5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Broncho-vaxom a těhotenství

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Dobrý den, mám rec.infekci dýchacích cest.Mám užívat Broncho-Vaxom a doktor říkall, že léčba bude trvat tak 3 roky. Je mi 28 a chtěla bych už začít uvažovat o rodině. Když začnu s léčením a po půl roce bych otěhotněla, měla by léčba vůbec význam? Nemohlo by to porušit nějak plod?
7. Srpen 2006 - 12:16
Obrázek uživatele Návštěvník
jindřiška (anonym)
Dotaz už asi není aktuální, ale já beru Broncho Vaxom týden a dnes jsem začala krvácet, beru HA a menstruaci čekám až za 2 týdny, je možné, že mi to způsobil Broncho - Vaxom?
17. Září 2007 - 17:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Hani, myslím, že jste lékaři špatně rozumněla, nebo se přeřekl. Léčba Broncho Vaxomem trvá tři měsíce, užívá se vždy prvních deset dní v měs. jedna tableta. Doporučuji užívat na podzim. U mne se po dlouholetých problémech s infekcí horních cest dýchacích a léčbou ATB za celou zimu neprojevilo žádné závažnější onemocnění než rýma.
30. Září 2008 - 12:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Dobrý den, zjistila jsem že jsem těhotná a před měsícem jsem začala užívat Broncho Vaxom. Mám to brát ještě dvakrát. Chtěla jsem se zeptat, jestli to můžu užívat takhle v ranném rěhotenství nebo jestli bych měla léčbu raději stopnout. Mám strach aby to neublížilo plodu. Prosím poraďte mi děkuju
21. Srpen 2009 - 13:47

Přidat komentář