78 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Být sama mě ubijí

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
KATEŘINA (anonym)
Jsem bez přítele,prý jsem atraktivní,ale asi moc ne,když nikoho nemám,mam kamarády,ale to mi nestačí,mám možnost si rychle sehnat nezávazný sex,ale nechci....Krucinál poraďtě mi,kde rostou hezcí a inteligentní chlapi?A jak je sbalím?
6. Leden 2008 - 1:45
Obrázek uživatele Návštěvník
jenik (anonym)
Katerino,tak se seznamime a bude..........
6. Leden 2008 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
levandule (anonym)
myslím, že nejsi sama co má tenhle problém. A mezi klukama to bude taky tak. Nějaká divná doba či co.
6. Leden 2008 - 14:49
Obrázek uživatele Návštěvník
beruška (anonym)
Kateřino, to přece není o atraktivitě mít, nebo nemít přítele. Především, podle mého názoru, pokud jsi atraktivní, nechápu, proč bys ty měla balit muže. Nepíšeš, jestli jsi bez partnera jen přechodně, nebo momentálně, jestli a kolik jsi měla známostí, zda chodíš do společnosti, jak trávíš volný čas atd...
6. Leden 2008 - 15:17
Obrázek uživatele Návštěvník
jenik (anonym)
Takze Levandule ci Katerino,ja jsem adept na seznameni,klidne napiste...Hm no jestli to spis neni ,ale ve vas a ja na vas moc primocary....
6. Leden 2008 - 15:23
Obrázek uživatele Návštěvník
jeniček (anonym)
Ha - sexuální loudil je tady.
6. Leden 2008 - 16:39
Obrázek uživatele Návštěvník
frantík (anonym)
Já se hlásím jako další adept na seznámení (28 let)!
6. Leden 2008 - 16:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Já jsem na tom obdobně.Do sexuálních vztahů nejdu-tedy aspon ne do těch co se tak tváří prvotně-o sex jde skoro vždy..Nejsem ošklivá-omlouvám se za sebechválu..Mám atrakt.povolání,žiji celkem slušně.spoustu koníčků,známých,ale nepotkám nikoho do koho bych se zamilovala a tak jsem tři roky sama..
6. Leden 2008 - 16:53
Obrázek uživatele Návštěvník
v (anonym)
katko ráda bych ti poradila,ale jsem na tom podobně. jsem sama a strašně mě to ubíjí,jak ráda bych trávila sněkým chvilky a prožívala vše co zamilovaní prožívají. Jak ráda bych se seznámila a nebyla sama,ale i když nejsem krásná nabídky by byly a mužský to byly hezký a inteligentní. Ale mě i když bych chtěla se seznámit nejde to,navázat kontakt,začít vztach,prostě nejde.A vím i proč,protože miluji jiného.... Chci ti říct,že v tom jestli jsi nebo nejsi hezká to není.
6. Leden 2008 - 16:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Kateřino a jiní, jsem na tom podobně. Ale podle toho co píšeš, jsi ještě mladá a nejsi sama zas tak dlouho. U mě je obojí horší, smutek a samota se násobí... :-(
6. Leden 2008 - 17:18
Obrázek uživatele Návštěvník
por.Troník (anonym)
Holky nezoufejte,teď se sem nahrnou davy oslizounů a už budou nabízet svou přízeň.Bohužel tihle pitomci netuší,že právě kvůli nim jste samy.
6. Leden 2008 - 17:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Alessi (anonym)
Jsem na tom podobně. Myslím, že jsem pohledný, inteligentní, zajištěný atd. Prostě se dá říct, že jsem takový jakého spousta holek chce, když je slyšíte se bavit. Jenže začínám mít pocit, že jsou to jen kecy. Možná to je tím, že nejsem typ co přijde ke stolu kde sedí holky a začne je balit a bavit celou společnost, nevím. Jsem už přes dva roky sám a začíná mi ten čas připadat jako železná koule co mě táhne dolů. Čím je delší tím je ta koule těžší...
6. Leden 2008 - 18:21
Obrázek uživatele Návštěvník
por.Troník (anonym)
Božínku,chudinko malý a co čekáš,že ti tady někdo pofouká bolístku,když jsi pohledný,zajištěný,inteligentní - tak to už nám zbývá jediné-že jsi vůl.
6. Leden 2008 - 18:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Nard (anonym)
Většinou si za tu samotu můžete sami,protože požadavky které máte dokáže splnit jen velice omezený počet mužů.
7. Leden 2008 - 15:30
Obrázek uživatele Návštěvník
kateřina (anonym)
Nemyslím,že by měli ženy vysoké požadavky,ale to je asi individuální,mě by stačil někdo starší,tak kolem 30,bez utajovaných i přiznaných manželek a milenek,někdo s nadhledem a někdo kdo na mě bude mít čas víc jak dvakrat v měsící...Jsem sama rok,jasný,někdo je i dýl,ale po roce mám pocit,že to jsou věky...
7. Leden 2008 - 17:06
Obrázek uživatele Návštěvník
X (anonym)
Troník, jeden příspěvek dobrej, jeden blbej. Holky, taky mě štve, že nemůžu najít. Ale nároky kvůli tomu na pitomce nebo oslizlouna nesnížím.:-) Kdyby šel čistě náhodou okolo někdo jako Alessi, ale víc si věřil, ať se ozve.:-) A asi taky mírně starší, mám už velký dítě.
7. Leden 2008 - 17:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Samozřejmě souhlasím, že o nárocích to podle mě není. Lidé (jedno jestli ženská nebo chlap) si k sobě většinou hledají člověka - partnera podobného charakteru (jak vizuálního, tak intelektuálního). Nemyslíte???
7. Leden 2008 - 17:57
Obrázek uživatele Návštěvník
X (anonym)
Evo, vizuální - to nevím. Musí mě samozřejmě přitahovat, ale v kráse to není. A intelektuálně zhruba na stejné úrovni. Aspoň něco mě s partnerem musí spojovat, nějaké společné názory, ochota ke společné činnosti (krom sexu :-)), trocha obdivu..... Já tomu říkám někdo do týmu nebo taky toho, kdo kope za mě.:-)
7. Leden 2008 - 18:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Domino (anonym)
A proč jsou chlapi sami? Taky mají moc vysoký požadavky??
7. Leden 2008 - 19:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Asi taky :-))
7. Leden 2008 - 19:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Li. (anonym)
Protože někdy je pohodlnější volit život bez závazků. Časem k tomu sice taky dospějou, že být sám není to pravé ořechové, ale nespěchají.
7. Leden 2008 - 20:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Akcula (anonym)
Tak to já jsem za 20 let svého života ještě neměla žádného přítele. Nejsem ani příliš chytrá, ani hezká,ale jak se říká :,, Co nepoznáš, to ti nechybí." Jenom mi to občas přijde líto, když vidím všechny kolem v párech a já jsem vždy jak páté kolo u vozu. A nejhorší je, že kamarádky už své přítele také mají a tak trávím většinu volného času jen sama se sebou. A to se fakt nedá vydržet :D
27. Listopad 2011 - 18:44
Obrázek uživatele Návštěvník
žabka carevna (anonym)
Mám opačný problém jsem ráda sama a vůbec mě nechybí mít doma nějakého pahýla-za čas udělá to co všichni pahýlové bude koukat jinam a zradí-vždy nějakým způsobem zradí nemusí to být nevěra.Mám spousty kamarádů a dva milence-fyzická tělesná potřeba je ještě to jediné proč se scházím s mužem-abych si najivně myslela že to výjde a čekala nějakou pohádku tak s toho už jsem vyrostla...
28. Listopad 2011 - 16:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivka (anonym)
Mám opačný problém jsem...No vidíš žabko, a já už nemám ani ty fyzické potřeba. Jsem sama, líbí se mi to, užívám si své vlastní společnosti a je mi táááák dobře!
28. Listopad 2011 - 19:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Manka (anonym)
A co vánoce,nevadí vám být sám/sama/ mně to vadí i když to moc neprožívám. Ale je mi smutno,ve dvou je všechno hezčí.
29. Listopad 2011 - 14:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
A co vánoce,nevadí vám...fakt je problem najit normalniho chlapa, bud jsou ozrani, kurevnici, jesitaci, bezdomovci, zenati a tech volnejch a normalnich je jako safranu a to ani nemusime bejt narocne, proste normalni, seriozni a mili chlapi zmizeli...
29. Listopad 2011 - 15:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Rony (anonym)
fakt je problem najit...dala bych nevímco za to, moci být sama ... mám muže, syny, práci. Slušné bydlení, slušnou mzdu, nemohu si vyskakovat,ale ani nestrádám materiálně. Dle názoru některých lidí v mém okolí tak mám všechno, co může žena chtít a žádat. Nejsem ale vůbec šťastná, naopak. Mám totiž výhradně tu práci a to k životu prostě nestačí. Můj život vypadá tak, že ráno v šest vstanu, dojedu za prací pár desítek km, vyplodím tunu nesmyslných lejster a kvečeru jedu zpět, cestou nakoupím, navařím, večer vyžehlím. Přespím a nanovo, pět dní v týdnu. V sobotu dávám dokupy barák, kde nadělají čtyři chlapi přes týden bordel. V neděli se uvaří, mám jednu volnou chvíli v týdnu, nedělní odpoledne, nadechnu se a nanovo. Rady některých lidí v mém okolí, abych zapojila hochy jsou panské rady. Ti mají zájmy koníčky přijdou k jídlu, prostě mi děti nepomáhají a já nemám sílu ani energii napravovat domluvami nebo vymiňováním cosi, co jsem výchovou nezvládla. Muž má taky koníčky a pokud je vyjímečně doma, vyžaduje přísný klid pro sledování televize. Nebaví mně takový život a jen sním o tom, co všechno bych podnikala, být sama, představuju si, jak bych v pět přišla z práce bez tašek, natáhla se do postele, utahaná, vyšťavená, vzala knížku, shlédla hezký film nebo zašla do sauny, do solárka, na vínko. Někdy nechápu, co jsem to se svým životem provedla, co jsem to vůbec dopustila. V podstatě nejradši spím, je to pro mně milosrdné bezvědomí. Jsem životem utahaná a nevím, co mají lidi na životě v páru. V čem je to kouzlo, co přináší ženám rodina krom nikdy nekončících povinností, práce, kup špinavého prádla, metráků dotahaného jídla v igelitkách ? Když jsem nemocná, stejně si uvařím čaj sama, dojedu k doktorovi sama, protože ta rodina má jiné zájmy a potřebuje mně na servis. Makat taky musím, muž sám rodinu neuživí. Vím, že si za to mohu sama, být mladá nikdy bych do tohoto nevlezla, ale v mládí má člověk jisté představy a ideály. Samota je pro mně krásný sen, možnost být sama sebou, odpočívat, řídit svůj čas a nebýt poskokem pro druhé.
30. Listopad 2011 - 9:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Lada (anonym)
dala bych nevímco za to,...Rony, mám to přesně jako ty. Je to šílený a nevím jak to zkončí, protože už takhle fungovat nechci a už ani nemůžu - nemám na to síly. Tak hodně sil!!!
30. Listopad 2011 - 10:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Rony (anonym)
Rony, mám to přesně jako...I tobě hodně sil, Lado. Osamělým se zdá samota těžká. Ve skutečnosti je mnohem jednodušší než žít s rodinou, nejde jen o pohodlí, ale i o pocit svobody rozhodovat o svém životě, o soukromí, o možnost rozvíjet se, dobíjet baterky, čerpat síly. Párový život a rodina po dvaceti letech jsou pro mně kolotočem, který nestaví, byť je mi z otáček už nanic. Jak to budu řešit, nevím. Až jednou odejdou synové, tak pokud se toho dožiju, chci odejít ze svazku a užít si pár svobodných let. Myslím to smrtelně vážně, protože jsem nedokázala nastavit pravidla rovnoprávnosti a to mně svým způsobem zničilo. Hodně byla na vině výchova mých rodičů, kteří mně vedli jen k práci, povinnostem, učili ustupovat a tomu, že muž je pán a žena má zatnout zuby a v zájmu zachování rodiny a pohodlí pána mlčet a třeba i trpět, protože prý je k tomu nastavená. Já jsem postupem let zjistila, že k tomu nastavená nejsem a jsem v tom hluboce nešťastná.
30. Listopad 2011 - 10:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Rony (anonym)
Rony, mám to přesně jako...Lado, snad ještě dodatek... zvažuju možnost nechat ty čtyři druhé členy rodiny v tom, jak si zajistit, že budou mít své čisté hadry a den co den co jíst, aniž bych se v tom nějaký čas angažovala-buď si vezmu dovolenou a odjedu nebo po práci půjdu za zábavou-pokud budu mít síly a doma přespím, jak to tu i onde činí manžel synci...mám jiná, okleštěná práva ? Ne, mylsím, že stejná jako oni, jen jim to dát najavo , tohle nezvažuješ jako možnost ?
30. Listopad 2011 - 10:48

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama