24 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

blázinec v Jihlavě

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Máte někdo,prosím,zkušenost s blázincem v Jihlavě?Mám tam jít na pár týdnů s agorafóbiií a socfóbií.Mám z toho strach,slyšela jsem různé zkazky o způsobech léčby a podmínkách v blázincích.Za každou informaci díky.
23. Srpen 2004 - 16:54
Obrázek uživatele Návštěvník
b. (anonym)
Kdo Tě tam posílá?Já taky už léta léčím nervy,před 4 roky mne taky chtěla psychiatrička poslat zase pro změnu do Budějovic.Tenkrát jsem se vzepřela a řekla,že se pokusím dostat z toho sama a když to nezvládnu,půjdu.Odjela jsem se svou nejlepší kamarádkou na dovolenou,tam jsme se všemu vychechtaly a vyblbly se jak malé holky a vrátila jsem se - úplně někdo jiný.Sama doktorka byla překvapená.Já zase trpím panickou úzkostí,strašné stresy a pocity méněcenosti .V současné době to za pomoci léků Citalec a Rivotril,zvládám dobře,ale myslím,že už se jich nezbavím.
23. Srpen 2004 - 22:35
Obrázek uživatele Návštěvník
preci jajaja je (anonym)
No to ja mel jednou jakousi agresivni depku a zdrhl jsem do PRAHY. Pres telefon jsem volal do blazince a chtel aby mne ihned prijali. Prorekl jsem se ze jsem od Brna a oni mne okamzite odmitly hospitalizovat. A to mi 2 minuty predtim ta pani tvrdila ze jsem agresivni, nebezpecny, psychopaticky a ze mam prijet !!!
23. Srpen 2004 - 23:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Posílá mě tam psychiatrička,u které se už pár roků neúspěšně léčím.Vyzkoušela na mě kdeco,kopy léků,po kterých je mi zle,cpe mi do hlavy své teorie,které se naučila před 30 lety na škole.Sama jsem si o psychoterapii řekla,ale u nás ji nikdo nedělá,nejblíž to mám do Jihlavy.Sama bych se toho chtěla zbavit,není to nic příjemného.
27. Srpen 2004 - 9:04
Obrázek uživatele Návštěvník
marie (anonym)
A co Havlíčkův Brod? Je to blízko!
10. Září 2004 - 20:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Ta doktorka říká,že tam mají nějaké nové moderní metody léčby.Ani nevím,jestli mě někdy během té léčby pustí domů na víkend pro čisté prádlo.Jeden člověk tady na doktorce psal,že lidi v psych.léčebnách spí v pokoji třeba po 20,mám z toho obavy,jak to zvládnu,takovou hordu lidí pořád kolem sebe.Také mi ta doktorka naznačila,že je to nutné proto,aby mi to vůbec někdo uvěřil,že mám vůbec nějaké problémy tohoto rázu,protože na mě není prý na první pohled nic takového poznat.To musí člověka kvůli tomu zavírat do špitálů na takovou dobu,aby mi to věřili?Vždycky jsem si myslela,že tato zařízení jsou pro akutní pacienty,ale vidím,že je to asi trochu jinak.
11. Září 2004 - 10:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepíno (anonym)
Vážení a milí , byl jsem tam v to cvokhausu třináct neděl a je pravda , že je to hromadné ustájení s manipulací. Ale zároveň se musím přiznat , že mi tam alespoň řekli více o mé nemoci.Několikrát mně zkusili porazit různými léky .Nakonec se vše jakš takš povedlo. Závěrem musím ,,i přes celkový osobní odpor k léčbě " složit veškerému personálu a to jak lékařům , tak i sestrám velkou poklonu za profesionální přístup. Jedná se o PL Jihlava odd.5B. Ještě jednou díky.!
28. Březen 2005 - 19:40
Obrázek uživatele Návštěvník
aaa (anonym)
Já teda doufám že je to tam v pohode protože tam jela moje máma asi na 6 nědel.A taky doufám žře jí tam pomůžou.
21. Únor 2006 - 11:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Ahoj (anonym)
Já jenom doufám že tak nikdy nepojedu !!:D ale lituju vás a připadá mi že z vás ti doktoři dělaj blázny a tak přehánijou to!! fakt vás lituju tak papa a přeju moc štěst9§
4. Srpen 2006 - 16:04
Obrázek uživatele Návštěvník
alenka (anonym)
Hlavně se nenechte hospitalizovat v Havl.Brodě na č. 12 u Suchomela !!!!!!!!!!!!!!
18. Březen 2008 - 7:36
Obrázek uživatele Návštěvník
wulferin (anonym)
Myslím,že zrovna na jehooddělení Ti pomůžou,otázka ,je ,zda nečekáše jen na zázrak a taky proto něco děláš
9. Červen 2008 - 11:20
Obrázek uživatele Návštěvník
PAKO (anonym)
Každej cvokhaus je dobrej,akorát co mi vadí,jsou ty bílé hadry co nosí PROFICI,protože jsem citlivka a mám soucit s nimi,chápu jejich profesní deformaci,jinak by s nimi byla větší sranda,protože jaké Oni kecají hovadiny,to běžné PAKO nevymyslí!Ale i každé lodi,NĚKDO musí velit,..........!!!!!!
9. Červen 2008 - 13:01
Obrázek uživatele Návštěvník
:-( :-( :-( (anonym)
No jako v blázinci........!!!!!!
18. Červenec 2008 - 11:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Chtěl bych se zeptat, jak je možné, zakázat pro zaměstnance kouření v celém areálu, není to náhodou diskriminace? Myslíte si snad že to je teď pro ně nějak jednoduší mezi těma pacienty a to ještě když jim tu cigaretu připalují? I pro ně by na každém oddělení měla být vyhrazena kuřárna. Musím se na to pozeptat ať se tam na to někdo zaměří.
7. Říjen 2008 - 23:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Před 4 lety jsem zadávala toto téma.V blázinci to bylo fajn, ještě teď si na to často vzpomenu, opravdu se mi tam líbilo.Agorafóbie mě nezbavili a socfóbie taky ne, ale dali mi léky, po kterých jsem byla spavá a moje trampoty se mě tolik nedotýkaly, mozek si odpočinul.Byla jsem daleko od domova a měla čas si všechno promyslet.Naše trable tam s námi detailně probírali.Načerpala jsem tam zase sílu pro život.Ke konci jsem už přesně věděla, co musím udělat, aby se mi duše uzdravila a taky jsem to udělala.Takže lidičky, nebojte se blázinců, to hlavní vás čeká, až se vrátíte domů a to musíte pro sebe udělat vy sami.Musíte změnit život, odejít, odstěhovat se, změnit práci a lidi kolem sebe a pak máte šanci na uzdravení.
8. Říjen 2008 - 0:22
Obrázek uživatele Návštěvník
lucinka (anonym)
dobry den nevite cislo ?
25. Červenec 2010 - 12:20
Obrázek uživatele Návštěvník
LUCINKO ČÍSLO D (anonym)
dobry den nevite cislo ??
25. Červenec 2010 - 12:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Karla (anonym)
Máte...Ahoj,ja se lecim na psychine uz asi 15 let,jsem nervove labilni,mam velike deprese,lecila jsem si je alkoholem a drogama,nic nepomohlo.Byla jsem hospitalizovana na luzkaci,kde me prikurtovali,pichali do me cele dny ruzne sracky,po kterych jsem se nemohla ani hnout,ruce i nohy mi po injekcich uplne odumreli.Mela jsem z toho ruzne krece a z puse mi tekli sliny,no pekny bordel.
7. Březen 2011 - 23:28
Obrázek uživatele Návštěvník
pavla (anonym)
já mám takovy dotaz bydlíme u babiččinyho přítele je mu 76 let a vyhrožuje nám neustale sprostymi slovy vahrožuje nám že nás zabije a jiné věci poradíte jak zařídit aby se šel léčit do nějakého ustavu a to už byl 3 krat hospitalizován ve štemberku a minuly rok dostal od lékaře doporučení v srpnu že má jít do psych.ambulan.ve štemberku a nešel tam
31. Červenec 2011 - 13:05
Obrázek uživatele Návštěvník
vitásek (anonym)
ano,na byvalem odd.12v Havl.Brode-prestehovalo se vedle do opravene budovy takze ted je to odd.14 jsem byl mnohokrat a muzu potvrdit ze pokud tam nekdo chodi primo do terapie k p.primari Suchomelovi tak tam pac.pomuzou.je nutne se zamyslet co je realne a co ne.jsou tam i jine aktivity kdyz pac.nechodi primo k p.primari.je to otevr.odd.,vychazky kazdy den,o vikendu i celodenni.a propustky taky aby pac.neztratil kontakt s realitou.ja byl1x jinde a stejne jsem pak skoncil tady.takze ja bych uz ani jinam nesel.vsude je neco a nekdo si bude porad stezovat.tady si na to odd.nekdo stezoval.doporucuju mu zavr.odd.7A v HB.to by koukal!to odd.bylo i v televizi!
7. Srpen 2011 - 17:07
Obrázek uživatele Návštěvník
PACIENT (anonym)
Posílá mě tam...NEJEZDIT,NEBRAT,ZNÁM DOBŘE JSEM ODSUD
6. Březen 2013 - 23:34
Obrázek uživatele Návštěvník
budoucí pacient (anonym)
http://www.youtube.com/watch?v=XUXm5lAK0mw
7. Březen 2013 - 15:52
Obrázek uživatele Návštěvník
dfgg (anonym)
znamylekar cz - psychiatr
16. Únor 2014 - 19:56

Přidat komentář