167 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

bojim se oralu

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
gabisek:-*** (anonym)
Ahojky.chtela bych uz moc zit sexualnim zivotem,ale bojim se oralniho sexu.jak kazdy vime je to soucast predehry.ne ze bych se bala ze neco zkazim nebo tak,ale bojim se ze nebudu vonet svemu partnerovi.a co kdyz mu nebudu ani chutnat?napiste mi prosim co si o tom myslite.dekuji.pa
17. Srpen 2007 - 11:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Nemusíš si s tím, Gabísku, lámat hlavu. Dobrá půlka párů orálek neprovozuje. Většinou proto, že jednomu z nich se to nelíbí. Podle mého názoru to ale je škoda, určitě je ten sex chudší. Ale kdyby se ti to nelíbilo, můžeš odmítnout. Není to úplná samozřejmost.
17. Srpen 2007 - 13:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Lili (anonym)
Z toho si fakt nic nedělej. To příjde samo. Já to měla taky tak, vůbec jsem si nedokázala představit, že bych ho strčila do pusy, ale pak příjde ta chvíle, oba jste vzrušení a tak něja to příjde samo. Ale pokud nebudeš chtít, tak to prostě nedělej
17. Srpen 2007 - 13:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Deana (anonym)
ale Gabisek má strach, že nebude chutnat ona jemu, ne? TAk jsem to aspoň pochopila já. Na to by Ti měli odpovědět spíš nějací kluci. Ale myslím si, že když jsi čistá, tak vonět klukovi budeš. Radko, odkud máš info, že půlka párů orál neprovozuje? Někde jsi ji četla, nebo z tvého okolí? Já jsem o tom nikdy nepřemýšlela, mně to přijde jako samozřejmost.
17. Srpen 2007 - 13:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Simona (anonym)
Přesně tak to je,jak napsala Lili,musí přijít ta chvíle....S prvním manželem jsem se k tomu "nedonutila"-prostě to nešlo a teď skoro 12 let podruhé vdaná,je orální sex u nás skoro tak často jako normální (možná i více) :)). Prostě to musí přijít samo a musí to tak cítit oba.Opravdu se toho nebuj ale hlavně se nenuť
17. Srpen 2007 - 13:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Neuvěřitelné - že se tady opravdu diskutuje a radí. Gabčo - nic neplánuj - nech tomu volný průběh. Hlavně nepoužívej dole žádné perfémy a speedsticky. Všechno je to strašně hořké a chuťově hnusné a jakékoliv vůně je z bezprostřední blízkosti odporná. Umej se čistou vodou - vykašli se i na mejdlo. POkud nemáš nějaký zánět nebo výtok, pálení, svědění apod. - tak buď v naprostém klidu. V životě jsem toho ochutnal už opravdu hodně a nikdy se nestalo, že by zdravá žena nevoněla a nechutnala. Polož se na záda, zavři oči a přestaň sebe a jeho kontrolovat. Budeš v tom okamžiku královna, které se přinášejí dary příjemného uspokojení a tehdy nemáš nárok na vládnutí.
17. Srpen 2007 - 14:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Milane, hezky napsáno:) Gabčo, já si nedokázala to pochcaný maso představit ve své puse ještě ve 20 letech. Možná je to i věkem. Nyní naprostá součást našeho sexu:) Když jsem měla ty samé obavy, koupila jsem si od Avonu neparfémovaný gel na intimní hygienu a úplně si jí v něm vydrbala, pro můj lepší pocit, partner samozřejmě spokojen a ze mě okamžikem spadla ta obava z nevůně! Jenom voda dle mého nestačí, i když by měla. Onen neparfémovaný gel s vyrovnaným PH mi vyhovuje perfektně:) Partner musí být též vydrbán, jináč má smůlu:)
17. Srpen 2007 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Tak - a jsem o něco chytřejší. Já si jednou olíznul zbytek nějakého sprchového gelu v tříslech a partnerka byla dost zděšená, když jsem začal zuřivě plivat. Ono to fakt není žádnej šmakes. A právě masakr je nějakej pičifuk stříknutej na podbřišek - když se tam pak opírá nos.
17. Srpen 2007 - 14:27
Obrázek uživatele Návštěvník
tom (anonym)
rozhodně si myslím, že jen omýt vodou pipinku je málo. není nad nějaký prostředek intimní hygieny...pak stačí důkladně opláchnout a vrhnout se na to:)
17. Srpen 2007 - 14:48
Obrázek uživatele Návštěvník
eva t (anonym)
Jenom ze muj partner oral rad v aute, po nekolika curani, a to mne teda ne voni ani ne chutna, pak ja odmitam, a on je nastvanej...jak ostatni to resite, oral venku kde neni zrovna koupelna po ruce?
17. Srpen 2007 - 15:41
Obrázek uživatele Návštěvník
gabisek*** (anonym)
Dekuju vam vsem za dobre rady,uz sem klidnejsi:-)))
17. Srpen 2007 - 18:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Victoria (anonym)
gabisek***: Já si naopak myslím, že většina chlapů je do cunnilingu celá žhavá. Na tvém místě bych to moc neřešila. Když to budete oba chtít, tak do toho, kdyby se k ničemu neměl, nenuť ho, nech tomu volný průběh, obzvlášť pokud jste spolu zatím teprve krátce.
17. Srpen 2007 - 18:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Radko, jak jsi přišla na to, že polovina párů orál neprovozuje? Ty snad děláš nějaké statistiky? Pěkná blbost.
17. Srpen 2007 - 18:25
Obrázek uživatele Návštěvník
hrdina (anonym)
neboj
18. Srpen 2007 - 17:19
Obrázek uživatele Návštěvník
ester (anonym)
Souhlas s Radkou,taky jsem opakovaně četla statistiky sexuologických výzkumů,že cca polovina párů orál neprovozuje... (?) osobně mě to taky hodně překvapilo,považuji to ve vztahu za tak běžnou věc jako třeba líbání
19. Srpen 2007 - 12:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Ester, to je blbost, jaké statistiky jsi četla prosím? Podle oficiálních statistik orální sex provozuje 95 pro?ent párů. Nedělá ho jen 5 procent párů. To aby bylo jasno.
20. Srpen 2007 - 6:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Luna (anonym)
95% párů ho provozuje? O tom bych si dovolila pochybovat, určitě ho neprovozujou moji rodiče, strýčkové a tety, starší kolegové... Podle mě je to "móda" posledních let. A pochybuju, že člověk, který to do 50 nedělal, to začne dělat jen proto, že si o tom někde přečetl.
20. Srpen 2007 - 9:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Ester (anonym)
Luno, ty jsi kráva jak vrata. Orál není žádná móda, dělá se odjakživa a dělají ho skutečně skoro všichni. Jsi nejblbější člověk na celém internetu.
21. Srpen 2007 - 7:47
Obrázek uživatele Návštěvník
gabisek*** (anonym)
ja si taky myslim ze oralni sex je naprosto prirozena vec a vetsina paru ho provozuje.:-)
21. Srpen 2007 - 11:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Ronny (anonym)
Ty vaše věčný statistiky........neznám nic lepšího,než když mi ho přítelkyně krásně vyhulí až dokonce.........
21. Srpen 2007 - 11:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Luna rozhodně nemá pravdu - oral tu je od starověku a myslím, že pořád stejně - akorát minulé generace se jen tvářily, že to vůbec neznají. Ester - i když Luna napíše hloupost, myslím, že není nutné jí takhle vulgárně napadat. Nebo máš takovou nutnou potřebu?
21. Srpen 2007 - 12:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Msp (anonym)
Nejhorší je, když žena vyžaduje lízání, ale odmítá, nebo schválně odbývá kouření. To jsem zažil a uráželo mě to, protože to lízání byla podmínka pro sex, že se vzruší jedině při lízání.
21. Srpen 2007 - 13:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Mary (anonym)
Hele Msp, nejsi můj bývalý? :))) Bylo to přesně takové, ale prostě jsme k sobě nepatřili, takže ani sex nebyl to pravé, nemělo to vůbec šťávu, vzrušéní jen lízáním, kouření ojediněle, ale rozhodně ne až dokonce... Ronny, nejsi můj současný? Přesně tohle jsem slyšela od svého samečka... jak je to úžasné až dokonce! Ale i já si to užívám, fakt! Moc ráda si s ním hraju... a když si začne hrát on se mnou, no nádhera :)) Takže se přidávám k holkám ze začátku diskuse: Přijde to samo, časem a s tím správným partnerem ... vše bude naprosto přirozené a nádherné! Slibuji :)))
21. Srpen 2007 - 13:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
msp, dokažu tě pochopit i když jsem ženská. Zažila jsem něco podobného, ale obráceně. Já jemu jo, on mě ne a to tak že vůbec. Musí to být oboustranný. Skončilo to samosebou rozchodem. B
21. Srpen 2007 - 13:51
Obrázek uživatele Návštěvník
australopytheku (anonym)
orál až od starověku? někde na netu jsem viděla opice užívající si těchto radovánek...že by to odkoukaly od lidí? :)
21. Srpen 2007 - 14:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Msp (anonym)
Mary, pochybuju že bych byl tvůj bejvalej:-)Ta dotyčná neměla takovou vyřídilku a v posteli ležela jako prkno s očekáváním co bude. Ty budeš jistě skotačivá jako JOJO.
21. Srpen 2007 - 15:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Luna (anonym)
Netvrdila jsem, že neexistoval, slovo móda jsem napsala do uvozovek (to jsou takové ty čárečky nahoře). Rozhodně si ani před pouhými dvaceti lety nepamatuji, že by patnáctky kouřily své spolužáky ze srandy ve škole na záchodech, jak to občas slýchám teď. Móda jsem myslela v tom smyslu, že mladé holky jsou pod tlakem, že je to nutné dělat vždy a s každým. Naše babičky se často bály na penis i sáhnout (myslím za mlada), pochybuju, že by ho 95% babiček pod duchnama dědečkům kouřilo. Citace z webových stránek: Orální sex zná lidstvo snad už od té doby, co je člověk člověkem. Ne vždy ale byl přijímán jako běžná součást milostného života, zvlášť v Evropě neměl na růžích ustláno. Ve starém Římě muž, který dopřával ženě rozkoš ústy, byl považován za impotenta. Ve středověku byl označován jako Coitus praeter naturam, tedy soulož proti přírodě. Stejně jako jiné nekoitální techniky to byl těžký hřích, protože se při něm nedal zplodit potomek. Sigmund Freud zase tvrdil, že jde o anomálii, která se vyvine ze slastného pocitu u dítěte při kojení. Přijímání rozkoše ústy považoval za nedokončený vývoj, protože slast z kojení by podle něj měla během dospívání vymizet. V dnešní době se to naštěstí změnilo, statistiky sexuologů z poslední doby tvrdí, že orální sex provozuje 75-80% dospělých lidí. Např. sexuolog Mark Thomps prohlásil: "Kdo se věnuje orálnímu sexu, prožívá milostný vztah dvakrát intenzivněji".
21. Srpen 2007 - 15:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Luna (anonym)
A ještě jeden citát z webu: "Adolescenti jsou přesvědčeni, že orální sex je módnější, že je záležitostí méně emocionální, a že je méně nebezpečný než je pohlavní styk vaginální. Ve společenství náctiletých je orální sex mnohem více akceptován a je převažující formou jejich pohlavního styku. Vyplývá to ze studie provedené Kalifornskou universitou."
21. Srpen 2007 - 16:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Rory (anonym)
Ahoj děvčata přihazuji pár postřehů a to: Gabísku pokud se před milováním důkladně umeješ není se čeho bát, jen nedoporučuji navoněné intim gely, klukům to moc nevoní. Navíc kluci vnímají vůni ženského klína úplně jinak než mi ženy a za normálních okolností je pro ně velmi přitažlivá a tím víc u ženy kterou opravdu miluje. Pro Lunu - pěkné a zajímavé, jen bych dodala že orální sex je příjemnou variantou před pohlavním stykem, navíc je při něm určitě menší riziko otěhotnění než u soulože a mladí lidé kteří spolu ještě nechtějí spát si jím mohou pomalu nastartovat sexuální život.
22. Srpen 2007 - 18:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Eimy (anonym)
Ja mam zas ten problem,ze bych oralek priteli delala rada,ale kdyz se vzrusi lehce pachne a to me ta chut hned prejde.Nevim cim by to mohlo byt.Myje se pravidelne takze tim urcite ne
22. Listopad 2007 - 9:23

Stránky

Přidat komentář