5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bolest zubu po vyvrtání

10. Září 2018 - 0:21

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Dobrý den, už tejden chodím k zubaři že mě bolí zub, dvakrát tam nic nenašel. V uterý mi jeden vyvrtal že tam mám kaz, ale dneska, ve čtvrtek, jsem tam byl znovu, protože sem nemohl ani spát. Tak mi to vyvrtal hlouběji a něco mi tam dal, neřekl co jen že v utery mám znovu přijít, a "zaplácl" to něčím bílím. Ted mám v puse nějakou chemickou chut a zub pořád hodně bolí.. Nevíte co tam mohl dát a kdy to tak může přestat bolet?
24. Květen 2012 - 22:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Lubos (anonym)
Dobrý den, už tejden...Co by to bylo jinyho nez bily cement.To se ho bojis zeptat?Podle me ti ho leci a vzdy ti ho zalepi aby byl chraneny.
30. Květen 2012 - 20:12
Obrázek uživatele Návštěvník
xxx (anonym)
Dobrý den, už tejden...zřejmě ti tam dal nejprve dočasnou vložku, která by měla zmírnit a zklidnit to vyvrtané.Měl jsi asi hluboký kaz. V úterý ti tam dá plombu natrvalo:) Neboj, bude to dobrý a příště to nenechej zajít tak daleko
30. Květen 2012 - 20:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Dobrý večer, včera jsem byla na vrtání 7 kvůli váčku, doktor mi zub vyvrtal až 2 mm ke kosti , aby nemusel trhat a zalepil ho vložkou.Dnes večer jsem do zubu začala dostávat jakoby "elektrické" výboje. Pohotovost je ale až v Olomouci, takže k zubaři se dostanu nejdříve zítra ráno. Nějaká rada?
12. Březen 2013 - 19:25

Přidat komentář

Reklama

Reklama