20 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bola to laska z rychlika

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Marka (anonym)
Přátelé...je šance najít
20. Červen 2005 - 13:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Woland (anonym)
Jedna moje znama takto nasla cloveka z tramvaje :) Ale za mesic se rozesli.. realita byla hodne jina nez ten sen, co si o nem vytvorili.
20. Červen 2005 - 14:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
Každou chvíli se objevují inzeráty typu "hledám kluka, který jel ve vlaku tehdy a tehdy bla bla". Já bych se aspoň o nějaký hledání pokusila. Víš o něm aspoň něco, čeho by se dalo chytit?
20. Červen 2005 - 15:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Marka (anonym)
Nevím ani zbla, jen to že byl, zřejmě kanaďan a jakým jel vlakem a kam, asi tak (protože dál to nejelo- Vídeň). To není nic moc, co? Já vím, že to je marnost nad marnost, něco mi říká, že to tak asi mělo být, že mě měl jen upozornit na to, jak jsem mimo, jak mám zavřeno vůči tomu, co visí ve vzduchu.. a možná taky, zda vím, co opravdu chci (a koho?).. tedy, nejsem zrovna pubertálního věku, aby mě něco takového tak zasáhlo..Píšete o inzerátech. Existují nějaké mezinárodní "hledací stránky"?
20. Červen 2005 - 15:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
No tak to je horší než jsem myslela, když ani není odtud. Ale nějaké mezinárodní stránky určitě budou. Já bohužel nevím, snad někdo poradí.
20. Červen 2005 - 15:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Marka (anonym)
ahoj zuzy a spol... no jo, máš pravdu, je to zoufalost... ale já kupodivu zoufalá nejsem, nevím, čím to je, nešílím, jen mám takovou "nenásilnou radost", co občas dovolím jí prosáknout "na povrch":)Už je to pár dní, kdy mi ten Muž zmizel v dáli, ale "atmosféru z vlaku" mi ještě čas nesebral.. Naopak, cosi podivuhodného to se mnou začlo dělat, tak nenápadně, skoro neviditelně - ale já se začala nějak měnit. Nevím, co mi to "dal" - skoro jsme spolu nemluvili, ale to málo kontaktu jaksi převálcovává to, co nebylo vidět, ale "cítit" a hlavně - to co "zbylo"... Nikdy na něj nezapomenu..:)
28. Červen 2005 - 12:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
Marko a budeš ho tedy zkoušet hledat? Asi by to chtělo, když v tobě to setkání zanechalo takovéhle pocity. To není jen tak samo sebou:) Třeba tě bude hledat i on!
28. Červen 2005 - 15:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Marka (anonym)
Ahoj Zuzko, když já nevím jak by se to dalo, s tím co mám (nebo spíš nemám). Ale to neva :)Víš, ten Muž jakoby zůstal
29. Červen 2005 - 12:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Leny (anonym)
ahoj Marko, jsem moc rada, ze jsem objevila Tvuj pribeh. Stalo se mi neco podobneho co Tobe. Myslela jsem si, ze neco takoveho neni mozne a ze jsem asi blazen. Ale jak ted vidim, je nas vice.Take ten clovek ve mne neco zmenil jenom tim, ze byl. Nedovedu to vysvetlit, ale presne vim, jak to citis. Bohuzel nevim, jak Ti poradit, ale i tak Ti drzim palce.
30. Červen 2005 - 0:00
Obrázek uživatele Návštěvník
mia (anonym)
Marco, porad muzes dat inzerat do kanadskych novin. Klikni na Google- www.The Globe and Mail a napis pod Classifieds - National Personals. Lidi se tam casto hledaji,, a kdyz hledas, najdes, nebo neco podobnyho?
1. Červenec 2005 - 6:49
Obrázek uživatele Návštěvník
marka (anonym)
ahoj lidi.. tak jsem si zase po delší době vzpomněla.. na toho Muže.. Popravdě, já to zasklila.. Nechala jsem to.. Prostě srab! No a teď, je ´nový´rok už.. a já na něj pořád myslím, je to neuvěřitelné, ale myslím, vzpomínám, skoro si to radši ani nedovoluji, ale...všechny zážitky s ním jsou stále zasunuté v mysli.. na popud mé dcery je opět vytahuji a probírám a .. opravdu, pořád je tam stále tak, jako jsem ho ´zažila´ na těch pár okamžiků.. A tak ho zkouším hledat. Vážně. Nevím, ale jak na to.Na googlu zatím nic než moc, a čas ten asi taky hraje ´proti´. Je to zoufalé, přesto stále čerstvé. Nevím, jestli to má smysl, ale co vlastně je takové, že..? Kdybych to nezažila, označím sama sebe za blázna.. Napadá vás ještě něco? Díky díky.. a přeju hodně štěstí, letos.. pa M.
2. Leden 2006 - 20:31
Obrázek uživatele Návštěvník
IVAN (anonym)
Mě napadá, co kdybys odjela ho hledat do Kanady,tady s tím dala pokoj.Co jako asi myslíš? Že ti ho bude někdo hledat?Ty si dobrá.vidíš někoho 5 minut a mluvíš o lásce.Až ho najdeš,tak abys nelitovala.
3. Leden 2006 - 0:26
Obrázek uživatele Návštěvník
marka (anonym)
dobrá rada nad zlato, jo, když naděje je někdy horší než láska chozé..na kanadu nemám a když nevím ani zbla, je lepší si nechat o něm zdát, třeba to pomože, to je zas můj nápad ->
16. Leden 2006 - 17:07
Obrázek uživatele Návštěvník
jája (anonym)
Já si myslím,že ten tvůj anděl strážný by měl zůstat v dáli avšak nezapomenut.Kdyby si ho našla,nejspíš by něco ztratil na svém lesku a tvých krásných pár minut ve vlaku by se proměnilo v prach.Tohle jsou vyjímečné momenty, které si budeme pamatovat celý život a člověk za ně musí být vděčný.
16. Leden 2006 - 17:35
Obrázek uživatele Návštěvník
SmutnyClovek (anonym)
Tento zivotni pribech mi pripomnel povidku, me byvale pritelkyne. Nikdy o tom nemluvila, ale asi taky neco takoveho kdysi prozila. Bylo to podobne: Divka potkala na nadrazi osudovou lasku, ale prerusil je prijezd jejiho vlaku, rozloucila se snim, az pak si uvedomila ze vubec nevi ani jak se jmenuje. A presne takove pocity jako ty popisuje, hrdinka povidky to resi tak ze neznameho, ktery se ji zaril do pameti, porad maluje. A diky tomuto zapalu, se zni stane slavna malirka. A po moc dlouhe dobe, se ten neznami ocitne na jeji vystave, a pozna se v jejich obrazech, nakonec ji kvuli tomu vyhleda, poznaji se a happy end :))) Tato povidka se mi moc libila a jako jedna z mala jejich povidek konci dobre:) Ja jen, ze sem si na ni vzpomnel:(Nevim co bych poradil :((
17. Leden 2006 - 1:35
Obrázek uživatele Návštěvník
marka (anonym)
To je krása! Děkujuuu!! To jsem přesně potřebovala vlít do žil. Víte, já jsem to taky tak cítila, už první dny po tom ´setkání´.Že tam byl tak moc pro mě, že mi to dojde ´až po letech´.. Když jsem stála na chodbičce, seděl tam na baťohu a něco si usilovně psal do svého deníčku.. Tak až někde budete číst nějakého nového pana spisovatele, a budete číst jak našel ´matku svých snů´on, tak je možné, že to bude o mně a mých dvojčatech, každý vnímavější člověk ucítí, že my tři mezi sebou máme zvláštní vztah.. Myslím, že jsme ho fascinovali.. a to že se mi o něm ihned rozjely erotické představy považuji osobně za víc než podezřelé;) Prohodili jsme spolu jen pár vět anglicky, když nám hledal a našel místo v přeplněném rychlíku. A ne jednou. Pořád se o nás jakoby staral, bylo to fakt zvláštní.. jeho hlas nezapomenu i samozřejmnost, se kterou jsem mu odpovídala, jako kdyby to byl ´můj chlap´.. Tož tak, stačí zas na chvilku. Pa děcka, jsem ráda, že to se mnou sdílíte, i když jakoby není co. Díky za comments.Jo. A bacha na Lásku, i když je neviditelná ":)
17. Leden 2006 - 14:02
Obrázek uživatele Návštěvník
nevvi (anonym)
Za ledovou horou a černými lesy,je stříbrná řeka a za ní kdesi,stojí domek bez adresy a bez dechu.Bydlí v něm,nechci říkat víla,ale co na tom,i kdyby byla,před lidmi se trochu skryla a víme o ní hlavně z doslechu.Že lidi rozumné blbnout nutí a není na ni nejmenší spolehnutí,co ji zrovna napadne,to udělá.Z puberťáků chlapy a z chlapů puberťáky,o ženských nemluvím,tam to platí taky a urážlivá je a hořkosladkokyselá.Genetičtí inženýři,lámou její kód,po Praze se o nich šíří,že jezdí tramvají,strkají hlavy pod vodovod a pak i oni nakonec podléhají.A holubicím dál rostou křídla dravců,družstevním rolníkům touha mořeplavců a lásce,té potvoře,sebevědomí,že bude dál vládnout naším světem,tedy i nám a po nás naším dětem,které na tom budou stejně špatně jako my.Když chlap zmagoří láskou,utíká za ní,platí i s úroky a nepočítá s daní,u ženských je to přímo námět na horor,papuče letí pod pohovku,nákupní tašky padaj na vozovku,ať si tramvaj zvoní,ať se zblázní semafór.Tak až vám ta potvora zastoupí cestu,sedněte na zadek a seďte jak z trestu,ať si táhne jak to dělají vandráci,láska se totiž,i když je prevít,nikomu dvakrát nemůže zjevit,láska se totiž,i když je prevít,nevrací...a nesmí vám to nikdy přijít líto,kupte si auto a cucejte chito,odreagujte se psychicky.Protože jestli byste na ni měli myslet,to radši vstaňte a jděte za ní ihned,utíkejte než vám zmizí navždycky!Přvrhněte stůl,opusťte dům,fíkusy rozdejte sousedům,nechte vanu vanou,ať si přeteče.Na světě není větší víra,pro žádnou z nich se tolik neumírá,ani v žádné jiné zemi na světě.....Díky Marko,že na to nejsem sama.Taky mě "dostalo" krátké setkání.Já ho našla a nedopadlo to.Ale moc mi to dalo,měnilo mě to navždy.
20. Leden 2006 - 0:14
Obrázek uživatele Návštěvník
collin (anonym)
:o) :o) :o)
21. Leden 2006 - 16:36
Obrázek uživatele Návštěvník
dara (anonym)
Viete,baby,že na také vztahy,co trvajú len okamih sa nezabuda?Viem,o čom hovorím,o chvílu v prechodě a človek vidí,že viac vzpomína na takého"z rýchlika"než na chlapa,s ktorým strávil niekolko rokou...To je ta romantika,len nieje treba sa tým trápit,ale dobíjat sa tým,čerpat energiu z krásnych spomienok.Papa
22. Leden 2006 - 16:02

Přidat komentář

Reklama

Reklama