14 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Blbé sny

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Dobrý den!Mám dotaz, který je zřejmě více než uhozený. Je možné, aby byl člověk uveden do stavu nějak podobného hypnotickému stavu, aniž by o tom věděl? Třeba během nočního spánku.Jde mi o to, že jsem prožil několik velmi úděsných nocí - podle mne jen sen - ale má to jeden problém. Některé takové sny zanechaly fyzické následky, které byly ještě po probuzení pozorovatelné.Konkrétně. Jednu noc se mi zdálo, že jsem se s někým pral a bránil se vtlačení do vany s ledovou vodou a ledovou tříští. A když jsem se ráno probudil, bylo mé tělo ještě celé citlivé jako po podchlazení a především nezaměnitelně nafialovělé, čehož jsem si samozřejmě hned všiml.Mám podezření, že to nebyl jen sen.Ale nemám žádný jiný důkaz o tom že nebyl.Děkuji za vaše laskavé vyjádření.Jirka
14. Leden 2005 - 14:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Ještě prosím, bylo by možné odpovědět mi na můj email, který jsem uvedl ve formuláři?DěkujiJirka
14. Leden 2005 - 14:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
a ještě doplnění.Po přečtení toho, co jsem napsal, jsem shledal, že něco v mém textu ještě schází.Především, v tom "snu" jsem skutečně byl přemožen a byl nucen ve vaně ležet v ledové vodě velmi dlouho.Tak, snad je to už všechno.J.Jirka
14. Leden 2005 - 14:58
Obrázek uživatele Návštěvník
AB (anonym)
Jestli nejsi alkoholik, tak nevím. Ale přesně takové snové stavy mívají alkoholici v odvykacím stavu (absťáku). Zkus psychiatra nebo alespoň psychologa.
9. Březen 2006 - 20:33
Obrázek uživatele Návštěvník
afra (anonym)
Pokud není možné, že tě fakt někdo napadl, což se dá jistě ověřit. Žiješ sám? Byl někdo doma? Kdo a proč a jak by to dělal? Tak se obrať na psychiatra. Je možné, že ses do toho snu tak vžil, že se objevila fyzická reakce. Možná to jsou stigmata, nevím...nebo není možné, že jsi náměsíčný?
22. Leden 2007 - 20:44
Obrázek uživatele Návštěvník
ord (anonym)
nebo ufoni! ha ha
14. Duben 2007 - 23:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Tonda (anonym)
To nemusí být sranda, mám babičku, která usnula v lese,zdálo se jí, že se vzbudila, šla, přišla do neznámého města a opravdu byla 2 hodiny někde mimo, protože jsme ji v tom celkem řídkým lese našli až za tu dobu. No ale babička to prožívá pořád, takže ví Bůh kde lítala. Horší bylo, když se na kolejích jeden maník sjel práškama na uklidnění tak, že když ho ze srandy (myseli, že je nalitej) přinesli nahatýho k holkám do tělocvičny, tak tam jen tak ležel, vejral jako leklá ryba a ty holky ho pomalovaly rtěnkou a oblíkaly do podprsenek a on na to nic ráno když se vzbudil, myslel, že to byl jenom sen a divil se, od čeho má xicht. Jestli tě nepotkalo nějaký podobný praštěný vtipkování. Protože jsem viděl, že je to možný.
15. Duben 2007 - 0:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Hele, já chodila s "romantickým" nálevkou a ten měl ty stavy pořád tak se mu zdálo, co má doma ženských a jak se dějí před ním lesbický orgie a byl i poškrabanej, ale nevěděl, že někde o zem:))) a hlavně psal dloooouhý seznamy jmen a pak na ty holky zvonil a nevěřil, že nebylo nic, kromě prochcaný postele a poblitýho hajzlíku:)))))))
15. Duben 2007 - 0:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Monďa (anonym)
Takový stavy někdy způsobí "prášky na chytrost" jedna pod jejich vlivem i vraždila a pak se nějak vzbudila a taky myslela, že to byl jenom sen a divila se, že kamarádka je mrtvá a všude tolik krve.
15. Duben 2007 - 0:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Sandra (anonym)
Dobrý den, mám dotaz, mám jakesi pořád divné sny, někdy tam někdo někoho zabije a nebo nějaké špatné téma, dycky se probudím večer uplně vylekaná buší mi srdíčko, a někdy ne,ale jsem z toho dost špatná,máte někdo púodobné zkušenosti?Prosím poraďte
9. Listopad 2009 - 14:26
Obrázek uživatele Návštěvník
sandra (anonym)
Byl vy tady někdo kdo by poradil?
11. Listopad 2009 - 8:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Dobrý den, mám dotaz, mám...No já mám někdy podobné sny. Tyto sny jsou neobvykle živé a brutální. Když jsem o těch snech vykládal přátelům, měli děs si to jen představit. Příklad: Zajala mě cizí armáda a začala mě mučit. Při plném vědomí mi sešili víčka očí, pusu a končetiny přišili k tělu. Pak mě živého hodili do hrobu a začali zakopávat. V tom přišla osvobozenecká armáda a mé mučitele zpacifikovali. Jak jsem zjistil, že jsem osvobozený, dostal jsem naději a začal jsem se zachraňovat. Když jsem sebou v hrobě škubat utrhnul jsem si přišité končetiny i s kusy kůže. Víčka na očích jsem si utrhnul prsty i zašitou pusu, samozřejmě i s kousky kůže. Přišel jsem za svým mučitelem, kterého mezi tím zajali, podíval jsem se mu do očí, usmál jsem se. Mučitel byl plný hrůzy, když se díval na znetvořené tělo. Pevně jsem mu sevřel uši a rychlím škubnutím směrem dolu jsem mu uši utrhnul. V klidu jsem se podíval na osvobozenecké vojáky a zeptal jsem se: „Neslyšeli jste něco?“ Podle mého jde o to, že člověk se ve spánku dusí (problémy s dýcháním, má na ústech polštář) a mozek se neokysličuje, tím pádem vznikají halucinace. Podobné halucinace, jaké prožívají lidi před smrtí, protože mozkové buňky bez kyslíku odumírají. Tělo začne se sebou škubat, tím se zvýší tep srdce a člověk se probudí s pocitem, že po něm přešel parní válec. Příčinou může být také alkohol cigarety, prášky, prostě vše co likviduje mozkové buňky.
1. Únor 2013 - 23:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Joudoslav (anonym)
Takový stavy někdy...Jakýpak ,,prášky na chytrost"?
31. Prosinec 2013 - 21:12

Přidat komentář

Reklama

Reklama