0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Blondýny, tmavovlásky či zrzky??

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
kata22 (anonym)
Otevírám toto "věčné" téma, jelikož jsem ještě nenašla uspokojivou odpověď na tuto otázku. Zajímají mě osobní názory především mužů, ale budu ráda i za postřehy ostatních žen.
17. Listopad 2002 - 11:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Favoritkami mého přítele jsou zelenooký zrzky. Jelikož je ale hezkých slečen těchto parametrů jako šafránu, jsou na druhém místě blondýnky. No, nicméně zasnoubenej je z hnědookou brunetou (no,sice nejsem černovláska,spíš světlejší až střední hnědá dozlatova, ale hnědá), takže je asi pravda ve rčení, že muže přitahujou blondýnky, ale žení se s brunetami:-)))
17. Listopad 2002 - 19:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
U nás v práci zas kolegové upřednostňují černovlásky, ale někteří mají doma blondýnu, takže to je asi různý...
17. Listopad 2002 - 22:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
V dnešním světě barev na vlasy, může být žena blondýnkou nebo zrzkou či černovláskou. Myslím, že vždy záleží na tom, jak která barva ženě přistane. Některé blondýnky či zrzky vypadají směšně a některým to supr sekne. Chce to najít svůj styl. Málokteré ženě sluší jakákoliv barva.
17. Listopad 2002 - 23:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Lena (anonym)
Zdravím všechny,já jsem se u mužů nejčastěji setkala s tím, že upřednostňují barvů vlasů přírodní, je skoro jedno jakou, hlavně se jim nelíbí barvené (nebo odbavené).
18. Listopad 2002 - 7:57
Obrázek uživatele Návštěvník
kata22 (anonym)
Můj přítel měl všechny své předchozí vztahy s blondýnami, všechny. A vždycky, když některou z nich viděl později přebarvenou na jinou než blond, říkal : Hmm, ale ta blond byla fakt lepší...V té době jsem byla hnědovláska. Začala jsem si ale myslet, že se mu budu víc líbit světlejší a začala jsem si vlasy trošku zesvětlovat. Lidi okolo mě říkali, že mi to sluší...To trvalo asi půl roku. Ale teď nedávno mě přítel překvapil, když řekl: To je škoda ničit si přád vlasy, proč si nenecháš svou barvu vlasů (což je hnědá), ta je nejlepší !Takže můžu jen potvrdit předchozí názor, že přírodní je přírodní...Ahoj, Kata
18. Listopad 2002 - 10:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Rose (anonym)
Vystřídala jsem všechny možné barvy vlasů a jednoznačně největší úspěch u mužů jsem měla jako blondýna!!!
18. Listopad 2002 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Smajlinka (anonym)
Nojo, málo platné, blondýny jsou symbolem erotiky... (pro muže tedy).
18. Listopad 2002 - 13:39
Obrázek uživatele Návštěvník
kata22 (anonym)
Jo jo, je to tak. Když se řekne atraktivní žena, většině mužů se vybaví blondýna...! Ale proč, co je na té světlé barvě tak přitažlivého? Netuší někdo z vás?
18. Listopad 2002 - 14:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Rose (anonym)
Na tuto otázku by nám snad měl odpovědět nějaký muž! Podle mě světlá barva vzbuzuje pocit zranitelnosti a potřebu mužské ochrany, kterou "páni tvorstva" ve své ješitnosti potřebují cítit.
19. Listopad 2002 - 7:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Smajlinka (anonym)
Manželé Argoni (a ti musí o sexu něco vědět :-) ) píšou, že blondýny v mužích evokují pocit ženy, která touží po sexu, která ho má ráda a ráda si ho užívá. Prý proto se mužům blondýny tolik líbí.
19. Listopad 2002 - 8:01
Obrázek uživatele Návštěvník
kata22 (anonym)
Asi máte pravdu, blondýny vzbuzují u mužů potřebu "chránit". Fakt mě to ale štve! Také musím souhlasit s Rosou, že největší úspěch u mužů jsem měla jako blondýna, byť se na mém těle, obličeji, chování, nic nezměnilo...jen ty vlasy byly blond.
19. Listopad 2002 - 11:14
Obrázek uživatele Návštěvník
kata22 (anonym)
A ještě něco. Už nevím, kdo to říkal(snad nějaká známá osobnost - muž) a kde to bylo, ale jednou jsem zaslechla : Blondýny jsou nejlepší..ale když se povede nějaká bruneta, tak proč ne!Mě osobně to připadá jako docela omezený názor říkat, že jedna barva vlasů je nej. Já, když potkám nějakého okouzlujícího muže, je mi jedno, jakou má barvu a vlastně si to v prvních chvílích ani neuvědomuji. Ale jak je vidět, jsou mezi námi i takoví, co "škatulkují"!
19. Listopad 2002 - 11:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
A co názory mužů? Nějak tady chybějí!!!
19. Listopad 2002 - 12:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Alice (anonym)
Nazory muzu pribydou, nebojte. Ja mam prirodni vlasy svetle hnede, naprosto nudna barva, nosila jsem tmave hnedou az skoro cernou. Muzi na to vylozene leteli a protoze mam modre oci, tak jsem to jednou zkusila odbarvit na blond. Tragedie, vypadala jsem jako stetka, jeste hur, jako stetka bez spetky soudnosti. Ani jakykoliv jiny odstin svetle ci rezave nezabral. Nechci chodit furt cernovlasa. Ale obycejna hneda, teda spis svetla, nebo dokonce moje prirodni, mi prijdou zoufale nudne a nevyrazne.
19. Listopad 2002 - 14:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Mira (anonym)
Holky, je vidět, že to vůbec nechápete.Píšete tu jen o barvě vlasů a to je všechno. Abych pravdu řek nedovedu si představit život s jakoukoliv sexbombou, která je ÚB (úplně blbá).Možná se ze začátku nechá oblbnout, ale co pak?? Umělá krása, já teda nevim-na mě to spíš působí opačně.
21. Listopad 2002 - 6:36
Obrázek uživatele Návštěvník
holka (anonym)
Miro, to bude asi tím že jsi na tématu žabývajícím se BARVOU VLASU chápeš? Tady se neprobírá chytrost nebo blbost. Co je na tom špatného, když ženy chtějí vědět jaká barva vlasů se mužům líbí nejvíce? A na nic jiného se tu přece neptáme.
21. Listopad 2002 - 7:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Je jedno,jestli blond,zrzka,ci cernovlaska,musi vypadat celkove sladene (pokud tedy resime pouze vzhled..)-plet,vlasy,soumerna sexy postava oci,ale samozrejme chovani.Ale pokud mam rict co se mi asi libi nejvic,tak prirozena svetle hneda barva vlasu,misty(vepredu) vysusovana od slunicka.
21. Listopad 2002 - 7:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Tajemník (anonym)
Mezi svými kamarády (všichni zadaní!) jsem nikdy uspokojivou odpoveď nenašel. Pokud je to barva, která k patřičné ženě pasuje, tak v otázce výběru nedělají rozdíl! Samozřejmě nemám na mysli "vypálené" blondýnky a takové ty barevné zvrácenosti, jako je barva mrkve, zelená, modrá ...
21. Listopad 2002 - 10:37
Obrázek uživatele Návštěvník
bla (anonym)
Asi taky záleží na společnosti, kde se člověk vyskytuje. Někdo dává přednost přírodními vzhledu (zdá se, že těchto lidí přibývá, a úměrně s tím se snižuje zastoupení silně odbarvených blondýn), a nevadí mu nevýrazné tóny. Někdo chce být "in", chce vynikat, připoutávat pozornost, a volí tedy barvení. Já patřím k "přírodňákům", i když uznávám, že jsou holky, kterým lehce přibarvené vlasy (nebo melír) sluší. Ale nějak se nemůžu srovnat s tím, když vidím odbarvenýho chlapa ... to mně opravdu odpuzuje, nevím proč.
21. Listopad 2002 - 10:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Mira (anonym)
Když pudu po ulici, tak se stopro za blondynou vohlídnu, možná proto si vodim domu jen tmavovlásky.
21. Listopad 2002 - 12:21
Obrázek uživatele Návštěvník
go (anonym)
..podle mého záleží na tom, jaká barva které ženě sluší.Můj manžel upřednostňuje tmavé typy. Já jsem přírodní blondýna (přírodní plavá) s modrýma očima a rozhodně se nehodlám kvůli tomu obarvit na tmavo, ve "své" se cítím fajn, nehledě na to, jak bych asi vypadala... Asi by to byla stejná hrůza, jako v případě tmavovlásek obarvených na světle blond..
23. Listopad 2002 - 20:30
Obrázek uživatele Návštěvník
tony (anonym)
musim souhlasit s jednim z prvnich prispevku... pro peknou prirodni rusovlasku se zelenyma ocima bych asi udelal vsechno i kdyz bych ji videl poprve...
26. Listopad 2002 - 0:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza z Brna (2 (anonym)
Ahojky holky, musím chtě nechtě souhlasit s původník příspěvkem....to o těch zelenookých zrzkách....Prostě holka s hezkými zrzavými vlasy (rozumným množstvím roztomilých pih) a zelenýma očima je prostě nádherná! Je to pro mě vrchol, ale bohužel takových je moc málo. Takže kdybyste o nějaké takové věděli tak dejte vědět :-))). Jinak v zásadě na barvě vlasů většině mužů (kluků) nezáleží, aspoň podle mě a mých kamarádů.Jinak tvrdím, že když na ulici vyberu hezkou blondýnku a nezávisle stejně hezkou tmavovlásku, tak tmavovláska bude hezčí :-)))) ale to je jen můj názor. Tak se mějte a buďte hezké.
3. Prosinec 2002 - 19:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Stejně je zajímavý, jak moc se liší "klučičí" a "holčičí" vnímání krásy. Myslím, že nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že chlapy ty zrzky tak nějak magicky přitahujou (a následují mýty o jejich náruživosti atd.). A teď otázka na dámy: vám se zrzavé osoby líbí? Ať holky, nebo kluci? Já osobně mám k zrzavým pánům odpor, přijdou mi, promiňte, omlouvám se, ale nechutní. Nemají pro mne vůbec žádnou sex. přitažlivost. A zrovna tak se mi vůbec nelíbí zrzavé holky-zvlášť pak ty pihaté, unylé bledulky. Nemusíte se mnou souhlasit, ale takový je můj názor a jak jsem se tak poptávala kamarádek, dost za ním stojí...
4. Prosinec 2002 - 20:02
Obrázek uživatele Návštěvník
kata22 (anonym)
Me osobne se zrzky libi, jsou zajimave a chapu, co se na nich libi muzum. Treba muj pritel je doslova unesen z pihatych holek. Vzdycky v lete, kdyz mi nejake pihy vylezou (bohuzel malo), tak si je prohlizi, objevuje a obdivuje :-)Ale spise to zalezi na kazdem cloveku zvlast...kazdy typ zeny ma neco do sebe...!
4. Prosinec 2002 - 22:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Záleží velice na tom, jestli jsou myšleny přírodní zrzky, nebo ty obarvené (odbarvené). Ale to dost kluků nepozná. Ale snad někteří ano. Pamatuji si ale, že ve školce a na základní škole se (alespoň u nás kluci zrzkám i zrzkům posmívali).
5. Prosinec 2002 - 8:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Přidám se taky do debaty. Můj přítel (blonďák-přírodní:-) ) má doslova averzi na zrzky! Moje vlasy jsou přírodně světle hnědé a tak je také nosím (nebarvené). Kolikrát už jsem ale měla chuť dát si na to nějaký ten mahagonek nebo kaštánek nebo zkrátka něco, co by házelo odstín do zrzava. Když jsem to řekla příteli, div se neopupínkoval a prohlásil, že zrzavou palici by prostě nesnesl, ať přírodní či barvenou, to je úplně fuk, prostě mu to přijde odporné a když nějakou takovou vidí, tak jen řekne: "hele, tý ale hoří hlava!" Blondýnky se mu taky nijak zvlášť nelíbí (přijdou mu takové vycmrdlé) a nejvíc se mu líbí tmavovlásky. V každém případě mě ale nedovolí ani zmavení, ani zesvětlení, prostě chce, abych ty vlasy měla přírodní své, nesnáší barvené. Toť zase čistě individuální názor, v žádném případě nechci nikoho urážet.Pápá.B.
5. Prosinec 2002 - 11:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Ira (anonym)
Vyzkoušela jsem vše od blond přes nazrzlé až po tmavé odstíny, musím říct, že muže jsem "přitahovala" nejvíce jako blondýna. Je ale fakt, že asi taky záleží na tom, jaká barva člověku sedne jako osobě. Jsem od přídody světlejší typ, takže to taky může být jen tím, že se ke mně tmavé vlasy fakt nehodí:)
5. Prosinec 2002 - 12:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Já jsem zas měla největší úspěch, když jsem nosila úplně černý vlasy.P.
7. Prosinec 2002 - 16:46

Stránky

Přidat komentář