49 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bouchnutí srdce 2x za sebou

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Iris (anonym)
Mám občas 2x za sebou bouchnutí srdce.Byla jsem na interně Kde mi udělali EKG.Tam nic nebylo ale paní doktorka si myslí že buď je to od páteře nebo Fibrilace síní.Poté mi dali Holtera.Ten nic neukázal.Když jsem na papír napsala že to cítím tak doktor řekl že tam v té době nic není.Mám mýt strach a jít radši k jinému doktorovi nebo mám věřit že mám srdce v pořádku?
23. Červen 2006 - 15:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Jara (anonym)
Iris, mám úplně stejný "problém", občas mi zničeho nic zabuší srdce rychle dvakrát po sobě, zpočátku mě to vždycky vyděsilo, ale mám za sebou stejná vyšetření jako ty, nic se nenašlo, srdce mám prý naprosto zdravé, tak na to taky nemysli, pokud Ti to nijak neztrpčuje život, jít k jinému doktorovi podle mě nemá smysl.Od páteře to není určitě.
26. Červen 2006 - 13:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
taky se mi to stává. Ještě jsem u lékaře nebyla. Sportuju a žiju v poho, tak to asi nic není
26. Červen 2006 - 18:10
Obrázek uživatele Návštěvník
michal (anonym)
Mně se to sem tam taky stane - srdce se mi na malou chvíli zastaví, lépe řečeno, interval mezi dvěma tluky se o něco prodlouží; a pak bouchne 2x za sebou. mám dojem, že to pozoruju jen když mi bije rychle. Někde jsem snad četl že se je to chaotický přechod na nižší tepovou frekvenci a že je to normální. Ale ideální by bylo, kdyby nás tady uklidnil někdo, kdo do kardiologie trochu vidí. Anebo poslal do nemocnice :).
26. Červen 2006 - 20:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Michale,Ty si koledujes:-))Ja s tim leta behala obcas k doktorovi.Taky mi rikal,ze je to od patere!!To fakt muze byt.Mozna i bylo,ale srdce se nekdy nauci co nema.Bohuzel.Proste mi rikali dokola,ze EKG je fajn.Jenze znas to,EKG se meri chvili a i ten Holter je na 24 hodin.Clovek se zrovna nemusi "trefit" do vysetreni. Jenze pred casem jsem sla na banalni operacni zakrok a nahle jsem na lecich a nesmim je prestat brat.Pry mam obcas tachykardii-asi 110 tepu min,pak normal a pak arytmii.No kdo by to rekl,cele roky ze mne delali telatko.Takze zobam betablokator.Nekdy je to O.K.,jindy mi po nem jde dolu tlak ze sotva lezu.Srdce mam ale zdrave,kdyby nebouchalo jak se mu libi:-))Tak to te asi nepotesilo,ale nejsme vsichni stejni!Treba jste Vy vsichni zatim v pohode.Jen at se i to vase srdicko nenauci delat pitomosti.Jinak je cloveku dost zle v te chvili.Nebo rano se probudis s takovou rozechvelosti-to zase bije o zavod.To jsem si zakladala,ze mam malo uhozu a tedy dobrou kondici!Asi jak kdy,ale vim,ze nejsem cvok a hypochondr.Slaba utecha?!To si asi vedet nepotreboval,rikala jsem si,ze Te nepotesim.
26. Červen 2006 - 21:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Viktorka (anonym)
Heleno, nedělej z toho takovou vědu, tachykardii má každý druhý, arytmii taky, betablokátor bere taky kdekdo. Tak tady Michala nestraš:-).
26. Červen 2006 - 23:08
Obrázek uživatele Návštěvník
vedmaster (anonym)
Srdicko se nic neuci pac nema mozek...
27. Červen 2006 - 22:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Domča (anonym)
Iris: i měse to občas stává. a taky jsem stím byla u doktora a nic nenašly srdce mám zdraví! měto začalo už v 18 lrtech a jemi 27. ale mám to jen výjmečně. když mito začalo zpanikařila jsem protože každý v rodině má něco se srdcem a děda s babičkou na něj umřely. tak jsem měla větší strach. ale doktor mi řekl žeto nic není! a mám být v naprostém klidu. občas seto stane i zdravím lidem! Bud v klidu !!!
12. Září 2006 - 20:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Domča (anonym)
Heleno, ty tu nestrašíš jen Michala ale pomalu všechny kteří otom pomalu nic nevědí! to není od tebe hezké!! já ve zdravotnictví dělám a tak vím žeto není zas až tak vážný! tohle má pomalu každej 15ctý člověk. a žije se sním úplně normálně! takže budte vpoho jo! dokud vám nic nehrozí až tak nebezpečného tak neanikařte. ale nic se nemá zanedbávat takže běžte v klidu k doktorovi. ale žádný poplach jo!! hodně štěstí všem!
12. Září 2006 - 20:47
Obrázek uživatele Návštěvník
maja (anonym)
Ahojte, já mám podobný problém,jenže se mi to děje několikrát za den, užívám Egilok,absolvovala jsem EKG,Holter, zátěž.pás - vše v pořádku.Ale jsou to hrozně nepříjemný pocity a pořád myslím na to, že mi něco je.Vnímám tu nepravidelnost, a zdá se mi, jakoby tam vevnitř v srdíčku něco vadilo.Tak zpanikařím, a říkám si, jestli jsem neměla být odeslaná na ultrazvuk.Dříve jsem to tak často nemívala. Nechodím ani na internu, ani na kardio, pouze k praktickému lékaři. Poradí , prosím, někdo?
13. Září 2006 - 15:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Na něco člověk umřít musí. Mám to samý (už to vím 20 let - od svých 16ti), doktoři zkusili všechno možný, naposled před rokem. Prý se mi tam perou nervy v době když se "přepíná z vyšší frekvenci na nižší a naopak" - blbá synchronizace - ale moc přesvědčivě to neznělo, když mi to říkali. Když se jim člověk dostane do spárů, už ho nepustěj. Sportuju (a to docela dost) a zatím dobrý. ťuk ťuk.
13. Září 2006 - 16:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Avena (anonym)
Taky se mi to občas stane, ale nikde jsem s tím nebyla, připadala bych si jako idiot. Srdce pracuje podle elektrických impulzů, které dostává, a přijde mi normální, že se občas některý impulz "přeřekne". Srdce přece není stroj. Až se mi to bude dít 10x denně, tak zapřemýšlím o vyšetření :)
13. Září 2006 - 22:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Avon (anonym)
aby nebylo pozdě
13. Září 2006 - 22:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Janka (anonym)
Taky mám už roky stejný problém,ale naučila jsem se s tím žít.Vyšetření byla v normě,takže to doktoři svedli na nervy,asi něco na tom bude.Všechny nemoci jsou prý psychického rázu,tak nevím.
14. Září 2006 - 14:35
Obrázek uživatele Návštěvník
opy (anonym)
Tomu se myslím říká extrasystole a také se to stává vrcholovým sportovcům v důsledku přetížení. Srdce jakoby "vynechá" a pak rychle bouchne dvakrát......Není to fyzická vada srdce, je to pouze nepříjemný....
14. Září 2006 - 14:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Dr.žalud (anonym)
kurva vy ste hypochondri ty vole...
30. Říjen 2006 - 12:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Maja (anonym)
Nikdo nemůže kritizovat, jak se kdo cítí.Na tebe taky jednou dojde a přeji Ti a Tě nazvali hypochodrem.
27. Červen 2007 - 15:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Extrasystoly, to je váš problém. Koukněte do diskuze s tímto názvem.
27. Červen 2007 - 21:59
Obrázek uživatele Návštěvník
puccik (anonym)
no mel sem problem ze me pichalo u srdce a celkově v hrudi, bylo to zablokovanou pateri, ale nez sem to vedel tak sem všechno skoumal, a kdyz sem prestal dýchat abych slysel srdce, tak prestalo se taky interval mezi tim prodlouil, a kdyz sem zas zacal dychat, tak to bouchlo kolikrát 2x za sebou. takze to je mozná jen tim, že přestanete dýchat, aby jste to slyšely, a kdyz pak na to myslíte, a říkate si ze se blíží infarkt, nebo cokolik nebezpečného, tak se vam to stále vraci, ale to jen kvuli tou psychykou, tak kdyz vam testy vyjdou dobře, tak nad tím nepřemejšlete, akorát se vám to zhorší
8. Červenec 2007 - 19:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Miloš (anonym)
díky za toto téma.Taky se mi to stává a mám při tom pocity jako by mi tam skákala žába.Ale jak je vidět, není důvod se znepokojovat, neboť nejsem sám a asi to bude normální.
29. Srpen 2007 - 16:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Taky se mi to stává, jsou to extrasystoly, ale stává se mi to jen tehdy, když jsem unavená, mám málo tekutin a při nedostatku hořčíku. V těhotenství, když jsem víc dbala o zdraví + měla předepsané tablety s hořčíkem, se mi to nestalo ani jednou. To je má zkušenost.
30. Srpen 2007 - 13:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Edit (anonym)
ahoj,já mám takové cuky u srdce více když začnu něco dělat,někdy to vjede jako i do krku,může to být psychického rázu?má někdo podobné problémy?
13. Říjen 2007 - 18:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Goldie (anonym)
To Edit : Ahoj, Já to mívám rúzně, někdy na hrudi uprostřed,někdy jako by to začlo v žaludku a někdy až v krku,hlavně v poslední době.Je to jako takové dloubnutí a nepravidelné bouchnutí srdce. Někdy i 2x za sebou. Jak to máš ty? ě,
14. Říjen 2007 - 17:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Edit (anonym)
Goldie....Já to mám taky většinou když něco začnu dělat takové dloubnutí nebo cuknutí nejde to popsat,někdy to cítím více někdy méně ,cukne to třeba 2x za sebou a cítím to třeba až v krku nebo v zádech ,je to divné a nepříjemné ,já se ale léčím beru léky AD ,tak myslím že je to od nervů.Před lety jsem to měla též ale méně a pak mi zabrali léky a zmizelo to,nyní mám trochu více starostí a začlo to znovu,bojím se že je to nemoc srdce ,všichni říkají že ne...a jak Ty to máš a poroč?
14. Říjen 2007 - 17:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Goldie (anonym)
To Eit: Taky beru AD už 6. rok a navíc Concor kvúli občasné tachykardii a navíc mám i anemii a blok na krční páteři. Ale zdá semi jako by ty moje problémy začaly až když jsem delší dobu brala AD a Lexaurin. Někdy mě to zlobí víc, někdy mám pokoj 2,3 dny. Předtím to tak často nebylo. EKG a ECHO v pohodě, bez nálezu.Mám jít ještě na štítnou žlázu, ale nevím fakt jestli to všechno není jenom psychika nebo i věkem /je mi 47, možná začíná přechod/. Každopádně mi to skoro vždycky rozhodí jakž takž skonsolidovanou psychiku. Měj se hezky a drž se. Četla jsi diskusi s ES? Jsou tam zajímavé příspěvky.
15. Říjen 2007 - 8:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Edit (anonym)
Diskusi ES jsem nečetla a bojím se o tom něco číst.....Já mám za sebou také EKG před lety ,štítná žláza....a také nic,opravdu to bude tou psychikou,chce to relax a klid,u Tebe možná hraje opravdu ten přechod možnost....ale je mi to taky nepříjemné,jak píšeš rozhodí mi to náladu,a začnu o tom přemýšlet až moc.A také se pozoruji,a na co bereš AD?jakou máš diagnozu?ahoj
15. Říjen 2007 - 10:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Goldie (anonym)
Edit: mne právě diskuse na ES uklidnila, je tam plno lidí se stejnými příznaky a problémy. AD beru na depresi spojenou s PP/úzkostí/.
15. Říjen 2007 - 11:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Edit (anonym)
tak to jsme na tom stejně....a jak dlouho máš ty cuky?přišli z ničeho nic nebo po nějakém stesu?Mě se objeví tak 5-10x za den ,někdy méně často někdy více,začalo mi to dělat po psych.a fyzic.vyčerpání ale moc by mne zajímalo co se v těle děje....a jak chci aby to přešlo tak to nejde asi to chce čas..jak si na tom Ty?
15. Říjen 2007 - 12:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Edit (anonym)
Goldie...tak jsem vzala odvahu a četla jsem diskusi ES,máš pravdu docela se mi ulevilo,vidím že nejsem sama a že to není hned to na co si člověk vzpomene-vážná nemoc srdce.Tak s tím jdu bojovat a taky jdu juknout co to je ten dolomit,jak tam někdo užívá a pomáhá mu to.
15. Říjen 2007 - 13:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Goldie (anonym)
Edit:zy divný cuky nebo co to je přišli z ničeho nic. Nejdřív to bylo jednou za 1/2 roku, nebo za dva měsíce. Potom nic ale poslední rok to mám skoro obden, nebo aspoň jednou za týden. Fakt mně to šetve a chtěla bych vědét jak se to dá ovlivnit nebo jak si nato zvyknout aby to člověka tak nestreslo. Kazí mi to radost z obyčejných věcí, kdyá mi uleví depka, tak zase tohle. Ale ukludňuju se čtením diskuse, nebo taky tím, že určitě jsou na tom lidi húře.-
16. Říjen 2007 - 8:24

Stránky

Přidat komentář