29 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

bolest břicha a hnědo-kravavý výtok

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
edita (anonym)
Dobrý den je mi 17 let a už sedmý den se mi na vložce objevuje malá skvrna hnědo-krvavého výtoku:-( a mestruaci mám dostat přibližně až za dva týdny. A těď druhým dnem mě jako-by pobolívá pod žebry až postupně se mi bolest(malá) dostává do podbřišku...opravdu nevím co to může být a neche se mi k doktorce ale jestli to do dvou dnů nepřejde di k němu a to jsem u pani doktorky byla tři dny a břicho mi prohmatávala a nic mi nebylo..byla jsem na 17.leté prohlídce a byla jsem úplně zdravá(žádnou velkou nemoc, operaci, úraz jsem zatím nikdy netrpěla) prosím poraďte mi..budu moc vděčná.
8. Listopad 2009 - 19:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Marťa (anonym)
Nezačala jsi brát HA? Nebo nejsi nachlazená? Nebo pokud menstruuješ krátce, je to úplně normální, tělo se s tím srovnává. Pokud se to nezlepší tu doktorku bych nevynechávala, od toho tam je a nic špatnýho ti neudělá, ale naopak pomůže ;)
19. Listopad 2009 - 16:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Zajdi si k doktorce znovu,pokud ti dělala cytolku,máš možná podrážděný čípek.Nebo může jít o ovulaci,uprostřed cyklu,výtok bývá hnědý,červený,nebo narůžovělý,také bolí trochu podbřišek.Nic to nebude.
21. Listopad 2009 - 16:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Milka (anonym)
Dobrý den, mám podobný problém .. akorát, minulý měsíc jsem měla menstruaci 2x, protože jsem si nevzala 48h prášek - a tak jsem si řekla že další platíčko načnu hned po tom co jsem měla načaté .. no a od neděle mám hnědý výtok .. jen čistě hnědý. Co to může být???
26. Listopad 2009 - 14:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
reakce na rozhození přísunu hormonů.. je to špinění, srovná se to pokud zase nezapomeneš prášek a nebudeš přetahovat počet prášků.. hodně žen které si chtění menses odsunout se s tím potýkají, když vezmou dvě nebo víc plat za sebou... je to normální
26. Listopad 2009 - 17:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Milka (anonym)
reakce na rozhození přísunu...Děkuji :)
27. Listopad 2009 - 14:27
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
dobry den chtela jsem se zeptat jeste jsem nedostala nikdy menstruaci ale citim že ji brzy dostnau jenze ted se mi na lahotkach asi treti den obevuje hnedo-malinko rudy výtok bojimnm se a nevimm co to je.Poradte mi prosim
14. Březen 2010 - 21:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Nicol (anonym)
Začalo to večer bolesti břicha a měla sem ho i nafouklé, v noci sem chodila pořád na záchod - průjem, po noci..ten den také bolesti břicha a průjem a trochu špinění na kalhotkách, druhý den menší bolest břicha a průjem přestal ale špinění a bolest břicha byla pořád..(nic sem za ty dny nejedla, jen pila Colu a jedla suché rohlíky nebo piškoty)PS:Když začly večer ty bolesti tak mi zrovna končila menstruace. Je možné že je to z přejezení? DĚKUJU za odpověď
15. Duben 2010 - 17:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
Dobrý den, už druhý den mám hnědý výtok a trochu mě bolí v podbřišku. Beru HA a předevčírem jsem si zapomněla vzít prášek a vzala si ho až později. Může to s tím nějak souviset? Menstruaci mám dostat asi za týden. Děkuji
24. Září 2010 - 17:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Pěkný večer, mám takový dotaz. V neděli jsem měla sex s jedním klučinou jehož přirození bylo poněkud větších rozměrů. Malinko byl problém se do mě dostat, ale to jsme zvládli. Asi za hodinu po tom mě ale začalo bolet břicho a bolest se objevuje pořád. Není stálá, sem tam jakoby vystřelí a chvilku jsem skoro v křeči. Myslíte, že to může být tím, nebo je to jenom souhra nějakých náhod a já to přičítám špatně tomuto důvodu.. Děkuju za odpověď.
2. Listopad 2010 - 22:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Dobrý den, jsem týden po operaci se zánětem slepého střeva laparoskopií. Od včerejšího rána jsem začala špinit tmavě hnědou barvou a dnes ráno se barva dá spíše přirovnat ke krvi. Cítím mírné bolesti v podbříšku, jako při menstruaci. Může to být tím, že si tělo zvyká po operaci na něco nového nebo se musím obrátit na svého lékaře?? Děkuji za odpověď.
27. Prosinec 2011 - 4:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
dobrý den, chtěla jsem se zeptat bude mi 24 let a chtěli by jsme s manželem dítě brala jsem antikoncepci 7 let ale už jí od února tohoto roku neberu vím že je to teprve 7 měsíců ale nedaří se nám otěhotnět a doktor mi řekl že jsem zcela vpořádku. menstruaci mám pořád hrozně nepravidelnou někdy jí měsíc nemám jindy zase i dvakrát v měsíci. poslední ms byla 26.8 až 2.9 a od pondělí 17.9 mám bolesti v podbříšku jako u ms ale nekrvácím mám hnědý výtok nikdy jsem to neměla a už si nevím rady :( děkuji za odpověď
19. Září 2012 - 9:34
Obrázek uživatele Návštěvník
andrejka (anonym)
Dobrý den asi týden před MS jsem měla nahnědlo krvavý výtok(někdy mírně zapáchal) tento měsíc jsem HA brala i třeba s 14 hodinovou rozlišností...nějak jsem to nestíhala ...teď mám již od soby MS ale trošku slabší než obvykle..Nevíte prosím co by to mohlo být? bojím se že po MS to přijde znova(jinak břicho nic při výtoku nebolí) Díky
8. Leden 2013 - 18:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Myslím, (anonym)
dobrý den, chtěla jsem se...že by sis měla vyhledat lepší lékařku,už tím,že máš velmi nepravidelnou mestruaci,tak to problém je,ne,že není.Jinak držím pěstičky,at se vám to podaří a miminka se dočkáte.
8. Leden 2013 - 18:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Karolína (anonym)
Dobrý den, mám takoví problém,bolí mě hlava ,mám hnědý-červený výtok a bolí mě strašně břicho.Je mi 15 let a menses mám dostat za necelé 2 týdny. Děkuji za odpověd
11. Leden 2013 - 12:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Dobrý den, je mi 17 a už tři dny mám chvílemi nahnědlý výtok, ale menses budu mít až za 3 týdny. Pořád mě bolí pod žebry (spíše vpravo) a v podbříšku. Může to být vysazením antikoncepce, nebo je to něco jiného?
12. Leden 2013 - 15:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačka (anonym)
Dobrý den mám takový problem a potřebuju poradit... Před 3 týdny jsem měla menstrulaci poslední prášek jsem si vzala v neděli a kdyz mi to koncilo tak jsem začala antikonceci na nových 21 dní za tyden v sobotu ale bohužel jsem odjela pryč na 3 dny a prijela jsem v utery a vzala jsem si hned prášek ale 1.5 jsem to znova dostala trošku hnědý výtok a v tom málo krev. Ale beru antikoncepci normálně dál a dodneška me stále trápí ten hnědý výtok a začína mě píchat dole v pravem podbrišku už pár dni nevíte co to tak může byt myslela jsem si že slepak ale maka má zkusenosti a riká že ten to asi nebude.Prosím porad te. Děkuji za odpověd
15. Květen 2013 - 21:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Denisa (anonym)
dobri den mam 18 rokou po memstruaciji mam taky hmedy vitok sem tam aj krvavi velmi slabi a bolieva ma vo vajecniku v pravom menstruaciju nemam pravidelnu vzdi mi meskalo prosim cotoje je to neco vazne lebo sa znazime aj o babetko uz vise roka a stale nic a teras toto nic sa nam nedari prosim o odpovet dakujem....
31. Červenec 2013 - 19:06
Obrázek uživatele Návštěvník
anonim2000 (anonym)
ahoj je mi 13 let, jeste nemam první menstruaci, ale mam hnedy, naruzoveli vytok. Je to v poradku ? Poradte prosim
5. Září 2013 - 16:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Dobrý den, je mi 17 let, menstruaci mám pravidelnou. Před 2 týdny jsem měla slabou menstruaci a ted mám 4. den tmavě hnědý-krvavý výtok. Pobolívá mě v podbřišku a často je mi špatně od žaludku. Nevíte o co by se mohlo jednat?
10. Září 2013 - 7:45
Obrázek uživatele Návštěvník
anonym (anonym)
Ahoj pred tydnem se mi objevil hnedy vytok ,menstruaci jeste nemam , dostanu ji ? poradte prosim :D
13. Leden 2014 - 20:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Karolína (anonym)
Dobrý den, je mi 17 let,...mam stejné potíže :/
30. Srpen 2014 - 23:03
Obrázek uživatele pavli25na
pavli25na
Dobrý den, chtěla bych poradit. Je mi 17 let a beru hormonální antikoncepci Bonadea. Menzes mám pravidelnou. Stává se mi,že co 3 měsíc mě vždy týden před očekávanou MS bolí břicho a záda,nechutenství a pocit hladu. Jenže toten měsíc to bylo o něco silnější, musela jsem být k vůli tomu doma. A dnes se mi místo MS dostavil pouze takový hnědo-černý výtok, ale záda a břicho bolí stejně jako kdybych to dostala. Ke gynekologovi se jít bojím. Poradil by mi někdo prosím co to může být?
28. Září 2015 - 19:15
Obrázek uživatele pavli25na
pavli25na
Dobrý den, chtěla bych poradit. Je mi 17 let a beru hormonální antikoncepci Bonadea. Menzes mám pravidelnou. Stává se mi,že co 3 měsíc mě vždy týden před očekávanou MS bolí břicho a záda,nechutenství a pocit hladu. Jenže toten měsíc to bylo o něco silnější, musela jsem být k vůli tomu doma. A dnes se mi místo MS dostavil pouze takový hnědo-černý výtok, ale záda a břicho bolí stejně jako kdybych to dostala. Ke gynekologovi se jít bojím. Poradil by mi někdo prosím co to může být?
28. Září 2015 - 19:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Od koho máš antikoncepci, když se bojíš ke gynekologovi? Jen jdi.
28. Září 2015 - 20:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Gaba (anonym)
Dobrý den chtěla bych poradit, už třetí den mě bolí mezi konečníkem a pochvou, tupá bodová bolest, velké množství výtoku žlutozelené až nahnědlé barvy. Doprovazi to časté malé moceni, návaly horká se střídají se zimnicí. Je mi špatně a mota se hlava, jakoby těsně před kolapsem. Menstruaci mít nemohu jelikož mi brali dělohu a vaječníky. Děkuji za odpověď
19. Listopad 2015 - 5:17
Obrázek uživatele Návštěvník
anuli64 (anonym)
Dobrý den trápí mě podobný problém je mi 16 a menstruaci jsem ještě nedostala a teď mě už dva dny trápí hnědý až černý výtok nevím co s tím k doktorovi si netroufám
24. Duben 2016 - 9:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Tindin (anonym)
Dobry den,chtěla bych se zeptat,je mi 13 a už 2 dnem se mi docela výrazně objevuje na vložce hnědo-krvavý výtok...Je docela hustý a nevím,co to může být...Menstruaci jsem ještě neměla...
21. Srpen 2017 - 13:01

Přidat komentář

Reklama

Reklama