12 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Budu furt taková?

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
dobry den,je mi 14 a mám takovej problem kdyz si pisu s klukama tk oni mi neco napisou a ja totalne nevim cojim mam na to odepsat tk se du zeptat sve mladsi segry aby mi poradila a ona mi poradi.ale uz me to stve protoze ja sama nevim co jim mam na to napsat¨nekdy mi MUSI poradi i mamka,ale uz ji tim tky dost otravuju ze se ji furt chodim ptat co jim mam napsat.I kdyz ctuu ruzný casopisy treba BG tk nevim co jim mam odepsat.A TO si ctu takovy ty ruzný támata.Zlepsí se mi to nekdy?nebo uz budu furt takova ze kdyz si budu psat s klukama tk se budu musem s nekym radit co jim mam napsat,dost me to trápí,a bojim se ze to uz takhle bude furt.(docela me stve ze moje ségra co jim mam napsat ale na druhou stranu muzu bejt rada ze mi poradi)já uz nikoho nechci otravovat at mi poradi co tomu klukovi mam napsat kdyz treba napise (kde bych se ho chtela dotknout apod. tk jdu hned za mamkou a ptam se ji co mu mam odepsat) NEVIM CO MAM DĚLAT (....:(:(
20. Únor 2010 - 19:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepek Vyskoč (anonym)
No to je teda fakt tragedie.
20. Únor 2010 - 20:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Michaelo, myslím, že se to časem zlepší. Hlavně když nevíš, o čem si máš s kým psát, tak asi nemá cenu si s ním psát. Hledej, určitě najdeš někoho, s kým si budeš mít o čem psát i bez rad od sestry. Mimochodem, povídáš si taky s kluky z očí do očí? Nebylo by to pro tebe lepší, než si s nimi psát?
20. Únor 2010 - 22:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Tonda Skočdopol (anonym)
To se časem zlepší a nejspíš to ty kluky za pár let omrzí (psát takové ty prasárničky). Začni tím, že přestaneš číst ty časopisy, typu BG apod. ty ti akorát tak motají hlavu ;) věř mi
21. Únor 2010 - 0:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Aleš Vlezdoprde (anonym)
To sou starosti čéče.
21. Únor 2010 - 9:09
Obrázek uživatele Návštěvník
:-* (anonym)
Vid tohle resit?No jo ale slecne je teprve 14 tak si to muze dovolit.Ja byt tebou tak kdyz nevis co odepsat tak proste neodepisuj nic.
21. Únor 2010 - 11:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Natura (anonym)
Vid tohle resit?No jo ale...Jo, to je přesné, když nemá slečna co napsat, je lepší nepsat nic. Nač psát odpovědi sestry a mamky, když ten kluk chce odpověď Tvoji?
21. Únor 2010 - 12:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Přesňák (anonym)
Michaelo, jestli ti můžu poradit, tak radši fakt nepiš vůbec nic. Protože teď jsi asi desetkrát zopakovala tu samou větu - je to docela legrační :) Bav se s nima radši v reálu, jak ti radí Bára, tam už to nějak všechno vyplyne.
24. Únor 2010 - 0:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka - lenkasa (anonym)
Ahjo 14ko:-) Michčo:-D Hele pokud nevíš co napsat tak nic nepiš je to lepší než psát kraviny co ti poradí ségruša nebo mamuša. Vem si třeba když by s tebou chtěl chodit to by jsi se jako běžela zeptat mamky jestli s nim můžeš chodit?? Nechápu tě. Jo a přestaň číst ty kraviny typu Bravo nepíše se tam nic smysluplného jen rady k hovnu když to tak řeknu. Prostě si s nimi nepiš bude to tak lepší.
24. Únor 2010 - 15:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Míšo (anonym)
dobry den,je mi 14 a mám...skoč do zdi ty blbko
2. Leden 2011 - 19:56
Obrázek uživatele Návštěvník
- (anonym)
Napiš že mu to napíšeš až budeš mít občanku
2. Leden 2011 - 20:12

Přidat komentář

Reklama

Reklama