5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

bolesti břicha v noci

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Dobrý den, chtěla bych požádat o pomoc. Kdykoli, když v noci nespím a hlavně neležím, začínám mít křeče v břiše. Někdy se až začínám svíjet na zemi. Přes den moc nejím, jsem vegetariánka. Při své výšce 164cm vážím 52kg. Může to mít nějakou souvislost?'
9. Červenec 2007 - 0:40
Obrázek uživatele Návštěvník
cechoanglicanka (anonym)
tak to mam take, kdyz se nevyspim, to je normal.dam radu- bud spi a nebo jez,kdyz uz nespis, pak krece mit nebudes. vazim a merim stejne jako ty, takze to souvislost urcite ma a hadej,asi jakou?
22. Leden 2009 - 21:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Zajděte na diskusi "Vzrušuje mě bolest v pupíku" . Díky .'
11. Květen 2009 - 15:45
Obrázek uživatele nickool_x
nickool_x
Dobrý den, trpím neurčitými bolestmi břicha přesněji mezi žebrami, přicházející spíše ve večerních hodinách nebo po větším množství jídla. Začalo to asi někdy kolem ledna tohoto roku, lékaři mi konstatovaly po rozboru krve a prohmatávání Gastritidu dostala jsem dietu a tím to pro ně uhaslo. Nemoc na pár týdnů o sobě nedala vědět zhruba v polovině února to začalo nanovo, v posledním měsíci se můj zdravotní stav zhoršuje, trpím tupou bodavou bolestí v oblasti žaludku která je občas opravdu k nevydržení, občas i pícháním pod levým žebrem a citlivějším srdečním tlukotem po celém těle, při výdehchu doslova "cítím srdce v břiše". Už i na nějáké oslavě po mírém požití alkoholu(piva) mé břicho hodně bolí. Trpím pocením, bolestmi svalů a celého těla, bolestí žaludku, nadýmáním a občasnou plynatostí. K lékaři odmítám jít, dokuď nebudu aspoň mírně vědět co mi je, abych mohla u lékaře navrhnout a poptat se na správnou léčbu. Chci se proto zeptat, jestli někdo někdy v minulosti neměl s něčím podobným zkušenosti?
8. Květen 2010 - 14:09

Přidat komentář

Reklama

Reklama