27 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bojím se žen

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
citovy sadomaso (anonym)
Ahoj, mám takový problém a ten je, že se straním žen a nedůvěřuju jim. Nikdy jsem neměl žádný hluboký vztah s žádnou holkou, ikdyž teda nejsme uplně nezkušenej (panic nejsem), ale nevím co to se mnou je, měl jsem asi smůlu. Když mi bylo asi 9 +-1 rok, jedna holka (který jsem psal milostný psaníčka), mě veřejně zesměšnila a od tý doby mám asi v hlavě vyrýsovanou jizvu nebo co.. pak už se to vezlo a už jsem byl introvertní stydlivý kluk. Pak ještě trochu šikany později (od holky) atp. taky zanechalo stopy. Rodina co nefunguje - Asi ve 13ti se stalo, že hledám po městě svoji mamku, když měla záchvat schizofrenie a doma (jak jinak) opilého otce, který na všechno vždy sral.. Nikdy na to nezapomenu.. asi na nic už nikdy nezapomenu :( ach jo.. No.. zkrátka dětství nic moc.. Vztahy nic moc.. Všechno tohle na mě zanechalo stopy - nemůžu se nikomu otevřít, jsem jak za výkladní skříní, jelikož prý nejsem uplně ošklivej - což mě štve, protože takhle třeba připoutám pohled od nějaké holky a je mi to hrozně nepříjemné, jelikož jsem takovej idiot, že nevím co s tím a nejradši bych tam nebyl. Měl jsem už několik vztahů typu: zakoukal jsem se do holky na střední škole, ona se zakoukala do mě, rok jsme takhle chodili zakoukaní do sebe až to dosáhlo takového stavu, nevím - říkám tomu ""rozklad nezačatého vztahu"", takový rozklad, smrt.. Něco fakt nepěkného.. Teď se mi to stalo zas - v práci - teď už me ta holka ignoruje, už to vzdala... to je pocit.......... Nevím no, jsem tak zdecimovanej vším, že nevím jestli mám vůbec nějakou osobnost, jestli mi něco zbylo ze srdce.. V 16-ti jsem samozřejmě začal kouřit marihuanu a teď už je to občas dost špatný :( (psychika), ale aspoň je mi dobře na tom světě.. Nemám ho sice s kým sdílet, nevím jestli se dá na někoho svalit vina, co myslíte? Nedá, věřte mi.. Obdivuju svýho otce, i přesto, že jsem ho nenáviděl celý život a on mně, obdivuju ho, že tuhle rodinu dokázal zabezpečit a všechno.. fakt nevím co bych dělal na jeho místě... Ale já jsem prostě takovej šílenec, co tady s váma žije ve výkladní skříni. Určitě mi poradíte psychologa, ale já si nedělám iluze, že někoho zajímám.. že někoho doopravdy zajímám... Teď už vím, že nemá cenu se nenávidět, ale co si jako sám sobě mám říct? Jak mám v sobě nalést pocit zadostiučinění? Vůči komu? Vůči nespravedlnému světu? Bohu? .. smůla, štěstí, náhoda.. Jak mám dosáhnout svobody? Aspoň to kdybych věděl..... Nemám se rád kvůli spoustě věcem.. kolika holkám jsem ublížil.. Raději si jich nevšímám, straním se jich, za což mě bohyně Afrodita (jak praví mytologie) trestá. Jsem takový kanárek v kleci, je to snad můj osud nebo co... Myslíte, že mi je nějako pomoci? Má někdo podobnou zkušenost? http://love-shy.com/ to jsem přesně já.
13. Duben 2008 - 22:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Aislinn (anonym)
Jestli je to tak moc spatne, navrhoval bych kompletni zmenu zivota. Prestehovat se na druhy konec republiky, najit si jinou praci, zmenit styl oblikani, proste zmenit uplne vsechno a zacit znovu.
14. Duben 2008 - 12:13
Obrázek uživatele Návštěvník
kikulita (anonym)
ahoj, mě zajímá tvůj problém, a to myslím vážně. zdá se mi jako by ses začínal ztrácet v bludném kruhu, ze kterého vede cesta ven, jen ji nevidíš.nenech to zajít ještě dál, s takovou bys časem mohl s pocitem marnosti ze života skončit s myšlenkami na sebevraždu. ganja tvoje problémy nevyřeší, je to jen jistý únik před realitou života (ovšem nezavrhuji ji, ale člověk by si měl dát šluka, když je v pohodě a né aby jí zaplácával krátery uvnitř sebe), ale myslím, že to víš nejlíp sám.chci ti pomoct, jestli máš zájem, ozvi se mi na kikulita"seznam.cz, jestli tě odrazuje, že jsem žena,zkus to překonat, může to být tvůj druhý krok. ten první jsi už udělal, když jsi sem napsal...chci ti pomoct.zatím pa
5. Červen 2008 - 20:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Bububu,já jsem taky žena!Myslím,že se nebojíš žen,ale sám sebe....
5. Červen 2008 - 21:59
Obrázek uživatele Návštěvník
dada (anonym)
Tag se jych boj!!!!!!!!!!!My sme ženski horrrrrrrrrrršý neš sám Lucifer!!!!!!!!§
7. Červen 2008 - 0:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Tulda (anonym)
....když měla přiject "jedna holka", a já se s ní měl setkat, bylo to dost nepříjemný. Ted sem si uvědomil, že se jí vlastně bojim. Jak sem si to uvědomil, tak si řikam...."chlape, přece se nebudeš bát ženský"....no a je to lepší...už aby přijela, provedeme konfronotaci. Někdy stačí problém pojmenovat a je klid
25. Květen 2009 - 14:15
Obrázek uživatele Návštěvník
m (anonym)
Chvíli přestaň vnímat jen SEBE - otevři oči!! Víš kolik dívek, žen a ještě dětí je denně znásilňováno, psychicky týráno a mláceno. Nemáš představu, co? Prošla jsem si vším ve jménu ,,LÁSKY´´. A srovnat se s tím musíš jen ty SÁM. A víš k čemu jsem došla? To já jsem ta silná /jen duševně, jelikož jsem křehká/ ta lepší - dokázala jsem se s tím vyrovnat aniž bych úplně nezavrhla všechny muže!! Nikdo by to na mě nepoznal - je to má výhra, na kterou bych měla být pyšná. Je to jen o tom najít v sobě sílu /věřit si/, být takovým jakým chceš být! Všichni lidé nejsou stejní /naštěstí/! Držím palečky...
26. Květen 2009 - 8:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Máš recht!! Jsou to mrchy vychytralý a prohnaný raděj se jim vyhni.Dám ti jednu radu: Jak to má kola nebo kozy tak můžeš čekat jedině potíže !!!
26. Květen 2009 - 12:51
Obrázek uživatele Návštěvník
DD (anonym)
Ženy jsou velice sobecká stvoření vidí jenom samy sebe,jsou pomlovačné škodolibé,závistivé. Takže buď rád,protože si o nic nepřišel.
26. Květen 2009 - 14:17
Obrázek uživatele Návštěvník
zwz (anonym)
taky mám z žen strach je to iracionální nedá se to vysvětlit někdy jsem tím úplně sparalyzovaný , ale i tak mám za sebou několik vztahů i manželství , dítě, pověst děvkaře
26. Květen 2009 - 15:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Denisa (anonym)
To je zajímavý, já mám takové zkušenosti s chlapama!!!!! Neskuteční sobci !!!!!!
26. Květen 2009 - 18:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Bez přetvářky (anonym)
Být sám sebou v životě. A hlavně MYSLET. Zdar ženy
26. Květen 2009 - 18:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Bez přetvářky (anonym)
Být sám sebou v životě. A hlavně MYSLET. Zdar ženy
26. Květen 2009 - 18:36
Obrázek uživatele Návštěvník
olin (anonym)
Ser na ne vzdyt to jsou vsechno kurvy
6. Duben 2015 - 1:26
Obrázek uživatele Návštěvník
§§§ (anonym)
A hlavně všechny jsou to mrchy! Jdou jenom po penězích a prej vocas už si potom najdou sami!
6. Duben 2015 - 8:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Terka (anonym)
A hlavně všechny jsou to...A co jako myslíte, pánové? To víte,že hledáme bohatého ženicha. A když ho máme, tak ještě potřebujeme výkonný mladý penis. Pak je teprv spokojenost. Dnešní doba, to je nadvláda žen.
6. Duben 2015 - 9:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza M. (anonym)
Nazdar bačkory, zapracovat na atraktivitě se nechce, tak raději hodit všechny ženské do jednoho pytle a odsoudit, že? Styďte se a neberte tu mladým chuť do života.
6. Duben 2015 - 9:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Hela (anonym)
Nazdar bačkory, zapracovat...Správně Honzo ! Mnohým tu ničí iluze a náhled na život. Je to škoda a ty jsi bezva rozumný mladý muž. Bačkory sedí u compu a nadávají, jak vypadají vědí sami:-)
6. Duben 2015 - 9:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Žen se nebojí jen šviháci jako já a Lorenzo Lamas.
6. Duben 2015 - 9:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Aischylos (anonym)
Bohové, chraňte nás před ženami. Když se vše daří, jsou naduté a odmítavé. Když začne být zle, jsou metlou celé obci.
6. Duben 2015 - 17:50
Obrázek uživatele Návštěvník
jirka (anonym)
Dnes jsem poslechl v rádiu píseň Když se nanančám a úplně do puntíku to většinu dnešních žen vystihuje.
21. Srpen 2016 - 19:30
Obrázek uživatele Návštěvník
spravnej chlap (anonym)
vono v Praglu je to stejne samej metrosexual... tuhle jsem si k nim p5isedl v metru a ti prchali... pravda, asi 0.25 roku jsem se nemyl.. :))
21. Srpen 2016 - 23:49
Obrázek uživatele Návštěvník
spravnej chlap (anonym)
Dnes jsem poslechl v rádiu...jo, ta je dobra.. !
21. Srpen 2016 - 23:51
Obrázek uživatele Steve
Steve
Bez ženy je špatně, se ženou (obzvláště později) je ještě hůř .... kor když začne peklit, chlapa vydírat, terorizovat ho, dělat si z něj sluhu, nebo bezcenného kašpárka. O stojce radši ani nemluvím ...
22. Srpen 2016 - 16:02
Obrázek uživatele Návštěvník
chichi (anonym)
No jo, když jste si blbci takovou pověsili na krk, asi na lepší nemáte.
22. Srpen 2016 - 17:24
Obrázek uživatele Návštěvník
No (anonym)
Boji se žen. Pokus se strach trochu přiblížit. Konkrétně. Typově, narodnostne,Někdo má raději blondýny jiný černovlásky, jeden hubene ,druhý silnější ale strach muže jít i z národnosti ženy. Zkusenosti z dětství atd.Pokud v dětském věku nebo i prenatálnim období má žena strach z muže konkrétní národnosti je klidné možné ze i ditě pak časem v sobe odhalí ze má vlastně strach take!
22. Srpen 2016 - 18:28

Přidat komentář

Reklama

Reklama