7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

blbý pocit při sexu

10. Září 2018 - 0:25

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
dozoi (anonym)
Dobrý den, je mi 19 a nedávno jsem zahájila svůj sexuální život a od té doby jsem už měla několikrát s partnerem sex. Téměř vše je vpořádku, až na jednu věc. Při rychlejším přirážení nebo přiražení úplně jsem měla pocit jakoby tlaku na konečníku. Mám pocit, jakobych se každou chvíli měla podělat.Omlouvám se, že používám takové slova, ale nevím jak jinak to vyjádřit. Takže vždycky když mám tenhle pocit tak raději se posunu aby mi penis vyklouzl. Myslela jsem si, že to bude jen ze začátku, ale pokračuje to pořád a kazí mi to příjemný pocit ze sexu. Tak jsem se chtěla zeptat jestli stím někdo nemá podobnou zkušenost, nebo jestli by mi někdo neporadil. Předem moc děkuji za odpovědi
7. Duben 2015 - 22:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Margita (anonym)
Dobrý den, je mi 19 a...A jak ho má přítel velkýho? Jinak co píšeš já jsem tohle cítila u uměláka a s klukama ani ne.Myslím až budeš časem víc v sexu zajetá tak to přestane.
13. Duben 2015 - 23:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Béda (anonym)
Dobrý den, je mi 19 a...Prosímtě zajdi k lékaři. Babský rady neposlouchej.
13. Duben 2015 - 23:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Dobrý den, je mi 19 a...A zkoušeli ste prcat do prdele? To by ses podělat neměla, protože pták v prdeli zároveň brání tomu, aby z tebe vylezlo hovno. Jo a doktor se taky bude zajímat, jak má starej ptáka dlouhýho.
14. Duben 2015 - 12:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Béda (anonym)
A zkoušeli ste prcat do...Honzo ty jsi blb.
15. Duben 2015 - 7:35
Obrázek uživatele Návštěvník
M. (anonym)
Dobrý den, je mi 19 a...Napřed sežereš kastrol fazole a hrachu a pak se divíš že se ti tlačí ven hovnisko.Nebo to udělej jak píše Honza,strč si ocas do prdele a zažiješ kouzlo nechtěného.To už ti ale nevyklouzne jenom ocas.
15. Duben 2015 - 11:55

Přidat komentář

Reklama

Reklama