6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bude ze mě nikdo?

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Simona (anonym)
Ahoj, je mi 17 let, chodím do třetího ročníku OA. Jenže mám ze školy strach a dost často je mi ráno špatně (ne simulací) a mám obrovské křeče a nemůžu do školy odejít. Z toho důvodu hodně zameškávám a je to už tak daleko, že se bojim jíst, abych tyto problémy neměla. Mám je i o víkendu. Chodila jsem k psycholožce, která mi nepomohla. Je předemnou otázka, zda mám ukončit studium, jít na učnák, ale buhví, jestli dochodím aspon ten. Nechci mít jen základní školu, to se neuživým. Nevím co mám dělat, prosím napiště své názory, děkuji Síma
4. Únor 2009 - 8:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Simčo, vydrž to, zbývá ti pokud se nemýlím rok a půl do maturity, to dáš:) Já jsem taky nervák, takže vím o čem mluvíš. Snaž se bejt v pohodě, moc to neprožívat. Byla by škoda nechat školy kvůli tomuhle, pokud jinak nemáš nějaké problémy s učením, soustředěníním apod.
4. Únor 2009 - 15:39
Obrázek uživatele Návštěvník
.... (anonym)
nadrzo se domluv se svojí lékařkou, jestli by ti nemohla napsat něco na uklidnění.
4. Únor 2009 - 15:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Bina (anonym)
proč máš z toho stach?Vždyt je to jen škola,ona nekouše.Když se ti něco nepovede ,tak si to opravíš!Neuděláš maturitu na poprvé tak ji uděláš na podruhé. Snaž se uvolnit a získat troch nadhled.Ta škola je pro tebe důležitá,ale když se ti nepovede hlavu ti nikdo neutrhne. důležitý je že jsi to nevzdala a můžeš být na sebe hrdá,že jsi bojovala.Pak to hold můžeš zkusit jinde.HM?
4. Únor 2009 - 16:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Hodně síly... (anonym)
...a PF 2016!
31. Prosinec 2015 - 22:46

Přidat komentář

Reklama

Reklama