7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bolesti hlavy+zvracení při užívání HA

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Janča (anonym)
Ahojky, už 4 měsíce beru Lindinette20.Ze začátku se mi dělalo často špatně, ale můj gynekolog mi řekl, že je to u některých žen normální, když začnou brát HA. Pak to odeznělo a mělo by být tedy všechno v pořádku, ale poslední měsíc se cítím strašně. Často zvracím a šíleně mě bolí hlava. Taky kouřím, poslední dobou však méně, protože se mi po každé vykouřené cigaretě zvedne žaludek. Může to být nevhodnými pilulkami??'
18. Leden 2005 - 11:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Urcite, ja jsem par mesicu taky brala HA, po ktere mi bylo na zvraceni skoro kazdy den a hlava ta bolela taky. Muj gynekolog vsak oponoval, ze to neni z HA, mel me nejspis za psychopata. Pak jsem se vsak dozvedela, ze ma kamoska bere ty same a taky ji je po nich spatne a zvraci. A ji je vymenil, ten jisty gynekolog... Tak jsem ho tedy taky donutila na zmenu a od te chvile uz nemam s HA problemy...
18. Leden 2005 - 11:23
Obrázek uživatele Návštěvník
iren (anonym)
Jestli ti je až tak zle, vysadila bych to :( Nemá smysl si ničit zdraví.'
18. Leden 2005 - 11:27
Obrázek uživatele Návštěvník
mila (anonym)
Já už mám 4. HA, po prvních 3 mi bylo blbě - vždycky po prvních dvou pilulkách v měsíci jsem zvracela. Takže určitě zkus vyměnit. Já teď beru Minisiston.'
18. Leden 2005 - 12:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
Kvůli bolestem hlavy a spoustě dalších věcí jsem HA vysadila.Jsem v pohodě daleko víc než s HA.'
18. Leden 2005 - 14:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Tanie (anonym)
A podle vseho i bez sexu, ze jo?
18. Leden 2005 - 15:04

Přidat komentář

Reklama

Reklama