5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Budou mít v našich nemocnicích přednost zahraniční pacienti?

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Pacient (anonym)
Českým pacientům hrozí prodloužení čekacích lhůt na operace, Evropský parlament totiž ve středu schválil směrnici o přeshraniční zdravotní péči. Březina varuje, že cizinci, kteří se rozhodnou využít levnější ošetření v České republice, jsou připraveni platit hotově a vyšší částky, než nemocnice dostanou za českého pacienta od pojišťovny. V této souvislosti hrozí Čechům delší čekací lhůty na některé druhy zákroků a operací. "Je zcela namístě obava, že čeští pacienti budou přicházet na řadu až poté, co bude uspokojena poptávka těch zahraničních", dodává Březina. http://www.nasepenize.cz/lidem-by-mela-zdravotni-pojisovna-hradit-peci-i-v-zahranici-co-to-prinasi-8283
20. Leden 2011 - 5:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Pojistenec (anonym)
Cizinec, obcan zeme EU, muze mit operaci doma, kterou uhradi jeho pojistovna, se radeji necha operovat za hotovost v CR aby usetril? Tomu muze verit akorat volic KSCM.
20. Leden 2011 - 17:59
Obrázek uživatele Návštěvník
V. (anonym)
A víte, že já tomu věřim? Tady v Čechách se cizincům vždycky nadržovalo a cizinci se vždycky ve všem upřednostňovali před našima lidma. Proč myslíte, že je tady tolik cikánu, Vietnamců a Ukrajinců? Protože se jim tady sprostě nadržuje.
20. Leden 2011 - 22:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Aleš (anonym)
Ale to už tu nějakou dobu je..To není jen v Karlových Varech...Stačí "dar nemocnici" a jde se hned příští týden.Náš pacient rád počká třeba i rok...Bohužel ve světě tomu není jinak.Za peníze třeba i celou nemocnici..Akorát tyto pacienty nikdo nevidí v čekárně..ty chodí jiným vchodem..
21. Leden 2011 - 0:03

Přidat komentář