39 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

bolest břicha

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Stránky

Alena (anonym)
Dnes mne začalo bolet břicho na pravé straně u pupku? Bolest neustává. Poradí mi někdo?
28. Duben 2005 - 19:11
jana (anonym)
Od včerejška mě bolí na pravé straně,5 cm od pupku,ale pouze při kašlání,je to jako by tam byl kámen,bolest je velmi silná.Na omak ani na stlačení nic nebolí.Co to může být?
1. Říjen 2005 - 9:31
Iva (anonym)
už asi třetí den mne bolí břicho, ale jenom v podvečer.Při té bolesti mi strašně buší srdce a je mi nazvracení. Prosím pomozte, co mam dělat?
10. Leden 2006 - 17:18
Hanka (anonym)
Musíš jít k doktorovi, zda to není něco akutního.
10. Leden 2006 - 18:36
Karolína (anonym)
už druhý den mě bolí břicho, hlavne kdyz se ohnu k zemi sedim a nebo stojim ale jakmile si lehnu na zada je to dobre. mam pocit jako by me bolelo cele brivho nevite nekdo co by to mohlo byt prosim?
22. Únor 2006 - 19:37
Monika (anonym)
můžeš mít strhané břicho od zvedání těžkých věcí až po cvičení.Pokud máš teplotu,zvracení,zimnici a nebo jinou potíž zajdi k lékaři.na jaře zlobí vnitřnosti hodně lidí.Bilynami nic nepokazíš,koupí se ve zdravé výživě,tam i poradí.Vaškova 2 Brno
30. Duben 2006 - 11:51
Demetria (anonym)
Mne když bolí břicho tak nejlepší je pořádně si usrat to pomáhá.
11. Červen 2006 - 22:16
Lenka (anonym)
Boli me uz asi 3ti den Bricho je to pod pupkem az dolu nevite co by to mohlo byt?
24. Leden 2009 - 21:23
Lenka (anonym)
Boli me uz asi 3ti den Bricho je to pod pupkem az dolu nevite co by to mohlo byt?
24. Leden 2009 - 21:24
Hanina (anonym)
Dobry den.Mam 10leteho syna ktery trpi opravdu casto krutymi bolestmi bricha.Detska lekarka nam doporucila probiotika jinak to pry nic zavazneho neni,ale ucinek bohuzel zadny.Syn se kolikrat v noci budi place a sviji se v bolestech a ja jsem totalne bezradna.Jednou jsme navstivili i pohotovost,kde nam bylo receno ze ma vetry.Tak nevim zda ma jeste smysl se obracet na lekare a nebo mam odpoved na jeho potize najit na internetu nebo v knizkach.Prosim pokud ma nekdo podobne skusenosti prosim poradte,budu moc vdecna.Dekuji
11. Březen 2009 - 22:33
petra (anonym)
Ahoj chtela bych se zeptat zda je tady nekdo kdo ma boleste bricha dlouhodobe. Tim myslim jakoze me bolivalo driv(asi pred 2 lety) hodne bricho a pak uz to bylo dobre, ze uz jen nekdy. A ted se to jako kdyby zase vraci ze mi nic neni a pak me najednou zacne z niceho nic bolet bricho a musim hned na zachod, protoze mam prujem. K lekari mam docela strach jit, ze by mi treba vynadal ze jdu tak pozde ze jsem neprisla driv. A jeste z toho vysetreni. Prosim kdyz mi napisete nekdo odpoved nebo jestli ma nekdo zkusenost takovou, budu moc rada. Dekuji.
17. Červenec 2009 - 18:01
Honza (anonym)
V poslední době mě pobolívá břicho ve spodní části pod pupkem, jakoby střeva. Trvá to pár dní a pak to zmizí, ale za několik dní se to opět vrací. Při obtížích používám živočišné uhlí, čerstvý mátový čaj a také žaludeční čaj. nemám zdání co to způsobuje, někdy je to třeba ze špatného jídla, ale třeba dnes ráno jsem se vzbudil a cítil jsem bolest. Mohl by mi někdo poradit? děkuju
31. Srpen 2009 - 14:50
Ahoj Honzo (anonym)
můj syn měl stejný zdravotní problém. Bolívalo ho břicho,měl špatné zažívání.Objevila jsem výrobky na přírodní bázi.Syn je začal užívat,do měsíce měl po problému, navíc posílil imunitu svého organismu. Dnes je zcela bez zdravotních potíží.Ráda Ti poradím, piš na meil:majkaxp"centrum.cz
7. Září 2009 - 10:52
Valerie (anonym)
Zdravim.Nedávno se u mě objevil menší problém.Někdy uprostřed cyklu jsem začala krvácet z ničeho nic.Menstruace to určitě nebyla a ted se mi to stalo znova a ještě navíc při souloži:( opět jsem krvácela,ale menzes to není.Navíc mám takové mrazivé pocity v podbřišku a občas tam píchne.Prosím co to může být? Předem děkuji za odpověď..
27. Září 2009 - 14:43
Ravie (anonym)
Zdravim.Nedávno se u mě...To co popisujete jsou příznaky ovulace, uprostřed cyklu se může objevit slabé krvácení nebo špinění, což je vhodná doba k oplodnění :-)
8. Červen 2010 - 10:00
Marie (anonym)
zdravím, poslední dobou občas trpím nepříjemnou píchlavou bolestí na pravé straně břicha a hlavně ráno. Na internetu jsem četla hodně o zánětu slepého střeva, že bolest může se dlouhodobě objevovat a zanikat. Ráda bych zašla na kontrolu aby mě vyšetřili jenže praktického lékaře mám až v brně a já jsem výjimečně v Karviné na prázdninách. Nevíte náhodou na které oddělení by mě mohli vzít na kontrolu bez toho aby mě k němu musel poslat praktický lékař???? děkuji
3. Srpen 2010 - 21:05
Denča (anonym)
mám strašné bolesti úplně ukrutné je to děs kdyby někdo měl něco podobného dejte vědět děkuji.
25. Listopad 2010 - 19:40
Denča (anonym)
mám strašné bolesti úplně ukrutné je to děs kdyby někdo měl něco podobného dejte vědět děkuji.
25. Listopad 2010 - 19:40
Romana (anonym)
mám strašné bolesti...to nic není mám s tím skušenosti.
25. Listopad 2010 - 19:41
Hana (anonym)
Ahoj zrovna jsem to dostala a pobolívá mě na levé straně pět centimetrů nad tříslama směrem k pupíku nevíte někdo co by to mohlo být je to narazové. Nikdy před tím jsem to neměla děkuji.
18. Leden 2011 - 9:57
jarmila (anonym)
Ahoj zrovna jsem to dostala a...Pokud maš strach z jinych nemocí nemusíš to vše patří k těmto věcem . Ja prožívala totéž až po patém dítěti se mi vše upravilo a bolesti v normalu - někdo je víc citlivější a vníma to jinak ono souvysí také vaše psychika jak cna co zrovna myslíte a nebo jestli mate nějaky problém vše se to odraží od těchto věcí . Ale mohu vam nabídnou bylinkový produkt Emulips -jsou to kapky avelice pomahají i na stres ,spanek , žlučník .Obsahuje vitaním E reguluje vahu ,podpora v těhot. , Hlavně proti únavě . pokud budete mít zajem pište mandy08@centrum.cz přeji pěkný den
18. Leden 2011 - 10:15
Lucie (anonym)
Zdravím.. Už pár měsíců mě pobolívá na levé straně (pod srdcem) v oblasti pod žebry.. Když jsem se zmínila doktorce, tak si jen udělala poznámku.. Nevím co to může být.
20. Leden 2011 - 17:42
Luc (anonym)
Dnes mne začalo bolet...Asi žlučník..
25. Leden 2011 - 20:20
Jitka (anonym)
Již druhý měsíc mě bolí břicho přímo pod pupkem a také oči. Nevím, jestli to má nějakou souvislost. Děkuji
5. Březen 2011 - 15:32
vlasta (anonym)
Už nemám žádné potíže se zažíváním. Dlouho jsem trpěla s problémem, který vyvolával zvracení ,bolest žaludku, křeče nadýmání. Několikrát jsem byla na vyšetření žaludku i střev. Pokaždé nalezen zánět . Užívala jsem helicid a další léky, ale pokaždé to začalo znova .Pak jsem se dozvěděla o přírodních produktech a začala je užívat. A od té doby mám od problémů pokoj . Chcete-li se dozvědět vice pište : Vlasta.Fucikova@seznam.cz
5. Březen 2011 - 15:45
nuzf (anonym)
boli me už tyden břicho a zvracim nevite co by mě mohlo pomoci?
5. Červenec 2011 - 11:40
vlasto (anonym)
Už nemám žádné potíže...ty dealerko,ty si nedáš pokoj
5. Červenec 2011 - 12:27
naty (anonym)
mě bolí břicho mislela jsem že z hladu tak sem se napila kakaa a nic pořát mě bolí eště je mi na zvracení prosím poradíte mi.
6. Květen 2012 - 7:58
lucka (anonym)
Musíš jít k doktorovi, zda...jestli ti bolí břicho tak si lehni a pokrč kolena . to pomáha . jo a modli se aby to přestalo:)
21. Září 2012 - 20:53
jája (anonym)
mě bolí břicho mislela...trošku blbost když máš hlad napít se kakaa, ne?
12. Listopad 2012 - 16:58

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama