30 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Byli jste někdy na záchytce?

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Zoufalec (anonym)
Zajímaly by mě zkušenosti lidí, kteří se někdy ocitli na záchytce, jak s nimi bylo zacházeno. Já jsem se tam nedobrovolně dostala před pěti a půl lety a mám z toho dodnes trauma a noční můry. Chtěla jsem utéct, a tak mě zmlátili a přikurtovali. Odvázali mě jen proto, že jsem strašně vřískala. Měla jsem rozbitý ret a byla samá modřina a odřenina. Co si ti zřízenci všechno mohou dovolit, jsou nějaké hranice? Taky mě dali podepsat nějaký papír, který jsem si ale nesměla přečíst...
19. Březen 2006 - 18:46
Obrázek uživatele Návštěvník
norek (anonym)
cau zoufalce.taky jsem se tam ocitl.je to 10 let.me nastesti nezmlatili,ale zato okradli a nejonom me,to uz jsem slysel od vice lidi.holt,maji tam dobrej kseft a kdyz u sebe nic nemas,tak te za trest aspon zmlati.takova zkusenost je lepsi nez antabus.nic si z toho nedelej,deji se horsi veci na svete.mej se pekne a priste radsi nealko
30. Květen 2006 - 21:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Zoufalec (anonym)
S tím okrádáním to jsem slyšela od víc lidí, problém je asi v tom, že ti nikdo nedokáže, jestlis ty peníze aj. cenné věci neztratil předtím jinde. A nejvíc mě zaráží, že tam prý mají služby hlavně pacienti z protialkoholního odd., ti by přece sakra měli mít nějaký soucit, protože sami nejsou bez viny! Jo, a já potom chlastala ještě víc, protože jsem se nemohla vzpamatovat z té potupy, co se mi stala...
31. Květen 2006 - 11:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Ahoj, já tam byla jednou, zcela dobrovolně a v dobré náladičce. V tom opojení mi to připadalo jako dobrá sranda. Dívali se na mě sice s despektem, nicméně vcelku slušně. Na pokoji se mnou byla paní, která na tom byla opravdu zle, tak jsem ji utěšovala. Ráno jsem šla domů, ale už mi to jako sranda teda moc nepřipadalo.
31. Květen 2006 - 12:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
No právě, nedobrovolné "ošetření", které si ještě musíte zaplatit... :-(((
31. Květen 2006 - 16:20
Obrázek uživatele Návštěvník
norek (anonym)
me to tenkrat stalo jenom 1800kc.900 za sanitku a 900 za nocleh,plus nedobrovolny prizpevek asi 2000.ted to stoji dvakrat vic,takze jsem vlastne usetril.psalas,ze pry nemaji soucit,ja bych nerekl,nechali mi stovku na vlak.a s tim podpisem,taky jsem jim tam cosi podepsal,asi to,ze nas tam neokradli ani nezmlatili.zivyho me tam uz nikdy nedostanou.
1. Červen 2006 - 0:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Zoufalec (anonym)
Kolik to teda dnes stojí? Mě tehdy poloviční taxu, 500Kč, protože jsem ještě byla studentka, jinak se tehdy platilo tisíc (v Brně). Jaks to myslel s tím nedobrovolným příspěvkem, oni si snad vynucovali úplatek? To už by byl vrchol! Podepisuje se, že uznáváš svůj dluh vůči nim, ale mě dali podepsat ještě něco jiného a netuším co :-(((.
1. Červen 2006 - 9:36
Obrázek uživatele Návštěvník
norek (anonym)
oni si to nemusi vynucovat,protoze te vyslecou a prosacuji.prizpevek si veznou sami.a kolik ta dovolena v krasnym hotelu ted stoji zalezi na tom,jestli jsi z jinyho mesta protoze tam priplacis dopravu sanitkou.castku presnou nevim,ale se sanitkou je to asi 3500.tekze jsme to meli oba jeste levny.a co jsem tam podepsal to netusim,bylo mi to v tu chvili celkem jedno,chtel jsem z tama co nedrive vypadnout.
1. Červen 2006 - 11:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Já byla jednou, v Praze, není to moc let a přestože oni mě těsně před Vánoci (vánoční večírek )vysprchovali v šatech, tak mě nebili. Jen mi je ráno vrátili hodně mokré, manžel netušil kde jsem, já ostatně taky ne, někde Na Míčankách. Hledala jsem úplně zmrzlá a vyřízená autobus a našla. Ale ten hrozný trapas, když se ze mne chvíli po nástupu začala valit pára. Teplo autobusu a moje mokrý hadry. Bylo 24.12.1998. Byl štědrý den. Nevystoupila jsem, ještě jsem si pěkně u tenisovejch kurtů v Podolí přestoupila na tramvaj a šťastně dojela. Jen se mi příčí, že nemají sanitu pro lidi, kteří nemají odvoz. Ať ji naúčtují, ale nenechávají je takhle.
1. Červen 2006 - 13:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Zoufalec (anonym)
Nevíte někdo, jak je to teď s placením dopravy, když ji prý teď obstarává policie?
1. Červen 2006 - 14:53
Obrázek uživatele Návštěvník
norek (anonym)
moniko,tak na ty vanoce asi nikdy nezapomenes co?ja jsem byl ve stemberku,domu jsem to mel asi 40 km. tak nevim kdyby mi nenechali aspon tu stovku jak bych dorazil domu.to bych dosel asi za tyden.i tak na tu cestu nerad vzpominam,byl jsem uplne vyrizenej,asi na me nebyl prijemnej pohled.aspon jsem se poucil,ze se nema chlastat v pravy poledne kdy jste kazdymu na ocich a kazdej dobrak na vas zavola cajty.
2. Červen 2006 - 14:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Norku, to si piš! Já byla zničená jak pejska cvičená. A mít to domů 40km, skončím tam asi znovu.
2. Červen 2006 - 18:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
to jsou hrozný zážitky, po tom aby se člověk bál pít... já v jakémkoliv stavu jsem schopna si zavolat nebo chytit taxi a dopravit se domů. Nevím, podle čeho se určuje, že člověk půjde na záchytku? kámoš, co z blbosti kvůli sázce vypil lahev tvrdýho, u toho bych to chápala, protože ho tam odvezli kamarádi a hrozilamu otrava. proč jste tam skončili vy? váleli jste se na ulici, dělali bordel, nebo proč? já jen, kde je hranice, za kterou se tam můžu dostat.
23. Červen 2009 - 22:36
Obrázek uživatele Návštěvník
J.W.M (anonym)
S tím okrádáním to jsem...Mě chytili policajti,když jsem usnul na zastávce trolejbusu... Ano,byl jsem opilý,ale ne natolik,abych si nepamatoval,že jsem měl u sebe peníze na nájem schované v jiné přihrádce peněženky,než ostatní peníze. Nicméně po kontrole dokladů a dechové zkoušce jsem byl odvezen na záchytku,kde mě kromě noclehu za 3200,- ještě okradli o ty schované peníze. Nedá se to dokázat,protože ve věcech se vám zřízenec hrabe až když jste pod katrem. Řeknou vám,že "Bůh ví,kde jste to ztratil " Ano,bůh ví,jestli se pan zřízenec nešábnul s městskými strážníky,protože podle mě je to moooc výhodný byznys, vozit lidi na záchytku,než ho kopnout do prdele a poslat ho domů vyspat.
24. Listopad 2013 - 18:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Zoufalec (anonym)
Mě chytili policajti,když...Já dělala bordel, přiznávám se. :-( Tehdy ještě naštěstí na ZS vozili záchranáři a ne policajti, to by bylo ještě horší. Já slyšela od býv. zaměstnance (takže to kec nebude), že nejen okrádání, ale i zmlácení je tam na denním pořádku! Prostě když se jim klient vzpouzí, zmlátí ho a do papírů napíší, že si to v opilosti udělal sám. A když jim tam dovezou vysloveně bezdomovce, tak ho ani nepřijmou, pže by z něj nedostali peníze, a odvezou ho někam na opuštěné místo se vyspat... Neoficiálně, samozřejmě.
26. Listopad 2013 - 1:54
Obrázek uživatele Návštěvník
incognito (anonym)
to jsou hrozný zážitky, po...Já jsem se tamdostala, když jsem se doma opila, byla jsem dluohodobě v depresi, chlastem jsem to řešila. manžel mě našel, zavolal záchranku a ta mě odvezla na záchytku. Stálo mě to 1090 Kč. Od té doby jsem nevypila ani kapku. a šla jsem se léčit na depresi.
26. Listopad 2013 - 18:17
Obrázek uživatele Návštěvník
na Bulovce (anonym)
to stojí 1900 po letech jsem se tam zase octla pochcanáa nevim jak měla jsem tehdy upito a nastydlej močák chcala jsem dle potřeby a nějaká bába mně nechala sebrat ráno jsem s kolegyní z vedlejší postele vše napravila a hned jsme navštívili onen stánek ....hned u špitálu a srovnaly se fernetem rozhodně to neplatim ...
26. Listopad 2013 - 20:19
Obrázek uživatele Návštěvník
tak tak, (anonym)
byla jsem tam před dvěma lety. taky trauma na celý život. snažim se na to zapomenout, protože každá vzpomínka na křik, nadávky ale i mlácení nebo sexuální narážky nejhrubšího zrna...to je něco co člověka s depresema uvede ještě do hlubší deprese a to si pište, že alkohol pak na sebe nedá dlouho čekat. Byli jsme tam dvě, obě odcházeli s modřinama, spolubydlící i s boulí na hlavě a to proto, že chtěla ráno doplnit petku s čajem. tak ji chytla o zeď.
7. Prosinec 2013 - 21:32
Obrázek uživatele Návštěvník
incognito (anonym)
byla jsem tam před dvěma...Mně tam tehdy urazili kus předního zubu
7. Prosinec 2013 - 21:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Lákáš v poho a (anonym)
Já příšel o jedenact(slovy 11) tisíc...a to nekcám...aspon mi nechaly drobny a stovku na pívo....A to sem tomu zdravotníkovi dal petikylo aby me tam nedavaly....Kryplove. Pak me nenechaly ani zavolat? a pak my v pytli vysypaly veci od blata a ja sklopil uši a šel....Mimoto děsný řvaní opravdovekjch vožralů a kryplů, co umí jen rvat a byt agresivní...ani spát se tam nedalo. Jednaní nula, apak nula....Na druhou stranu jednaj s lidma co si nic moc nezaslouzi, nez par facek... Ale aby zbili do nemoty chlapa co řve :ty slovenskej hajzle?? síla... Techlech jedenact tícíc facek mi stačilo... A polepšete se, nebo Vás fak zažaluju. L
8. Leden 2016 - 23:55
Obrázek uživatele Návštěvník
stydím se (anonym)
Já jsem bohužel také byla na záchytce, jednou v životě. Šla jsem tenkrát na komplikovaný zubní zákrok a měla takový strach, že jsem si koupila vodku a dávala si na kuráž. Jenže doktor měl skluz a čekala jsem o dvě hodiny déle než jsem byla objednaná a když na mě přišla řada, byla jsem na hadry. Zubař mě nechal odvézt na záchytku, ale choval se ke mně hezky. Byla jsem v cizím městě, být doma, možná mě nechal jít domů vyspat, ale takhle si asi nechtěl vzít na triko, že někde umrznu. Na záchytku si taky absolutně stěžovat nemůžu - samozřejmě hnusné prostředí, ale to je vám v tu chvíli jedno. V místnosti jen jedna postel´(u chlapů je možná lůžek víc, nevím), dali mi petku s vodou a řekli, kdybych něco potřebovala, ať zabouchám na dveře. Žádné mlácení se nekonalo, byla jsem stejnak klidná jak beránek. Ráno mi vrátili věci, včetně VŠECH peněz, a to jsem měla s sebou na ten zubařský zákrok 12 tisíc, no z toho jsem hned zaplatila taxu (tehdy myslím kolem dvou tisíc). Večer tam byl doktor, ráno doktorka. Oba se ke mně chovali slušně. Byla jsem v Českých Budějovicích.
9. Leden 2016 - 11:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Nada (anonym)
Mě chytli u krajnice policajti když jsem spala na patníku. (je pravda že jsem šla z vedlejší vesnice ze zábavy domů ale evidentně nedošla :-) ) V propouštěcí zprávě bylo že jsem svou činností pod vlivem blá blá blá ohrožovala sebe a ostatní účastníky poz.komunikace. Z toho důvodu mě odvezli na záchytku. Na záchytce vím že mě vyslíkli z (asi)pomočených šatů ,zavřeli na celu kde jsem byla sama s pítkem vody a záchodem, ze strachu kolik mě noc na záchytce bude stát jsem mlátila a kopala do dveří aby mě pustili že nechci nic platit že jdu domů že tam nechci být. Pak naběhli dva zřízenci narvali na mě svěrací kazajku, položili mě na břicho na lehátko a připoutali mě k němu nohy abych nešla nekopat do dveří . Ráno mě rozvázali.Byla jsem tak rozbitá že jsem chtěla umřít. Nikdo mě neokradl a ani zřízenci mě nemlátili, chovali se ke mě slušně.
9. Leden 2016 - 20:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Alfred Kocmann (anonym)
Jeste za komunistu me tam seredne zbili,tak jsem jim aspon za odmenu to tam cele pokalel a pomocil..Je me 80 let a nemam duvod proc si vymyslet..
28. Prosinec 2017 - 11:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Abstinent (anonym)
Nebyl, a ani se tam nechystám.
28. Prosinec 2017 - 15:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Mládežnice (anonym)
Nebyl,ale osobně jsem jednu ženu viděl tak opilou, že musela na zýchytce skončit pod lékařským dohledem. Vypadalo to jako,že spí,nad ní byli dvě kámošky a čuměli jak se válí a není schopna pohybu,když jsem prohlásil,že by ji měli zavolat záchranku,tak se pokusila pohnouta a postavit,ale zas se ji podlomili ruce.
29. Červen 2018 - 18:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
nás když nás policajti viděli jak se s kamarádem motáme po silnici tak nás naložili do auta a odvezli až k baráku. takže pohoda
29. Červen 2018 - 22:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
nás když nás policajti...Před plyšákem za komárů bys dopadl jinak. To jsem byl na záchytce třikrát. Po plyšáku se mi to už nepovedlo.
29. Červen 2018 - 22:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Fairy (anonym)
Zdravím, také jsem měla zkusenost se zachytkou. I když jsem nadychala hraniční hodnoty, při které jsem nemusela byt zajištěna, ale nechali me tam. Týrali me, mlatili me, lékař mi vrazil facku, ze se mi otočila hlava. Prikurtovali me s prekrizenyma nohama, tak ze jsem v té pozici nemohla myslet na spánek. Mám modřiny podlitiny a bolí me cely člověk. Omezili me na osobní svobodě a ani mi důvody nesdělil. Rano při propuštění ještě do me vrazeli. Hrabali mi ve věcech. Msm obavu, ze mi ukradli údaje z kreditních karet. Nejhorší zkušenost v životě. Ze srdce přeji těm zkurvysynum ať je podka jen to nejhorší.
2. Srpen 2018 - 18:53
Obrázek uživatele Návštěvník
souhlass (anonym)
Kdybych si nevyslechl, co si prožil před třemi roky na záchytce můj kamarád, neuvěřil bych. Nebyl agresivní během eskorty na záchytku, choval se slušně a ani neměl moc upito aby si nic nepamatoval, jen mu to moc kecalo. Za to si vysloužil plno modřin na nohách, žebrech a pažích. Zmydlili ho tam jak psa. Sráči to jsou a je to všude, v léčebnách, v nemocnici, ve vězení.
2. Srpen 2018 - 23:41

Přidat komentář

Reklama

Reklama