23 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bojím se jít na lyžák....poraďte.

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Martina z A (anonym)
Lyžák se blíží a já nevím co dělat, jelikož se v noci počůrávám. Až dosud to vypadalo, že budeme na pokoji jen dvě, s kámoškou, no dnes jsem se dozvěděla, že bude s námi ještě jedna holka z vedlejší třídy, neboť jediné volné místo je v našem pokoji. Kámoška ví o mém problému a utěšuje mě, že spolu to zvládneme, že ta cizí holka se nic nedozví. No nevím! Stává se mi to téměř každou noc a plenkové kalhotky často protečou, takže musím prát i prostěradlo. Jelikož se zvyknu odkopat a bojím se, aby si nevšimla, že spím v plenkových kalhotkách, tak si budu muset dávat i pyžamové kalhoty a ty také musím prát a pak to všechno i někde vysušit. Bojím se tam jít, ale kámoška mě pořád přemlouvá, ať neblázním, že mi pomůže a bude to v pohodě. Věřili byste, že to neskončí totálním trapasem, že se pak nebudu muset stydět před celou školou? Šli byste na mém místě? Poctivě se léčím, proto neraďte mi, že se mám léčit. Dík
5. Únor 2015 - 23:08
Obrázek uživatele Návštěvník
PP (anonym)
Toto je mi nějaké velice podezřelé. 1)Přece v dnešní době není problém, aby rodiče napsali omluvenku. Zvlášť, když je chřipková epidemie, tak to vůbec nebude nápadné. 2) tato konstrukce má další chybu, že přece rodiče by svého počůránka nehnali na lyžák a už dávno by promluvili s učitelkou, že lékaři tento druh aktivity nedoporučují ze zdravotních důvodů. 3) obvodní doktor by ti napsal papír, že momentálně máš zákaz trajdat po horách, protože jsi u v procesu léčby a on zakazuje účast na lyžáku, aniž by nějak zdůvodňoval proč a kvůli čemu. 4) kamarádka, která jako každá slepice všechno někde vyplkne, mi tam také nepasuje.
9. Únor 2015 - 10:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina z A (anonym)
Nikdo mě nenutí tam jít, není problém zařídit, abych nemusela nikam, ale těšila jsem se, protože ještě jsem nikdy nikde nebyla a měli jsme být na pokoji jen dvě a kámoška to nerozkecá. Jen se bojím, že se to nedá přežít bez trapasu, tak jsem chtěla víc názorů, neboť s kámoškou se názorově neshodujeme.
9. Únor 2015 - 14:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Martino (anonym)
Nikdo mě nenutí tam jít,...nejzdi tam, jestli je to všechno pravda, tak to to za to nestojí.
9. Únor 2015 - 14:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina z A (anonym)
Bohužel, je to pravda.
9. Únor 2015 - 14:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Jakub (anonym)
Vim cim si prochazis. Ja mam zase casty mokry sny a cely leta ziju ve strachu z trapasu. Kdyz jsme jeli za pribuznymi, nebo na dovolenou, nebo ted na koleji, kdyz jdu do postele mam stres z toho, ze se v noci udelam. Doma mam flekatou matraci a tady uz taky. Nejblizsi kamaradi to vi, ale bojim se, aby se to nedovedela cela skola.
9. Únor 2015 - 14:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Kecy (anonym)
Nikdo mě nenutí tam jít,...Co na to urolog? V kolik hodin se naposled napiješ? jinak nemůžeš prochcat plenu, kalhoty a potažmo celou postel
9. Únor 2015 - 14:43
Obrázek uživatele Návštěvník
PP (anonym)
Jestli je to pravda, tak rozhodně nikam nejezdi, protože tam to praskne určitě. Zapni mozek. Na lyžáku budeš mít z pokoje průchoďák, od rána je tam trochu režim na čas, co mladí dnes neznáte a nebudeš tam mít soukromí a čas jako doma. Opravdu cizí holka je blbá a slepá, že si nevšimne manipulace s prostěradlem. Pamprsky šustí ne? Když se odkopeš ráno, tak co když když se zbudí dřív než ty, tak si určitě ničeho nevšimne. Použité pamprsky musíš ráno zlikvidovat. Předpokládám, že popelnice budou před ubytovnou, aby tě každý viděl. Možná spalitelný odpad tam jde do kotle a všehovšudy tam bude jedna přeplněná popelnice na sklo, konzervy, protože je otázka, zda se tam dostanou popeláři. Nevím kolik toho proteče, ale taky by se mohlo stát, že za týden tam budete mít smrad, že by pes padl. Je to změna prostředí, režimu, také můžeš po několika hodinách na sjezdovce prochladnout a budeš v noci jak průtokáč, tak to aby sis vzala pamprsek počet nocíx2, tak to je taky balík. Řekl bych, že kamarádka možná není úplně blbá, ale neví co to obnáší a máš správně obavy, že bude zcela určitě trapas. Lyžák rozhodně není místo vhodné pro to, aby ses někam podívala. Začít tak s rodiči někam zajet přes víkend na zkoušku, abys nabrala zkušenosti co to cv cizím prostředí chce, ale lyžák bude nejméně na týden a to je moc dlouho. Pořád mi to nesedí, že by rodiče byly tak blbí a dali na tebe a tvou kamošku abys jela??? Vrátí se jim podělaný uzlíček nervů, kterému se směje celá škola a beztak se to rozkecá i tam kde bydlíš.
9. Únor 2015 - 14:54
Obrázek uživatele Návštěvník
PP (anonym)
Co na to urolog? V kolik...Ale může, i když by pila naposled v 17:00 jak doporučují debilní doktoři. Pokud jí papmprsky nesedí, tak na boku nic nepoberou a je to v posteli.
9. Únor 2015 - 14:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Martino (anonym)
Bohužel, je to pravda.nikam nejezdi. Proč zrovna na lyžák, kde je dril od rána do večera? Jako škola určitě nepojedete do hotelu, kde má každý pokoj svoje vlastní sociální zařízení. Bývají společné umývárny, sprchy, WC. Jak to chceš utajit? A denně prát ložní prádlo? Když máš půl hodiny na nástup včetně snídaně? A navíc se v těchto zařízeních většinou přes den netopí. Začnou až tak hodinu před návratem dětí z výcviku. Lyžák není povinnej a minimálně polovina dětí na něj nejezdí. Vyzkoušej svou psychiku někde jinde, určitě ne v zimě na sněhu pokud se to týká močových cest.
9. Únor 2015 - 15:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina z A (anonym)
Večer už moc nepiju, protože beru lék, po kterém se již nesmí pít, no i přesto mívám nehody a plenka zvykne protéct, no ne tak, že mám celou postel mokrou, mám jen kolo na prostěradle, ale prát ho musím. Prostěradlo si dávám nepromokavé, takže na matraci to neproteče.
9. Únor 2015 - 15:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina z A (anonym)
S rodiči cestuji dost, no to je jiné, ale máte pravdu, lyžařský zřejmě není pro mě to pravé místo, odkud si mohu odnést nové, pěkné zážitky. Je mi to ale líto, protože doufala jsem, že to nějak zvládnu a poprvé v životě nebudu pouze posluchač zážitků.
9. Únor 2015 - 15:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina z A (anonym)
Na pokoji je koupelna i WC, no asi i tak to mou situaci neřeší.
9. Únor 2015 - 15:54
Obrázek uživatele Návštěvník
PP (anonym)
Neřeší. Pořád je tam ta třetí volná postel a můžou ti tam někoho nasadit. Kromě toho se může stát, že někdo onemocní a pak vždycky jdou všechny plány na ubytování stranou. Jednoduše se obsadí pokoje aby byly plné a také se může stát, že ani tu kamošku ti na pokoj nedají a nikdo se s tebou nebude bavit, proč to chceš tak a ne jinak. Totiž na 100% budeš mít ostudu, protože na takových akcích se vždycky stanou naprosto neočekávané situace, které se řeší až na místě. Pokud cestuješ s rodiči, tak o pěkné zážitky nemáš nouzi a tady o nic nepřijdeš. Na lyžáky jsem nejezdil a nikdy nikdo neměl nějaké extra zážitky. Nic nevidím v tom celý den povinně zmrzat na sjezdovce a tu nohu si můžeš klidně zlomit i doma.
9. Únor 2015 - 17:41
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
Zkoušela jsi i jiné druhy plenek? Pokud správně sedí, tak by protéct neměla a odpadla by aspoň nutnost praní prostěradla.
9. Únor 2015 - 21:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Už jsi dost sta (anonym)
Lyžák se blíží a já...Na to, aby ses přestala pochcávat, nebo jsi úchylná chlívačka, která roupama neví co by!
10. Únor 2015 - 1:49
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Nová finta plenkového úchyla, který tady již několik let diskutuje asi na 10 diskusích sám se sebou.
10. Únor 2015 - 12:41
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
promiň ale jak dlouho to léčíte? místo lyžáku bych raději řešila jak se toho zbavit a pokud to trvá šla se léčit jinam!!! může pomoci i čínská medicína nebo homeopatie a pokud se tomu nesměješ můžeš zkusit i tohle: To, že Světový den enuretiků připadá na 25. listopad, svátek sv. Kateřiny, není náhoda. Svatá Kateřina byla již od středověku považována za patronku lidí trpících nočním pomočováním. Modlitby ke svaté Kateřině nebo svatému Vítovi měly pomáhat odstranit tento problém.
10. Únor 2015 - 13:01
Obrázek uživatele Návštěvník
homeopatie (anonym)
výborný lék akutních močových infekcí ale i nočního pomočování, je lék Equisetum 9 CH. Při infekci má dítě neustále nucení na močení, ale po vymočení nenastává úleva. V případě nočního pomočování je lék předepisován, pokud dítě nemá žádné symptomy a nepomáhají běžná režimová opatření. Podáváme v dávce 5 granulí 2x denně. Lék je pouze na lékařský předpis. dalším lékem na noční pomočování je lék Causticum 15 CH. Lék je vhodný pro dítě, které se pomočuje v první části noci, je velmi soucitné, zodpovědné a často se zastává menších dětí či pečuje o sourozence. Lék podáváme v dávce 5 granulí večer před spaním. pro dítě, které spí velmi tvrdě, a i když ho rodiče v noci probudí na čůrání, stejně u toho spí a ráno si nic nepamatuje je vhodné homeopatikum s názvem Kreosotum 9 CH. Dítěti se často o močení zdá, právě ve chvíli, kdy močí. Lék je pouze na lékařský předpis, podáváme ho v dávce 5 granulí večer před spaním. dalším lékem, který může ovlivnit noční pomočování, je lék Pulsatilla 15 CH. Podáváme ji dětem velmi fixovaným na matku, které jsou nesmělé a citlivé, špatně zvládají odloučení. Lék podáváme večer před spaním v dávce 5 granulí. lék Sepia 15 CH se častěji používá při enurézy u dívek, které se pomočí už na začátku spánku. Děti rády tančí a sportují, ale jinak mají radši samotu. Podáváme rovněž večer před spaním 5 granulí.
10. Únor 2015 - 13:06
Obrázek uživatele Návštěvník
míla (anonym)
Jak ses nakonec rozhodla, jela jsi na lyžák nebo ne?
27. Únor 2015 - 15:55
Obrázek uživatele Steve
Steve
Na lyžáku apod akcích je super sranda :-) nechápu proč se bát.
27. Únor 2015 - 17:24
Obrázek uživatele Návštěvník
no (anonym)
Na lyžáku apod akcích je...jenže ona má problém s pomočováním a to pak sranda neni
27. Únor 2015 - 17:33

Přidat komentář

Reklama

Reklama