8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

BMI hodnoty a hodnoty vody v těle

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Svoboda Vladimí (anonym)
Jsou všeobecně známé hodnoty tělesného tuku v lidském těle. Lze zjistit i hodnoty pro věk nižšší než-li je 15 let? A další dotaz- jaké jsou hodnoty vody v lidském těle? Existují nějaké tabulky pro optimální hodnoty množství vody v lidském těle?
10. Březen 2004 - 8:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
To vis ze jo! Nesmi ji byt moc,jinak budes zaplavenej a budes se silene plavit:-))! Jinak jestli jsi o tom vazne nikdy neslysel,voda tvori vetsinu tela-asi 80 %.Doporucene mnozstvi:-))? Ale ono to moc ovlivnit nejde !!! Leda ze bys tu vodu ze sebe vylil:-))! To je jako by ses zeptal jake je doporucene mnozstvi krve:-))!! Co nejvic ! Ale vody v tele radsi o neco min a nejmin v mozku,protoze ti vazne sploucha na majak:-))! Pozor! Uz ses zaplavenej! A ja se na tobe vazne plavim:-))!
13. Říjen 2008 - 22:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Ali (anonym)
Asi jste nikdy neslyšel o nadměrném zadržování vody v organismu, diuretikách a antidiuretikách...Pro anonyma nade mnou. Plavte se dál.
14. Říjen 2008 - 22:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ale slysela jsem o tom,to vis ze jo! Ale ty se plavit nebudes,protoze ses evidentne desnej suchar:-)!! A vis co je nejlepsi proti zadrzovani vody? Hodne pit! To neni vtip,je to tak! Jen diky dostatecnemu piti se muzou odplavit toxiny a telo se zbavi otoku! Kdyz nepijete zpomaluje se proudeni krve a lymfatickeho systemu! Takze chlapce nedelej chytryho! A bud trochu veselej,zaplav se nebo si zaplav a mej vetsi smysl pro humor:-)!
14. Říjen 2008 - 22:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Pajka (anonym)
Obsah vody v těle je odvislý od věku a pohlaví. Zjednoduším to: ženy - 50-55% vody v těle muži - 60% vody v těle
15. Říjen 2008 - 12:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Indexak (anonym)
Jsou všeobecně známé hodnoty...BMI je nejvetsi picovina co jsem kdy videl. Normalni clovek se podle toho teoreticky ridit muze ale jinak vsici kulturisti jsou tezci obeznaci co z je k smichu....... a navic stejne cloveku vyjde ze napr. na 158cm vysky je idealni vazit 58kg takze index uplne zbytecnej.
24. Říjen 2009 - 15:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Zadrzene vody v tele je podle me nejtezsi se zbavit. Kazdeho telo funguje jinak a tak na kazdeho zabira neco jineho.
30. Duben 2019 - 14:04

Přidat komentář