74 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

bojím se doktorů

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
xxcd (anonym)
bojím se doktorů, co s tím?
28. Srpen 2006 - 18:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Musíte strach přemoci, jiného Vám nezbývá. I oni jsou jen lidé a nemoci se ani nám nevyhýbají. Pracuji jako zdravotní sestra a podstoupila jsem několik operací a různých vyšetření. Měla jsem možnost vidět naše zdravotnictví i z druhé strany. Z pohledu pacienta.Je to moc poučné. Malý strach má asi každý. To je normální.Vždycky se tradovalo, že nejvíc se bojí řezníci a doktoři.Tak vidíte.Záleží na přístupu zdravotníka, buď Vás pořídí uklidnit,nebo ve Vás vyvolá ještě větší strach. To je ale případ od případu. Přeji Vám, ať nás potřebujete co nejméně. Jak pacienti říkají " bojíme se, ale když je zle každý k Vám spěchá pro pomoc."A věřte, že většina z nás tuto práci dělá rád a poctivě. Zdraví Hana
29. Srpen 2006 - 5:22
Obrázek uživatele Návštěvník
g007 (anonym)
mám panickou hrůzu z doktorů. I když mi něco je, nedokážu tam jít. Mám s nimi totiž jen samé špatné zážitky. Prostě to nedokážu přemoci. A psychyatra mi neraďte. toho se taky bojím.
2. Září 2006 - 14:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
prosíííím pomozte! :-(
2. Září 2006 - 15:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Dobrý den, neznáte prosím nějakého mooc hodného doktora z brna??????????????
10. Září 2006 - 16:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
:-(
10. Září 2006 - 17:06
Obrázek uživatele Návštěvník
ann (anonym)
prosím kdo by mi mohl pomoct, hledám nějakého trpělivého doktora. když nějakého vydím hned se rozklepu:-(((
10. Září 2006 - 17:20
Obrázek uživatele Návštěvník
leňa (anonym)
ahoj, mám hrooozný strach z doktora. můžete mi prosím někdo poradit co mám dělat?
16. Listopad 2006 - 23:35
Obrázek uživatele Návštěvník
marta (anonym)
Ahoj všem, co se bojí k doktorům chodit. Já tím trpím taky, ale né, že by na mě doktoři byli zlí, ale prostě mám strach, co mi je, co mi najdou. (trpím panickou úzkostí) a vše začalo u doktorů. Přišla jsem tam, srdce mě bušilo jako splašený a když jsem viděla obličej vytřeštěného doktora, jako kdybych umírala, nemůžeu se toho strachu zbavit, i když teď vím, že se to stává a nic mi není. Myslím, že je to strach z nemoci, že nám něco je, ale kdyby jsme doktora potkali někde na ulici nebo by to byl náš známý, tak z něj strach určitě nemáme, ne?
23. Duben 2007 - 11:59
Obrázek uživatele Návštěvník
hanka (anonym)
ahoj je mi63a taky tim trpim dnes jsem si nechala udelat preventivni prohlidku a budu se obavat jak to dopadne.
27. Duben 2007 - 18:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Eliska (anonym)
Pro Leňu: Ahoj Leňo, proč máš strašný strach z doktora? Pokud máš nějaké špatné zážitky, celkem tě chápu. Ty se bojíš, zda-li ti něco nenajdou a nebo se stydíš? Podívej, měla jsem podobný problém a odbourala jsem to. Řekla jsem si- když mi něco najdou, aspoň se to včas vyřeší, než bude pozdě a o ostychu už vůbec nemluvím. Lékař je lékař a nebere to tak. Napiš, proč konkrétně se lékaře tolik bojíš. Určitě se ten strach dá nějak odbourat :) Měj se
30. Září 2007 - 16:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Při svém únavovém syndrom mám špatné zážitky z 90% doktorů, které jsem navštívila. Nic o nemoci neví a jen pacienta ponižují, je to víc než hrozné!
3. Říjen 2007 - 7:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana M. Navrati (anonym)
Dobrý večer Strach z lékařů a nemocnic je docela pochopitelný. Všichni to máme at už vědomě, nebo podvědomě spojené s bolestí, strachem, nebezpečím, neznámem, utrpením. Často je kontakt s lékaři ale bohužel nezbytný. Naštěstí ale často pomůže i alternativní cesta ke zdraví. Pokud máte konkrétní zdravotní problém, myslím konkrétní symptom, tak mi prosím napište a poradíme se, zda bych to uměla řešit. Strach z doktorů u mě není aktuální, léčení může být i velmi příjemné a pohodové (a často účinnější...). Jak to u mě probíhá popisuji na svých stránkách www.lecitel-navratilova.cz - budu ráda, když je navštívíte. Zatím se držte, jdu spát :-) JMN
17. Prosinec 2007 - 0:51
Obrázek uživatele Návštěvník
maceka (anonym)
No ja koukam..teda myslela jsem si , ze jsem sama a ze jsem se asi zblaznila... ale koukam,ze nejsem jedina kdo trpi panickou hruzou z doktoru, sester, cekaren a celkove z nemocnicniho prostredi.uz ani neberu antikoncepci, jelikoz jsem se bala jit k lekarce..prisla jsem tam, zatukala, ale ihned jsem z brekem utikala z te plne cekarny..nemohla jsem ... nyni trpim hroznymi exemy po rukou, celkem mi to kazi zivot, boli to moc, ale 3* jsem se pokousela jit na kozni a neuspesne..vzdy se rozbrecim a nemohu.. je to take tim,ze jsem vystudovala stredni zdravotnickou skolu a ta praxe v nemocnici je ve me zakotvena- mam opravdu otresne zazitky :-( a nyni se to projevilo, budu moc rada,kdyz mi nekdo napise... a jak se toho mam zbavit ? nejde to asi, jsou to opravdu cerne zazitky.
26. Prosinec 2007 - 12:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Vyhledej psychologa, to je nejlepsi a nejjednodussi a levnejsi nez lecitelka.
20. Leden 2008 - 18:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivča (anonym)
Bojím se také doktorů,jakmile vkročím do ordinace je ze mně debil,který neumí promluvit.
4. Leden 2011 - 13:21
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
maceka: nechceš tady nějaké napsat? Ráda čtu otřesné zážitky..:-) Ale vážně, nedělám si legraci.
4. Leden 2011 - 16:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Filozof Petrman (anonym)
Oni ti doktoři si vždycky na každém člověku něco najdou, aby měli práci. Já jsem několikrát šel k svému lékaři, ač mi nic nebylo a vymyslel jsem si, že mě bolí v krku, on mi jen nakoukl do krku a diagnostikoval angínu a napsal mi antibiotika. Já jsem samozřejmě nic neměl a antibiotika jsem proto nebral. Takže jsem byl týden na neschopence a zdravý jako ryba :) Takhle je to pokaždý, když k němu jdu. To mám dobrého doktora, že?
4. Leden 2011 - 18:43
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Oni ti doktoři si vždycky...to je dobrý:-))
4. Leden 2011 - 19:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Většina doktorů mne začíná silně s.rát. Před několika lety mi svou velice, ale velice pochybnou a diskutabilní diagnózou, kdy chtěli být jen z obliga, solidně zkur.vili život. Díky páni doktoři! Hlavně že studujete šest let jeden z nejnáročnějších oborů, většina z Vás si namyšleností a arogancí nevidí na špičku nosu a přitom jste jen banda hovádek! Od té doby, pokud nemám opravdu závažný zdravotní problém k doktorům nechodím a ani k nim chodit nebudu.
28. Květen 2011 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
z z z z z (anonym)
tak nechod. nikdo te nenuti. aspon zdravotnictvi usetri.
28. Květen 2011 - 13:50
Obrázek uživatele Návštěvník
V. (anonym)
Nemůžeš házet všechny doktory do jednoho pytle, nejsou všichni takoví jak píšeš. Můžu se zeptat o jakou pochybnou diagnózu šlo? Když nejsi spokojenej s jedním doktorem, můžeš jít k jinýmu, každý má právo volby.
28. Květen 2011 - 14:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Oldřich (anonym)
Doktorská zrůda MUDr.Maria Quispeová-Sotová,která Vám vleze bumpingem do bytu,otráví vám jídlo,protože Vás musí zmrzačit aby měla pacienty.No občas Vás zabije,no a co jede se dál.Byl někdo potrestán za zabití studenta,viz smrt z Mělníka?Možná,že jim strhli dvé stravenky.Je mi z doktorů na blití.Našel jsem zajímavý servr,Rapidshare a tam pod lékaři.
5. Červen 2011 - 19:02
Obrázek uživatele Návštěvník
mnata (anonym)
Doktorská zrůda MUDr.Maria...Bože, zase cvok.
5. Červen 2011 - 19:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Bohouš (anonym)
Většina doktorů mne...Jsou to dementi,blbí jak tágo,nic neumí.A když jim ukážete,že se umíte léčit lépe,tak Vás pomalu zabijí.Tak že.Vysoký krevní tlak by se měl léčit Argininem,který nejen,že snižuje tlak,ale regeneruje vnitřní stěny cév,endotely.Ty pak máte jako tunely pod Mont Blanc a vaše krev se valí jak Amazonka.Jste plný síly,energie.Navíc posiluje imunitu,paměť,léčí ledviny,cukrovku,astma,anginu pectoris,rozpouští sraženiny,LDL,ideální pro ženy.Estrogeny zásadním způsobem zvyšují účinky Argininu.A čím léčí Mengelové?Ramiprilem,který ničí ledviny,játra,způsobuje sraženiny v krvi,zůžují cévy,především v mozku,způsobuje astma,snižuje imunitu.Borelióza a chlamydie se u nás neléčí.V Německu mají metodické pokyny závazné pro všechny doktory,včetně Wheldonova,Marshallova,Strattonova antibiotického protokolu.Rakovina se v Německu léčí podle Dr.Matthiase Ratha,u nás tím nejhorším a nejdražším způsobem,chemoterapii,cytostatiky,ozařováním,které poškozují vnitřní orgány,imunitu,za 5 let ji máte znovu(šikanovaný MUDr.Jurkovič a jeho fantastická metoda léčení trypsinem).Mám pokračovat?Tak se už neléčí ani v Horní Voltě.Možná ještě na Marsu.Ale to si musíme počkat.Více na stahuj,ulož to Rapidshare pod lékaři a NWO.
5. Červen 2011 - 19:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Maruška (anonym)
Dobrý den, příští týden jdu na preventivní prohlídku a mám silné bolesti břicha, tak doktorka říkala, že mi rovnou i udělá výtěry z konečníku, hrozně se bojím těch výtěrů i samotné prohlídky, prohlíží doktorka i genitálie?? Hrozně se bojím, co mám dělat???
7. Prosinec 2012 - 18:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Dalibor (anonym)
Maruš najdi si na netu JEMNÝ DOTEK,otevři první odkaz,otevřeš stránku paní Urlichové,je to paní,která dělá viscerální terapii,moje paní měla měla šílené potíže s žažíváním a po návštěvě u ní se vše zpravilo,prostě si o tom něco přečti,zavolej jí a posud to sama,já jen vím,že ta paní dobře ví co dělá a umí efektivně pomoct.
7. Prosinec 2012 - 18:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Doktoři jen dělají špinavou práci pro farmaceutické firmy. Jsou úplně v jejich vleku. Vyléčit pacienta je v úplném rozporu s jejich zájmy, nejsou přece placeni za uzdravené, ale za nemocné. Těch nemocných utěšeně přibývá v slavném 21. století, plném technologií a pokroku!
7. Prosinec 2012 - 18:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Maruška (anonym)
Moc vám děkuju, ale já se neboj toho, že mi něco je, ona říkala, že to budou jenom náký střevní potíže, ale já se bojim toho, co mi budou dělat, strašně se bojim a stydim! :((( ale i tak moc děkuju
7. Prosinec 2012 - 18:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Dalibor (anonym)
Jo,přesně tak to funguje,máš pravdu.Jenže paní Urlichová není doktor,ona sama moderní medicínu neuznává,je to prostě člověk,který pomůže bez léků,nic ti nevnutí,zbytečně se na nic neviptává.Jde o to,že střeva musí po sobě navzájem klouzat a někdy se stane,že se k sobě střeva přilepí a nastane problém.Ta paní to jen rukama dokáže rozhýbat a efekt je znatelný ihnet,prostě ji zavolej a ničeho se neboj,u ní se nemusíš ani vysléct.
7. Prosinec 2012 - 19:06

Stránky

Přidat komentář