186 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

BULOVKA-NESKUTEČNY

10. Září 2018 - 0:14

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
MILAN (anonym)
DOBRY DEN,,DNE 22.07.2009 V 16.30HOD SEMI STALA DOPRAVNI NEHODA POBLIŽ NEMOCNICE BULOVKA,KDE JSEM BYL POTE HOSPITALIZOVAN,KDYZ ME DOVEZLA SANITKA,TAK ME SESTRA HODILA DO CHODBY KDE JSEM ČEKAL NA OŠETŘENI MIN 40MIN SEME NIKDO ANI NEVŠÍML,PRESTOZE JSEM MEL VAZNOU DOP.NEHODU NA MOTOCYKLU,MEL JSEM VELKE BOLESTI A AŽ PO TE KDY SEM MUSEL RVAT NA LEKARE Z CHODBY JESTLI SE NA ME NEKDO PODIVA TAK SE URACIL DOJID A RICT ODVEZTE HO NA RENTGEN,,JA MEL VELKE BOLESTI NOHY A KREV V MOCI,,MISTO TOHO ABYCH BYL VNITRNE OKAMZITE VYŠETREN TAK JSEM LEZEL NADALE V CHODBE,AZ PO 3HODINACH JSEM SE DOSTAL NA VYŠETŘENI BRICHA,SONNO,,KDE SEME LEKAR ZEPTAL,CO VAM JE?? PO VYŠETRENI BRICHA ME BYLO SDELENO ZEME VLASTNE NIC NENI A ZEME SANITKA MUZE ODVEST DOMU,,KDYZ ME SANITA DOVEZLA DOMU,JA SE DOBELHAL DOMU A DOMA SI SED ASI PO 10MIN ME ROZBOLELA HLAVA A BYLO NA ZVRACENI,ZAVOLAL SEM ZNOVA ZACHRANNOU SLUZBU,ODVEZLI ME ZPET NA BULOVKU,KDYZ SEM TAM DORAZIL DOKTOR NADŠENE PROHLASIL CO TAM ZAS OTRAVUJU?? PAK ME DO RANA DELALI DODATECNE TEPRV VYŠETŘENI CT HLAVY A MOZKU A CELKOVĚ CELEHO TELA,,ALE MIMO NOHY KTERA BYLA VAŽNE ZRANENA,NEPOCHOPITELNY!!!!!!!!!!!!!! NECHALI ME JEDNU NOC LEZET NA CHODBE V PRUVONU A DRUHY DEN ME BYLO ZDELENO ZE MUZU JID DOMU A DOJID SI K PRAKTICKE LEKAŘCE,TAKZE ME PUSTILY V PATEK DOMU.. JELIKOŽ BYL KURAK DOMA JSEM KOURIL 20CIGARET DENNE ANIŽ BYCH VEDEL ZE MAM VAZNOU NEMOC KTEROU SEM NIKDY NEZNAL,TROMBOZA TAKZE SEM BYL CELI VIKEND DOMA V DOMENI ZE MAM JEN ROZTŘIŠTENE KOLENO,,,, CO CHCI RICI V MEM ČLANKU??? JEN TO ZE KDYZ SE U NAS DOSTANE NORMALNI CLOVEK K LEKARI JAKO JSOU NA BULOVCE V NEMOCNICI TAK JE TO NESKUTECNY A DIKY NOZE JA MOCH ZEMRIT,TAKOVE JE NASE ZDRAVOTNICTVI,,CLOVEK CELI ZIVOT TO PLATI A JEDNOU NE VLASTNI VINNOU MA URAZ VAZNY A NEMA DOSTAČNY ANI ZDRAVOTNI OŠETŘENI??KDE TO ZIJEM ??? PROŠ SI VLASTNE PLATIME ZDRAVOTNICTVI KDYZ PAK SE NECO STANE A DOKTOR VAM NEPOMUZE A SESTRA JE NEPRIJEMNA??????? ALE TO JE VAZNE ASI JEN V NEMOCNICI BULOVKA,TED SEM POSLEDNI DOBOU NAVŠTIVIL DOST NEMOCNIČNICH ZARIZENI KDE CHOVANI DOKTORU A ZDRAV.SESTŘIČEK BYLO ULPNE SUPER,,, CHCI SI STEŽOVAT ZE NEMOCNICE BULOVKA JE NA ZAVRENI A JEJI ZAMESTNANCI BY MELI JID PRACOVAT NEKAM JINAM,ALE NE PRACOVAT VE ZDRAVOTNICTVI,, DIKY MEJ TE SE FAJN MILAN.......
27. Srpen 2009 - 19:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Básník (anonym)
Nauč se česky, když chceš někam psát.
29. Srpen 2009 - 11:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jo a taky nemusíš na nás řvát .
29. Srpen 2009 - 12:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Kim (anonym)
No jo, ale i ti, co neumějí správně česky, mají dopravní nehody - a bolesti. Mně třeba na Bulovce zachránili život. Milane, proč nepodáš stížnost na postup lékaře? Je to všechno individuální, o lidech - a člověk musí mít štěstí. A někdy se za to štěstí musí trochu vzít.
29. Srpen 2009 - 12:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Adriena (anonym)
Na Bulovce jsou i vynikající doktoři a příjemné sestry. Záleží to jak na oddělení, tak na konkrétním lékaři/sestře. Mně tam hodně pomohli s vážným zdravotním problémem. Ono to není o nemocnici, ale o lidech. Jinak se připojuji ke Kim, stěžuj si na konkrétní zdravotníky, zbytek Bulovky s tím nemá nic společného.
29. Srpen 2009 - 13:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Bětka (anonym)
Milane, měl jsi prostě pech na konkrétního doktora, případně sestry. Ale Kim a Adriena mají pavdu, nemůžeš hodit do jedoho pytle všechny doktory z Bulovky. Máme velmi dobrou zkušenost s dětskou chirurgií, dětským oddělením, dceři i synovi pomohli po úraze práve na traumamtologii, kde jsi asi byl i ty.Mám zkušenost ještě s dalšími pečilvými lékaři z Bulovky... Tobě držím palce a doufám, že už je ti dnes lépe.
29. Srpen 2009 - 17:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Bětka (anonym)
oprava-traumatologii
29. Srpen 2009 - 17:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
Kurz češtiny by neuškodil, vždyť to se nedá číst.
4. Říjen 2009 - 9:08
Obrázek uživatele Návštěvník
dana (anonym)
Hulíš 20 cigaret denně a divíš se, že bys mohl mít trombozu??? Na co si stěžuješ, sám si podkopáváš zdraví. kdoví, jak to bylo s personálem, nevěřím ani slovo.
4. Říjen 2009 - 9:25
Obrázek uživatele eleonora
eleonora
JÁ MÁM S BULOVKOU CELKEM DOBROU ZKUŠENOST, LEŽELA JSEM TAM NEJMÉNĚ 10KRÁT. ALE HROZNÉ BYLO, KDYŽ JSEM MĚLA PŘED 38 DOPRAVNÍ NEHODU, TAK MNĚ OŠETŘOVALI MÁ ZRANĚNÍ A MÉHO ROČNÍHO SYNKA ZATÍM PŘEDALI NA DĚTSKÉ ODDĚLENÍ. TAM HO JEN NECHALI PLAKAT A MNĚ PAK S NÍM ODVEZLI DOMŮ. SESTRY MI ŘÍKALI, ŽE UŽ BY V ROCE NEMUSEL KADIT A VĚČNĚ ČŮRAT. BYLO MU 13 MĚSÍCŮ A UŽ KRÁSNĚ CHODIL. KDYŽ PŘILETĚL MANŽEL A TCHÁN Z PRÁCE DOMŮ, NADEMNOU JEN MÁVLI RUKOU, ALE HLAVNĚ JAK JE SYNKOVI/VNOUČKOVI. POŘÁD STRAŠNĚ PLAKAL, TAK S NÍM JELI OPĚT NA BULOVKU. TAM SE S HRŮZOU DOZVĚDĚLI, ŽE MÁ ZLOMENOU NOŽIČKU - TI LAJDÁCI HO VŮBEC NEVYŠETŘILI!!!!!!!!!!!!!!!! MĚL SÁDŘIČKU A POTOM SE UČIL ZNOVU CHODIT.
21. Prosinec 2010 - 11:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Mě doktorský dementi posílali s vysokým tlakem na psychiatrii(doktorská debila,na stole pozitivní EKG,oba rodiče isch.AH,ty bolesti hlavy,závratě a později ztrátu paměti(170/115)máte ze špatné vzpomínky z dětství).Udělali ze mě mrzáka. Stěžovat,vy si děláte srandu.Proti doktorský mafii nemáte šanci.Začal jsem si ty kryply nahrávat a dávám to na Internet.Více na Rapidshare,Vipfile pod lékaři,NWO a syndrom bílého pláště.Video s OMRONEM,zvukové nahrávky doktorských krétenů(je to vážný,máte cukr v moči,ale já jsem Vám Paní doktorko posledně říkal,že mám renální glykosurii,neeee,co je to za dementy).Zesměšnit.
31. Leden 2011 - 23:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Mě doktorský dementi...Bylo by dobré jmenovat konkrétní pracovníky a neházet ostatní pracovníky do jednoho pytle.
7. Únor 2011 - 9:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Zlata (anonym)
Na Bulovku mám ty nejhorší vzpomínky.Byla jsem tam převezena s ukrutnými bolestmi břicha,přijali mne hned-to je pravda,ale vyšetření proběhlo tak,že mi pan doktor prohmátl břicho a to bylo vše.Jediný co poctivě dělali,bylo to ,že mi v pravidelných intervalech nosili teploměr.Takto to probíhalo 3 dny.Pak jsem podepsala reverz a nechala se odvézt od manžela do Motola.Tam měli hóňo,ihned kapačky atd.Dotoho jsem ještě ztralila zrak.V motole mě dávali 2 měsíce dohromadi.Vůbec nechápu proč jsem je tenkrát nezažalovala.Jsem šťastná ,že žiji.
26. Březen 2011 - 21:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Viky (anonym)
Já mám na Bulovce dobrou zkušenost s traumatologií, když jsem si pořezala ruku, hned mě vzali na šití, sestry byly příjemné a nenadávaly, že jsem si to udělala sama, doktor ruku ochotně zašil. Akorát mě teda potom odeslali do Bohnic, ale chápu, že asi museli. Když jsem se tam dostala znovu na šití, sestry si mě už pamatovaly, říkaly chudák holka a hned mě zas vzali na řadu, ale pak zas ty Bohnice.
26. Březen 2011 - 22:03
Obrázek uživatele Návštěvník
ALENA (anonym)
Před chvílí jsem slyšela v televizi, že na Bulovce v rehabilitačním bazénu SE MUSELY MALÉ HOLČIČKY PŘI REHABILITACI KOUPAT V BAZÉNU S NAHÝMI MUŽI, KTĚŘÍ MĚLI STEJNOU PROCEDURU. Apríla přece není, to snad ení pravda.
20. Květen 2011 - 16:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Aby ses nepotentovala. Malé holčičky uvidí nahého chlapa, to asi ochrnou a oslepnou. A svého otce asi taky nikdy nesmí vidět.
20. Květen 2011 - 17:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Mě doktorský dementi...Tohle zvrací na každé diskusi. Nemá to v hlavě v pořádku. Jde mu jenom o to, aby urážel doktory. Zásadně se léčí sám.Pokud se ho zeptáte na fakta, buď se do toho zamotá a nebo vám sprostě nadává. Nemám ráda prolhané hulváty.Proto na to reaguji.
20. Květen 2011 - 22:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Věra (anonym)
I já se musím přiklonit k názoru, že nemocnice Bulovka je na zavření. Kdybych já se chovala v práci tak, jako ošetřující personál v této nemocnici tak mě né propustí, ale vyrazí z práce. Konkrétní velice špatnou zkušenost mám s porodnicí. Styděla bych se odvádět takovou práci.
25. Květen 2011 - 13:03
Obrázek uživatele Návštěvník
amos (anonym)
I já se musím přiklonit k...kdy jsi tam rodila? Já před skro třiceti lety a byla to hrůza. Chování personálu, bezmoc a strach budoucích maminek, poporodní péče...dodnes mám problém. Myslela jsem ovšem, že to už je dávno jinak
26. Červen 2011 - 20:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Mary (anonym)
Nemocnice je v každém případě nebezpečné místo. Tohle říkají sami doktoři. :-))
26. Červen 2011 - 23:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Neználek (anonym)
I já mám bohužel s Bulovkou špatné zkušenosti, tehdy jsem byl ještě na dětské traumatologii...řeknu to asi takhle, přístup doktorů byl takový, jako by jim byl pacient u prdele, starali se jen když museli. Sestry, resp. jejich přístup k pacientům byl u většiny z nich hnusný, to se jinak říct nedá. Rehabilitační sestry byli takovým standardem. Dobří byli jen pedagogičtí pracovníci, kteří dokázali alespoň na chvíli zpříjemnit život, což tam opravdu bylo potřeba. Subjektivně je pro mě jasnou volbou Motol, minimálně doktoři tam odvádějí skvělou práci a to je to hlavní.
5. Únor 2012 - 1:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Kim (anonym)
Tento rok jsem ležela na Bulovce podruhé po deseti letech a mám opět jen dobré zkušenosti. Lékaři na urologii jsou profíci a chovali se jak v americkém seriálu, byli vtřícní a vlídní a výborně mě odoperovali. Sestry jsou z poloviny opravdu svědomité a příjemné, z druhé poloviny jsou velmi přijatelné.
5. Únor 2012 - 8:04
Obrázek uživatele Návštěvník
medvidek pu (anonym)
ja mam skusenost s bulovkou vybornou na detskem v roce1985 jsem mel uraz panevni kosti.a semnou zachazeli jako s mimcem v postilce jsem byl svazany do kozelce protoze nejde osadrovat zadni cast tela.jsem rad ze to tak bylo nebyl moc velky vyber.a to jim dekuji za zachranu ze jse mohu pohybovat a chodit.rikali ze mohu i umrit nebo skoncit na inval.voziku ci o berlich po celem zivote.ale v te nomocnici jsem nemel vubec klid furt mne chodili prebalovat mel jsem plenky nikdy i kojeneckou lahev kdyz mne nemohli nakrmit toto jsem musel zvladnout nemohl jsem jse vubec hybat tak v ve 12 letech jsem byl jako batole ci mimco se vsim vsudy.pak jsem tam byl na operaci oci v roce 2008 a2010 a supr zdravotni personal vynikajici a sestricky take.A KDYZ JSE TO TAM VAM NELIBY TAK JSE TAM NELECTE A BEZTE JINAM VSUDE TO BUDETE MYT STEJNE.
11. Únor 2012 - 1:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Kim: Bulovka never more!!!! i já jsem byl na urologii v roce 2008 a bylo to fakt neskutečný! Raději bych se snad svěřil do rukou PANA doktora Mengeleho než sem znova jít. Dodneška !!!! jsem se z toho nevzpamatoval a vzpomínky na toto "pokusné oddělení" se mi vracejí zpět každý den!!
25. Únor 2012 - 19:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Byl jsem tam na drobné operaci nejenom že mi nepomohli, ale problém ještě více zhoršili. Nas*at jim do rukou!
25. Únor 2012 - 19:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Kim (anonym)
Kim: Bulovka never...Jirko, to je mi líto. Ale zvaž, jestli ten neúspěch opravdu způsobili lékaři, všichni operatéři se mi zdáli velmi profesionální. Jediné, co je nevýhodou tohoto oddělení, že je ve staré budově, muži i ženy jsou dohromady, a o víkendech pobíhají mezi smíšenými pacienty ještě návštěvníci pohotovosti. Na odbornosti lékařů to ale neubralo.
25. Únor 2012 - 19:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Ano, způsobili to ti tvoji "profesionálové. Jestli se jim tak dá říkat. Díky jejich "odbornosti" rázem život pro mně ztratil cenu. Dost často jsem uvažoval že to tady "zalomím" abych se už netrápil. Radši chcípnout než znovu na Bu(lí)kovku!!!!!!!!!!!
25. Únor 2012 - 22:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Jinak že je to ve starým baráku, muži + ženy atd..... mi ani tak moc nevadilo. Mě jde o to, že mi VÚBEC nepomohli, múj DROBNÝ problém NEODSTRANILI, naopak ZVĚTŠILI a jiné, závažné problémy k tomu naopak PŘIDALI!!!!!!!!!!!!!!
25. Únor 2012 - 22:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Já chodila na pendeponové injekce na dětskou internetu a to že se na bulovce nechávají otevřené dveře je normální ale když já tam ležela na lehátku a přišla do stejný místnosti odebírat sestra krev klukovy no nevím nevím.
26. Únor 2012 - 11:28
Obrázek uživatele Návštěvník
lucka (anonym)
Já chodila na pendeponové...Bulovku by měli zavřít nebo změnit komplet personál. Na sonu prsů nepoznají, že máte cysty, nepoznají jak bulky vypadají (velikost, tvar atd). rádoby lékaři na mamologii by se taky měli stydět! umí akorát své naučené postupy a názor pacientek je nezajímá. teď i kdyby mi měla upadnout noha tak na bulovku mě už nikdo nedostane.
13. Březen 2012 - 20:46

Stránky

Přidat komentář