483 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

bradavice

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Moje dcera má 10let.Třetí rok se potýkáme s bradavičkama na nohou.Byly jsme u chyrurga,který ji bradavičky vyškrábl.Byly jsme u kožního lékaře,ten nám dal nějakou vodičku na mazání.Dětská lékařka nám doporučila v létě vlaštovičník.Když se nám podaří jednu zničit,tři další ji narostou.Navíc se jí občas nějaká zanítí.Poradí mi někdo? Pomohla by také homeopatická léčba? Jsme s okresu Nový Jičín.
26. Leden 2001 - 21:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Ilona (anonym)
Poradím ti starý recept, který mi řekla babička a prý funguje, le zatím jsem neměla možnost ho vyzkoušet, protože bradavicemi netrpím. Na bradavice přiložit sušenou švestku- myslím že nejlepší by byla sušená doma- bez chemie, a převázat. Prý do několika dní bradavice zmizí.
28. Leden 2001 - 10:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Laďka (anonym)
To s tou švestkou je zajímavý. Já sama mám teď dvě bradavice na noze a jednu jsem zlikvidovala. Jsem si ale jistá, že všechny mají kořeny v té jedné původní. Jednu opravdu rozrostlou bradavici jsem zničila salycilovou mastí, která se dá běžně a levně sehnat v lékárně. Je to ale náročné. Každý den musím vzít náplast, vystřihnout v ní dírku a přelepit bradavici tak, aby byla v dírce. Pak nanesu trochu masti a přelepím další náplastí. Tohle se musí dělat každý den a poměrně dlouho, podle hloubky bradavice. Rozhodně to není záležitost týdne ale i několika měsíců. Ale nebolí to. :-) Jenže myslím, že tohle problém vaší dcery může řešit jen částečně. Myslím, že by se měla léčit zevnitř a odstranit příčinu bradaviček.
29. Leden 2001 - 7:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Také jsem měla bradavice.Po přečtení článku v nějakém časopise jsem vyzkoušela propolisové kapky.Běžně ke koupi v lékárně za pár korun.Každý den jsem bradavice potřela ráno i věčer a po nějaké době zmizely. Vůbec to nebolí, nesvědí, prostě nic.Práce minimum. Ani to nešpiní ponožky.Fakt jsem spokojená.Vřele doporučuji.
10. Únor 2001 - 0:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Natálie (anonym)
Renato myslíš, že propolis funguje i na několikaleté bradavice na nohou? Chtěla bych to zkusit, ale ne marně.
12. Únor 2001 - 9:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Ahoj Nat,zaručit ti to nemohu, ale také jsem je měla pěkných pár let. Ovšem nic neriskuješ.Fakt jo stojí pár korun, nebolí to ani nešpiní, Jen je to místo malinko zahnědlé.Ahojky
13. Únor 2001 - 17:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Robo (anonym)
Asi ve stejným věku jsem měl asi 5 bradavic na ruce a teď už po nich nemám ani stopy. Všechny zmizely, když jsem si je pár týdnů natíral jednou mastičkou. Myslím že se jmenovala Cobra, jen nevím, jestli je k dostání i dnes, nebo alespoň něco podobného. Řekl bych, že o její existenci neměli kolikrát tušení ani doktoři a posílali na vypalování bradavic. Kolikrát pomůže i změna lékaře, protože není lékař jako lékař - jsou to jen a zase lidi.
20. Únor 2001 - 20:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Terka (anonym)
Já mám dobrou zkuševost s "vodičkou" Verumal. Bradavice (i ty větší na nohou) se postupně odlupují a většinou se už znova neobjevují. Podle velikosti bradavice tento "proces" trvá kolem 1-3 měsíců. Jo, a když se přeci jen objevý náznak, že se bradavice vrací, tak nasadím Verumal znovu a na podruhé jí zničím už dokonale.
20. Duben 2001 - 21:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Natálie (anonym)
Terko dík za tip. Verumal seženu kde a stojí kolik?
23. Duben 2001 - 7:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Rena (anonym)
Co delat s bradavicemi na obliceji. Existuje i pro oblicej nejake lecivo?? R.
25. Květen 2001 - 10:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Barča (anonym)
Verumal stojí okolo 250,- Kč, od kožního lékaře to dostaneš proplaceno pojišťovnou na předpis...Fakt pomáhá, ale chce to poctivě bradavici ošetřovat každý den!
6. Červen 2001 - 13:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Propolisové kapky stojí v lékárně 65,- Kč.No myslel jsem si, že budou levnější. Ale každopádně jsem je koupil a zkusím to.
12. Červen 2001 - 12:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
Od mala jsem měla bradavice na nohou, každy rok jsem chodila na vypalování. Měla jsem jich i deset patnáct najednou, doktorka mi předepsala Verumal, který jsem si tak deset dní potírala a byly pryč a už jsem je nikdy neměla. Všem svým známým ho vždy doporučiji a byli spokojený jako já.
30. Červen 2001 - 16:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Moje dcera měla problémy s bradavicemi po dlouhá léta, zvláště na končetinách - na chodidlech, mezi prsty atd. Po asi pětiletých útrapách s vypalováním, mazáním a nevím čím vším ještě, mi někdo donesl, že bradavice lze odstranit výtažkem z hlívy ústřičné. Tyto metody jsem nikdy neuznával, vysmíval jsem se jim a bral jsem je jako drby.
17. Srpen 2001 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Dcera měla po několik let potíže s bradavicemi hlavně na nohou a rukou.Nevím ani kdo, ani odkud tu zprávu přinesl, že pomáhá výtažek hlívy ústřičné. Nejdřív jsem se tomu smál protože tyhle pokoutné rady neuznáván ani se jimi neřídím.Po dvou měsících užívání jsem musel uznat, že to skutečně zabralo, po bradavicích ani památky...věřte nebo ne!!Preparát lze běžně koupit ( tablety (asi 50 Kč/měsíc) nebo tinkturu asi 100 Kč/měsíc))- tablety jsou lepší (a levnější).Na závěr musím dodat, že téhle léčbě předcházelo vypalování, mazání atd. po dobu 4 let-bez úspěchu.Doporučuji zkusit.Ahoj Roman
19. Srpen 2001 - 19:47
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
Tak já jsem si koupila v lékárně přípravek DUOFILM, stojí 120 Kč.Natřu každý den bradavice, zalepím náplastí a tak to pořád opakuji.Je to fakt dlouhodobé bradavice mi pomalu vylézají, ty černé kořínky také a pomalu ty vrstvy odlupuji.Pořád lepší než si je nechávat vyříznout jako pár mých známých,ty potom skučeli..!!Dříve se tahle vodička prodávala běžně za pár korun, jmenovalo se to jinak,ale dnes je to prostě tohle.Jo a některým známým se prý odlouply bradavice díky česneku.Přikládali údajně 4 dni rozříznutý stroužek česneku na noc a balili do igelitu..???Prý to zabírá rychle!Tak hodně štěstí!
20. Srpen 2001 - 8:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzka (anonym)
Připojuji svoji chválu na propoplisovou tinkturu. Dlouholetá brdavice do týdne zmizela.
20. Srpen 2001 - 8:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Beata (anonym)
Ahoj Roman, nemohol by si mi poradit ako sa tie tabletky na tie bradavice volaju? Dakujem sa odpoved.
26. Říjen 2001 - 20:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Až vyléčíš bradavice, můžeš propolisovými kapkami vyléčit afty.
27. Říjen 2001 - 1:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Danča (anonym)
Několika leté zkušenosti s vypalováním, Verumalem, vlaštovičníkem a nakonec i operativním zákrokem. Nakonec zabrala až homeopatie ( dřív jsem tomu nevěřila ale doktor se trefil). Během asi jednoho měsíce jsem měla absolutní pokoj. Bylo to v kombinaci s vypalováním. Je to půl roku a zatím se žádná nevrátila. Chce to ale asi zkušenosti.
5. Listopad 2001 - 13:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Asi před 12 lety jsem měla velké problémy s bradavicemi, ani opakované vypalování dusíkem nepomáhalo, naopak se bradavice rozšiřovaly. Tehdy jsem nakonec podstoupila hypnozu /se zaměřením na bradavice/. Byla jsem tam 3x a již do druhé mi všechny bradavice zmizely. Až do nedávna jsem je neměla, ale teď se mi zase začaly objevovat. Po tehdejších dobrých zkušenostech s hypnozou, schání kontakt na někoho, kdo se tím zabývá. aromia"post.cz
7. Prosinec 2001 - 12:11
Obrázek uživatele Návštěvník
roman (anonym)
Ahoj Beato.Na tenhle chat zabrousím velmi ojediněle, proto píšu až teď. Eventuelní zájem o radu jsem spíše očekával přímo e-mailem.Takže Pražská fy AROCO 02/21082304,zasílají na dobírku ( dobírka je dražší než výrobek, doporučuji objednat více obalů najednou. Cena okolo 75 Kč za bal. -50 ks.Na název výrobku si momentálně nemohu vzpomenout, ale tam už budou vědět. Přeju brzkou pohodu.Roman
7. Prosinec 2001 - 15:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdenka (anonym)
Doporučuji radu babičky, která se námosvědčila: naložit na 14 dní plátkyčesneku do octa. Potom několik dní přikládat na bradavice a přelepit náplastí-přikládat na noc. Bradavicepo čase seschla a odloupla se.
11. Prosinec 2001 - 19:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Natálie (anonym)
Slyšela jsem, že funguje, když se na bradavici přikládá malý zahradní slimák. Takový, co ho najdeme na salátech. Jeho sliz zřejmě likviduje bradavici.Mně pomohlo, když jsem dvakrát denně natřela Verumalem (prý už je jen na předpis) a noc salycilovou mastí pod náplast. Ale je to dost agresivní, takže se do jedné náplasti vystřihne otvor, potře mastí a přelepí další.
12. Prosinec 2001 - 8:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Dobrý den, mám dotaz zda má někdo zkušenosti s moluskama.U mé 8-mileté dcery se objevili asi před 7 měsíci.Měla je především na vnitřní straně stehen - asi 40 a taky - asi 3 v konečníku.Byla na chirurgickém odstranění(pod narkozou). Chvíli byl klid, ale do měsíce se začli moluska znovu objevovat, Byl mi doporučen přípravek REMASAN na bázi hlívy ústřičné, ale ani po měsíčním užívání se situace nezměnila a možná dokonce i trochu zhoršila. Moluska jsou zarudlejší a citlivější. Prosím o radu paní doktorku nebo někoho kdo má s moluskama zkušenosti.
1. Březen 2002 - 21:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Doktorka (anonym)
http://www.doktorka.cz/run/chat/treplies.asp?message=482
1. Březen 2002 - 22:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Manželovi se udělaly bradavičky v obličeji - kolem očí. Nevíte co by na ně mohlo zabrat? Děkuji.
11. Březen 2002 - 13:00
Obrázek uživatele Návštěvník
simona (anonym)
dobry den,na bradavice muzu vřele doporučit Verummal, který Vám předepíše každý kožní lekář.
11. Březen 2002 - 17:31
Obrázek uživatele Návštěvník
pavel (anonym)
Dobrý den, na bradavice Vám všem můžu doporučit přípravek který 100% zabírá a v kombinaci s vypalováním dusíkem budete během 2-3 měsíců bez bradavic, já sám jsem se takhle zbavil bradavice staré asi 7 let. V každé lékarně se prodává homeopatický preparát JOALIS-VERUKA, stačí užívat 2 krát denně 10 kapek po dobu 3 měsíců a budete bez problémů. Výtrazně se zvýší imunita Vaší pokožky a bradavice se postupně sloupnou.
13. Březen 2002 - 15:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Pred rokem se mi objevila na noze bradavice, zvlastni bylo to, ze byla umistena pod kuzi a jeji koreny zasahovaly hluboko do nohy. Lekari mi doporucili vyriznuti. To jsem absolvovala, jenze po pul roce se mi bradavice objevila znovu a na tom samem miste. Tentokrat mi lekar predepsal Verrumal. Ten vsak bohuzel nepomohl a bradavice se mi rozsirila po celem chodidle. Ted jsem zjistila, ze me bradavice zasahla i druhe chodidlo. Jeji koreny jsou pod kuzi a normalne odstranit nejdou. Parkrat jsem to zkusila, ale je to hrozna bolest a po vytrzeni korinku bradavice mi z toho mista tece krev. Potrebovala bych poradit, co mam delat, jsem ted totiz v Anglii a jiz tri mesice cekam, az mi lekari pomuzou. Ale bohuzel jen cekam a nic se nedeje. Nejdrive mi bylo navrzeno vypaleni dusikem, ale ted lekari zmenili nazor. Bude se to pry lecit jinak, ale ted musim zase mesic cekat, nez mi prijde pozvani z nemocnice. Je to dlouha doba a ta bradavice se rozsiruje tak rychle, proto prosim o radu. Diky moc, ahoj Lenka
4. Duben 2002 - 20:23

Stránky

Přidat komentář