žádný psychopat neumí zůstat hodný, jen na sebe.Je toho moc, pročti si aspoň toto. http://blog.aktualne.cz/blogy/radkin-honzak.php?itemid=17940 Jediná obrana každého člověka je, okamžitě po odhalení psychopata zdrhat co mu síly stačí !A pozor, abychom je neuráželi, tak se název změnil na slovo sociopat. Prý psychopat bylo pro ty chudáčky urážlivé:-)
9. Březen 2015 - 20:21
Obrázek uživatele Návštěvník
alien (anonym)
Klasický běžný popis psychopata... To ještě neznamená, že každý psycho vykazuje všechny znaky včetně těch nejdrastičtějších... tak jako u každé psychické nemoci. Psychopatie nemusí být tak vyhrocená, jak se to rádo popisuje, může mít mírnější podobu. Jedna věc je teorie a druhá věc je praxe. Tys už nějakého psychopata potkala? (A rozpoznala?)
10. Březen 2015 - 9:25

Přidat komentář

Reklama

Reklama