10 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

bracha meho pritele

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
mirka (anonym)
S mym pritelem chodim vice nez dva roky a docela nam to spolu klape. V posledni dobe me vsak zacal nejak pritahovat jeho starsi brat. Co ted?
26. Listopad 2002 - 10:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Ka (anonym)
Slova "docela nám to spolu klape" rozhodně nejsou stoprocentní, takže proč ne, když bude zájem i z jeho strany ... to k do toho jdi.
30. Listopad 2002 - 11:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Mam taky takovy problem. Je to docela sila, potkavat se, koukat po sobe atd.
1. Říjen 2003 - 11:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Andílek (anonym)
No to znám sice ani s jedním nechodím ale s oběma flirtuju a slibuju jim sex(bydlí trochu dál,v místě kde mám rodinu),úplně mě pobláznily a nedokážu to ovládat,jsem v tom totálně zamotaná!!!!!
7. Leden 2005 - 21:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Andílek (anonym)
Mělo by být zakázáno porodit dva hezké a super kluky!!!!! :o)
7. Leden 2005 - 21:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Matt (anonym)
Jen aby to nevyústilo v nějaký bratrovražedný boj, aka krvavou vendettu. Když na to tak myslím, jsem docela rád, že nemám staršího, jakož ani mladšího bratra, páč nevím, nevím, jak ybch něco takového strávil... :o)
7. Leden 2005 - 22:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Flamengo (anonym)
Jo to si člověk holt musí v životě kolikrát vybrat. Obojí mít nelze, alespoň v případě normálních lidí. To slovo normálních zdůrazňuji a úmyslně nedávám do uvozovek, je totiž normální nesouložit se sourozencem mého partnera. A to i za cenu, že nepustím z uzdy své pudy.
2. Březen 2006 - 18:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Karol... (anonym)
Takže bylo to asi takhle...poznala jsem jednoho fakt úžasnýho kluka. Zamilovala se a začal náš tajný milostný románek. Já doufala, že to bere stejně jako já a že je jen otázkou času, kdy se začneme ukazovat spolu. Bohužel jsem zjistila, že ne. Z ničeho nic začal veřejně chodit s mojí kamarádkou. Nejvíc mě na tom všem bolelo to, že ona byla moje přítelkyně, ale říct jsem jí to nemohla, protože on si vybral ji a ona o ničem samozřejmě nevěděla...takže časem jsem to začala brát jakoby se nic nestalo...byli jsem všichni ze stejné vesnice, tak jsme se pořád potkávali. Co se ale nestalo....zkrátím to, bylo by to nadlouho. Prostě jsme se dali dohromady s jeho bráchou. No a já mám teď černé svědomí, že jsem vlastně spala s jeho bráchou, i když to bylo takhle zamotané. Nemůžu to ale nikomu říct, protože bych ublížila více lidem. Tak děláme prostě, že se nic nestalo. Já se nemůžu podívat do očí té kamarádce, mému příteli a jeho rodičům. Co by si asi tak o mně pomysleli? Dostala jsem se do hrozně hloupé situace a vlastně ani né svojí vinou, když to tak shrnu. Nynějšího přítele velice miluji a jeho bratra mám už jen ráda, jakoby to byl i můj bratr. Takže v citech mám jasno. Jen nade mnou pořád visí ta hrozba toho, že by se to jednou nějakým způsobem mohlo provalit. Toť vše...
3. Březen 2006 - 7:36
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
Mirko, konečné rozhodnutí je samozřejmě na tobě, ale myslim si, že by od tebe bylo hodně sobecké ničit jejich bratrský vztah jen proto, že neovládneš hormony. Nakonec se ti ten bratr může líbit právě proto, že je teď momentálně to zakázané ovoce, které chutná nejlépe....
25. Červen 2006 - 16:29

Přidat komentář

Reklama

Reklama