18 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Bohatý milenec x chudý přítel

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
tulipanka (anonym)
Zdravím všechny, a ráda bych váš požádala o radu. Mám 2,5 roční vztah s přítelem (já 28, on 32), bydlíme spolu v podnájmu, nemáme žádné závazky, co se týče hypotéky, dětí atd. Mám ho velice ráda, vyhovuje mi v sexu, rozumím si s ním, někdy je trošku upjatější a pedant, ale to vždy přejdu, když vidím, jak je pozorný a schopný, co se týče ve starání se o domácnost a mě. Už rok si přeji začít pracovat na miminku, ale u něj to nevypadá, stále hledá lepší práci, snaží se studovat a dokud nebude trochu zajištěný, nechce o tom moc přemýšlet. Problém je v tom, že před 2 měsíci jsem poznala jiného muže. Má partnerku, je mu 40, je zajištěný a vím, že bych s ním nemusela řešit existenční problémy, tak jako teď. Baví mě s ním trávit čas a líbí se mi. Ví o tom, že chci brzy děti a navrhl mi, ať se o dítě pokoušíme spolu ... úplně mi to vyrazilo dech, po tak krátké známosti, kdy jsem to spíš brala jako úlet a že mě má jen pro zábavu (jsem hodně nedůvěřivá) na mě vybalí tohle. Vím, neměla jsem si vůbec s ním začít, ale lákalo mě zakázané ovoce a tak jsem přítele podvedla, teď nevím, jak z toho ven. Zůstat s přítelem a čekat, že on se mnou bude chtít mít děti třeba za půl roku a nebo si začít s milencem, který je ochotný mi nabídnout, to co nejvíc chci. Přítele mám stále velice ráda a stýkání s novým mužem nezměnilo vztah k němu, ale mám šílené výčitky svědomí, v noci se budím a nevím, co dál dělat ... Děkuji za jakoukoliv radu
31. Leden 2013 - 12:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Yarda (anonym)
Tobě není třeba radit, jsi očividně šikovná holka a poradíš si :-). Je to přece osvědčenej a téměř idální model - doma věrný pečující blbec a mimo domov charismatický (a v tomto případě ještě navíc bohatý) milenec! Nezbývá, než gratulovat! S těmi dětmi je to trochu riskantní, kdyby se domácí trouba dovtípil, že nejsou jeho, mohl by Tě kopnout kamsi, přičemž nepočítej, že by Tě milenec podržel (on hlupák není , proto ti imponuje). Takže to může vyjít a bejt skvělý, nebo taky zůstaneš sama a maximálně vysoudíš nějaký alimenty.
4. Únor 2013 - 10:00
Obrázek uživatele Návštěvník
x_x (anonym)
Tobě není třeba radit, jsi...Yardo, bravurní hodnocení. Ostatně i v jiné diskuzi jsme se dočetl, že většině žen imponuje rázný a razantní mužský a ten hodný blbec, co ji miluje, je nijak nevzrušuje. "Není tam ta jiskra".
4. Únor 2013 - 12:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Zdravím všechny, a ráda...Tak co, jak jsi se rozhodla?
5. Únor 2013 - 7:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Ale ona přece píše, že vztah s přítelem je skvělý, že si vyhovují i v sexu, nevyvozovala bych z toho, že tam chybí jiskra. Že se přítel snaží zatím bránit dítěti, protože ví, že by rodinu momentálně nedokázal finančně zabezpečit, to taky chápu a je mi to sympatické. Je prostě zodpovědný. Myslím, že by ses měla přítele držet, narazit dneska na pořádnýho chlapa je skoro zázrak. Rozhodně na něj neudělej podraz, že si umotáš dítě někde jinde a jemu budeš tvrdit, že je jeho. To je svinstvo nejtěžšího kalibru. Já bych si s ním pokusila ještě promluvit, dát mu najevo, jak moc ti na dítěti záleží - a stanovit si společně nějaký termín, který bude pro oba přijatelný. Jinak si myslím, že jsi ještě mladá a když budeš mít děcko třeba ve třiceti, nic ti neuteče.
5. Únor 2013 - 7:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
tulipanko, teď jsem si přečetla tvůj příspěvek ještě jednou - dokonce píšeš, že tvůj milenec má partnerku! Já bych na něj nevsadila ani korunu. Znám tyhle typy, už jen to, že ti nabízí, že spolu budete mít dítě, aniž se skoro znáte, navíc je zadaný, ví, že ty máš dlouho přítele.... je to divné. Podvádí jí, podváděl by i tebe, to si piš.
5. Únor 2013 - 7:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Chlap co nenaše (anonym)
Správně napsané Helenko. Jsi moudrá to žena a já blb, že jsem se nesnažil tě ve svém životě najít a milovat tě. :-(
5. Únor 2013 - 8:34
Obrázek uživatele Návštěvník
x_x (anonym)
tulipanko, teď jsem si...Milenec je hlavně dobrý psycholog, protože evidentně věděl na jakou strunu zabrnkat. A holčina je z toho celá unešená.
5. Únor 2013 - 8:46
Obrázek uživatele Návštěvník
hmm (anonym)
A jak by si ten milenec s tím dítětem představoval? To jsi nenapsala. Že bude pořád se svou partnerkou a ty se svým partnerem? Nebo se oba rozejdete a budete spolu? Když tohle nevím, tak ti těžko můžu poradit.
5. Únor 2013 - 16:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Yarda (anonym)
A jak by si ten milenec s...to máš fuk, beztak to jsou jenom kecy, jde tam spíš o to "zkoušení" ;-). Nepodceňuj ho, bohatí lidé nebejvaj tak blbí, aby dobrovolně strkali hlavu do oprátky. Protože po porodu je rok na určení otcovství a během toho roku stačí, aby řekla, kdo je otcem a ten (pokud nedokáže opak) má automaticky vyživovací povinnost. Do 26 let věku dítěte. A platí se úměrně příjmům! Uznejte, že do toho by šel jen naprostej blázen.
6. Únor 2013 - 9:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Yarda (anonym)
Milenec je hlavně dobrý...Je fakt, že tohle těm chlapům závidím. Nakecaj těm holkám, co si přejou slyšet a je jim úplně jedno, že přitom lžou, jako když tiskne. A holky si můžou ušoupat nohy. Mne bohužel vychovali k férovému jednání, tak se se mnou milenka po půl roce začla tak trochu nudit. A budu se muset zase moc snažit, abych ulovil jinou. Čestnej kluk holt neni moc sexy.
6. Únor 2013 - 9:58
Obrázek uživatele Návštěvník
až (anonym)
nechutně pragmatická úvaha mladé holky.
6. Únor 2013 - 9:58
Obrázek uživatele Návštěvník
hmm (anonym)
Kecat může, ale pokud to skutečně budou zkoušet, tak ta holka může otěhotnět hned, takže ten chlap do oprátky poleze, a není způsobu jak tomu zabránit. Zajímalo by mně, jak by řešili takovou situaci.
6. Únor 2013 - 12:19
Obrázek uživatele Návštěvník
miska (anonym)
mne soustavaj chlapi i zenati
6. Únor 2013 - 21:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Pat (anonym)
Je fakt, že tohle těm...K manželce teda férovej nejsi, když jsi jí zahejbal. Férovost totiž není o tom, že se to snažíš utajit, aby se to nedozvěděla.
6. Únor 2013 - 22:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Yarda (anonym)
K manželce teda férovej...Souhlasím. Byl jsem tak vychován, ale tím pádem mne především ženy považovaly za hodného troubu, a nebyl jsem pro ně pro ně není atraktivní. Tak se to snažím změnit a první úspěchy se dostavují :-).
7. Únor 2013 - 10:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Pat (anonym)
Souhlasím. Byl jsem tak...A proč teda manželce zahejbáš? Aby sis dokázal, že jsi atraktivní? Nebo máš ještě jinej důvod?
7. Únor 2013 - 13:45

Přidat komentář

Reklama

Reklama