5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bradavice na intimním místě

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Dalibor (anonym)
Dobrý den, mám takový malý problém. Mám na penisu bradavici, nikterak mi nevadí, partnerka si zvykla, ale přeci jen z estetického hlediska, snad mně chápete. Z logického důvodu se bráním navštívit lékaře, přeci jen je to choulostivé místo. Existuje nějaký způsob, jak se ji zbavit "podomácku"? Děkuji za rady.
10. Březen 2015 - 12:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Babska rada (anonym)
Na bradavice vzdy vlastovicnik.
16. Březen 2015 - 11:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Chápu, že je vám trapné jít k lékaři. Ale můžete najít kožaře-muže, nebo si najít jakou kolik kliniku estet.medicíny, kdekoliv kde odstraňují kožní výrůstky, bradavice, znaménka atd. Oni dělají různé operace, i genitálií, tj. na tom nic není a zbavíte se toho jednou provždy. Zvláště laserem to máte za 3 vteřiny pryč.
16. Březen 2015 - 13:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Prdimír Bradav (anonym)
Dobrý den, mám takový... používám na bradavice vlaštovičník, trvá to dlouho, musíš vydržet, ale neustálým potíráním se bradavice pomalu začně drolit, takto jsem zlikvidoval asi 15 bradavic, převážně na ruce, jednu jsem měl na koleně a to bylo dost nepříjemné, na penusu bych ji asi ponechal, může působit potěšení ve vagině, ale s tímto nemám zkušenost, proto už raději držím ústa. o anenebo zkus koupit v lékárně lapis, ale pozor lapis pálí a mohl by urobit problém a čurince.
16. Březen 2015 - 15:58

Přidat komentář

Reklama

Reklama