62 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bohatý muž

10. Září 2018 - 0:21

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Mám takový dotaz. Někdo si řekne proboha ta holka je pitomá. Pocházím z průměrné rodiny, která nikdy neměla problém utáhnout domácnost, ale na žádné vyskakování to taky nebylo. Já jsem dokončila školu a mám teď svoji první práci, přestěhovala jsem se do jiného města, kde jsem zatím v podnájmu. Takže to určitě znáte poplatíte účty občas našetřít na novou věc do bytu a na nějaké juchání vám tolik nezbývá. Ale to není hlavní důvod, proč se svěřiji. Asi před měsícem se o mě začal zajímat jeden muž. Nejdřív jsem si myslela, že je prostě milý, protože se usmíval na každého. Pak jsem dostala do práce kytici a následovala večeře a tak dále :D abych pravdu řekla jsem z toho velice zmatená a snažím se držet si trochu odstup. Protože můj nápadník pracuje na poměrně vysoké pozici v jedné firmě a jeho měsíční příjem několikanásobně převyšuje ten můj. A v tom já vidím problém. Pokud jsem s někým zatím chodila byl tak přibližně stejně starý jako já takže mě samozřejmě vzal do kina a platil, ale občas jsem se nabídla i já a semtam zaplatila. Nebo dárky k narozeninám a Vánocům to byly maličkosti. Ale teď dostávám velké kytice jen tak. A restaurace jsou taky dost drahé. Možná že by v tom mnohé ženy neviděli problém, ale já vůbec nevím jak se mám zachovat. Je mi hloupé neustále jen brát. A nedokážu si představit ani narozeniny. Vždycky jsem do dárků pro blízké investovala dost peněz ale i kdybych teĎ všechni utratila je nza dárek pro něho tak to bude v porovnání stále jen hloupá maličkost. Vůbec nevím jak to v takových vztazích chotí a proto prosím o radu. Přitom je mi s ním velice dobře, zajímá se o kulturu jako já takže je to někdo s kým si můžu popovídat o věcech, které mě baví. Achjo proč to jen nemůže být normální průměrný můž. :D
8. Srpen 2012 - 11:52
Obrázek uživatele Návštěvník
co.rine (anonym)
Ahoj,zrovna dnes tu byla kamarádky dcera,pracuje v Anglii u koní.Mezi řečí jsme mluvily o jejím příteli/v Anglii/,a jen tak se zmínila že po třech měsících chození jí dal přístup ke svému účtu(má několikrát větší plat než já....tak abych si taky mohla dopřát),..tak to bych vám přála abyste nemusela mít tyto problémy.Za mnou tedy přilétl jednou švýcar a pro toho jsme byli to co Ukrajina(prý :co to je:(radiátor):)...on ten rozdíl zde tedy neskousl..ani nepomohl.Tak záleží od každého,ale pokud má zájem vážný,měl by váš finanční stav tolerovat a být rád i za malý dárek,a brzy vám pomoci,abyste se měla lépe/a to aniž byste měla mít výčitky.Když ne,poslala bych ho do pryč,nebudete se přeci chtět cítit vedle něj jaksi nedostatečná ne delší čas,a už vůbec ne napořád.
8. Srpen 2012 - 20:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Petro, nelam si s tím hlavu. On přece určitě ví, jak na tom jsi a že mu nemůžeš např. dát dárek k narozeninám ve stejné hodnotě jako on tobě. Jestli tě má rád - a to snad poznáš - dělá to všechno pro tebe rád. Některým mužům dělá vyloženě dobře, když můžou ženskou rozmazlovat. Je vidět, že jsi ještě hodně mladá - taky jsem bývala taková "poctivka", dneska bych byla ráda, kdyby mi někdo finančně vypomohl, ale nikdo není....
8. Srpen 2012 - 22:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Rozumný muž (anonym)
Mám takový dotaz. Někdo si...by neměl partnerce naznačovat, že patří do vyšší příjmové kategorie než žena, o kterou se uchází. Je to ale těžko posoudit, protože zas na druhou stranu finančně zajištění muži v letech si s oblibou mladé partnerky "kupuji". Ani na tom nic není, mnohým holkám to silně imponuje. Vždy, když vse setkátem s párem s mladou holkou a starším mužem, tak se zpravidla jedná o solventní muže. Starší tatíci s průměrným nebo dokonce podprůměrným příjmem většinu holek moc nerajcují. Ale každý případ je jiný, nedá se to zevšeobecňovat. Chce to jen dát si pozor, aby měl skutečně "vyřešenou minulost"
9. Srpen 2012 - 9:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondra (anonym)
by neměl partnerce...Holek-zlatokopek je stále více. Nejvíc sexy na chlapovi je pro ně sedmimístná cifra na bankovním kontě!!!
9. Srpen 2012 - 9:10
Obrázek uživatele Návštěvník
no Ondro (anonym)
ty jsi kus hovězího, budeš asi dost zamindrákovanej a nebo méně chápavej, přečti si, co psala autorka původního linku. Já nemám problém s tou sedmimístnou cifrou na kontě a nezačíná jedničkou, ale s manželkou máme společné prachy, byť vydělává asi 10x míň. Každý to má doma nastavené jinak, u nás je to tak, že já díky práci nestíhám časově a proto ona doma velí, řídí a spravuje finance. Nemám s tím problém, protože jsme rodina a tudíž je vše společné. Ale jak říkám, každý to má nastaveno jinak a je to jeho věc.
10. Srpen 2012 - 11:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
ty jsi kus hovězího, budeš...Spíš jsi zřejmě kus hovězího ty, moje manželka pocházela ze slabých sociálních poměrů a nikdy jsem jí nepustil k firemním financím. Samozřejmostí byla předmanželská smlouva, kde má nárok na tučné odstupné, na zajištění náhradního bydlení, ale nikoliv na polovinu majetku. Sexuálně vzrušený muž nehledí na MORÁLNÍ kvality své partnerky a je ochoten jí zcela vyrovnat životní úroveň. Mezi takové blbce patříš i ty. Že to byla chyba, poznáš až u rozvodového soudu. Protože jsi jistě nebyl tak prozíravý, abys uzavřel u notáře předmanželskou smlouvu. Že s tě rozvod netýká, na to zapomeň, v ČR se rozvádí 60% dvojic. A dvě třetiny žádostí podávají ženy. A tyto tendence mají zvláště rozvinuté holky-zlatokopky, které jsou si jisté, že ani po rozvodu nebudou materiálně strádat.
10. Srpen 2012 - 11:54
Obrázek uživatele Návštěvník
možná (anonym)
Spíš jsi zřejmě kus...můžeš mít pravdu. Ale všechny ženy nejsou stejné, takže klidně mohl najít ženu, se kterou by byl šťastný i jako "chudší". A možnost rozvodu? Ta je a i když ji (jak píšeš) podávají většinou ženy , nemusí to být z vypočítavosti, ale pro chování manžela.
10. Srpen 2012 - 12:16
Obrázek uživatele Návštěvník
no (anonym)
my jsme se se ženou poznali, když jsme měli oba holý zadky, tudíž jsme žádnou předmanželskou smlouvu nepotřebovali. Tím neříkám, že v případě zásadních fin. rozdílů je smlouva špatná, ale u nás jsme začínali od nuly. A teď po x letech? Nemyslím, že by bylo fér za ní přijít a říct, že to sepíšem. No a co se týká mé reakce ohledně hovězího, ta byla s ohledem na to, že kolegáček reagoval úplně scestně, protože ona popisovala naprosto opačnou situaci. Tzn. jsem nezpochybňoval to, že některé ženské zlatokopky jsou, ale v tomto případě šlo o opačný případ, tedy aspoň podle toho, co psala.
13. Srpen 2012 - 21:38
Obrázek uživatele Návštěvník
no (anonym)
a navíc nevím, co meleš o firemních financích, o tom řeč nebyla vůbec, přečti si pořádně diskusi. To je přece úplně něco jiného firemní prachy a úspory rodiny, byť pocházející z podnikání. že na tebe pošlu finančáky:-)))
13. Srpen 2012 - 21:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
a navíc nevím, co meleš o...Pokud je podnikání jediným zdrojem příjmu, tak se ten rozdíl stírá. Jen jsem chtěl říct, že ženu nenechávám nikdy rozhodovat o tom, kolik peněz z firmy se přelije do rodinného rozpočtu. A tyto tendence, že by to mohlo být víc, má stále. Dostane částku, se kterou musí vyjít. I tak je to mnohonásobně víc, než běžný příjem.
14. Srpen 2012 - 17:49
Obrázek uživatele Návštěvník
hmmm hmmm (anonym)
Pokud je podnikání jediným..." Dostane částku, se kterou musí vyjít." Máš takový hezký, laskavý výrazy. I když je to mnohonásobně víc, než běžný příjem, nechtěla bych muže s podobným přístupem.
14. Srpen 2012 - 18:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Arnika (anonym)
Pravda je, že ani já bych takto dominantního muže jako je Roman nesnesla. Myslím, že on je typ, který musí mít buď naprosto submisivní ženu, a pokud si vezme ženu s průměrným sebevědomím, pravděpodobně z něj udělá za trest za jeho chování paroháče. Ale třeba ne. K případu Petry - cítím ji jako hodnou holku, která by se mohla mít dobře a zbytečně si s tím dělá starosti. Petro, jsi tak skromná, že to budí obdiv, ale nedělej si s tím hlavu, on ti určitě dělá radost rád. Chovej se tak jako dosud a klidně dary a pohoštění přijímej a sama dávej drobnosti. Myslím, že ho obdarováváš třeba tím, že jsi mladá a krásná. A navíc skromná.
14. Srpen 2012 - 19:37
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
Nevěřte mu ani slovo , kecá , Románek je doma pod pantoflem a tak tady sní nahlas, že je bohatý muž , který přiděluje ženě peníze . Ve skutdečnosti uklízí na nádraží a doma dělá stojku, net snese všechno no:)))
14. Srpen 2012 - 20:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Bivoj (anonym)
Nevěřte mu ani slovo ,...Asi nekecá, pokud má firmu výhradně na sebe, nemůže si jeho manželka vyskakovat. Moje může, protože jsem si na rozdíl od něj nenechal sepsat předmanželskou smlouvu. Teď přemýšlím o rozvodu a budu pěkně oškubaný. Právník mi moc šancí nedává. Bohatým mužům radí vždy předmanželskou smlouvu. Já už si jí v příštím manželství taky uzavřu, případně s další ženou budu žít jen na hromádce. To je bezpečnější.
15. Srpen 2012 - 8:14
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
Ale kecá, chce se jen vytahovat. Manželka má nárok na stejnou živ uroven jako on, takže jí musí dávat půlku, ona může pořádat soud o výživné, které odpovídá jeho majetku . Roman žvaní aby byl zajímavej , soudy by ho hned oholily a to všechny ženy vědí , jen tu machruje.
15. Srpen 2012 - 8:19
Obrázek uživatele Návštěvník
hmmm (anonym)
Nevěřte mu ani slovo ,...Nojo, net snese všechno- i tvoje výpady proti všem.
15. Srpen 2012 - 8:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Bivoj (anonym)
Ale kecá, chce se jen...Ty jsi mi teda odborník... pokud má firmu na sebe, je na jeho rozhodnutí, kolik z toho dá do rodinného rozpočtu. Soud by mu musel dokázat, že on sám spotřebovává víc než manželka, což v praxi nikdy nebývá. U nás je to jinak, když máme firmu na půl. Tím i manželka může kecat do toho, kolik se z firmy vyvede na soukromý účet. Tvoje orientace v právní problematice je dost slabá. V obírání chlapů se ale zřejmě vyznáš, tak si ho obírej, pokud je co. Je i dost chlapů, co dobře obírají manželky.
15. Srpen 2012 - 8:27
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
Jssně to je zákon Bivoji,..,,,oni nebudou nic dokazovat, vezmou tvoje příjmy a půlku dají manželce, prober se, soudně ...... Podle zákona má manželka NÁROK NA POLOVINU TVÝHO VEŠKERÝHO MAJETKU, KAŽDÁ MANŽELKA . A jestli si myslíš, že s tebou někdo bude souložit a ty jí budeš přidělovat peníze podle sebe , tak to se mýlíš, zůstaneš sám. Nebo si musíš n ajít nějakou socku, která je vděčná za pár korun, to b ude úroveň ha ha
15. Srpen 2012 - 8:31
Obrázek uživatele Návštěvník
hmm (anonym)
Ty jsi mi teda odborník......pod tímhle nickem se někdo rád naváží do druhých. Je jedno, že nemá pravdu, že třeba i ubližuje, hlavně, že píše.
15. Srpen 2012 - 8:32
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
Já tady cituju zákony, koukni se do zákoníku . A znám pár žen které takhle vymohly hodně vysoké vyžívné na manželku.......to jsou fakta, žádný vaše sny o tom, že budete někomu přidělovat svoje prachy.
15. Srpen 2012 - 8:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikča (anonym)
Jen se Bivojku neposer... Existenci jménem "Já" nemůžeš brát vážně, patří k psychopatkám na Doktorce, všemu rozumí a nikdo se s ní nebaví, protože to nemá cenu. Má hovno co na práci a bude ochotná se s tebou hádat a sprostě ti nadávat celé dny. V rámci klidu se na ní vyser a nech jí vyhnít. Na diskuzích vždycky najdeš takové profidiskuzní magorky. A to jsi tu nezažil Yossku, tlustoprdku zbavenou svéprávnosti. Tady ze sebe dělala hvězdu. Až po zveřejnění její adresy dala pokoj. To už nešlo okecat. Adresa byla pravá. A pár lidí se chystalo jí rozbít hubu.
15. Srpen 2012 - 8:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Bivoj (anonym)
Já tady cituju zákony,...Jistě, ale musíš rozlišit, jestli měli SJM nebo neměli, to je dost podstatný rozdíl. Moje manželka by si to vymohla snadno. Ale Romanova? Když nemají SJM, tak těžko. Důležité taky je, jestli prachy pocházejí z vlastní firmy nebo od týpka-kravaťáka, který bere 180 000. Tam je to jasný, manželka vymůže snadno půlku, protože to jsou prachy na osobní potřeby. Ale když má někdo svou firmu jako Roman a vydělá třeba 300 000, tak může poslat na rodinný účet jen 100 000 a zbytek dát na rozvoj firmy. A nikdo mu nemůže přikázat, kolik to má být. Jasně, když si nechá pro sebe 70 a manželce dá 30, tak to může napadnout. Ale ne to, kolik se vyvede z firmy. Pokud je firma na půl jako u nás, tak do toho pochopitelně manželka kecat může. Tvoje citace zákoníku platí pro SJM. pokud je předmanželská smlouva, SJM neexistuje a řídí se předmanželskou smlouvu. Ale u nás má rozdělené SJM jenom asi 3% dvojic. On je totiž problém taky v tom, že musí být, co vyčleňovat. Pokud mají oba prd při vstupu do manželství, tak těžko mohou něco rozdělovat předem. A u drobností jako u baráku je to jedno, protože ten automaticky patří tomu, kdo ho vlastnil před manželstvím a je ze SJM vyčleněný, pokud tedy není takový pitomec, že ho na katastru přepíše do SJM.
15. Srpen 2012 - 8:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikča (anonym)
Jistě, ale musíš...Bivojku, ty jsi nepoučitelný a musíš s ní polemizovat. Vysvětlila Ti, že MANŽELKA MÁ VŽDYCKY NÁROK NA POLOVINU MAJETKU. Šikovná holka. O SJM a jeho vyčleňování nikdy neslyšela. Pro ženskou je vždycky výhodnější, když existuje SJM než když neexistuje. To je věcí chlapa, aby si to zařídil u právníka před manželstvím. V době manželství se to už udělá těžko, protože s tím manželka nikdy nebude souhlasit. Vyprdni se na to a jdi radši vydělávat.
15. Srpen 2012 - 9:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Bivoj (anonym)
Bivojku, ty jsi...Asi máš pravdu
15. Srpen 2012 - 9:06
Obrázek uživatele Návštěvník
hmm (anonym)
Asi máš pravduUrčitě má pravdu. tenhle nick nepřesvědčíš, i kdybys měl 100x pravdu.
15. Srpen 2012 - 9:08
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
Kecáš......i když manželka NEMÁ PŮLKU TVOJÍ FIRMY, MÁ NÁROK NA PŮKJU TVÝHO MAJETKU, TO JE V ZÁKONĚ. Pokue máš přemanželskou smlouvu , že nemá, tak to je asi jiná ,ale do toho ti žádná husa nepude . U Romana má přesně nárok na půlku jeho majetku , kdyby šla k sousdu dostane jí. Dostrane tučné vyžívné, saoud nezajímá že chce investovat . To je jako když se bejvalej oháněl hypotékou u soudu o alimenty..smáli se mu......když chce chlap investovat , at invetsuje z toho co mu zbyde, neměl si pořizovat ženu.
15. Srpen 2012 - 9:13
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
To hmm je jedna žádlivá vzteklá ženská , která žárlí na to, že jsme měla spoustu mladých milenců.......tak po mně všudee jde . Užárli se chuděro vzteklá .!! Tohle je jasný Bivoji, zákon je zákon.
15. Srpen 2012 - 9:15
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
Vyživovací povinnost mezi manžely, výživné rozvedeného manžela Manželé mají vzájemnou vyživovací povinnost. Neplní-li jeden z manželů tuto povinnost, určí soud na návrh některého z nich její rozsah, přičemž přihlédne k péči o společnou domácnost. Rozsah vyživovací povinnosti stanoví tak, aby hmotná a kulturní úroveň obou manželů byla zásadně stejná. Tato vyživovací povinnost předchází vyživovací povinnosti dětí, které mají rovněž podle zákona o rodině povinnost zajistit svým rodičům slušnou výživu, jestliže to rodiče potřebují a jestliže jsou děti schopny se samy živit. Při určení výživného přihlédne soud k odůvodněným potřebám oprávněného, jakož i k schopnostem, možnostem a majetkovým poměrům povinného. Přitom zároveň soud zkoumá, zda se povinný nevzdal bez důležitého důvodu výhodnějšího zaměstnání či výdělečné činnosti nebo majetkového prospěchu, popřípadě zda nepodstupuje nepřiměřená majetková rizika. Výživné nelze přiznat, jestliže by to bylo v rozporu s dobrými mravy.
15. Srpen 2012 - 9:33
Obrázek uživatele Návštěvník
hmm (anonym)
Bylo mi jasné, že tě odněkud znám. Těžko můžu jako chlap být žárlivá ženská a rozhodně po tobě, milá Markéto, Yossarin nejedu. Ta nenávist ke všem a krédo- chytrá ženská chlapa oškube- tě prozradí vždycky.
15. Srpen 2012 - 9:44

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama