6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bude mi nevěrný???

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Ester 27 (anonym)
Ahoj mám takový problém, před 2roky jsem porodila, a od tý doby ztratila chut na sex, prostě mě to nebaví a nechce se mě. Před tím to bylo všechno v pořádku. Nemám prostě chut na svýho chlapa a na nějaký něžnosti vůbec. Musím se velmi přemáhat, už se kvůli tomu hádáme a náš vztah už není co býval. Gynegolog mi sdělil, že na tento problém je vhodný psycholog, ale můj chlap tam se mnou nikdy nepůjde. Jelikož jsem na něm finančně závislá a mám se celkem dobře, tak se prostě nějak přetvařuju, už kvůli dítěti nechci od něj odejít. Ale zdá se mi o jiných chlapech, třeba z práce atd.. co se mě tam líbili no nevím. Ale asi ho snad už nemiluju, možná je to i tím, že nesnáším jeho matku, bolí mě z ní břicho jsem z ní nemocná, do všeho se plete atd...ale to už je jiný problém.
5. Únor 2005 - 13:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarma (anonym)
Víš, co si o tom myslím? Psycholog může pomoct v mnoha směrech, ale neumí někoho naučit, aby druhého miloval. Přestala jsi manžela milovat, stává se to, ale vyřešit bys to měla, už kvůli dítěti. Nepovím ti jak, jsi na něm finan. závislá a do toho nevidím. Nech to tedy být a uvidíš časem, ono se všechno totiž vyvíjí. I váš další vztah se bude vyvíjet a sama poznáš, co pro tebe je únosné a co už ne. Otázka nevěry u tebe asi roli hrát nebude. Tedy, myslím to tak, že by ti asi manželova nevěra nevadila. Je to totiž dost pravděpodobné. No ahoj, měla bys přemýšlet co dál, takto setrvat není OK.
5. Únor 2005 - 15:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Lamilka (anonym)
Je to velice smutné, ale stává se to. Mohla byste zkusit vyhledat někoho, kdo se zabývá kineziologií. Je to metoda, která odstraňuje bloky a myslím, že by Vám mohla pomoct. I tady na
5. Únor 2005 - 16:29
Obrázek uživatele Návštěvník
masér (anonym)
BUDE !
14. Červen 2010 - 17:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Asi jo, ale pochybuju, že by Tě to trápilo. Dost možná, že první začneš Ty. A dost možná, že teď už spolu ani nejste.
16. Červen 2010 - 13:51

Přidat komentář

Reklama

Reklama