65 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bolení hlavy odstraní sex!?

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jana K. (anonym)
Někde na internetu jsem si přečetla,že na bolest hlavy pomáhá sex.Zkusila jsem a můžu všem doporučit.Sex s partnerem,ale i masturbace mne dokonale pomůže.Vyzkoušejte.Navíc je to lepší než používat prášky.Mluvila jsem o tom i s mojí přítelkyní a i ona mi potvrdila,že sex opravdu pomáhá.Co vy na to?Jaké máte zkušenosti?
11. Prosinec 2001 - 6:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivka (anonym)
Souhlasím s Janou. Nechápu, že ženy často uvádějí bolesti hlavy jako důvod, proč se vyhnout sexu, když právě sex je tím nejlepším lékem.
11. Prosinec 2001 - 13:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Peťula (anonym)
Ano,ano,to je ten nejlepší lék na bolení hlavy.Vždy,když začínám cítit že přichází moje migréna,sáhnu do stolečku pro vibrátor.Věřte mi,že předtím,než jsem tento způsob léčby objevila,moje migréna byla nezvladatelná.Neříkám že zmizí zcela,ale je to o75% lepší(určitě!!)Běžné bolení hlavy zmizí na stopro.Připojuji se k tomuto názoru.Dva orgasmy za sebou jsou můj návod.Lékař by měl předepisovat vibrátor,je to výborný lék(muž není vždy po ruce)!Zajímal by mě taky názor paní doktorky.
11. Prosinec 2001 - 15:50
Obrázek uživatele Návštěvník
ala (anonym)
Ahoj holky!Souhlasím s váma.Já své bolení léčím taky tak.S tím vibrátorem má Petula úplnou pravdu.
13. Prosinec 2001 - 16:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Doktorka (anonym)
Určitě to může být účinný lék, protože podle psychosomatiky bývá na migrénu nahlíženo jako na náhradní "orgasmus v hlavě". Je-li tedy orgasmus prožit v rovině pohlavních orgánů, může bolest hlavy pominout.
14. Prosinec 2001 - 11:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana K. (anonym)
Můžete o tom paní doktorko napsat prosím trochu více,nebo přidat odkaz na další informace?Děkuji
16. Leden 2002 - 15:55
Obrázek uživatele Návštěvník
doktorka (anonym)
Příčinou bolesti hlavy může být nadměrné přemýšlení, intelektuální aktivita,lámání si hlavy nad různými problémy, neřízení se svými pocity, nýbrž hlavou a rozumem - tuto bolest hlavy můžeme odstranit pouze pomocí uvolnění, do kterého zapojíme celé tělo - sport, tanec, sexDalší příčinou bolesti hlavy a migrén mohou být podvědomé potíže v sexuální oblasti - bud potlačení sexuality nebo naopak překompenzovanost, přehnané "předvádění se", vynucovaná otevřenost,což může poukazovat, že daný člověk má v oblasti sexu problémy, které však neřeší tělesně, ale přenáší řešení do hlavy, kde se toto napětí "uvolňuje" ve formě migrény.Více si můžete přečíst v knize Skrytý význam nemoci od nakladatelství Eugenika nebo Nemoc jako symbol z nakladatelství Pragma
17. Leden 2002 - 15:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Tak tohle je sterá známá věc,že sex pomáhá od bolení a pozvedá náladu.U mne to platí na sto procent!Praktikuju tuto terapii už docela dlouho(asi od 17-ti) a vždy s kladným výsledkem.
19. Únor 2002 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Na bolení hlavy jsem začala trpět už někdy od střední školy.Tehdy mi nepomohl klasický sex,ale onanie.Nyní jsme na to ale s manželem dva a potvrzuji ,že sex pomáhá .A když manžel není zrovna doma,tak se zase vrátím do těch studentských let a hlava přestane.Probírala jsem tohle téma s kamarádkou a i ta mi to potvrdila,jak jí sex(orgasmus)taky pomáhá.
10. Duben 2002 - 16:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Lubos (anonym)
Myslíte, že to pomáhá i u mužů? Jak jsem si přečetl vaše příspěvky, tak asi by na mě pasovali všechny :o)
27. Srpen 2002 - 7:13
Obrázek uživatele Návštěvník
pavouk (anonym)
Znám,praktikuji cca 40 let, nikdy nezklame. Kdybych věděl jak, doporučoval bych to i v ordinaci, ale byl bych asi nařčen z postupu non lege artis. Mimochodem - stejná metoda je skvělá proti nespavosti. Neznám nikoho, kdo by po milování sladce neusnul.
10. Prosinec 2002 - 20:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Adéla (anonym)
Vážená paní doktorko,mám zcela opačný problém a prosím Vás o radu.Je mi přes 50 let,menstruaci už nemám 3roky.Vždy jsem byla náruživá a měla několik orgasmů.Můj přítel bývá často na služebních cestách,takže nemám pravidelný sex.V poslední době se mi stává při milování,když se blíží orgasmus,že mě strašně rozbolí hlava,něco jako u migrény,toužím se milovat dál,ale ta bolest hlavy je tak příšerná,že se nedá vydržet.Okamžitě si musím vzít prášky Ibrufen a někdy i dva.Jsem z toho opravdu nešťastná a můj přítel též.Nevím co mám dělat.Prosím,poraďte!!Děkuji
15. Květen 2003 - 0:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Yvetta (anonym)
Mám bohužel to samé, co předešlá pisatelka. S přibývajícími roky se mi stává, v poslední době častěji a častěji, že s blížícím se orgasmem cítím tupou bolest na temeni hlavy, která se při orgasmu vystupňuje do neskutečné bolesti a po jeho odeznění se rozlije do celé zadní části mé hlavy. Je to strašná, vysilující bolest. Někdy trvá pár minut, někdy pár hodin a stává se mi, že přetrvává i tři dny. Opravdu mám chvíle, kdy váhám, zda nedosáhnout pro tu příšernou bolest orgasmu ( týká se masturbace i sexu ve dvou, v tomto nepociťuji rozdíl ). Bolest přichází nečekaně a bez varování. Někdy celé týdny nic a pak zas několik dní v kuse s každým orgasmem. Velmi mi toto znepříjemňuje sex. život. Je tu někdo, kdo má podobné zkušenosti a kdo by mohl poradit? Děkuji.
5. Duben 2004 - 14:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Lada (anonym)
Tak na moji migrénu sex nikdy nezabral,naopak,bylo to po orgasmu ještě mnohem horší.A ta bolest vzadu dole v hlavě po orgasmu se mi taky někdy objevuje.Láduju do sebe taky prášky,nevím,co s tím.
5. Duben 2004 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
pavouk (anonym)
To Adéla,Yveta,Lada - popisujete stav, který je prakticky jasný. Jedná se o blokádu jednoho nebo obou hlavových kloubů. Při orgazmu zakláníte hlavu a latentní stav (ještě to nebolí, nebo máte jenom nejasný pocit tlaku) se rázem změní ve stav akutní. Doporučuji vyhledat pomoc u lékaře vyškoleného v manuální medicině. Jednoduchým hmatem se dají klouby odblokovat (zmanipulovat) a je rázem pokoj.
8. Duben 2004 - 21:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Adéla (anonym)
Zdravím.Děkuji Ivetě,Ladě,ale hlavně pavoukovi.Ženám,že se nebály o tom napsat.Už jsem si myslela,že jsem snad jediná a ani lékařka se s tím nesetkala.Bolest mi většinou začíná vzadu a přejde nahoru až k čelu.Milý pavouku, stejně moc děkuji za radu.Jen nevím ke kterému lékaři zajít a zda na to stačí i odborníci na masáže??Prosím,poraďte mi a ihned tam zajdu,protože místo požitku začínám mít z milování spíše hrůzu.Ještě jednou moc děkuji.S pozdravem Adéla
23. Duben 2004 - 4:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárí (anonym)
Chtěla bych upozornit hlavně lidi s migrénou, aby s touto radou zacházeli opatrně. Mimochodem, rada nejspíš pochází z knihy T. Dethlefsena Nemoc jako cesta, kde jsem ji našla já. A vyzkoušela, pochopitelně, když trpíte migrénou, zkusíte leccos. Výsledek byl naprosto špatný, hlava mi skoro upadla. Je opravdu možné, že moje migrény pochází z nějakého sex. nesouladu. Ale spíš to někdy chce jiné řešení, opravit se v té oblasti psychicky, pak může migréna zmizet.
23. Duben 2004 - 6:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Haha, ja mam problem spis opacny :) Kdyz je ten sex opravdu vzrusivy a nabity, tak mne neopak zacne bolet hlava! Zacne to v zatylku, pak se to prestehuje celkove do hlavy a citim kazdy tep. Asi po 10-20 minutach to odezni, je to spis takovy bolestivy naval krve do hlavy pri mimoradnem vzruseni. Jak by rekli Cold Play - A Rush Of Blood To The Head :) Manzelka proziva to same. Stane se nam to semtam, treba po nejake odmlce nebo kdyz se opravdu vybicujeme. Kdyz se nam to takhle sejde, tak si vzdycky oba drzime hlavu, smejeme se a konstatujeme, ze to bylo dobry! :)
18. Listopad 2006 - 1:13
Obrázek uživatele Návštěvník
xhat (anonym)
Prosimte chtel bych se zeptat jak si tento problem teda vyresila...asi mam totiz stejny...pred "orgasmem" myslim ze se me rozpadn hlava a jde to od zadu asi jako tobe dik za odpoved..
6. Leden 2007 - 9:54
Obrázek uživatele Návštěvník
misa (anonym)
Tak to také nechápu, proč se hodně žen na toto vymlouvám .. Mám to také vyzkoušené, při milování bolest hlavy byla tatam a u mého přítele to samé ..
7. Leden 2007 - 23:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Dotaz: Vážený pane hejtmane, dovolte mi touto cestou upozornit všechny arogantní kuřáky(jiné než arogantní neznám), že jsou arogantní především k sobě, následně pak ke svému okolí. Totiž zn. GOLEM, což je balený sypaný tabák, kteří si dost kuřáků kuppuje pro balení cigaret,není určen ke kouření! Tato informace je přímo na obalu výrobku, určeného k vykuřování skleníků, uvedena, ale kuřáci ji naprosto přehlížejí, a kupují tento snad nejlevnější, chemicky neupravovaný tabák, kde je nejvíce svinstev,ke kouření! Důsledkem kouření tohoto doslova HUMUSU je zrychlené chátrání jejich tělesného i duševního zdraví(pokud nějaké vůbec mají)a zrychlené stárnutí!Myslím si, že výrobce by měl zohlednit tyto skutečnosti a tento dosud nejlevnější tabák náležitě zdražit! Dodávám, že předpokládám, že Vy, pane hejtmane, nejste kuřák, vyhlížíte poměrně inteligentně, dodatečně se tedy omlouvám za tuto informaci, ale je myslím třeba o tom hovořit. Jde o zdraví nás nekuřáků, kteří nedobrovolně musíme dýchat všechny ty jedy, kteří tito aroganti vyprodukují kouřením. Děkuji a s přáním dlouhého života a pevného zdraví se louří Lenka, Havířov, nekuřačka
8. Leden 2007 - 13:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiri (anonym)
ja mam problem s bolenim hlavy pri sexu.kdyz uz jde k nejlepsimu,zacne mne pichat na prave strane hlavy az tak,ze nejsu potom schopen niceho.jde o takove impulsivni ostre pichani u spanku.stalo se mne to podruhe,ve svych 33 jsem nic podobneho nemel.tato bolest casem v sile ustoupi,ale pretrvava delsi dobu.poradte jak na to??
29. Duben 2008 - 22:24
Obrázek uživatele Návštěvník
liklik (anonym)
opravdu to funguje!!!!!
3. Červenec 2008 - 9:11
Obrázek uživatele Návštěvník
gb (anonym)
cbgcfzupik
3. Červenec 2008 - 9:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Lea (anonym)
Sex bolení hlavy neodstraní ani náhodou, leda vás ještě víc rozbolí. Je to pověra jako spousta věcí kolem sexu.
4. Červenec 2008 - 8:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Aislinn (anonym)
Ale prakticke zkusenosti to potvrzuji. Nicmene na me to nefunguje.
4. Červenec 2008 - 8:29
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzka (anonym)
z mojej vlastnej skusenosti hovorim,ze to funguje...a pri bolestiach zubov pomaha francuzske bozkavanie lepsie ako tabletka... ;-)
4. Červenec 2008 - 22:44
Obrázek uživatele Návštěvník
BÁRA (anonym)
No Zuzko asi tě ještě nikdy pořádně nebraly zuby:-)je to ta nejodpornější bolest na světě,kdyby za mnou někdo přišel z francouzákem,tak za sebe neručim.Mám občas bolesti hlavy od krční páteře,sexu se nevyhejbám,je pravda,že při milování je po bolesti,ale potom je to ještě horší,jak se mi rozproudí krev rozbila bych hlavou zeď.
5. Červenec 2008 - 18:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Děd Vševěd (anonym)
Je to nesmysl ! Hlava zpravidla bolí ještě víc !!!
23. Červenec 2008 - 20:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Souhlas, taky jsem zkoušela a ani na počínající migrénu nemá šanci zabrat.:-)
23. Červenec 2008 - 21:44

Stránky

Přidat komentář