3 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bolest na hrudníku a vysoké horečky

Dobrý den, mám vysoké teploty a cítím tlak v hrudníku při hlubokém nádechu když se nadechnu hluboce začnu kašlat. Podle rentgenu plic to zápal plic není. V krku cítím hleny a občas cítím suchost v krku a to piju docela dost. Když dostanu prášky na horečku klidně se to sníží, ale jakmile přestanou účinkovat, tak mi horečky opět vyletí, zejména v noci pořád se budim. Je možné že to vyrentgenovali špatně, nebo v době rentgenu ještě ten zánět nebyl viditelný? Když beru léky na horečky, dostávám silný paralen, když zabere tak mi to zhodi teplotu kolem 37,5. Ale pak to zase vyletí na přibližně na 39-39,5. Ale v nemocnici přesně neví co mne je. Tak se ptám, jestli Vás něco nenapadá. Zhruba před dvema týdny jsem se zhruba 5-7 dní léčil doma, dost mně bolelo v krku a měl jsem mírné teploty. Je možnost i toho že jsem tu nemoc přechodil a teď se znovu ozvala a přemístila se jinam?

Děkuji za odpověď

Filip
19. Červen 2019 - 2:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Takovéto projevy jsem měl při nespecifikované viróze. Za pár dní to odeznělo. Ležel jsem , bral C vitamín, hodně pil a potil se. CRP test vám dělali, aby rozlišili virózu od bakteriální infekce, na kterou by bylo potřeba nasadit ATB?
24. Červen 2019 - 8:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Filip (anonym)
CRP při příjmu do nemocnice jsem měl 176, po osmi dnech když mě pouštěli jsem měl 46, doma jsem antibiotika dobíral ještě týden, stále se mi teplota pohybovala kolem 36.9-37.2. Na kontrole po dobrání antibiotik jsem měl CRP 23. Pak mě doktorka poslala domu bez dalších léků, že to mám vyležet a být doma. Po třech dnech po vysazení antibiotik mi stoupla teplota na 37.7 a začal jsem mírně cítit hrudník. Tak jsem si naordinoval sám zbytek antibiotik, které jsem nedobral (augmentin) . Vyšlo mi to na 3 dny, stejně byl víkend a svatek, takže bych nemohl k doktorovi dřív. Potíže ustoupili, znovu se chystám k doktorovi.
7. Červenec 2019 - 17:12

Přidat komentář