26 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bolesti bricha a zvraceni u ditete/6/

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Posledni pul roku castejsi zvraceni v noci. Syn se budi s bolesti bricha asi 1 az 2 krat tydne a zvraci,bez teplot. Rano je bez potizi.Tento patek bolest bricha jiz pred spanim a zvraceni. V sobotu rano bez potizi. Sobota vecer bolesti bricha zvraceni. Nyni bez potizi.Prosim o radu. Dekuji predem.
12. Červen 2005 - 11:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
1. Dobrý dětský doktor.2. Pouvažovat a psychické příčině. Kamarádka měla podobné problémy, když jsme začaly chodit do první třídy. Její rodiče si to zpočátku nespojovali se školou, protože do ní chodila ráda, líbilo se jí tam, ve škole jí nikdy špatně nebylo. Ale její starší sestra ji dlouho pžed nástupem do školy vykládala, jak je to těžké, co musí všechno zvládnout... prostě podvědomě strašně moc chtěla uspět, proto ty nevolnosti. Měly jsme dobrou učitelku, čase se všechno srvonalo. Je to jen příklad, jak děti můžou reagovat.
12. Červen 2005 - 12:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
mě je 10 a mam to stejne co ma vaš syn zezačatku mě pichalo v břiše a ně někdy jsem ondlivala Lucie
21. Leden 2007 - 20:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Zoe (anonym)
pro Martinu Souhlas s Terezou, dobrý dětský lékař a ev. chirurgické vyšetření břicha- ale až po vyšetření dětským lékařem. A vyloučit psychickou příčinu i např. šikanu. Sledovat, i co dítě večer sní.
21. Leden 2007 - 22:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Erika (anonym)
Syn,čtyři a pul.Od čtyř hod.rana zvraci.Nic jeste dnes nejedl,jen pil ale hned vodu vyzvracel.Davam colu po lžičkach.Ma žizen,prosi napit ale hned vse vyzvraci.Rano mel prulem.Do ted už ne.Teplota 37.5.POMOC prosim.
18. Leden 2008 - 18:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Dáša (anonym)
Ahoj,pokud všechnu tekutinu vyzvrací a je to od rána,tak asi nejlepší by bylo zajet do nemocnice,možná bude nutná infuze.jestli fakt od rána nepil,považovala bych to za vážné.Jestli má okoralé rty,tak nečekejte.
18. Leden 2008 - 18:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Erika (anonym)
Dášo, díky za pomoc. Dopadlo to tak, že jsem jela nejdřív k nám na poho. Tam mi poslali do Plzně na chíru. Tam odtud mi poslali na dět.infekci, kde chtěli malého hospit. Ovšem beze mne, že nemaj místo. Nakonec jsme skončili u Sv. Jiří na Doubravce, v posl. chvíli. Malej šel hned pod kapku a byli jsme tam do Po., kdy nás postili zdravé domu. Byl to fičák a nikomu to nepřeju. Jinak Plzeň-Doubravka, u Sv. Jiří vše OK, všichni /až na vyjímku/ super. Díky.
26. Leden 2008 - 22:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Dáša (anonym)
Eriko,jsem strašně ráda,že to dopadlo dobře.U dětí je to fakt moc rychlé,kdy nastane dehydratace.Jestli ještě můžu poradit,tak teď to bude chtít posílit organismus,protože odešla spousta iontů a aj.Jestli Vám třeba doktor nedal Hylak-to jsou kapky na obnovu střevní mikroflory.Tohle považuju za celkem důležité-jakékoliv probiotikum-třeba Probion 9.Dostatek bílých jogurtů-živých/Activia/,ovoce,zelenina,dětský multivitamín-Marťánci apod.Je to důležité do budoucna,aby neměl trávící potíže.Držím Vám palce.D
27. Leden 2008 - 6:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Hela (anonym)
prosím poraďte 4,5 letý syn od půlnoci zvrací dala jsem Hylak forte,nechtěl ani večeřet,nemá teplotu ani průjem když mu dám napít slazený čaj hned to vyzvrací stěžuje si na bolest hlavy a očiček díky moc
6. Únor 2008 - 3:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Dáša (anonym)
Běžte k doktorce-bolet hlavy s zvracením je důvod k vyšetření.
6. Únor 2008 - 7:08
Obrázek uživatele Návštěvník
marťa (anonym)
ahoj helo,byli jste u doktorky? nemůže mít otřes mozku,nemohl se někde bouchnout? taky by to mohlo být od páteře.
6. Únor 2008 - 8:41
Obrázek uživatele Návštěvník
ivča (anonym)
ahojky, chtěla jsem se poradit mám 5 letou dcerku, před 3 týdny celou noc prozvracela a měla horečky, vypadalo to na slepé střevo . ale nebylo. Vše pominulo asi po týdnu znovu zvracela pouze 1 a zas vše ok, pak 4 dny dobrý a pak vnoci opět zvracení a průjem, a za další 3 dny což je dnes mi opět začala zvracet a měla průjem, byly jsme na krvi ta je ok nemá někdo podobné zkušenosti nebo nějakou radu díky
6. Únor 2008 - 17:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Ahoj Potřebovala bych radu. Mám 5 letou dcerku, která si v poslední době často stěžuje na bolesti břicha, které vždy tak jednou za 2 až 3 týdny vyústí ve zvracení asi 1 - 2 x a průjem 3x. Třeba ráno je jí špatně a odpoledne už je dobrá, jakoby jí ani nic nebylo. Krevní testy a ultrazvuk byly v pořádku, paní doktorka mě trochu vystrašila , že prý snad existuje nějaký bacil , kterého se špatně zbavuje a doporučila mi , kdyby to nepřešlo , že nás pošle do nemocnice a tam jí vypumpují žaludek, což vidím jen jako krajní východisko , nerada bych malou trápila. Ráda přivítám jakoukoli radu , jelikož už jsem sama trochu bezradná.Díky.
30. Říjen 2008 - 22:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Labreta (anonym)
Co psychosomatická příčina?Zkuste se svých dětí zeptat jestli je něco netrápí, jestli nemají z něčeho strach.Já měla to samé.Neustále se mnou naši běhali po doktorech..přestalo to až po tom, kdy zmizel původce mého stresu..táta.Ale může to být škola, nevlídná učitelka ve školce nebo strach z něčeho.Samozřejmě za předpokladu, že všechny testy u doktorů jsou v pořádku navrhuji zkusit pátrat v této oblasti.Hodně štěstí.
5. Listopad 2008 - 19:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Myslím, že pokud by to byla psychosomatika, tak by nezvracela, max. by měla průjem. To, co řekla doktorka, se mi taky nezdá, vypumpování žaludku kvůli bacilu je kravina. Záleží jaké krevní testy udělala a jestli nemá podezření na Helicobakter pylori. Ten výplach je ale opravdu blbost.
5. Listopad 2008 - 20:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Labreta (anonym)
Ze zkušeností vím, že z psychosomatické obtíže jsou bolesti břicha, bolesti hlavy, zvracení a někdy i ten průjem.Doktoři nikdy nic nezjistí.Nic není v krvi, ani na ultrazvuku, ani na CT...prostě nikde nic, takže se často dospěje k tomu, že si dítě jen vymýšlí, aby nemuselo do školy-tak to bylo u nás.Ale příčina vždycky existuje, někdy tak odporná, že si ji nechcete ani připustit.
5. Listopad 2008 - 21:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Barbora Lesová (anonym)
Já jsem praktická lékařka a myslím si že děti si občas i vymýšlejí. Ale potom co jsem si přečetla váš text, myslím si že vypumpování žaludku by dceři pomohlo. Jednou mi do ordinace přišla maminka se stejným případem že syn pořád zvrací a po vypumpování to přešlo za týden.
13. Prosinec 2008 - 13:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Vendula (anonym)
Můj 5letý syn má velmi často strašně nadmuté břicho a stěžuje si na velké bolesti.Větry špatně odcházejí.Trpí nechutenstvím,při silném nadmutí bříška i zvrací.Dávám mu nenadýmavou stravu,cvičíme,ale problémy neustupují.Děkuji.
2. Červenec 2009 - 16:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniela (anonym)
Dcerka-8 let také trpěla téměř neustále velkými bolestmi břicha spojenými se značnou plynatostí.Problémy způsobovaly kvasinky.Po přeléčení je bez obtíží.
2. Červenec 2009 - 16:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Kateřina (anonym)
Máme 7-letého syna,který v poslední době prodělal opakovaně gastritidu s těžkým průběhěm(silné bolesti břicha,úporné zvracení a průjmy,dehydratace,v obou pripadech byla nutna hospitalizace.Během nemoci hodně zhubnul-5kg,které se nám nedaří nabrat zpět.Také má často bolestivě nadmuté břicho.Děkuji.
19. Únor 2010 - 14:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Máme 7-letého syna,který v...Mohlo by se jednat o přemnožení kvasinek ve střevech,které bývá po průjmových onemocněních časté a způsobuje nadýmání bříška a velké bolesti.Váhový úbytek 5kg je u 7-leteho dítěte opravdu značný.Mohly by pomoci výživové preparáty a rozhodně porada s dětskou lékařkou.
19. Únor 2010 - 15:04
Obrázek uživatele Návštěvník
pavla (anonym)
Posledni pul roku castejsi...nas romanek taky zvraci je mu 5 nevim co s tim poradte!
24. Duben 2010 - 21:11
Obrázek uživatele Návštěvník
kk (anonym)
nas romanek taky zvraci je mu...čus
23. Březen 2013 - 11:52
Obrázek uživatele Návštěvník
kk (anonym)
ččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččč
23. Březen 2013 - 11:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Kateřína (anonym)
Mám 12letého syna,který již 4 dny stále zvrací,neudrží v sobě ani tekutiny.Dnes byl přijatý na kapačky pro velkou dehydrataci.Nic ho nebolí,je strašně unavený a velmi zhubnul.Má strašně propadlé břicho a všude mu lezou kosti.Přibere i po infúzích,když nic jiného nejí?
21. Březen 2017 - 16:10

Přidat komentář

Reklama

Reklama