Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
178 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

BULOVKA-NESKUTEČNY

10. Září 2018 - 0:14

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
MILAN (anonym)
DOBRY DEN,,DNE 22.07.2009 V 16.30HOD SEMI STALA DOPRAVNI NEHODA POBLIŽ NEMOCNICE BULOVKA,KDE JSEM BYL POTE HOSPITALIZOVAN,KDYZ ME DOVEZLA SANITKA,TAK ME SESTRA HODILA DO CHODBY KDE JSEM ČEKAL NA OŠETŘENI MIN 40MIN SEME NIKDO ANI NEVŠÍML,PRESTOZE JSEM MEL VAZNOU DOP.NEHODU NA MOTOCYKLU,MEL JSEM VELKE BOLESTI A AŽ PO TE KDY SEM MUSEL RVAT NA LEKARE Z CHODBY JESTLI SE NA ME NEKDO PODIVA TAK SE URACIL DOJID A RICT ODVEZTE HO NA RENTGEN,,JA MEL VELKE BOLESTI NOHY A KREV V MOCI,,MISTO TOHO ABYCH BYL VNITRNE OKAMZITE VYŠETREN TAK JSEM LEZEL NADALE V CHODBE,AZ PO 3HODINACH JSEM SE DOSTAL NA VYŠETŘENI BRICHA,SONNO,,KDE SEME LEKAR ZEPTAL,CO VAM JE?? PO VYŠETRENI BRICHA ME BYLO SDELENO ZEME VLASTNE NIC NENI A ZEME SANITKA MUZE ODVEST DOMU,,KDYZ ME SANITA DOVEZLA DOMU,JA SE DOBELHAL DOMU A DOMA SI SED ASI PO 10MIN ME ROZBOLELA HLAVA A BYLO NA ZVRACENI,ZAVOLAL SEM ZNOVA ZACHRANNOU SLUZBU,ODVEZLI ME ZPET NA BULOVKU,KDYZ SEM TAM DORAZIL DOKTOR NADŠENE PROHLASIL CO TAM ZAS OTRAVUJU?? PAK ME DO RANA DELALI DODATECNE TEPRV VYŠETŘENI CT HLAVY A MOZKU A CELKOVĚ CELEHO TELA,,ALE MIMO NOHY KTERA BYLA VAŽNE ZRANENA,NEPOCHOPITELNY!!!!!!!!!!!!!! NECHALI ME JEDNU NOC LEZET NA CHODBE V PRUVONU A DRUHY DEN ME BYLO ZDELENO ZE MUZU JID DOMU A DOJID SI K PRAKTICKE LEKAŘCE,TAKZE ME PUSTILY V PATEK DOMU.. JELIKOŽ BYL KURAK DOMA JSEM KOURIL 20CIGARET DENNE ANIŽ BYCH VEDEL ZE MAM VAZNOU NEMOC KTEROU SEM NIKDY NEZNAL,TROMBOZA TAKZE SEM BYL CELI VIKEND DOMA V DOMENI ZE MAM JEN ROZTŘIŠTENE KOLENO,,,, CO CHCI RICI V MEM ČLANKU??? JEN TO ZE KDYZ SE U NAS DOSTANE NORMALNI CLOVEK K LEKARI JAKO JSOU NA BULOVCE V NEMOCNICI TAK JE TO NESKUTECNY A DIKY NOZE JA MOCH ZEMRIT,TAKOVE JE NASE ZDRAVOTNICTVI,,CLOVEK CELI ZIVOT TO PLATI A JEDNOU NE VLASTNI VINNOU MA URAZ VAZNY A NEMA DOSTAČNY ANI ZDRAVOTNI OŠETŘENI??KDE TO ZIJEM ??? PROŠ SI VLASTNE PLATIME ZDRAVOTNICTVI KDYZ PAK SE NECO STANE A DOKTOR VAM NEPOMUZE A SESTRA JE NEPRIJEMNA??????? ALE TO JE VAZNE ASI JEN V NEMOCNICI BULOVKA,TED SEM POSLEDNI DOBOU NAVŠTIVIL DOST NEMOCNIČNICH ZARIZENI KDE CHOVANI DOKTORU A ZDRAV.SESTŘIČEK BYLO ULPNE SUPER,,, CHCI SI STEŽOVAT ZE NEMOCNICE BULOVKA JE NA ZAVRENI A JEJI ZAMESTNANCI BY MELI JID PRACOVAT NEKAM JINAM,ALE NE PRACOVAT VE ZDRAVOTNICTVI,, DIKY MEJ TE SE FAJN MILAN.......
27. Srpen 2009 - 19:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Básník (anonym)
Nauč se česky, když chceš někam psát.
29. Srpen 2009 - 11:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jo a taky nemusíš na nás řvát .
29. Srpen 2009 - 12:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Kim (anonym)
No jo, ale i ti, co neumějí správně česky, mají dopravní nehody - a bolesti. Mně třeba na Bulovce zachránili život. Milane, proč nepodáš stížnost na postup lékaře? Je to všechno individuální, o lidech - a člověk musí mít štěstí. A někdy se za to štěstí musí trochu vzít.
29. Srpen 2009 - 12:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Adriena (anonym)
Na Bulovce jsou i vynikající doktoři a příjemné sestry. Záleží to jak na oddělení, tak na konkrétním lékaři/sestře. Mně tam hodně pomohli s vážným zdravotním problémem. Ono to není o nemocnici, ale o lidech. Jinak se připojuji ke Kim, stěžuj si na konkrétní zdravotníky, zbytek Bulovky s tím nemá nic společného.
29. Srpen 2009 - 13:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Bětka (anonym)
Milane, měl jsi prostě pech na konkrétního doktora, případně sestry. Ale Kim a Adriena mají pavdu, nemůžeš hodit do jedoho pytle všechny doktory z Bulovky. Máme velmi dobrou zkušenost s dětskou chirurgií, dětským oddělením, dceři i synovi pomohli po úraze práve na traumamtologii, kde jsi asi byl i ty.Mám zkušenost ještě s dalšími pečilvými lékaři z Bulovky... Tobě držím palce a doufám, že už je ti dnes lépe.
29. Srpen 2009 - 17:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Bětka (anonym)
oprava-traumatologii
29. Srpen 2009 - 17:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
Kurz češtiny by neuškodil, vždyť to se nedá číst.
4. Říjen 2009 - 9:08
Obrázek uživatele Návštěvník
dana (anonym)
Hulíš 20 cigaret denně a divíš se, že bys mohl mít trombozu??? Na co si stěžuješ, sám si podkopáváš zdraví. kdoví, jak to bylo s personálem, nevěřím ani slovo.
4. Říjen 2009 - 9:25
Obrázek uživatele eleonora
eleonora
JÁ MÁM S BULOVKOU CELKEM DOBROU ZKUŠENOST, LEŽELA JSEM TAM NEJMÉNĚ 10KRÁT. ALE HROZNÉ BYLO, KDYŽ JSEM MĚLA PŘED 38 DOPRAVNÍ NEHODU, TAK MNĚ OŠETŘOVALI MÁ ZRANĚNÍ A MÉHO ROČNÍHO SYNKA ZATÍM PŘEDALI NA DĚTSKÉ ODDĚLENÍ. TAM HO JEN NECHALI PLAKAT A MNĚ PAK S NÍM ODVEZLI DOMŮ. SESTRY MI ŘÍKALI, ŽE UŽ BY V ROCE NEMUSEL KADIT A VĚČNĚ ČŮRAT. BYLO MU 13 MĚSÍCŮ A UŽ KRÁSNĚ CHODIL. KDYŽ PŘILETĚL MANŽEL A TCHÁN Z PRÁCE DOMŮ, NADEMNOU JEN MÁVLI RUKOU, ALE HLAVNĚ JAK JE SYNKOVI/VNOUČKOVI. POŘÁD STRAŠNĚ PLAKAL, TAK S NÍM JELI OPĚT NA BULOVKU. TAM SE S HRŮZOU DOZVĚDĚLI, ŽE MÁ ZLOMENOU NOŽIČKU - TI LAJDÁCI HO VŮBEC NEVYŠETŘILI!!!!!!!!!!!!!!!! MĚL SÁDŘIČKU A POTOM SE UČIL ZNOVU CHODIT.
21. Prosinec 2010 - 11:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Mě doktorský dementi posílali s vysokým tlakem na psychiatrii(doktorská debila,na stole pozitivní EKG,oba rodiče isch.AH,ty bolesti hlavy,závratě a později ztrátu paměti(170/115)máte ze špatné vzpomínky z dětství).Udělali ze mě mrzáka. Stěžovat,vy si děláte srandu.Proti doktorský mafii nemáte šanci.Začal jsem si ty kryply nahrávat a dávám to na Internet.Více na Rapidshare,Vipfile pod lékaři,NWO a syndrom bílého pláště.Video s OMRONEM,zvukové nahrávky doktorských krétenů(je to vážný,máte cukr v moči,ale já jsem Vám Paní doktorko posledně říkal,že mám renální glykosurii,neeee,co je to za dementy).Zesměšnit.
31. Leden 2011 - 23:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Mě doktorský dementi...Bylo by dobré jmenovat konkrétní pracovníky a neházet ostatní pracovníky do jednoho pytle.
7. Únor 2011 - 9:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Zlata (anonym)
Na Bulovku mám ty nejhorší vzpomínky.Byla jsem tam převezena s ukrutnými bolestmi břicha,přijali mne hned-to je pravda,ale vyšetření proběhlo tak,že mi pan doktor prohmátl břicho a to bylo vše.Jediný co poctivě dělali,bylo to ,že mi v pravidelných intervalech nosili teploměr.Takto to probíhalo 3 dny.Pak jsem podepsala reverz a nechala se odvézt od manžela do Motola.Tam měli hóňo,ihned kapačky atd.Dotoho jsem ještě ztralila zrak.V motole mě dávali 2 měsíce dohromadi.Vůbec nechápu proč jsem je tenkrát nezažalovala.Jsem šťastná ,že žiji.
26. Březen 2011 - 21:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Viky (anonym)
Já mám na Bulovce dobrou zkušenost s traumatologií, když jsem si pořezala ruku, hned mě vzali na šití, sestry byly příjemné a nenadávaly, že jsem si to udělala sama, doktor ruku ochotně zašil. Akorát mě teda potom odeslali do Bohnic, ale chápu, že asi museli. Když jsem se tam dostala znovu na šití, sestry si mě už pamatovaly, říkaly chudák holka a hned mě zas vzali na řadu, ale pak zas ty Bohnice.
26. Březen 2011 - 22:03
Obrázek uživatele Návštěvník
ALENA (anonym)
Před chvílí jsem slyšela v televizi, že na Bulovce v rehabilitačním bazénu SE MUSELY MALÉ HOLČIČKY PŘI REHABILITACI KOUPAT V BAZÉNU S NAHÝMI MUŽI, KTĚŘÍ MĚLI STEJNOU PROCEDURU. Apríla přece není, to snad ení pravda.
20. Květen 2011 - 16:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Aby ses nepotentovala. Malé holčičky uvidí nahého chlapa, to asi ochrnou a oslepnou. A svého otce asi taky nikdy nesmí vidět.
20. Květen 2011 - 17:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Mě doktorský dementi...Tohle zvrací na každé diskusi. Nemá to v hlavě v pořádku. Jde mu jenom o to, aby urážel doktory. Zásadně se léčí sám.Pokud se ho zeptáte na fakta, buď se do toho zamotá a nebo vám sprostě nadává. Nemám ráda prolhané hulváty.Proto na to reaguji.
20. Květen 2011 - 22:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Věra (anonym)
I já se musím přiklonit k názoru, že nemocnice Bulovka je na zavření. Kdybych já se chovala v práci tak, jako ošetřující personál v této nemocnici tak mě né propustí, ale vyrazí z práce. Konkrétní velice špatnou zkušenost mám s porodnicí. Styděla bych se odvádět takovou práci.
25. Květen 2011 - 13:03
Obrázek uživatele Návštěvník
amos (anonym)
I já se musím přiklonit k...kdy jsi tam rodila? Já před skro třiceti lety a byla to hrůza. Chování personálu, bezmoc a strach budoucích maminek, poporodní péče...dodnes mám problém. Myslela jsem ovšem, že to už je dávno jinak
26. Červen 2011 - 20:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Mary (anonym)
Nemocnice je v každém případě nebezpečné místo. Tohle říkají sami doktoři. :-))
26. Červen 2011 - 23:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Neználek (anonym)
I já mám bohužel s Bulovkou špatné zkušenosti, tehdy jsem byl ještě na dětské traumatologii...řeknu to asi takhle, přístup doktorů byl takový, jako by jim byl pacient u prdele, starali se jen když museli. Sestry, resp. jejich přístup k pacientům byl u většiny z nich hnusný, to se jinak říct nedá. Rehabilitační sestry byli takovým standardem. Dobří byli jen pedagogičtí pracovníci, kteří dokázali alespoň na chvíli zpříjemnit život, což tam opravdu bylo potřeba. Subjektivně je pro mě jasnou volbou Motol, minimálně doktoři tam odvádějí skvělou práci a to je to hlavní.
5. Únor 2012 - 1:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Kim (anonym)
Tento rok jsem ležela na Bulovce podruhé po deseti letech a mám opět jen dobré zkušenosti. Lékaři na urologii jsou profíci a chovali se jak v americkém seriálu, byli vtřícní a vlídní a výborně mě odoperovali. Sestry jsou z poloviny opravdu svědomité a příjemné, z druhé poloviny jsou velmi přijatelné.
5. Únor 2012 - 8:04
Obrázek uživatele Návštěvník
medvidek pu (anonym)
ja mam skusenost s bulovkou vybornou na detskem v roce1985 jsem mel uraz panevni kosti.a semnou zachazeli jako s mimcem v postilce jsem byl svazany do kozelce protoze nejde osadrovat zadni cast tela.jsem rad ze to tak bylo nebyl moc velky vyber.a to jim dekuji za zachranu ze jse mohu pohybovat a chodit.rikali ze mohu i umrit nebo skoncit na inval.voziku ci o berlich po celem zivote.ale v te nomocnici jsem nemel vubec klid furt mne chodili prebalovat mel jsem plenky nikdy i kojeneckou lahev kdyz mne nemohli nakrmit toto jsem musel zvladnout nemohl jsem jse vubec hybat tak v ve 12 letech jsem byl jako batole ci mimco se vsim vsudy.pak jsem tam byl na operaci oci v roce 2008 a2010 a supr zdravotni personal vynikajici a sestricky take.A KDYZ JSE TO TAM VAM NELIBY TAK JSE TAM NELECTE A BEZTE JINAM VSUDE TO BUDETE MYT STEJNE.
11. Únor 2012 - 1:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Kim: Bulovka never more!!!! i já jsem byl na urologii v roce 2008 a bylo to fakt neskutečný! Raději bych se snad svěřil do rukou PANA doktora Mengeleho než sem znova jít. Dodneška !!!! jsem se z toho nevzpamatoval a vzpomínky na toto "pokusné oddělení" se mi vracejí zpět každý den!!
25. Únor 2012 - 19:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Byl jsem tam na drobné operaci nejenom že mi nepomohli, ale problém ještě více zhoršili. Nas*at jim do rukou!
25. Únor 2012 - 19:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Kim (anonym)
Kim: Bulovka never...Jirko, to je mi líto. Ale zvaž, jestli ten neúspěch opravdu způsobili lékaři, všichni operatéři se mi zdáli velmi profesionální. Jediné, co je nevýhodou tohoto oddělení, že je ve staré budově, muži i ženy jsou dohromady, a o víkendech pobíhají mezi smíšenými pacienty ještě návštěvníci pohotovosti. Na odbornosti lékařů to ale neubralo.
25. Únor 2012 - 19:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Ano, způsobili to ti tvoji "profesionálové. Jestli se jim tak dá říkat. Díky jejich "odbornosti" rázem život pro mně ztratil cenu. Dost často jsem uvažoval že to tady "zalomím" abych se už netrápil. Radši chcípnout než znovu na Bu(lí)kovku!!!!!!!!!!!
25. Únor 2012 - 22:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Jinak že je to ve starým baráku, muži + ženy atd..... mi ani tak moc nevadilo. Mě jde o to, že mi VÚBEC nepomohli, múj DROBNÝ problém NEODSTRANILI, naopak ZVĚTŠILI a jiné, závažné problémy k tomu naopak PŘIDALI!!!!!!!!!!!!!!
25. Únor 2012 - 22:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Já chodila na pendeponové injekce na dětskou internetu a to že se na bulovce nechávají otevřené dveře je normální ale když já tam ležela na lehátku a přišla do stejný místnosti odebírat sestra krev klukovy no nevím nevím.
26. Únor 2012 - 11:28
Obrázek uživatele Návštěvník
lucka (anonym)
Já chodila na pendeponové...Bulovku by měli zavřít nebo změnit komplet personál. Na sonu prsů nepoznají, že máte cysty, nepoznají jak bulky vypadají (velikost, tvar atd). rádoby lékaři na mamologii by se taky měli stydět! umí akorát své naučené postupy a názor pacientek je nezajímá. teď i kdyby mi měla upadnout noha tak na bulovku mě už nikdo nedostane.
13. Březen 2012 - 20:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Jenda (anonym)
V sobotu se mojí mamce stala nepříjemná nehoda a to taková, že jí pes ukousl prst. Ihned jsem jí naložil do auta a i s prstem vyrazil směr Bulovka. Na příjmu na pohotovosti nám setra sdělila, že si máme sednout do čekárny a počkat na jinou sestru, která se na to podívá a řekne nám, co s tím budou dělat. Po 15 minutách, kdy se vůbec nikdo neukázal, jsem šel za sestrou na příjem a ta mě uklidnila, že dotyčná sestra to ví, ale je tu cca 20 úrazů, které dorazily před námi. Když jsem viděl mámu, jak má celou plenu, ve které měla zabalenou ruku nasáklou krví, jsem se nas.al, naložil jí zpět do auta a sic přes celou Prahu, odvezl do Motola. 5 minut od zaparkování už jí přišívali prst zpět na své místo. Za 20 minut bylo vše OK, až na nezbytnou tetanovku a antibiotika. Jen chci říct, že nesoudím lidi podle toho kde pracují, ale bohužel co se týče Bulovky, tak tam se zřejmě pracují jen samí ignoranti. Za posledních 10 let jsem byl na Bulovce celkem 5x, ale pokaždé se samými negativními zkušenostmi a ta poslední byla opravdu v tomto ústavu poslední.
26. Březen 2012 - 9:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
To je na zalobu.
26. Březen 2012 - 10:02
Obrázek uživatele Návštěvník
zvláštní (anonym)
V sobotu se mojí mamce stala... Pane Jendo, věřím, že jste měl špatnou zkušenost, ale co píšete , je velmi podivné ?? Pokud byl prst oddělen nebo téměř oddělen, tak operace trvá několik hodin,provádějí ji plastičtí chirurgové, né 20 minut, jak píšete ?? Je pak těžké, čemu věřit ??
26. Březen 2012 - 11:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Jenda (anonym)
Pane Jendo, věřím, že...Neříkám že za 20 minut jsme jeli domů. Psal jsem, že během 20 minut bylo vše OK, tzn, že jsem byl ujištěn, že prst se již přišívá a nebude to mít následky. Pravdou ale je, že za cca 2 hodiny jsme areál nemocnice opravdu opustili.
30. Srpen 2012 - 9:36
Obrázek uživatele Návštěvník
karolína (anonym)
Jednoho dne sem měla dopravní nehodu.Sanitka mě odvezla na Bulovku na chirurgii ( bolest hlavy,nemohla sem ji otočit,bolel mě hrudník),přišel doktor a zeptal se mě" Vy snad nemáte autp,že musíte volat sanitku"? Kde to do p*dele sme???
22. Říjen 2012 - 12:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Za mne musim řici, jelikož jsem byl lonsky rok osobně na oddeleni ORL, ze jsem bylpri vykonu a celkove hospitalizaci spokojen - az na prijem na ambulanci, kde ze mne pani doktorka (asi proto, ze vypadam mlade a tvaril jsem se dost zoufale) udelala exemplar narkomana, ktery potrebuje prasky, a pote mne poslala kloktat domu sul, nacez jsem zdvorile apeloval na vysetreni krku a mandli, jelizko jsem nemohl dychat skrz nateklou polovinu ustni dutiny. Pote co men prohledl ostreujici lekar (doktor) na oddeleni ORL konstatoval zanet na mandli, s tim, ze mi to musi co nejdrive vytahnout...tak se stalo, tyden jsem polezel, personal by velice prijemmny a dostalo se mi i rozumneho vysvetleni meho problemu, jak muze vznikout a pod...BOHUZEL - jsem pred par dny, kdy mi rano doma omdlel apritelkyne a rezsekla si oblicej o podklahu, mel nejblize prave do teto nemocnice..dnes jiz ne Fakultni namocnice Bulovka, ale Nemocnice na Bulovce..pripad od pripadu se urcite lisi, ale z toho co jsem zde vycetl, se jedinemu cloveku nedostalo vystereni na CT...to povazuji pri narazu do hlavy za jedno z nejdulezitejsich vysetreni..vynecahm omacky okolo, ze jsem to tam malem zapalil pote, co nekolikrat vystekla sestra "dalsi" (jak na porazku prasat) a ze tam neni zadny prijem pacientu na urovni hodne roku 2013..Slecnu mi zavreli v mistnosti a ja cekal - 20 minut, 30 minut, hodinu, hodinu a pul a pote mi to nedalo a ja se sel zeptat co teda zjistili, byl mi odseknuto (stylem co ti je do toho) ze slecnu odvezou na urologii...hmm..tak jsem tapal co mam asi delat, sel jsem cca po 30 minutach na oddeleni Urologie a cekal...po cca 40 minutach mi to nedalo a sel jsem se optat (slusne) kde by mohla byt slecna ... ....... nacez mi bylo sdeleno, ze zadny takovy pacient tady neni..OK, omluvil jsem se za vznikle komplikace pri dohledavani a vydal se zpet smerem tramatolog. ambulanci..zpetal jsem se pani, ktera dohlizi asi na chod sanitaku jestli uz vezli tu slecnu, co byla cela od krve a meli ji prevezt pred cca 1 hodinoun na druhe oddeleni..rekla, mi, ze zavola sanitu...to jsem se podivil, jeste jste ji nevolala? "Ale joo, volala, ale oni chlapi nekde zabloudili a nemaji GPS" Jsem se podivil, zapomnel jem radeji na rok 2013, na to, ze jsem podnikatel, ktery toto vse plati ze svych nemalych odvodu statu a sedel a do blba hledel..a doufal...po cca 30 minuach prijela sanita - VW, v nem napno disco a vyskocilt dva hipisaci (nic proti hipies) a dikovali koho ted povezou...pani z prepazkou je sluzne poprosila, jteli by mohli vzit take tu mladou slecnu na kterou predtim zapomneli..Ti ji rekli, stylem, jezis jeste vlastne tu, ze ano...sam jsem na to z povzdali koukal, a pote co tahali starsi pani se zlomenym zebrem tak, ze plakala bolesti, a hubovali ji, "no to mate rict, co vam je" ( NEMA TO RICT DOKTOR? SESTRA? PREDAVAJICI OSOBA? ted nechci byt sprosty) jsem se sel oprata, jestli naberou take tu slecnu.." Jo uz ji vezem!" Ja si pak jen povzdechl a sel 2minuty cca 100 metru nize na oddeleni Urologie - prevoz trval asi 1:50hod..tam se pece zlepsila pri samotnem vysetreni a celkove diagnoze...sic vety typu, kdyby jste to zvladal sama, tak to bude lepsi, nebo to uz dojdete, nebo a a to neumite sama byly na dennim poradku tak se to celkem dalo..travil jsem tam s pritelkyni pouze navstevni hodiny, ona sic moc nerekla, tak ja jakozto inteligentni clovek, umim vypozorovat za hodiu a pul tolik, ze mi to nedalalo prijemne na srdci. CLoveka pote napada, proc tu ti lide pracuji, proc nedelaji radeji v samosce, tam si clovek sam umi koupit jablka (nerad bych urazil sikonvou pani prodavacku - ta je vzdy zaportebi) ale otravnou sestru, nebo pana doktora, jez hledi pouze toho, kdy jde na obed, na cigarko, bych radeji v zivote nevidel..Diganozu nesdelili ani matce pri osobni navsteve, nerekli nic - kdyby se alespon priznali, ze neudelali potrebna vysetreni, nebo se na to nejsou prachy, nebo ze na to kaslou - ne radeji reknou, ze to bude za tyden v poradku...v poradku? Uz se tento problem opakuje podruhe, podruhe v casovem useku jednoho roku, ledvina selze a jim se to zda v poradku? Odvetit teda matce sveho ditete, to bude dobre umim take, ale rici diagnosu a sdelit mozna opatreni, ci reseni problemu od toho tady je prave pan doktor, pani doktorka, a tak podobne...ja mel po teto zkusenosti pocit, ze na tomto oddeleni praucji pouze zrizenci s cedulkou primar, a sestra...opravdu bych se nerad dotkl tak ciste a dusevne na vysi profesi jak je byti doktorem a lecit...dej nam zivot tu silu a stesti, ze se dockame doktoru, kteri si vazi sve cinnost, kterou neumi zasata automechanik, ni ja, clovek pres pocitace odbornik..to si preji...
8. Leden 2013 - 1:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Za mne musim řici, jelikož...Jeste bych chtel dodat, je to den co je pritelka doma, do ted ji boli hlava a ma zvlastni pocity...kdyz toto rekla sestre, tak ji rekla: "Ale prosim Vas, ja uz jsem videla horsi pripady" jen verim, ze budeme spolu ve zdravi i dalsi leta a nebude si muset tuto sestru odnest cert do pekla..
8. Leden 2013 - 1:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamil (anonym)
"Bulovka - Interna 1. - lůžkové odd. " Nejhorší nemocnice co jsem kdy zažil!! (přístup sester naprosto otřesný!!, arogantní, nepříjemný, atd. chování lékaře - sprosté, zlé, zamrzlé před rokem 1980!!!).
19. Březen 2014 - 17:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Jinak mezi nám (anonym)
DOBRY DEN,,DNE 22.07.2009 V... Do prdele proč píšeš velkým písmem, už to svědčí že to máš vydlabaný v makovici. Víš jak se to špatně čte! nevíš, že i kdybys měl pravdu tak ti na ní jebu.
20. Březen 2014 - 15:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
"Bulovka - Interna 1. -...Kamile doktoři a setry zapoměli na důležitou okolnost.Každý doktor i protivné sestry se jednou stanou pacienty.Myslí si,že jsou nadlidi,ale to se hodně pletou.Jinak v soutěži o nejhorší internu by vyhrála nemocnice v Mladé Boleslavi.Tam zamrzli někde před 50 lety.
21. Březen 2014 - 10:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Kaca (anonym)
Kamile doktoři a setry...Za mne vede nemocnice Na Frantisku. Sestry jak chovanky polpšovny, lékaři lhostejní
21. Březen 2014 - 10:42
Obrázek uživatele Návštěvník
interna v Boles (anonym)
Kamile doktoři a setry...to máte pravdu,interna v Boleslavi je fakt nejhorší.Je v nové budově,pokoje s koupelnou.Ale to pacientovi nepomůže když jsou doktoři protivní,o sestrách ani nemluvím.Ty snad zamrzly někde před rokem 1970.No opravdu,nekecám.
31. Červenec 2014 - 9:54
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
No, tak to jste nebyli ještě v Příbrami. Když jsem byla v nemocnici na UZV, zacinkala paní, která rodila. Na celém oddělení byla jenom sestra, doktoři byli nevím kde. Sestra sháněla doktory, telefonovala všude možně, běhala, ale nikoho nesehnala. Pak tu paní odrodila, já jsem čekala v ordinaci na patře celou dobu. Pak si to přištrádovala odněkud lékařka, ptala se, co se děje, kde je sestra. No, vtom přišla sestra a kývla na doktorku, jako že už je po všem, odrodila tu paní sama. Tak jsem si říkala, no, pěkné. Když jsem pak rodila já, nechlali mě na pokoji celý den. Porod se prý zastavil, tak řšili, jestli mi něco píchnou, nebo ne. Měla jsem strach o dítě, aby se třeba neudusilo, nebo něco nezanedbalo, nic se nedělo. Po několika hodinách přiletěla sestra, že jim přivezli nové porodní stoly a že ten, na kterém ležím, musejí vyhodit pryč, tak aby to šlo rychle. Jenomže nic se nedělo, tak mi píchli infuzi, aby se to stihlo. Porod se rozběhl, jenomže prý ty stoly už tam jsou a jde to pomalu, tak ten porod musí být rychlejší, tak tedy pořádně pustili infuzi. Řekla jsem si, no, to je dobré, tak kvůli stolům. Po pár vteřinách jsem najednou jsem cítila strašnou ránu v břiše, jako když mi tam něco rupne a roztrhne se. Pak to šlo rychle, lékažři a sestra nikde, dozvonit jsem se nemohla. Po době přiběhla lékařka, co jako zvoním. no, koukla na mně a prý, ježiši, vy už rodíte a bla bla bla. Jinak pobyt v nemocnici katastrofa, personál jenom drbal v sesterně, do pokoje nešli normálně, ale vtrhli a nemluvili, ale řvali a když odcházeli, bouchali dveřmi. nevím, ejstli to dělali naschvál, připadalo mi to tak. největší perlička ale byla ta, když byla dcera malá hospitalizovaná v této nemocnici kvůli závažnému onemocnění. Byla jsem s ní na pokoji, byla miminko a často bolestmi brečela. Nepomáhalo samozřejmě nic- nicméně 2x vztekle tam vletěl doktor, prý ať to dítě přestane řvát. No a jak asi, když je nemocné a trpí, dělat jsem nemohla nic. Dělala jsem, co se dalo, ale od bolestí jsem jí ulevit nedokázala. Byla jsem překvapená, co to má být, vždyť on jako lékař by měl vědět, že to dítě trpělo a on měl něco dělat. No, mohla bych pokračovat dál. Můj známý, tehdy mladý kluk, vyprávěl, jak mu při intubaci propíchli omylem plíci a jak se nad ním skláněli a dohadovali se, jestli zemře, nebo ne. Bohužel, za čas ho propustili do domácího léčení, to jsem ho viděla naposledy. Před tím, než opravdu zemřel. PŘÍBRAMSKOU NEMOCNICI NEDOPORUČUJI!
31. Červenec 2014 - 12:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
máte někdo zkušenosti s ortopedií na Bulovce?Posílá mě tam ortoped na odstranění většího lipomu.Prý jsou tam odborníci,to je názor ortopeda ne můj.Já jsem zatím sslyšela na Bulovku jen kritiku a nadávky pacientů.Tak mě zajímájí vaše zkušenosti,ale asi tam nepůjdu.Na oficiální stránce se moc chválí a samochvála....no víte jak se to říká.Takže to mě odrazuje.
28. Srpen 2014 - 11:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
máte někdo zkušenosti s...Na Bulovku se vyprdněte.Z Bulovky to máte kousek na polikliniku Mazurská kde je skvělý Mudr.Valenta a ten vám to krásně vyřízne i zašije defacto na počkání.Myslím tím že se jeden den objednáte a druhý vám to udělá.Já tam byla opakovaně a za nějakých 15 minut jsem byla i s šitím venku.Stehy jsou tak na týden.
28. Srpen 2014 - 12:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Na Bulovku se vyprdněte.Z...děkuji Jano.Můžete mi prosím napsat celou adresu ?Já nejsem z Prahy tak nevím kde to je.Už jsem se rozhodla že na Bulovku určitě néé.Mám zkušenost,že profesoři a docenti jsou nejhorší co se týká chování k pacientům.
28. Srpen 2014 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Na Bulovku se vyprdněte.Z...Bere nové pacienty?
28. Srpen 2014 - 13:30
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Na Bulovce působí dr. Dungl, prý nejlepší ortoped. Dcera k němu byla poslána na konzultaci ohledně náhrady kyčelního kloubu. Ještě než začal cokoliv podnikat, řekl si natvrdo o 1000 Kč honoráře. Fakt sympaťák.
28. Srpen 2014 - 14:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
děkuji Jano.Můžete mi...Najděte si na internetu jak se to tam přesně jmenuje,já si myslím že to je právě Mazurská ulice.Ale najděte si rovnou i jeho ordinaci a tam si vše sjednejte.Akorát že některé dny alternuje s druhým chirurgem a tak se může stát že tam ten den nebude.Nicméně jsou tam jeho sestřičky které právě jsou i toho druhého doktora a ta vám určitě vše řekne.Nikdy tam nebyl žádný problém.Docela se divím že vás s takovou věcí někdo poslal na orthopedii,ta s lipomy nemá vůbec nic společného.
28. Srpen 2014 - 20:25
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Pro HA HA HA: PRÝ je nejlepší (přečti si pořádně příspěvek). Dcera k němu byla poslána s tímto doporučením. A pokud jde o lezení do zadku, už u něj víckrát nebyla. Stačí?
29. Srpen 2014 - 8:28

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama