5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bulka v šourku

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Dobrý den, v šourku, asi tak půl centimetru od pravého varlete jsem nahmatal bulku o průměru asi tak 8mm, jako by s ním byla něčím spojena. Při zmáčknutí nebolí, je relativně tvrdá. Všiml jsem si jí už zhruba před dvěma lety, od té doby se tak o čtvrtinu zvětšila. Jinak nijak sama od sebe nebolí, v ničem mě neomezuje, jen se mi to zdá divné. Může to být nebezpečné? Děkuji za odpověď.
19. Květen 2011 - 0:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Vininka (anonym)
Dobrý den, v šourku, asi...Martine, mam kamarada, ktery mel podobny problem. Vyhledal pomoc na urologii kde lekar navrhoval okamzitou operaci, coz odmitl. Zkousel vsechny mozne alternativni smery a nakonec mu pomohlo toto: http://www.energie333.cz/ Drzim palce.
19. Květen 2011 - 21:31
Obrázek uživatele Návštěvník
J. (anonym)
Dobrý den, v šourku, asi...Mám jedinou radu. Hned jděte l lékaři.Může to být nevinný lipom, ale také ne. Udělají Vám SONO a budete mít klid.
19. Květen 2011 - 23:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš (anonym)
Dobrý den,je mi 18 let. nahmatal jsem si oválný útvar(bulku) pod levým varletem. útvar je tvrdý oválný asi 2 centimetry dlouhý a půl centimetru široký(volně se pohybuje v šourku), na dotek nebolí. némá s tím někdo nějakou skušenost?
17. Srpen 2017 - 17:31

Přidat komentář

Reklama

Reklama