24 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Býk žena + Štír muž. Znáte takové, kterým to funguje?

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Marťa (anonym)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo v praxi nějaký takový pár znáte a klape jim to spolu? Nebo je to opravdu tak hrozné, jak se v horoskopech píše? Jsou opravdu býci pro štíry tak přízemní?
19. Únor 2010 - 11:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Sandra (anonym)
Ahoj moje segra je byk a mela stira a vydrzelo jim to 10 let pak se rozvedli.
20. Únor 2010 - 0:25
Obrázek uživatele Návštěvník
alina (anonym)
vidíte a my jsme spolu už 30 let.Je pravda, že bych nechtěla mít manžela jako soupeře, to dokáže být tvrdý a neústupný.A ta moje palice rohatá.....:-)Že bych pro něj byla přízemni? To ani náhodou.
26. Únor 2010 - 19:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Zoen (anonym)
klape nám to, krásně :)
18. Srpen 2010 - 8:18
Obrázek uživatele Návštěvník
PRAVDA (anonym)
ne, ale mužeš být první
22. Srpen 2010 - 22:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Lin (anonym)
Ano znám sice si myslí, že by se měli rozvést, ale ať se snaží jak se snaží, moc jim to nejde
23. Srpen 2010 - 9:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Káťa (anonym)
nikdy více! bylo to šílené, na mě až moc vášnivý vztah....samé hádky a muž štír, nejvíc flegmatický, vše na poslední chvíli, žádný spoleh a hlavně naprosto jiný pohled na život...ke všemu štíři umí hodně psychologicky ovlivnňovat druhé...láska velká ale do života už nikdy! mluvím o 4 letém vztahu...
29. Říjen 2010 - 18:01
Obrázek uživatele Návštěvník
hana (anonym)
nikdy více! bylo to...já mám přesně opačnou zkušenost.Mluvím o více než 20 -ti letém vztahu.
29. Říjen 2010 - 23:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Re (anonym)
nikdy více! bylo to...Souhlasim, úplně přesně. Vášeň, ale i velká bolest a psychická muka...Je to peklo. Ale nikdy neřikej nikdy.
30. Prosinec 2012 - 22:31
Obrázek uživatele Návštěvník
hmm (anonym)
já mám přesně opačnou...souhlasím a to jsem ve vztahu také hodně dlouho.
30. Prosinec 2012 - 22:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Je (anonym)
to negativní spojení,podle Dagmar Kludské.Ale nikdo by to neměl brát tak do slova,může být hodně párů,kde to prostě fungovat může.
31. Prosinec 2012 - 9:38
Obrázek uživatele Návštěvník
stepan a simca (anonym)
Prave zaciname, s chuti do toho. Sex byl luxusni. zdravi muz byk a zena stir!
23. Květen 2015 - 2:20
Obrázek uživatele Návštěvník
H. (anonym)
já jsem typická býčice a štíři v mužské podobě mě absolutně míjí, asi mě nikdy žádný nezaujal a já jeho, nevím. Beran, ryby, kozoroh - to jsou znamení, která se mi pořád opakují. Docela věřím tomu, že býk+štír je hodně špatná konstalace, proto mezi nimi ani žádná přitažlivost nevzniká. Jinak mám zkušenost s matkou štířicí a to byla katastrofa. Zlá, týrající, tvrdá a bezcitná osobnost, hlavně v mladším věku, teď už je to lepší.
23. Květen 2015 - 10:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Renáta (anonym)
Ahoj všem, jsem květnová býčice a 7 měsíců mám vztah s mužem štírem. No, můžu říct, že je to velmi zvláštní vztah. Štíři se věčně pochlubují a potřebují pochvalu, ale oni pochvalu málo kdy dávají. Samozřejmně je to u každého člověka individuální, ale nějaká ta charakteristika tak trošičku opravdu je. Tak zdar a lásku všem znamením.
11. Únor 2016 - 21:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Žaneta (anonym)
Ahoj, já jsem štír a mám býka, jsme spolu dva roky a lepšího chlapa a lepší vztah jsem nikdy neměla...u těchto znamení jsou dvě možnosti, buď se budou zbožňovat a milovat anebo spolu vůbec nebudou, štír neděla nic polovičatě, buď všechno nebo nic..vztah je kompromis a práce a shoda horoskopů se mi o to nepostará. Měla hsem znamení, co ke mně sedí a skončily fiaskem.
9. Červenec 2016 - 11:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ahoj, já jsem štír a mám...Souhlasím. Já jsem žena býk a mám muže střelce již 16 let, je moc hodný, myslím, že by nám to mohlo vydržet, ale já jelikož jsem býk, tak jsem tvrdohlavá a hlavně jsem mocenský typ, takže tak nějak se snažím svého muže ovládat a mám ráda, když je po mém, na to fakt střelec nemá.
24. Březen 2017 - 15:13
Obrázek uživatele Steve
Steve
Ahoj všem, jsem květnová...Štírovi stačí když mu umí někdo poděkovat, požádat jej o nějakou službičku, je brán vážně, má jej někdo vážně a upřímně rád ... Kdo toto min neumí, ve zlé se potáže! Štír vše brzy prokoukne a je následný mazec a kritika. (né každý tu kritiku snese) :-) Zlý není, to je na něho špatný a mylný pohled.
24. Březen 2017 - 16:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivča (anonym)
Zdravím býčice, ja jsem se svým štírem 18 let a lepšího muže jsem si přát nemohla. Ze začátku nám chvilku trvalo než jsme se sehráli,protože jsme oba tvrdohlaví,ale za nic na světě bych ho nevyměnila,je nesmírně ohleduplný a laskavý. Máme spolu dvě krásné děti a je to úžasný otec.
13. Červen 2017 - 11:52
Obrázek uživatele erasonebezpecny
erasonebezpecny
Štírovi stačí když mu...Myslíš,taky je to jenom chlap.
13. Červen 2017 - 12:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Býčice (anonym)
Já nemohu mluvit o partnerském vztahu, štíři mě v milostném životě absolutně míjeli - a myslím, že to není náhoda, jiná tři znamení, ke mně vhodná, se kolem mě motají v podobě různých lidí celý život. Jsem ale dcera Štířice - zlé, chladné, hysterické, zákeřné ženy. Tady tedy vztah Býk-Štír naprosto nefungoval a dodnes nefunguje (a to jsem byla vzpurný býček jen málo) a dostala jsem celoživotní sodu. To, že si nepamatuju na jediné pohlazení, zato na fyzické i psychické týrání, svědčí za vše. Štíři jsou (i podle horoskopů) nejkomplikovanější znamení, naštěstí nezáleží jen na postavení slunce, ostatní planety mohou být dobře postavené a dotyčný je bezproblémový. Ale já osobně Štíry rezolutně NE.
13. Červen 2017 - 19:20
Obrázek uživatele Steve
Steve
vrrr ... :-(
13. Červen 2017 - 21:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Eduard Nud (anonym)
Teda abych se přiznal, tak já těm horoskopům teda vůbec nevěřím. To víte, my váhy jsme poněkud skeptičtí.
16. Červen 2017 - 14:15
Obrázek uživatele Návštěvník
888 (anonym)
Zdravím, jsem květnová. Dokud jsem nepotkala osudově štíra, byla jsem cílevědomá, sebejistá, rezolutně vyrovnaná a odmítající muže. Proč? Měla jsem ten názor že jsem šťastná a ,,nikoho nepotřebuju" to se mu možná najednu stranu líbilo jako výzva. Jsou znamení, které mi jsou podobné. Ale přitažlivost mužů...přestože mě podobných, se nemohla rovnat štírovi. Je pravda že jsou komplikovaní. HODNĚ komplikovaní. A zákeřní. Zároven je ale pravdou, že nechtějí cíleně ubližovat. A dlouho s nimi může být jen skutečný silák :D S přízemností bych si hlavu nedělala. Ne každý horoskop je neomylný. Sice se zmínil že ho klidním, ale já jsem zas temperamentnější v jeho přítomnosti. Můžu říct že pokud to myslíte vážně, brante si psychiku. Holky býčice. Jste silné ale pokud juž se vyjmečně zamilujete, přiznejte si, jak se i po letech odloučení otáčíte do minulosti. A to, že si často nepřiznáváte že jste nejspíš zamilované je věc drhá :D
12. Únor 2019 - 22:25

Přidat komentář