19 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bolest v penisu při erekci

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Aleš (anonym)
Poslední dobou, při erekci mám bolest v penisu, není to nic co by nešlo vydržet, ale je to nepříjemné. Nejvíc je to cítit při napnutí penisu. Čím by to mohlo být. V klidovém stavu je to v pohodě. Vše ostatní funguje jak má.
20. Prosinec 2014 - 23:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Vazivo nebo krátká předkožka, nebo jízva v penisu.
25. Prosinec 2014 - 19:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Minimoris (anonym)
A co se s tím dá dělat?
4. Leden 2016 - 22:48
Obrázek uživatele Steve
Steve
To si zjisti co to způsobuje, pak to řeš návštěvou u urologa - on ti poradí co s tím a co na to.
4. Leden 2016 - 22:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Před měsícem jsem měl řekněmě náročnější pohlavní styk 2 dny po sobě (1. den večer cca 7 hodin a 2. den od rána 5 hodin, bez větších přestávek). V obdobných situacích mě většinou bolela předkožka, ale bolest velmi rychle vymizela - např. po 3 dnech.. Nyní se však k bolesti předkožky přidala ještě jiná, o dost nepříjemnější. Od zmíněného aktu tedy 4 týdny mě při erekci značně bolí okolí žaludu. Jakoby na povrchu i "uvnitř". Nejvíce při "zatnutí".. Nejdříve jsem to sváděl na "namožení" případně na bolavou uzdičku, ale tady problém není - s kuží lze bezbolestně "pracovat" a po 4-5 týdnech by snad již namožení zmizelo.. V klidovém režimu (ani při čůrání) žádné problémy nemám a ani kůže není nijak bolestivá, ale při erekci to je tedy dost nepříjemné a nemusí jít ani o erekci během pohlavního styku, ale postačí noční/ranní erekce, která mě nyní bolestí dost budí ze spaní... Moc děkuji za radu...
4. Leden 2016 - 22:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Urolog (anonym)
Před měsícem jsem měl...Jde o namožení - jednak jsou to erektilní tkáně a jednak může jít o zánět močových cest - tzv. líbánkovou cystitidu. Doporučuji absolutní sexuální klid, tekutiny, teplo, analgetika. Vše by se mělo zhojit.
4. Leden 2016 - 22:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Dobrý den, partnera bolí penis při orgasmu (NE při stimulaci pohlavního údu před dosáhnutím orgasmu). Popisuje to jako kdyby strčil penis do vařící vody. Nemá vliv zdali masturbuje nebo provozuje sex (orální, klasický) - při všem ho to bolí. Pálivost, zejména žaludu, je chvilková a potom přejde. Ovšem žádný orgasmus kvůli tomu nemá, cítí jen bolest (resp. dojde k výronu semene,ale bez pěkného pocitu). Než k orgasmu dojde vše se mu líbí, vzrušuje ho to a nic ho nebolí. Obávám se, že k lékaři ho nedostanu...
4. Leden 2016 - 23:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Urolog (anonym)
Dobrý den, partnera bolí...Pokud se jedná jen o bolestivý orgasmus, tak ten se dá léčit symptomaticky. Základem léčby jsou léky ze skupiny antidepresiv.
4. Leden 2016 - 23:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Všiml jsem si, že po masturbaci cca 30 min až po hodině mě začne bolet mezi prostatou a šourkem. Nevím jak to místo popsat. Je to na konci šourku (ten konec co je dál od penisu). Je to normální při velmi časté masturbaci ?
4. Leden 2016 - 23:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Urolog (anonym)
Všiml jsem si, že po...Úplně nenormální to není. Pokud jde jen o stav po sexuální aktivitě, tak jde zřejmě o namožení - prosté přetížení.
4. Leden 2016 - 23:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Johny (anonym)
Mám takový problém. Začalo to nejdříve popraskanou a zúženou předkožkou, to jsem mazal mastí Calcium pantothenicum, po nějakých 2 týdnech mazání problém ustál, jenže potom mě začal bolet penis, převážně na pravé straně, po celé délce penisu a i u kořene, dále při erekci mě bolí celý, bolest jde převážně od kořene dále do celého penisu. Dále po ejakulaci mám v penisu nějaký divný "tlak".
4. Leden 2016 - 23:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Urolog (anonym)
Pokud máte kožní zánětlivé změny, tak by byla vhodná lokální léčba antimykotikem. Problémy mohou vycházet i z přetížení penisu po masturbaci nebo sexu. Pokud není tvar penisu deformovaný, tak to zřejmě nebude nic vážného.
4. Leden 2016 - 23:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Fido (anonym)
Mám sex každý druhý den, ale pokaždé po erekci mi začne nějak podivně, po intervalech, brnět a trvá to asi tři hodiny v kuse, pak to nějak přestane. Nevíte, čím to může být? Nikdy jsem s tím neměl problémy, až poslední měsíc. Děkuji.
4. Leden 2016 - 23:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Urolog (anonym)
Mám sex každý druhý den,...nevím, čím to může být, na to musíte hledat odpověd u lékaře, který vás může vidět a přímo vás vyšetřit a také s vámi podrobněji pohovořit. V prvé řadě navštivte obvodního lékaře pro komplexní vyšetření /zda nemáte cukrovku nebo jiné metabol. příčiny, stanoví laboratorně hladiny iontů v těle/ a on vás potom již odešle na specializované pracoviště, podle výsledků vyšetření. Nejvhodnější by byl neurolog, poté sexuolog a také urolog k vyloučení, zda nemáte nějakou ev.infekci - ale váš obvodní lékař vás jistě nasměruje k odborné pomoci. Hezký den.
4. Leden 2016 - 23:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Mám problém s tím že po vyvrcholení mě začne pálit a bolet penis, musím pak počkat a přetrpět tu bolest, než odezní , obvykle tak půl hodinu... Ještě bych se chtěl zeptat jestli je normální se nemůžu po vyvrcholení vymočit ale musím aspoň 10 minut počkat...
4. Leden 2016 - 23:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Urolog (anonym)
Mám problém s tím že po...Vymočit se nemůžete zřejmě kromě překrvení penisu, který utlačuje močovou trubici. Pálení penisu bývá způsobeno mechanickým podrážděním nebo vlivem poševních šťáv při sexu. Používejte kondom nebo lubrikační gel.
4. Leden 2016 - 23:10
Obrázek uživatele Steve
Steve
Tady si někdo ale blbě hraje ... :-D
4. Leden 2016 - 23:13
Obrázek uživatele Návštěvník
avotomtoje (anonym)
Mám problém s tím že po...A to je super ne? Ještě můžeš zkusit přerušování a suchý orgasmus, těsně před tím něž se uděláš tak ať ti partner/ka zmáčnou nebo cvrknou kulky. Pocity jsou potom silnější. Jsi chlap, po práci máš mít nářadí opotřebovaný a zatímco puboši a dědkové hnedka usnou tak ty si budeš ještě půl hodiny užívat přetlak v koulích a penisu.
15. Září 2016 - 3:44

Přidat komentář

Reklama

Reklama