11 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

bolest hlavy u 3.letého dítěte

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Dagmar (anonym)
Naše 3 letá dncerka již půl roku trpí záchvatovitými bolestmi hlavy. Záchvat přijde nečekaně, projevuje se bodáním ve spánku, zčervenáním oka a flíčky kolem spánku. Trvá cca 30 minut. Tyto záchvaty má i po 3 hodinách. Vyšetřena na neurologii, magnet. rezonance, ORL, vše v pořádku. Lékaři se přiklánějí ke cluster heachache. Prosím o radu a pomoc. Děkuji.
21. Březen 2009 - 21:02
Obrázek uživatele Návštěvník
elik (lidaelik" (anonym)
Dobrý večer Dášo, protože se zabývám bylinami, Váš případ mě zaujal o to víc že jsem taky máma a zrovna jsem na MD. Proto jsem se zkoušela trochu popídit jakou příčinu toto onemocnění má. Lékaři se přiklánějí ke Clusteru právem, Vaše holčička má bohužely tyto přiznaky. Ale zjistila jsem v souhrnu jednu věc - lékaři toho až tak moc o tétonemoci neví a jedná se o špatné prokrvení mozku a nejspíš zužení cév. Já mám velmi pozitivní zkušenosti s produkty OK Alfa, OK Omega, Emulips. Tyto produkty dohormady jsou téměř zázrakem. Mě přestaly padat vlasy (po roce bojování a kupování jiných produktů vitamínů a ?amponů) svojí roční holčičku jsme těmito produkty zbavili ekzemu a zrovna tak i moje kamarádka svou tříletou holčičku. Jsou to preparáty čistě na bylinné bázi bez chemie. A protože naše tělo je z 80% složeno z vlásečnic - a speciálně OK Omega+ je zaměřená na problémy se srdcem a cévami - tuto kombinaci bych doporučila i Vám pro Vaši holčičku - určitě by to bylo lepší než ji tělíčko zanášet a ničit chemií ve formě prášků. Pokud by jste měla zájem kontaktujte mě a probrali bychom Vaše případné další otázky..s pozdravem Lída
21. Březen 2009 - 23:20
Obrázek uživatele Návštěvník
elik (lidaelik" (anonym)
...zapomněla jsem dodat že tato kombinace je velmi úspěšnou v boji se silnými migrénami...znám osobně mnoho lidí, kterým tyto produkty pomohly se těch bolestí zbavit
21. Březen 2009 - 23:22
Obrázek uživatele Návštěvník
děkuji (anonym)
taky jsem si tento produkt opsala máme exém .
21. Březen 2009 - 23:34
Obrázek uživatele Návštěvník
elik (lidaelik" (anonym)
s ekzémem máme vynikající zkušenosti - prosím kontaktujte mě vysvětlím Vám vše blíže...
21. Březen 2009 - 23:58
Obrázek uživatele Návštěvník
elik (lidaelik" (anonym)
...nebo si prohlídněte tyto stránky: www.okg-fit.cz/elik - najdete tam spoustu dalších příběhů
22. Březen 2009 - 0:03
Obrázek uživatele Návštěvník
DĚKUJI (anonym)
stránky prohlédnu ,pokud to nebudu vědět ozvu se
22. Březen 2009 - 9:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Já dávám svému dítěti na bolest Nurofen, máme ho "oblíbený", používáme ho celá rodina. Velice se nám osvědčil.
18. Duben 2012 - 18:26
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Postřílet ty dealery! Produkty firmy OKG jsou na 2 věci, na nic a na hov--. Mám vyzkoušené (zase na další problémy, na které byl produkt určen)! Cpou do sem všude a pomalu do všech diskuzí o zdraví. Ale k tématu. Jako dítě mě bolela také hlava, strašně, několik let. Oběhala jsem si kolečko po různých doktorech a pak už jenom do sebe rvala léky asi 3 roky, které mi stejně nepomáhaly. Pak se ukázalo, že jsem měla postel na silné geopatogenní zóně. Rodiče přřesunuli postel jinam a do měsíce jsem měla klid. Napořád!
18. Duben 2012 - 19:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuza (anonym)
moje dcera mela taky bolesti hlavy. bylo to tak jednou za 3 mesice. DOkonce jsem ji musela dat nekdy na noc Nurofen od bolesti, protoze nemohla ani usnout. Pak jsem zjistili, ze je to asi nedostatecnym pitnym rezimem. Uz mame pokoj asi rok. nejak to prestalo.
23. Duben 2012 - 8:00

Přidat komentář

Reklama

Reklama