23 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Býk žena + Štír muž. Znáte takové, kterým to funguje?

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Marťa (anonym)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo v praxi nějaký takový pár znáte a klape jim to spolu? Nebo je to opravdu tak hrozné, jak se v horoskopech píše? Jsou opravdu býci pro štíry tak přízemní?
19. Únor 2010 - 11:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Sandra (anonym)
Ahoj moje segra je byk a mela stira a vydrzelo jim to 10 let pak se rozvedli.
20. Únor 2010 - 0:25
Obrázek uživatele Návštěvník
alina (anonym)
vidíte a my jsme spolu už 30 let.Je pravda, že bych nechtěla mít manžela jako soupeře, to dokáže být tvrdý a neústupný.A ta moje palice rohatá.....:-)Že bych pro něj byla přízemni? To ani náhodou.
26. Únor 2010 - 19:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Zoen (anonym)
klape nám to, krásně :)
18. Srpen 2010 - 8:18
Obrázek uživatele Návštěvník
PRAVDA (anonym)
ne, ale mužeš být první
22. Srpen 2010 - 22:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Lin (anonym)
Ano znám sice si myslí, že by se měli rozvést, ale ať se snaží jak se snaží, moc jim to nejde
23. Srpen 2010 - 9:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Káťa (anonym)
nikdy více! bylo to šílené, na mě až moc vášnivý vztah....samé hádky a muž štír, nejvíc flegmatický, vše na poslední chvíli, žádný spoleh a hlavně naprosto jiný pohled na život...ke všemu štíři umí hodně psychologicky ovlivnňovat druhé...láska velká ale do života už nikdy! mluvím o 4 letém vztahu...
29. Říjen 2010 - 18:01
Obrázek uživatele Návštěvník
hana (anonym)
nikdy více! bylo to...já mám přesně opačnou zkušenost.Mluvím o více než 20 -ti letém vztahu.
29. Říjen 2010 - 23:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Re (anonym)
nikdy více! bylo to...Souhlasim, úplně přesně. Vášeň, ale i velká bolest a psychická muka...Je to peklo. Ale nikdy neřikej nikdy.
30. Prosinec 2012 - 22:31
Obrázek uživatele Návštěvník
hmm (anonym)
já mám přesně opačnou...souhlasím a to jsem ve vztahu také hodně dlouho.
30. Prosinec 2012 - 22:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Je (anonym)
to negativní spojení,podle Dagmar Kludské.Ale nikdo by to neměl brát tak do slova,může být hodně párů,kde to prostě fungovat může.
31. Prosinec 2012 - 9:38
Obrázek uživatele Návštěvník
stepan a simca (anonym)
Prave zaciname, s chuti do toho. Sex byl luxusni. zdravi muz byk a zena stir!
23. Květen 2015 - 2:20
Obrázek uživatele Návštěvník
H. (anonym)
já jsem typická býčice a štíři v mužské podobě mě absolutně míjí, asi mě nikdy žádný nezaujal a já jeho, nevím. Beran, ryby, kozoroh - to jsou znamení, která se mi pořád opakují. Docela věřím tomu, že býk+štír je hodně špatná konstalace, proto mezi nimi ani žádná přitažlivost nevzniká. Jinak mám zkušenost s matkou štířicí a to byla katastrofa. Zlá, týrající, tvrdá a bezcitná osobnost, hlavně v mladším věku, teď už je to lepší.
23. Květen 2015 - 10:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Renáta (anonym)
Ahoj všem, jsem květnová býčice a 7 měsíců mám vztah s mužem štírem. No, můžu říct, že je to velmi zvláštní vztah. Štíři se věčně pochlubují a potřebují pochvalu, ale oni pochvalu málo kdy dávají. Samozřejmně je to u každého člověka individuální, ale nějaká ta charakteristika tak trošičku opravdu je. Tak zdar a lásku všem znamením.
11. Únor 2016 - 21:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Žaneta (anonym)
Ahoj, já jsem štír a mám býka, jsme spolu dva roky a lepšího chlapa a lepší vztah jsem nikdy neměla...u těchto znamení jsou dvě možnosti, buď se budou zbožňovat a milovat anebo spolu vůbec nebudou, štír neděla nic polovičatě, buď všechno nebo nic..vztah je kompromis a práce a shoda horoskopů se mi o to nepostará. Měla hsem znamení, co ke mně sedí a skončily fiaskem.
9. Červenec 2016 - 11:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ahoj, já jsem štír a mám...Souhlasím. Já jsem žena býk a mám muže střelce již 16 let, je moc hodný, myslím, že by nám to mohlo vydržet, ale já jelikož jsem býk, tak jsem tvrdohlavá a hlavně jsem mocenský typ, takže tak nějak se snažím svého muže ovládat a mám ráda, když je po mém, na to fakt střelec nemá.
24. Březen 2017 - 15:13
Obrázek uživatele Steve
Steve
Ahoj všem, jsem květnová...Štírovi stačí když mu umí někdo poděkovat, požádat jej o nějakou službičku, je brán vážně, má jej někdo vážně a upřímně rád ... Kdo toto min neumí, ve zlé se potáže! Štír vše brzy prokoukne a je následný mazec a kritika. (né každý tu kritiku snese) :-) Zlý není, to je na něho špatný a mylný pohled.
24. Březen 2017 - 16:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivča (anonym)
Zdravím býčice, ja jsem se svým štírem 18 let a lepšího muže jsem si přát nemohla. Ze začátku nám chvilku trvalo než jsme se sehráli,protože jsme oba tvrdohlaví,ale za nic na světě bych ho nevyměnila,je nesmírně ohleduplný a laskavý. Máme spolu dvě krásné děti a je to úžasný otec.
13. Červen 2017 - 11:52
Obrázek uživatele erasonebezpecny
erasonebezpecny
Štírovi stačí když mu...Myslíš,taky je to jenom chlap.
13. Červen 2017 - 12:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Býčice (anonym)
Já nemohu mluvit o partnerském vztahu, štíři mě v milostném životě absolutně míjeli - a myslím, že to není náhoda, jiná tři znamení, ke mně vhodná, se kolem mě motají v podobě různých lidí celý život. Jsem ale dcera Štířice - zlé, chladné, hysterické, zákeřné ženy. Tady tedy vztah Býk-Štír naprosto nefungoval a dodnes nefunguje (a to jsem byla vzpurný býček jen málo) a dostala jsem celoživotní sodu. To, že si nepamatuju na jediné pohlazení, zato na fyzické i psychické týrání, svědčí za vše. Štíři jsou (i podle horoskopů) nejkomplikovanější znamení, naštěstí nezáleží jen na postavení slunce, ostatní planety mohou být dobře postavené a dotyčný je bezproblémový. Ale já osobně Štíry rezolutně NE.
13. Červen 2017 - 19:20
Obrázek uživatele Steve
Steve
vrrr ... :-(
13. Červen 2017 - 21:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Eduard Nud (anonym)
Teda abych se přiznal, tak já těm horoskopům teda vůbec nevěřím. To víte, my váhy jsme poněkud skeptičtí.
16. Červen 2017 - 14:15

Přidat komentář

Reklama

Reklama