55 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

bývalá přítelkyně

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Aneta (anonym)
Dobrý den, je mi 27 let a nedávno jsem začala chodit se stejně starým mužem. Jsme spolu cc dva měsíce.Chodit jsme spolu začali krátce po seznámení a přítel kvůli mě opustil svoji přítelkyni s kterou byl čtyři roky. Oni dva však na sebe nezanevřeli a udržovali spolu i nadále kontakt a přítel si ani nic nedělal z toho že mi to nějak vadí. Minulý týden jsem se však dozvěděla, že se spolu několikrát vyspali. Na přítele jsem uhodila a on odpověděl, že ji má stále rád, ale vracet se k ní nechce a chce zůstat se mnou, jenže já vím, že k ní pořád ještě něco cítí a tápe ve svých pocitech.Rozchod je na obzoru a oni dva spolu zřejmě opět skončí, ale pořád musím myslet na to, jestli když tvrdil že mě má rád, byla pravda a to i přes to, že spal se svou bývalou, a zřejmě jí i stále miloval.
18. Srpen 2008 - 20:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
těžké radit..měl rád obě,nebo má.O jednu přijde a budeš to ty.Nemůžeš to zkousnout.Dobře děláš.
18. Srpen 2008 - 22:36
Obrázek uživatele Návštěvník
sandra (anonym)
Jestli se vyspal se svojí bejvalkou, tak je to nějaká divná láska, co k tobě cítí, ne? A ještě k tomu, když to udělal takhle hned na začátku vztahu, kdy to má bejt nejkrásnější. Já nevim, ale já bych osobně od něj dala ruce pryč. Prostě bych mu už nevěřila. Udělal to jednou, udělá to zas a nemusí to bejt jen jeho bejvalka.
18. Srpen 2008 - 22:38
Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
A co čekáš ty náno? Přebrala jsi ho holce a teď budeš bědovat, že se vyspal s jinou (byť bývalkou)? Tak s tím jsi milá zlatá měla počítat. Dobře ti tak! Příště si snad rozmyslíš ničit vztahy jiným lidem, krávo!
18. Srpen 2008 - 23:24
Obrázek uživatele Návštěvník
juno (anonym)
jojo!
19. Srpen 2008 - 0:40
Obrázek uživatele Návštěvník
majsi (anonym)
Ahoj, přítel mi asi třikrát řekl jménem své bývalky a já se těď nemůžu zbavit pocitu méněcennosti, žárlivosti a neustálého srovnávání se s ní. Zdají se mi hrozivé sny a nemůžu mu to odpustit! Mám pocit, že se z toho zblázním. Vím, že ona je hezká, perspekntivní a má skvělou postavu. Já se oproti ní cítim jako kus odpadu. Žádné jiné problémy ve vztahu nemáme a vše se odvíjí od této žárlivosti z mé strany. Nevím, co mám dělat!!!
26. Říjen 2008 - 0:23
Obrázek uživatele Návštěvník
xxcd (anonym)
"Vím, že ona je hezká, perspekntivní a má skvělou postavu." - Pokud se na to díváš především takto, pak chápu, že si Tě neváží.
26. Říjen 2008 - 0:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Jo (anonym)
Kdo jinemu... sam do ni sam..a neboNedelej jinemu to, co sama nechces aby nekdo udelal tobe.Takze dobre ti tak
26. Říjen 2008 - 8:06
Obrázek uživatele Návštěvník
majsi (anonym)
Tady mě asi nidko nepochopil:( Škoda no, Já nikomu chlapa nepřebrala a žačla s ním chodit až, když dávno nebyli spolu, Jde spíše o to, že nevím jestli do ní není stále zamilovaný. Ano říká, že já pro něj znamenám více a že mě miluje atd... No ale spíše jde o to jak se cítím já. Docela se zajímám o psychologii a tak prostě apeluji s tím, že jde o freuda a jeho přeřeknutí. Nevím, jak jinak si to vysvětlit. Nemyslím si, že si mě přítel neváží, ale já si nevážím sama sebe. To jde, když Vám milovaný člověk opakovaně řekne jiným jménem? Jménem své bývalky. Spíše jsem tady chtěla najít někoho s podobným problémem a poradit se s ním jak se z toho dostat a ne být terčem útoků, že jsem někomu rozbila vztah - což není mimochodem pravda a nikdy bych to neudělala, protože s Vámi v tom, že se to člověku vrátí plně souhlasím. Ale myslím, že bývalka je pro většinu z nás rivalka a fakticky potřebuji spíše poradit než odsoudit! Dík
26. Říjen 2008 - 18:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Ahojky,Neporadim jen ti drzim pesti. Verim, tohle se stava casto. Musis byt silna a sebrat odvahu semu vzeprit.
26. Říjen 2008 - 18:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Pokud tě podvedl už na začátku, vztahu, kdy by měl být zamilovaný, jdi od něj pryč.
26. Říjen 2008 - 19:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Jj, jana ma pravdu.
26. Říjen 2008 - 19:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Radim (anonym)
Já byl kdysi v kůži tvého kluka, takže znám jeho pocity a jsou to muka. Miluje vás obě
27. Říjen 2008 - 10:58
Obrázek uživatele Návštěvník
majsi (anonym)
pro Radima: fakt a jak se to projevuje a říkal si své přítelkyni, že to tak není? a jak to nakonec dopadlo? myslíš, že takový vztah má budoucnost. napiš mi o tom více. Dík. Svého přítele za to neodsuzuji chci ho jen pochopit
27. Říjen 2008 - 16:05
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
já mám z bývalých přítelkyň kluků už fakt hrůzu. Jeden kluk po fakt skvělém rande se mnou se k té své vrátil. U dalšího kluka jsem se dozvěděla, že s tou svou ex bydlí. A konečně poslední, koho jsem poznala a opravdu ráda bych, aby z toho byl delší vztah- tak toho jsem poznala na akci, kam vyrazil se svou ex. Nebyly mezi nimi žádné intimnosti, to jsem měla dost času pozorovat, než jsme se seznámili. Ona ho chce zpátky, on jí snad ne. Chtěla jsem, aby se k tomu jasně vyjádřil a on řekl, že se vrátit nechce. je fakt, že je ještě brzy něco řešit, ale na druhou stranu, přece je dobré si vyjasnit věci hned na začátku vztahu.
3. Leden 2009 - 15:06
Obrázek uživatele Návštěvník
angelika (anonym)
poznala jsem fajn kluka. Na akci, kde jsme se potkali, byl se svou bývalkou. Prý jsou jen kamarádi, a já jsem mezi nimi opravdu nezaznamenala nějaké náznaky něčeho víc (měla jsem možnost je sledovat docela dlouho, než jsem se s ním seznámila). Ona by se ráda vrátila, on mi na přímou otázku odpověděl že on se vracet nechce. Jenže zas je tu nejistota, jestli to myslel upřímně.Já už nechci žádné polovičaté vztahy, je mi 22 a hledám už konečně nějaký vážnější vztah. Nebaví mě pořád se seznamovat a párkrát zajít na kafe aby to hned skončilo... Já vím, že jistota ve vztahu neexistuje, jen důvěra. Jenže z bývalek už mám hrůzu. Jeden vztah mi skončil právě kvůli ex dotyčného. A ženská když něco chce, dokáže použít všechny prostředky aby ho dostala. Co mám udělat? nechat tohle téíma být? promluvit si o tom ještě jednou a úplně narovinu? fakt nevím:-((
4. Leden 2009 - 13:34
Obrázek uživatele Návštěvník
sarka (anonym)
Angeliko úplně tě chápu. Je mi 27 let a docela dlouho jsem byla sama. Pár rande-kafe proběhlo, ale nakonec to skončilo, protože to prostě nebylo ono... Teprve poslední vztah /skončil v listopadu/ vypadal nadějně a já jsem pomalu věřila, že je to ONO!!!!!! Ale!!! Asi jsem to pokazila já, ale nedokázala jsem skousnout jeho ex. Zůstali dobrými kamarádami a já jsem se cítila jako páté kolo u vozu.. Uvedu příklady: To že mu posílala SMS na každý jeho svátek a narozeniny, Vánoční MMS, zvala ho na zábavy.... samozřejmě se mnou... atd. Nedokázal pochopit,že mi vadí, když někde příjdeme a on si to zamířil hned k jejímu stolu a chtěl si k nim přisednout, já jsem tam vždy jen čučela a nedokázala jsem se bavit. Ona za to byla uvolněná, rozesmátá a očividně mně ignorovala. Dělala v cestovce takže můj ex tam vždy díky ní, vyjednal nějakou výhodnou dovolenou, ale já jsem to nechtěla a raději bych dala přednost třeba laciné v ČR než jí byt vděčná za cizinu. Tak to vypadalo celý rok, už jsem ho nedovedla skousnout. Než abych se trápila tak jsem to ukončnila. Ani se nebránil.. I když nakonec se spolu nedali znovu dohromady, nemohla jsem zůstat s člověkem, který neuměl pochopit mé pocity..
4. Leden 2009 - 13:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Anda (anonym)
Plno mužů se nedokáže vcítit do pocitů žen. Oni nechápou, že svým jednáním, jako u Šárky, své holce způsobují trápení. Mu to ani nedochází. A některé holky (bývalky) jsou navíc takové mrchy, že si ty kluky samy obmotávají kolem prstu svým chichotáním a vstřícností. A chlapi jim na to skočí. Chlapi slovo vcítit se do druhých neznají:-((
4. Leden 2009 - 14:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Rob (anonym)
Ando, z toho si nic nedelej, mnohe zeny se take nedovedou vcitit do mysleni muzu. A co je horsi, zeny navic zbytecne trpi vykonstruovanymi problemy jen proto, ze nedokazou pochopit neco pro muze samozrejmeho - jak to tady predvadite. Vzdyt si to precti: "zustali dobrymi kamarady a ja se citila jak pate kolo u vozu".Co chcete? Aby mel muz jen Vas a na zbytek sveta se vykaslal? A proc? To samy nemate zadne kamarady, ze to nedokazete pochopit?
4. Leden 2009 - 15:59
Obrázek uživatele Návštěvník
angelika (anonym)
tak asi jen dotyčný ví, co přesně ke komu cítí (a to ještě ne vždy). kdoví, kdybych já třeba řekla, že jdu na kafe s mým dobrým kámošem, taky by se to dalo pochopit různě. ale tím, že ho chce ta jeho bývalka zpátky, je pořád dost nebzepečná. nevím, co všechno spolu prožili a tak.. jediné co můžu je snažřit se s ním toho prožít stejně nebo víc:-)
4. Leden 2009 - 16:17
Obrázek uživatele Návštěvník
llllena (anonym)
kdyz se kluk rozejde s holkou kvuli jine,tak to asi nemelo cenu.asi ji zrejme pak nemiloval tak potom nechapu,co leze do postele s bejvalkou,kterou nechal???chlapi by usukali ledasco...tak si ty urazky nechej na nekoho jineho,nebo copak tobe se nikdy nestalo,ze se kluk rozesel se svou holkou kvuli tobe??
7. Leden 2009 - 14:24
Obrázek uživatele Návštěvník
viky (anonym)
co si myslíte o fotkách bývalky v peněžence?:-(( Ukázal mi je sám, a říkal, že byl líný je vyndat. Mám to nechat být, nebo mu říct ať je dá pryč, nebo co?
27. Březen 2009 - 10:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Vivien (anonym)
Ahoj viky, mam podobnou zkusenost,akorat ze fotky nejsou v penezence. Ale je jich plne album, me to nejak nevadi, nebot je to davna minulost a ja taky nekdy si rada za vzpomenu na sve byvale i kdyz to nijak zle nemyslim. Kazdopadne muj byvalej tam mel i jednu byvalku zcela nahou a to v dost dvaznych polohach, taky mi rekl, ze je linej. Ja,ale lina nebyla!!!! Pac rozhodne nahy byvalky to mi fakt vadi. Uz tam neni, protoze uz letely do kose a to bez jeho vedomi. Mozna trochu krute,ale lenost se v tomhle neomlouva. Jeste ty fotky preberu jednou, pac ta ,,devka,, mi leze tezce na nervy i kdyz je to uz nekolik let dozadu. Kazdopadne by si meli zpytovat svedomi chlapi!!!
27. Březen 2009 - 10:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Rob (anonym)
Angeliko, s nebezpecnosti byvalky, ktera chce chlapa zpet, bych si na Tvem miste nedelal moc starosti. Vis, jsi s tim chlapem a ne s jeho byvalkou - ona se Te vlastne netyka. Dulezite je, co udela ten Tvuj - a pak uz zase neni tak dulezite, s kym to udela, jestli s byvalkou, nebo s cizi zenskou...Vlastne bych rekl, ze ty byvalky jsou mene nebezpecne - ono mozek je potvora. I kdyz s casem ma tendenci spis zapominat na neprijemne veci, tak kdyz na ty neprijemnosti (ktere cloveka stvaly treba leta) znovu narazi, tak si mozek zatracene rychle vzpomene a pak prijde neodbytna veta "proc jsem si ja trouba myslel, ze by se zmenil(a) k lepsimu?"...Vivien, opravdu je to dobry napad lezt partnerovi do soukromych veci a jeste mu jich cast vyhazet? Kdyby mi tohle partnerka udelala, tak vyleti ona a rychle. Vis, tohle je z meho pohledu duvera. A jak verit nekomu, kdo takhle zachazi s mym soukromim?
27. Březen 2009 - 11:22
Obrázek uživatele Návštěvník
viky (anonym)
taky bych mu je mohla vyhodit, ale to neudělám, to mi přijde moc drsné a dost zásah do soukromí, zvlášť když je to peněženka. Chci, aby je vyndal sám. Každopádně, až se uvidíme tak mu řeknu ať mi ukáže peněženku a zkontroluju to. Bez výčitek, prostě jako ze srandy- "tak jestlipak tam máš ještě ty fotky?". jsem zvědavá, jestli je odstranil nebo ne, když jsem dala najevo, že se mi to ani trochu nelíbí.
27. Březen 2009 - 14:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Rob (anonym)
Viky, treba se s nim pujde domluvit - vysvetlit mu proc Ti to vadi a co kvuli tomu citis. Pak je na nem, aby si srovnal proc on je tam ma a co pro nej znamenaji a muzete hledat reseni, jak z toho ven. Treba je cesta v pochopeni - jeho pochopeni v tom, co v Tobe ty fotky vzbuzuji a Tvem pochopeni, co pro nej znamenaji.Pro me jsou takove fotky kusem me minulosti, meho zivota, me hlavy - kusem me.
27. Březen 2009 - 15:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ad27. 3. 2009 14:15:32, vikyMelas mu rictMohl bys prosimte byt te lasky a prekonat tu lenost a vyndat je a nahradit je mymi? Za naneho stavu by se tam hodily víc, nemyslis? Nemusis je vyhodit. Vloz je do obalky, zalep ji a nekde uloz.Nebo neco podobneho.
29. Březen 2009 - 23:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Janka (anonym)
Ahoj,věřili byste příteli kdybyste zjistili, že se za vašimi zády schází z bejvalou, chodí k ní domů, na večeře, volají si posílají sms a pod.?
31. Březen 2009 - 10:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Janka (anonym)
Ahoj,věřili byste příteli kdybyste zjistili, že se za vašimi zády schází z bejvalou, chodí k ní domů, na večeře, volají si posílají sms a pod.?
31. Březen 2009 - 10:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Rob (anonym)
A Janko, co bychom mu meli/nemeli verit? Co je pro Tebe dulezitym znakem duvery? Resp. v jake oblasti tu duveru vidis?Me osobne by nevadilo, kdyby se moje partnerka obcas videla (a treba mela i sex) se svym ex - pro me osobne neni veci duvery to, s kym partnerka spi, ale to, zda se na ni mohu spolehnout v zivote, pripadne ze mi nebude chtit ublizit. Je mi jedno, jestli spi i s nekym jinym, vadilo by mi, kdyby nespala se mnou.
31. Březen 2009 - 19:51

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama