45 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

byla znásilněná

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
abc (anonym)
Ahoj, jsem kluk, je mi 17 a stala se mi hrozná věc. Už asi rok se mi líbí jedna má spolužačka, ale nikdy jsem jí to neřekl, protože jsem velice submisivní typ. Ani nikdy předtím jsem s žádnou holkou nechodil. Jednou jsem odcházel ze školy a dole na chodbě byla ona spolužačka a plakala. Sebral všechnu svoji odvahu a zeptal se, co se děje. Po delší době mi řekla, že jí den předtím znásilnili dva asi čtyřicetiletí chlapi. Prostě se na ni střídali a měla velké štěstí, že ji nezabili. Řekla to jenom mě, nevim proč, ale jsem rád, později jsem ji přesvědčil,ať to řekne i rodičům a na policii. Jenže to pokračovalo. Ona otěhotněla a šla na potrat a je na tom čím dál hůř.Jsem co nejvíc s ní,pak mi řekla, že mě má ráda, já jí řek, že jí mám taky rád a tak nějak spolu vlastně chodíme, ale je na tom pořád hůř. Co mám dělat???
10. Březen 2008 - 17:58
Obrázek uživatele Návštěvník
HM (anonym)
NO JESTLI TO NENI blbost tak ti proste veri.jiste ma v tobe oporu.co bys po ni chtel?jak je na tom hur-co to znamena?pomahej ji.bud s ni.hlad ji.mlcte spolu.ptej se ji co potrebuje a co chce a co ne?
11. Březen 2008 - 17:55
Obrázek uživatele Návštěvník
AS (anonym)
Ahoj abc.Možná by bylo nejlépe,kdybys se poradil s fundovaným psychologem.Je vidět,že máš přístup k internrtu,tak si třeba najdi "Bílý kruh bezpečí".Je to organizace,která pomáhá obětem znásilnění vypořádat se s následky.Jí to prozatím říkat nemusíš.Tam ti určitě poradí a vymyslí další kroky,které budou potřeba.Byl bych rád,abys to udělal a držím ti palce.Jsi správný kluk.A dej vědět,jak to dopadlo.To mi skoro slib,ano?
11. Březen 2008 - 17:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Edita (anonym)
Také bych řekla, že by to chtělo dobrého psychologa. Je skvělé, že má tebe jako oporu. Byla bych opatrná, co se týká fyzického kontaktu, zpočátku snad jen držet zaruku, jemně obejmnout... Držím palce.
12. Březen 2008 - 11:44
Obrázek uživatele Návštěvník
abc (anonym)
To AS: udělám to, určitě, díky moc za radu.Dám vědět jk vše dopadlo To Edita: Co se týká fyzického kontaktu, ani by mě nenapadlo se jí nějak netaktně dotýkat nebo proboha něco horšího. Nikdy v životě bych si neodpustil, kdybych ji, byť nechtěně, jakkoliv ublížil. Ale každopádně díky za podporu! PS skutečně si nikdo na netu nemůže ověřit, jestli to neni blbost jak naznačuje HM, ale bych rád, kdybyste mi tu opravdu věřili. Stalo se to a blbost to neni!
12. Březen 2008 - 18:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jáma Pamětnice (anonym)
Tak se mi zdá, že tenhle příběh se na doktorsce již vyskytl v mírné modifikci. Chtělo by to něco originálnějšího ABC
12. Březen 2008 - 18:44
Obrázek uživatele Návštěvník
abc (anonym)
Na doktorce jsem byl poprvé 10.3.2008 a je mi naprosto jedno, co si myslíte. Byl bych však rád, abyste neotravovala lidi, kteří mají skutečný problém. Jesli se podobný přběh již vyskytl, pak za to nemůžu!
12. Březen 2008 - 19:42
Obrázek uživatele Návštěvník
AS (anonym)
Buď v klidu,to se tady stává.Jak jsi na tom s psychologem?
12. Březen 2008 - 19:50
Obrázek uživatele Návštěvník
abc (anonym)
Šlo to neuvěřitelně rychle, dneska jsem s ní byl u psychologa, ale zatim jí to nepomohlo. Ale jedno sezení je asi málo. Jenže má teď hrůzu, protože jí přišlo pozvání na výslech a ona má přímo smrtelný strach, aby nemusela identifikovat. Je to s ní tak špatné, že se dokonce bojím, aby si nějak neublížila. Jsem ale pořád s ní, tak snad to spolu zvládneme.
13. Březen 2008 - 19:31
Obrázek uživatele Návštěvník
AS (anonym)
Tak to ti držím palec.Asi by bylo lepší,kdyby byl psycholog i u výslechu.Zeptej se na to.
13. Březen 2008 - 19:37
Obrázek uživatele Návštěvník
B. (anonym)
Ahoj abc. Už jsi kontaktoval Bílý kruh bezpečí? Pokud má tvoje přítelkyně strach ze setkání s pachately, existují právní možnosti, jak tomu zabránit. Využij pomoci právníka, kterou Bílý kruh nabízí. Tvoje přítelkyně má v tobě velkou oporu. Je výborný, jak se jí snažíš pomoc... B.
14. Březen 2008 - 8:23
Obrázek uživatele Návštěvník
marek (anonym)
No co se tohohle tyce, da se, aby u vyslechu na sebe obe strany nevideli. A ja bych zavedl trest smrti pro pedofily a takove lidi, ti nemaj ve slusne spolecnosti co delat!
16. Březen 2008 - 20:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Je ji 17,tak to ji neznasilnil pedofil !
16. Březen 2008 - 21:21
Obrázek uživatele Návštěvník
pro abc (anonym)
abc, jsi strašně hodný, že jí pomáháš, asi si ani neuvědomuješ (možná ani ona), co pro ni tvoje podpora znamená. Přeju vám, moc, aby vám to vydrželo. Jsi super kluk - v dnešní době, kdy všichni mají v hlavě jen sex a vlastní sobectví se tomu ani skoro nedá věřit. Jsem moc ráda, že takoví mladí muži ještě jsou. Netrap se tím, že je tvoje holka na tom pořád špatně, ty děláš MAXIMUM, a ona si to trauma musí odžít, bylo by divné, kdyby to jen tak hodila za hlavu. A napadlo tě někdy, že tohle je možná "osud"? Miluješ někoho, netroufáš si ho oslovit a pak se naskytne situace, kdy mu můžeš pomoct a on se do tebe zamiluje? Vlastně ti docela závidím....
17. Březen 2008 - 8:45
Obrázek uživatele Návštěvník
marek (anonym)
Vim, ale psal sem, ze pedofily a tyhle lidi co znasilnujou jentak nebo roznasej pohlavni nemoci bych strilel
17. Březen 2008 - 16:16
Obrázek uživatele Návštěvník
abc (anonym)
"Osud" to nejspíš skutečně je. Jinak si to nedovedu vysvětlit. Ještě před tím jsem si říkal, že bych dal všechno za to, aby se do mě zamilovala. Já jsem rád, že mám rád já ji a ona mě, ale za takhle strašlivou cenu... Byl bych nerad, aby mi někdo záviděl, jsem rád, že jsme spolu, moc rád, ale všechno je to tak hrůzné, že to ani nedovedu popsat. Znásilnění, ještě k tomu opakované a dvěma oslizlými úchyláky, je asi ten nejhorší čin. Je to na celý život.
17. Březen 2008 - 16:58
Obrázek uživatele Návštěvník
abc (anonym)
Ahoj, to jsem zase já. Nevím si moc rady. Nevím totiž jak ji mám pomoct, protože k psychologovi si moc důvěru neutvořila a navíc má chudinka pocit, že jí nikdo nevěří.(dokonce i rodiče), ale já to nedovedu pochopit. Vždyť všechny lékařské zákroky, které podstoupila, jasně ukázaly, že byla brutálně znásilněná. A když musí k výslechu, pořád s ní jednají jako s někým, kdo si za to může sám. Já už jsem jí několikrát řekl, že i když všichni budou tvrdit, že lže, já budu vždycky vědět, že ne. Jenže ona mi včera chudinka zavolala jestli se můžeme sejít jenom proto, aby se mě zeptala jestli jí věřím. Řekl jsem jí, že ano a že jí mám moc rád a zůstal jsem s ní až doteď. Každou chvíli pláče, což je pochopitelné, ale já ji chci pomoct!!!
22. Březen 2008 - 10:14
Obrázek uživatele Návštěvník
AS (anonym)
Radil jsem ti bílý kruh bezpečí.Teď mluvíš o psychologovi.Připadá mi,že jsi ten Bílý kruh vynechal.To je velká chyba.Tam jsou na to specialisti a poradili by ti opravdu odborně.Rovněž ti doporučí jak se chovat,co dělat i jak na výslech.Jestli jsi to nějak obešel tak by bylo dobré to napravit
22. Březen 2008 - 14:34
Obrázek uživatele Návštěvník
B. (anonym)
Souhlasím s AS. Proč se vyhýbáš místu, kde Ti můžou poradit? Vždyť vem, kolik mailů bys musel napsat, aby to nahradilo hodinový rozhovor s odborníky... Zatím postupuješ intuitivně správně, ale podle toho, co píšeš, sám cítíš, že byste oba potřebovali pomoc a podporu. Pokud si Tvoje přítelkyně nevytvořila k psychologovi důvěru, vyhledejte jiného. Opět i tuto otázku můžeš v organizaci, o které já i AS mluvíme, prodiskutovat. Vidím, že chceš přítelkyni pomoci, obrať se na místo, kde Ti poradí jak. Hledat pomoc u odborníků není slabost nebo prohra...
23. Březen 2008 - 17:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Aresex (anonym)
"Znásilnění, ještě k tomu opakované a dvěma oslizlými úchyláky, je asi ten nejhorší čin. Je to na celý život." Je to sice dost drsne a tvrde, ale kdyz si vezmes, ze ta holka bude zit jeste 50 - 70 let, tak za par let to preboli a bude to jenom velice neprijemna zkusenost a epizoda v jejim zivote. Tim vice je dulezite to ted nejak prekonat a neudelat nejakou blbost s nezvratnymi dusledky. Na psychologa pozor, je to taky jenom clovek a treba jste nenatrefili na toho vhodneho. Zkuste jineho nebo nejake specializovane pracoviste, jak tady jiz bylo doporucovano. PS: Az chytnou ty dva grazly, tak si zjisti jejich jmena a hod je na Internet s popisem celeho pripadu, a myslim si, ze pak se jich uz bat nemusi. V lepsim pripade budou bez kulicek, v horsim na dne Orliku.
28. Březen 2008 - 0:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Znásilněný dívka se nedokáže svěřit ani blízkým lidem,natož nějakému spolužákovi na chodbě.Abc se dobře baví:-((
28. Březen 2008 - 0:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Já taky,předevčírem ve snu.
28. Březen 2008 - 0:59
Obrázek uživatele Návštěvník
abc (anonym)
Udělal jsem velkou chybu, že jsem tu o tom všem psal. Internet je sračka! Škoda, že nemůžu zjistit, kdo je Jitka. Evidentně neví o čem mluví - to bych pochopil. Ale říct, že se dobře bavim.. to je ta největší sprosťárna jakou jsem kdy slyšel!! Co si to vůbec dovolujete!? Nevim,co by tohle bylo za zábavu. Přál bych si, aby to nebyla pravda, jenže bohužel je.. A kdo tomu nevěří, tak ať to vůbec nekomentuje
5. Duben 2008 - 18:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
abc na jitku se vyser.a na vsechny ji podobne.ja ti verim a preji hodne stesti.at to se svou pritelkyni zvladnete.jsi moc hodny clovek a skoda ze takovych neni vic.
6. Duben 2008 - 14:57
Obrázek uživatele Návštěvník
aja (anonym)
souhlasim s lenkou si hodnej a neposlouchej je fakt je skoda ze neni takovych vic na me by se vsichni vysrali a natos i kluci
8. Duben 2008 - 12:31
Obrázek uživatele Návštěvník
nina (anonym)
ahoj abc, ako sa dari? nasli ste uz ineho psychologa?nenechaj sa znechutit hlupakmi co sa skryvaju na nete
24. Duben 2008 - 0:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
ahoj abc, jsi neuvěřitelně hodný kluk, škoda, že takových není víc.kašli na hloupé komentáře a dělej co ti srdce velí.napiš jak to dopadlo, jak ti psycholog poradil.HODNĚ ŠTĚSTÍ A HL.TRPĚLIVOSTI, ta dívka nyní prochází moc těžkým obdobím a trpělivost z tvé strany bude hodně důležitá.držím palečky.pá
5. Květen 2008 - 10:16
Obrázek uživatele Návštěvník
abc (anonym)
Ahoj, hodně nám pomohl Bílý kruh bezpečí. Nechci tvrdit, že je na tom dobře, ale líp určitě. Akorát se trochu potýkám s takovými debily, kteří neustále kecaj žvásty o tom, že chodit se znásilněnou dívkou je slabošství atp. Fakt nechápu, že někdo takto smýšlející vůbec existuje. Dnešní kluci nemyslí na nic jiného než na sex a holky jsou pro ně jen nástrojem. Někdo si možná řekne, že jsem divnej, ale kdo si neprožil to co já, vůbec neví o čem mluvím. Já jí mám opravdu hodně rád, samozřejmě nejsem puritán, abych se bránil sexu, ale když se máme opravdu upřímně rádi, není to to nejdůležitější.
15. Květen 2008 - 20:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Cde (anonym)
Vzhledem k tomu,ze byla znasilnena bys radsi mel na ten sex vykaslat!
16. Květen 2008 - 13:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Slabošství?? To sou nesmysly,nenech se takovejma lidma vůbec zdeptat,nechápou to. Hlavní je jak se cítíte vy dva spolu. Je jasný že to pro ní nejni lehký, ale je supr že v tobě má takovou oporu. Buď takovej jakej jsi, řiď se srdcem a zapomeň na ty ošklivý řeči hloupejch lidí - ty víš přeci svoje a jednou se ti to vrátí :) Přeju ti hodně štěstí :)
16. Květen 2008 - 16:46

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama