10 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bolesti chodidel, pat

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Dagmar (anonym)
Dobrý den, před půl rokem jsem po několika letech prakticky nicnedělání začala aktivně sportovat (kickbox 4x týdně). Poslední tři měsíce mám velké problémy s bolestí jednoho, výjimečně i druhýého chodidla v oblasti paty - bolest se projevuje většinou druhý den po tréninku ráno, popřípadě po delší době sezení - nemohu vůbec na nohu došlápnout, bolest se šíří ze středu paty až na boční stranu chodidla. Bylo mi řečeno, že by mohlo jít o achillovy šlachy, kvůli špatné obuvi (konrétně žádné) - je to možné, popřípadě, dá se s tím dělat něco jiného než přestat se sportem? Předem moc děkuji za odpověď!
31. Říjen 2011 - 20:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
No já mám podobný problém. Nedávno jsem si koupila boty u Bati, ale od té doby mě pořád bolí paty a také mě berou křeče do špiček prstů, což jsem před tím nikdy nemívala. Asi botky poletí do popelnice a budu mít klid.
1. Listopad 2011 - 19:45
Obrázek uživatele Návštěvník
ULA (anonym)
Je to ostruha, jdete na rentgen! A setrete nohu - ort. vlozky, male podpatky, atd. Ja to mam take...
1. Listopad 2011 - 19:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Je to ostruha, jdete na...Já podpatky nenosím vůbec a ostruha? Mně bolí pata zespod.
2. Listopad 2011 - 7:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Dagmar (anonym)
Je to ostruha, jdete na...Podpatky nenosím vůbec, al podezřívám spíšd ty šlachy, bolest se teď po větším vypětí rozšířila až do lýtka - opisuje celou achillovu šlachu, tak nevím, nicméně k doktorovi určitě zajdu. díky
3. Listopad 2011 - 21:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel V. (anonym)
Dobrý den, před půl rokem...Ahoj, odpovídám na tvůj příspěvek. Nejsem doktor, ale zažil jsem přesně to co ty! začal jsem dělat kickbox a druhý den jsem nemohl ani došlápnout. Je to půl roku a ještě se léčím. Neurolog mi řekl, že se jedná o hyperflexibilu! radši si s tím skoč k doktorovi, není to nic příjemného.
21. Srpen 2012 - 19:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ahoj.Mě už asi 3měsíce bolí chodidlo od malíčku k patě.Cela ta hrana chodidla.Nejvíce mě to bolí když dlouho sedím´a pak chci jít.nevím co by to mohlo být.Budu muset asi taky navštívit lékaře
3. Duben 2013 - 15:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdena (anonym)
Ahoj.Mě už asi 3měsíce...Tak já to mám podobně!!Když je noha chvíli v klidu tak pak na ní nemužu vůbec stoupnout.Musít jít přes bolest.Jinak mám to samé co vy!
3. Duben 2013 - 15:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Já jsem to měla podobné, je to asi pokleslá nožní klenba a pakto takhle bolí. Prodávají se ještě takové ty vložky do bot, na vnitřní straně to má takové zvýšení? To mě pomohlo, ale raděj navštívit lékaře, udělá i rentgen a poradí. Pak jsem měla ostruhy -to je bolest na patě, bolí to jako pes vlastně při každém došlápnutí. Na to zabrala elektroléčba - ultrazvuk, když jsem to měla na druhé noze, tak to nezabralo -až pak ozařování.
3. Duben 2013 - 15:59

Přidat komentář

Reklama

Reklama