147 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bříško u holek

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
driver (anonym)
Líbí se vám,když má štíhlá holka trochu bříško?
16. Únor 2004 - 21:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomas (anonym)
Nemusí být štíhlá. Bříško je hezké, ale asi to je dost individuální.
16. Únor 2004 - 23:45
Obrázek uživatele Návštěvník
cH (anonym)
Bríško je nejlepší... v kontejneru zbytků po lyposukci.
17. Únor 2004 - 0:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Simona (anonym)
presne tak.bricho je nechutny,jak u holek,tak u kluku.Kdyz se nejake holce neco prehupuje u pasu,nebo to tvori vypoukly profil,je to lina holka,ktera necvici,enem žere!
18. Únor 2004 - 14:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomas (anonym)
nechutný jsou vyzábliny!do kontejneru s nima a recyklovat je na holky s bříškem!
18. Únor 2004 - 15:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Honziiik (anonym)
Já si myslím, že to vypadá fajn. Nevím proč, ale líbí se mi to. Měkké, trochu vystouplé bříško je na ženách velmi hezké.
18. Únor 2004 - 21:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Bříško musí být bříško. Prkno nebrat!
18. Únor 2004 - 22:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Renka (anonym)
Ženská bříška jsou magická přece ;+
19. Únor 2004 - 15:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza z Brna (2 (anonym)
Souhlasím, bříško je sexy, úplně rovné, nebo propadlé se mi vůbec nelíbí. Nemám rád vyzábliny, kterým jsou vidět žebra. Bříškům, ale jen malým!!!, ZDAR! :-)
24. Únor 2004 - 23:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Ruda (anonym)
Bříško u holek musí být. Nejhezčí jepěkně vyklenuté zejména od pupíkudolů.
18. Březen 2004 - 14:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Anežka (anonym)
Chci se zeptat kluků,asi to sem zrovna nepatří,ale vzpomněla jsem si na to při čtení vašich příspěvků-mám bříško(jsem už starší a mamina) a nedávno mi kolega řekl:nevystrkuj a díval se mi kamsio dost níž pod bříško..bylo mi to dost nepříjemné,on je takový "rád bych" a pořád se snaží nás oplácávat a sáhnout si.Dost mě ta jeho poznámka zarazila,protože jsem si nebyla vědoma toho,že bych něco vystrkovala.Jak to mohl myslet,kluci?Copak se dá vystrkovat to pod bříškem????
18. Březen 2004 - 14:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Možná ho upoutaly partie pod bříškem natolik že si neodpustil poznámku kterou to chtěl naznačit, obzvlášť jestli jsi měla kalhoty. Pak je ještě jedna možnost a to ta, že kolega šilhá a i když se zdálo, že se dívá pod bříško, tak se vlastně díval na ně.
25. Březen 2004 - 13:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Anežka (anonym)
:-))))))super....ale nešilhá!díky Pepo.
25. Březen 2004 - 14:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Mira (anonym)
Holky s plochým břichem mi nic neříkají. Mírně vystouplé měkké bříško je super!
13. Duben 2004 - 20:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Beny (anonym)
Není nad jemné ploché a pevné bříško. Vystouplý masa sádla se mi nelíbí.
19. Duben 2004 - 21:01
Obrázek uživatele Návštěvník
máca (anonym)
nazdar!Mám 170 a 58 kilo a bříška se ne a ne zbavit i když pravidelně cvičím.Tak mě tak včera napadlo, proč se s tím tak morduju...jestli mi to náhodou nevsugerovaly ty připitomělý reklamy "na kostlivce". Holky, jestli vám pod pupíkem nevysí dvacetikilovej žok sádla, tak neni co řešit. Každej má nějakou postavu, no a někdo je prostě někde kapánek měkčí, a co?Můj kluk moje bříško žere, i když neni jak ze žurnálu...tak co mu budu kazit radost hubnutím, žejo? :))Hodně zdaru při hubnutí, tloustnutí, vyhlazování a posilování, prostě každému, co jeho jest a žádnej stres. (rozumný zásoby pro případ hladomoru jsou vyloženě na místě!)
20. Duben 2004 - 19:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Verua (anonym)
Dříve jsem se fakt styděla před svým partnerem. Jo jasně mám bříško, ne zas tak strašný, ale mám. Jenže co řekl můj přítel když jsme se měli prvně milovat? "Miláčku ty máš tak krásné bříško.. A ten malý váček, ten mi vůbec nevadí!" No co na to? Miluju ho:) Copak byste chtěli chlapi? My se kvůli vám rozhodně potit v posilovně nebudem!!!
25. Duben 2004 - 15:22
Obrázek uživatele Návštěvník
martin (anonym)
Pokud vidím u holky vystouplé bříško,tak o ni hned ztratím zájem,protože se z toho dá poznat,že nic nedělá
2. Červen 2004 - 17:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Brisko je nadherne,jeste k tomu pekny zadek a prsa a boky-to je krasna zena,z vychrtlin se mi zveda zaludek!!!
7. Červen 2004 - 0:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Ales (anonym)
brisko muze byt i sexy, ale nemelo by byt extremne velke :-)Takove roztomile je prima a lepsi nez sama kost a kuze. Tzv. "ploche" brisko je u normalnich zen jen mytus a realitou jen u anorekticek nebo modelek na drogach.
7. Červen 2004 - 1:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Jsem pracovně fyzicky dost aktivní a mám hodně pohybu,díky nemoci jsem nucená se stravovat dietně a přesto mám bříško.Tento komplex mě přivedl lety až k pocitu méněcenosti,teprve před pěti roky ,můj mladší přítel, /říká mu můj miloučký, heboučký polštářek / mě toho zbavil.Ve vztahu přece záleží na něčem jiném.Martine,většinou se říká nikdy,neříkej nikdy a odříkaného největší krajíc.Přesně muži Tvého typu,přivádějí ženy do zbytečného zoufalství.Moje kámoška je sportem posedlá a stejně je na ní vidět,že je rodem z Čech - prostě hezká holka krev a mlíko.A pak jsem také zjistila,že z většiny dvacetiletých fajnškmekrů se ve čtyřicítce stávají roztomilí kulaťoučcí medvídci s pleškou a pupíčkem - takže ? .....Sláva mužům co mají rádi naše bříška a chválabohu jich je pořád dost.Vždyť život nám předkládá k řešení daleko hořší věci než je ženské bříško. A pak nezapomínejme,než si začneme vybírat,že je krása pomíjivá a že se může kdykoli cokoli přihodit /třeba autonehoda/ a krásný člověk ve vteřině změní svou vizáž.Co pak ? Taky s nimi do kontejneru?!Omlouvám se předem,ale opravdu mě velmi zlobí,když se kvůli nekompromisnímu odsouzení něčeho co je lidské stává z příjemných hezkých děvčat vyzáblá neurotická stvoření.Nebo kvůli trendu a karieře.Například na Primě uvádí pořad Rychlý prachy sympatická blondýnka,před časem byla štíhlá, nyní po několika měsících/pořad na čas zastavili/jsme nevěřícně koukali jak se změnila, v blůze s uzkými ramínky zestárlá kostra potažená opálenou kůží.A proto štíhlá děvčata,než se začnete trápit před zrcadlem ,v kuchyni a v posilovně,zamyslete se nad tím,jestli je to opravdu tak nutné a stojí Vám to zato.Přítelkyni poslal její známý z Ameriky video z malého města,kde asi dva roky bydlel a když si poté telefonovali,ona mu říkala,že v amerických filmech vidí převážně samé štíhlé a na jeho kazetě jsou lidé z města samý tlusťoši a ptala se kde jsou ti hubení a on jí odpověděl,- no kde,přece v Hollyvůdu......
21. Červenec 2004 - 16:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Stýček Sam (anonym)
To Anežka. To neřeš prostě tě chtěl zblbnout. Souhlasím s Honzou z Brna. Propadlý bříško je vošklivý, a ještě když sou vidět žebra no fuj. To jak z koncentráku.Břískům zdar, vžyt sou nádherný
31. Červenec 2004 - 23:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Vanda (anonym)
Trochu smesne porovnavat stihla briska s holkama jako z koncentraku. Ja jsem stihla,ale v posilovne se zrovna nedru. Jsem aktivni a jim zdrave.Sportovni stihly telo,ne anorekticka. A o tom to je.Schovavat svoji lenost za velka briska,to je dost prostoduche.Ve skutecnosti to kazdeho stve,ale malokdo ma opravdu silnou vuli pro to neco udelat.Jasne, znam dost holek,co hekaji na kole,jak moc se snazi, ale odmenou je jim kavicka s dortikem v cukrarne. Jestli se to nekterym chlapum libi,tak je to jedinne v poradku. Ale ja bych tedy spokojena nebyla nikdy,protoze kdo se s tim ma tahat. Je to skvely pocit,kdyz vam nic pres dziny nepreteka.Rozhodne jsou lepsi plocha prsa nez nejaka pneumatika na brise. To je muj pocit.
1. Srpen 2004 - 11:15
Obrázek uživatele Návštěvník
martin (anonym)
to je super!!!
2. Srpen 2004 - 19:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Vanda (anonym)
Diky,jsem rada,ze me hned nekdo nesmetl.Byva to zvykem....
2. Srpen 2004 - 20:43
Obrázek uživatele Návštěvník
MiP (anonym)
Celkem mě štvou komentáře typu "když má holka vypouklé bříško, znamená to, že nic nedělá". To je pěkná hovadina. Máme v práci holku, která denně maká v posilovně, bazénu a kdovíkde ještě, a bříško má pořád. Kdesi jsem četl, že u žen je zcela ploché břicho nepřirozené, protože stavba těla a orgány uložené v ženině těle mají za následek oblejší bříško. Já osobně kulatá a měkká bříška na holkách miluju. Asi jsem se měl narodit v jiné době :-)
12. Srpen 2004 - 17:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Marketka (anonym)
Vanda: Nepripadam si jako lenoch, ale mensi brisko proste mam. Musim priznat, ze do sportu se moc nezenu, ale ne kazdeho to sportovani bavi. Rada chodim po horach (to se da ale jenom v lete), rada si tu a tam zaplavu, rada chodim do divadla, rada ctu. Jim normalne, necpu se samou zeleninou, ale ani samyma zakuskama. Mam kamaradky, ktere rady pravidelne sportuji - ale ne proto, aby nemely bricha, ale proto, ze je to proste bavi.Takze at dela kazdy to, co ho bavi. Napsat "Schovavat svoji lenost za velka briska,to je dost prostoduche" mi prijde zbytecne radikalni nazor :-)A "Ve skutecnosti to kazdeho stve" - o tom teda taky nic nevim :-)Jo a timto jsem nechtela tvuj nazor nejak "smest", jenom diskutuju, jak uz je v diskuzich zvykem :-)
5. Září 2004 - 19:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Teda Vando, dost radikální názor, leč uplně mimo. Alespoň podle mne. Jsme profi cvičitelka spininku a aerobiku. (věnuji se tomu po práci, týdně ujedu 4 hodiny spininku a 3 hodiny aerobiku) a musím říct, že bříško mám taky. Sice nemám faldíky, ale nemám propadlý lavor. Mám vysportovaný tělo, ale to bříško mám taky. Prostě každý člověk je jinak stavěný a má jiný rozložení tuků. A s tím, že mám bříško, nemám žádný problémy.
24. Září 2004 - 14:57
Obrázek uživatele Návštěvník
arnold (anonym)
Bříško je sexi. Správná velikost je tak na prst sádlíčka.
24. Září 2004 - 21:29
Obrázek uživatele Návštěvník
A (anonym)
Ahoj.Drive jsem hodne sportovala a stravovala jsem se zdrave a mela jsem brisko stejne.Muj pritel mi rika,ze je to budouci pelisek naseho miminka a moje brisko porad hladi a poklada ho za svuj polstarek:-)Takze si nedelejte starosti a nedrzte zadne diety.Mimochodem,taky mi ty holky z reklam pripadaji jako ufo.
1. Listopad 2004 - 11:54

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama