Reklama

Komplex borůvky a kaštan koňský pro normalizaci cévní soustavy

V horkých letních měsících jsou zatěžovány cévy i srdce. Kompex borůvky a kaštan koňský od firmy Solgar obsahuje směs borůvek a bylinek, které mají pozitivní vliv na kardiovaskulární systém. Komerční prezentace.

Kaštan koňský podporuje normální činnost cévní soustavy, poskytuje úlevu při těžkých nohách. Antioxidant, chrání buňky před oxidativním stresem. Prospěšný pro pohyblivost kloubů a přirozenou obranyschopnost. Normalizuje stav pokožky, funkce žaludku a oběhové soustavy. Pro pohodlí před menstruací a během menopauzy.

Borůvky jsou prospěšné pro normální činnost cévní soustavy, díky antioxidačním účinkům pomáhají udržet normální stav zraku. Stabilizují tvorbu kolagenu v oku. Pomáhají udržet normální stav sliznice v žaludku a tenkém střevě.

Bromelain -  Tento specifický enzym je získáván z čerstvého ananasu a je speciálně vyroben tak, aby zajistil, že nutriční a enzymatické vlastnosti bromelainu zůstanou beze změny.

Pupečník asijský (gotu kola) normalizuje činnost kardiovaskulárního systému, činnost cévní soustavy, dýchacího systému, trávení, duševní činnost a kognitivní funkce. Pomáhá při pocitu těžkých nohou.

Reklama

Extrakt z řebříčku působí pozitivně na činnost cévní soustavy i dýchacího systému. Má vliv na metabolismus tuků i hladinu cholesterolu v krvi, pomáhá kontrolovat hmotnost. Podporuje trávení a normální fungovaní močové soustavy i ledvin. Poskytuje komfort při menstruaci.

Lípa srdčitá příznivě působí na normální funkce dýchacího systému.

Hloh obecný podporuje normální činnost srdce a krevní oběh.

Paprika - kajenský pepř podporuje normální funkce žaludku a pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost.

Reklama

Komentáře

Reklama